Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמו באמריקה: תכירו את צביעת הניידות החדשות

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו מדי השוטרים, כמו הניידות באמריקה, רוסיה, איטליה ועוד, גם משטרת ישראל צובעת מחדש את הניידות שלה. 

הפעם בכחול כהה עם פס לבן. 

מעלה תהיות לגבי בולטות המכונית מבחינת נראות בשולי הכביש

https://cars.walla.co.il/item/3439032

WhatsApp Image 2021-06-01 at 09.22.08.jpeg

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ליבי עם השוטרים שאם לא די בכך שהם מסתובבים בבגדים שחורים בשמש הקופחת, עכשיו הם גם יסעו ברכב ויתבשלו עם הצבע הכהה.

כמובן שזה גם לדעתי מכוער יותר מהמצב הקיים.

יש מדינות חמות באזור שמשתמשות בניידות בצבע כהה? זה הדבר הכי לא פרקטי שיש למישהו שעובד בעבודת שטח בכזו סביבה חמה ברוב השנה.

אין איזה וועד שוטרים שיתנגד לכך? :)

עריכה אחרונה על ידי בוני03
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, בוני03 כתב:

ליבי עם השוטרים שאם לא די בכך שהם מסתובבים בבגדים שחורים בשמש הקופחת, עכשיו הם גם יסעו ברכב ויתבשלו עם הצבע הכהה.

כמובן שזה גם לדעתי מכוער יותר מהמצב הקיים.

יש מדינות חמות באזור שמשתמשות בניידות בצבע כהה? זה הדבר הכי לא פרקטי שיש למישהו שעובד בעבודת שטח בכזו סביבה חמה ברוב השנה.

אין איזה וועד שוטרים שיתנגד לכך? :)

יש להם מזגן. מרגישים את החום של הרכב הכהה בעיקר אחרי חנייה ממושכת ואז פשוט מדליקים מזגן, פותחים חלונות לשתי דקות וזהו.

ובלי קשר עיצוב לא יפה כלכך

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם על מה לזרוק את הכסף? 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה הן באמת של המשטרה... לדעתי מדובר ברכבי תוצגה של חברת איבזור ציוד כמו EE911 כמו שהיה בעבר עם הקאמרו תנועה שלהם

5387be884f89460d1.jpg

5387966c7d39c70b1.jpg

בנוסףמ מלבד שזה רץ בוואטצאפ אין שום אישור רשמי של המשטרה בנושא. אז שיהיה בהצלחה לשני הצדדים :) 

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקו לקחים מהמהומות: כשניידות שחורות יחנו בחושך בערים מעורבות, להמון המתפרע יהיה קשה לראות אותן ולכן פחות יישרפו.

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-"אוקיי, המשטרה נמצאת במצב גרוע מאד, התדמית בשפל, לא מצליחים להגן על אזרחים ולהשתלט על אירועים אלימים, אין מספיק כח אדם איכותי, אנשים לא רוצים להתגייס למשטרה, מה עושים?"

-- "אה, אולי נצבע את הניידות בשחור?"

...

- "והשוטר המצטיין לשנת 2021 הוא..."

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 8

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*דוברות המשטרה:*

*אגף התנועה ואגף המבצעים והשיטור של משטרת ישראל מתחדשים בניידות חדשות לשורותיה של משטרת ישראל*

אגף התמיכה לוגיסטית של משטרת ישראל יזם תהליך מיצוב ומיתוג מחדש של ניידות המשטרה.

בימים אלו החל תהליך רכישה של ניידות סיור ותנועה חדשות במשטרת ישראל, בכדי לשפר את הנראות והבולטות של הניידות המבצעיות וכן לאפשר לשוטרים להמשיך ולפעול לאכיפה אפקטיבית.
כלי הרכב מדגמים שונים יהיו בצבע שחור עם סמלי משטרת ישראל ,מבזקי אור וגשר תאורה להגברת הנראות גם בשעות החשיכה.

כלי הרכב ירכשו בהדרגה בהתאם להורדת כלי הרכב המשמשים כעת אשר יוחלפו בדגמים החדשים, עד אשר יוחלפו כלל רכבי המשטרה לרכבי הסיור והתנועה הבין עירוני.

בהצלחה לפיילוט :) 

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה משפרים נראות:

רכב לבן, רצועות עם צבעים בוהקים:

694 (694×603)

volvo.png (900×500)

כמובן שהמדבקות צריכות להחזיר אור בלילה, ככה:

91779.jpg (604×334)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פיילוט כזה במתנ"א שהחלק האחורי היה עם מדבקות מחזירות אור כמו באנגליה, מעניין למה זה הופסק.
בכל אופן, עם איך שהמשטרה נראית - אתם מופתעים? סך הכל הניידות נראות מטומטמות כמו אלה שבתוכן. 

• רעיון גרוע 2
  • מצחיק 4

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת התנועה זה הגוף הציבורי הכי מיותר במדינה. זה האגף הכי מתוקצב במשטרה ותפקידו היחיד הוא הפללה של אזרחים נורמטיביים באמצעות תקנות מתקופת המנדט.

• אהבתי 4
  • רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...