Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמו באמריקה: תכירו את צביעת הניידות החדשות

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

עודף ביטחון זה רע מאד אבל באירועים האחרונים ראינו מה המשמעות של חוסר ביטחון וזה לא פחות רע. כמו בכל דבר צריך להיות איזון אבל כרגע אני לא חושב שיש למשטרה עודף ביטחון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Slowride, מה שראינו בסבב האחרון זו הידרדרות לאנרכיה. לזה צריך להיות תו"ל ברור שמופעל רק בהוראה חד משמעית של הקבינט, הדרג המדיני.

אוי ואבוי אם ההתנהלות וההכשרה של המשטרה הכחולה או משטרת התנועה תהיה להתייחס לכל עבירה כאילו מדובר במחוללי אנרכיה. ככה נראית מדינת משטרה.

כל מחבבי האמל"ח והמצדדים באימרה shoot first and ask questions later בטענה של שמירה על הביטחון מתעלמים מכך שכל אדם שבא במגע עם שוטר הינו אזרח חף מפשע עד שתוכח אשמתו כדין. 

בדיוק בשביל זה דרושה הפרדה מוחלטת בין משמר הגבול למשטרה הכחולה, ולא הטימטום שעשו אצלנו שזה לשלוח את מג"ב לתגבר את שוטרי התנועה. יחידה נגד מחבלים עובדת מול אזרחים שלרובם ככולם אין שום רקע פלילי או חבלני. זה ליקוי מאורות.

התנהלות מופרעת של משטרה עם עודף ביטחון (יש להם כזה כשמדובר באזרחים נורמטיביים) ראינו היטב במהלך הקורונה כששלחו מסוק, סירה, טנדר ושני טרקטורונים להוציא שני גולשים מהים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שהתנהלות מופרעת מול אזרחים נורמטיביים ובמקביל העלמת עין מעבריינים מקצועיים זה חוסר ביטחון, לא עודף ביטחון.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ac cobra כתב:

הרבה דיבור סרק ולא מכובד. המשטרה נאלצת לתמודד עם ריבוי עבירות ומגוון של עבירות אשר מתבצעות עם כלי רכב, החל מחטיפות, אירועי ירי, סחר בסמים, סחר באמל"ח וגניבות רכבים. כאשר הרכב אינו מיועד לניגוח אז גם לא מתבצע ניגוח, מכיוון שהוא קודם כל מסכן את השוטר מאשר את העבריין שהחליט שהמוצא שלו לחירות זה לברוח מהמשטרה ולסכן את האחרים. אני חושב שכל אחד ממשתמשי הפורום היה רוצה כבר לשים קץ לתופעת גניבות הרכבים או לסחר באמל"ח שמתבצע מצפון ומדרום למרכז והפוכה. למשטרה "אמצעי הניגוח" לרוב מסתכם בפגוש אלומיניום או ברזל של אספיר שמורכב על ויגו או לנדקרוזר. וכמו הרכבים האלה היא פחותה. במקום להגיד שהמשטרה רוצה לנפח את האגו שלה, המשטרה רוצה כלים להתמודד עם העברינות של 2021 ולא להשאר מאחור עם כלים של המיליונים הקודם כמו שהרבה פוליטקאים היו רוצים כדי לשמר על משטרה "מוחלשת" שתיהיה חומר בידי היוצר.

צר לי אנשים בוחרים להתמדד בפשט ולא בדרש של כתבה :( 

גם היום למשטרה יש את כל הכלים להתמודד עם חטיפות, אירועי ירי, סחר בסמים/אמל"ח וגניבות רכבים.

זה פשוט לא מעניין אותם, יותר קל לכוון אקדח לייזר על אזרח מהשורה ולתפוס אותו מאשר למגר את תופעת ההתפרעות בכבישים בדרום.

הרי אם זה היה מעניין מישהו היו מעמידים בוחן תנועה בכניסה לכל כפר בדרום ומורידים חצי מהרכבים שם מהכביש כי הם לא תקינים (משופרים / לא עשו טסט כבר 10 שנים)

אבל יותר קל להעמיד בוחן תנועה בכניסה לאילת כדי להוריד רכבים על מדבקה בחלון הקדמי :-)

המשטרה בוחרת במודע ובמכוון להתעלם מעבירות של אוכלוסייה מאוד מסויימת ולהטפל לאזרח הקטן. אז גם אם תצייד כל שוטר בסופה ממוגנת וארסנל נשקים מגוון זה לא מה שימגר את הפשיעה.

לפני 20 שעות, ac cobra כתב:

בין ה30 אלף שוטרים. יש גם כמה כאלה עם דברים בקופסא שלהם, הם ישמחו לשמוע דעה נוספות.... מוזמן לצרף תמונות, סרטונים, הצעות איך לעשות מה לעשות. כי בנתיים לקטר לעומת לתת רעיון לא מצריך מאמץ שכזה... בהצלחה

וזו בדיוק הבעיה. בין 30 אלף שוטרים המיעוט הם אלו עם משהו בקופסא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2021 בשעה 17:27, ac cobra כתב:

סחר בסמים

ממה שאני יודע, המשטרה בעיקר תופסת צרכנים ומגדלים ביתיים, לאחר מכן רושמת שמדובר בגידול היידרו.

אז בוא לא נזרוק סתם מונחים שאולי נשמעים יפה על הנייר אבל המציאות היא אחרת.

לפני 7 שעות, BeBest כתב:

הרי אם זה היה מעניין מישהו היו מעמידים בוחן תנועה בכניסה לכל כפר בדרום ומורידים חצי מהרכבים שם מהכביש כי הם לא תקינים (משופרים / לא עשו טסט כבר 10 שנים)

הם עושים את זה על מנת שזה יעלה למניין העבירות שעשו.

תראה את מבצע חוק וסדר, זה לא שיש להם ביוםיום רצון לפעול, פשוט מעדיפים להיות פאסיביים מאשר אקטיביים.

נ.ב.

אני מתנגד לקרוא למשטרה קוקסינלים או שאר הגינויים האחרים שקשורים לנטייה מינית, למרות שפאסיבי\אקטיבי, נשמע ככה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2021 בשעה 17:27, ac cobra כתב:

הרבה דיבור סרק ולא מכובד. המשטרה נאלצת לתמודד עם ריבוי עבירות ומגוון של עבירות אשר מתבצעות עם כלי רכב, החל מחטיפות, אירועי ירי, סחר בסמים, סחר באמל"ח וגניבות רכבים. כאשר הרכב אינו מיועד לניגוח אז גם לא מתבצע ניגוח, מכיוון שהוא קודם כל מסכן את השוטר מאשר את העבריין שהחליט שהמוצא שלו לחירות זה לברוח מהמשטרה ולסכן את האחרים. אני חושב שכל אחד ממשתמשי הפורום היה רוצה כבר לשים קץ לתופעת גניבות הרכבים או לסחר באמל"ח שמתבצע מצפון ומדרום למרכז והפוכה. למשטרה "אמצעי הניגוח" לרוב מסתכם בפגוש אלומיניום או ברזל של אספיר שמורכב על ויגו או לנדקרוזר. וכמו הרכבים האלה היא פחותה. במקום להגיד שהמשטרה רוצה לנפח את האגו שלה, המשטרה רוצה כלים להתמודד עם העברינות של 2021 ולא להשאר מאחור עם כלים של המיליונים הקודם כמו שהרבה פוליטקאים היו רוצים כדי לשמר על משטרה "מוחלשת" שתיהיה חומר בידי היוצר.

צר לי אנשים בוחרים להתמדד בפשט ולא בדרש של כתבה :( 

מוזמן לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתך ולהתנדב למשמרת או שתים בחודש ולתרום מ"נסיונך הרב, וללמד את השוטרים איך עושים את זה נכון". בנתיים אל תהפוך לגיבור מקלדת. העולם כבר צפוף מכל הגיבורים האלה. 

https://www.gov.il/he/departments/guides/police_public_complaints_unit?chapterIndex=7

מוזמן לפנות ולהמליץ למשטרה.

בין ה30 אלף שוטרים. יש גם כמה כאלה עם דברים בקופסא שלהם, הם ישמחו לשמוע דעה נוספות.... מוזמן לצרף תמונות, סרטונים, הצעות איך לעשות מה לעשות. כי בנתיים לקטר לעומת לתת רעיון לא מצריך מאמץ שכזה... בהצלחה

סיפורים יפים לעידוד הציונות ... 

כוחה של המשטרה הוא בעיקר על חלשים ומכאן מגיעות התגובות הלא מחמיאות 

רק לפני מספר שבועות בני עמי בלוד בעכו ואיפה לא, לא זכו להגנה מהמשטרה

בהמשך שהעסק התפרק לגמרי וראיתי בכמה מקומות בארץ יהודים עומדים עם אלות ומחפשים ערבי לנקום גם שם המשטרה לא הייתה... 

אז למה שמישהו יפרגן או יגן על גוף רופס שכזה שלא מסוגל לעצור תרחיש שקורה בזמן אמת.. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2021 בשעה 17:46, פריג'י כתב:

שלא אתחיל לפרט מניסיוני על הימנעות המשטרע מטיפול בעבריינים שמבצעים הפרה של חוק ושל צווי בית משפט שנפסקו נגדם ואז כשמתלוננים עליהם שוב ושוב במשטרה והשוטר "מטפל" - העבריינים כל כך מבועתים שהם חייבים לשחרר לחץ על ידי הצתת רכוש של המתלונן או חיתוך של הצמיגים ברכבו.

קוברה, לא תצליח לשכנע אותי שניידות שחורות וסמויות עם ממל"ז שנטפלות בירידה של צפת לרכב שהגיע ל120 קמש הן הדרך הנכונה להפחתת הפשיעה. גם אם יתקינו בהן אמצעי ניגוח.

אני לא בא לסנגר על המשטרה, אני גם לא מרוויח מזה. צר לי שאזרחי ישראל "בטוחים שיודעים הכל ומגיע להם הכל", אבל כאשר המציאות היא אחרת, אין ספק שהמשטרה אינה יכולה לגעת בכל עבירה ובכל מקרה וישנם אירועים שנופלים בן הכסאות ואף כאשר מתקיים מפגש אזרח -שוטר, יודעים מי האזרח אבל לא יודעים מי השוטר, הכוונה היא שיש המון מתנדבים במערכת המשטרתית, ואצלהם זאת לא עבודה אלה "חוג", "רוח התנדבותית OVER" ועוד הגדרות. אני מכיר הרבה שוטרים שהם מצויינים עובדים קשה כאשר כל אחד מאינו ישן בנחת, כאשר מכוונים תנועה כאשר ישנה תאונה ועוד המון מקרים. לגבי העבריינות המשטרה עשתה עושה וממשיכה לעשות המון פעולות, לא הכל תלוי רק בה. היא רק הגוף האוכף מי שאחראי מי שבכלא זה בית המשפט... אז הכתובת היא לא הנכונה, ואם אתה חשוב שהמשטרה לא פעולת נכון, אז היא פועלת על פי החוקים והכלים שהממשלה שלך (כן זאת שאנחנו בוחרים כל 4 חודשים או 4 שנים או כאשר נוח להם) נותנת להם. אם נותנים לרופא סכין קצבים ולא סכין מנתנים, הוא יעשה את העבודה... אבל התוצאה לא תיהיה נעימה, זה המצב כרגע.

לגבי הניידת השחורה והממל"ז... בעיני דין עבירה קטנה כדין עבירה גדולה, כל מי שאינו מכבד את חוקי המדינה, מסכן את משתמשי הדרך ועוד. צריך לקבל בראש, אם זה באזהרה, אם זה בקנס ואם זה בלקיחתו לתחנה, כל אחד והחבילה שלו. אי אפשר לדעת אם אותו בחור שיורד מצפת, מזהה את הניידת עם הממל"ז אז הוא נזהר יותר ומאט ולא מאבד שליטה ונפצע קשה או אפילו נהרג. אזרח מתנהג אחרת כאשר הוא מזהה איש אכיפה לצידו ולכן אי אפשר לדעת או לכמת (מלשון למדוד כמותית) מה יכל לקרות, שורה תחתונה נמנע אסון ואם היה אסון אז הוא קיבל התייחסות מידית והוא צומצמם למשהו יותר חמור.

לגבי אמצעי ניגוח, בעיני זה כמו הכנסת ה"טייזר" לשוטרי הסיור, כאשר אזרח מזהה שוטר אוחז בטייזר הוא כבר חשוב פעמים, אתה יודע למה? כי הוא יודע שהשוטר יכול להשתמש בו והאזרח ראה סרטון או שתיים בנוגע לשימוש בטייזר ומה ההשלכות שלו, ואותו הדבר המגן ניגוח, בהתחלה הוא יעשה הרבה רעש, אבל אז יוצא את המטרה העיקרית = הרתעה, אזרח יזהה ניידת עם מגן ניגוח ישקול פעמיים, ואם עבריין ירצה לקחת את החוק לידיים קרי - גנב רכב, אז לשוטר יש אמצעי איכותי שיאפשר לו לעצור את הרכב הגנוב והמסכן את משתשמי הדרך מבלי לסכן את עצמו.

לסיום, יש להבין כי הניידת זה כלי עבודה של השוטר כמו מברג לחשמלאי, וצריך לעבוד איתו ולהשתמש בו. המשאב החשוב והאיכותי פה זה השוטר, שוטר בניידת לא מתאימה יפצע ולא יהיה בשטח ונרגיש בחסרונו.ואני לא בא לשכנע, רק בא לתת זווית אחרת למצב.

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

ממה שאני יודע, המשטרה בעיקר תופסת צרכנים ומגדלים ביתיים, לאחר מכן רושמת שמדובר בגידול היידרו.

אז בוא לא נזרוק סתם מונחים שאולי נשמעים יפה על הנייר אבל המציאות היא אחרת.

אתה צודק, אתה נשמע שאתה יודע הכל, ולא זורק סתם מנוחים.....

מקבץ קטן מהדברים הגלויים בנושא....

משנת 2015

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4644426,00.html

משנת 2019

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5525899,00.html

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-e412945a79f4271026.htm

ויש עוד הרבה..זה רק מהדרום, איפה מהצפון ? איפה שינוע של סמים בתוך הארץ?... כאשר עבריין מבין שמה שמפריד בין החופש שלו לכלא זה שוטר, הוא יעשה הכל כלל הכל במטרה להימלט, כי לא חופש אין מחיר, אבל כאשר בדרך לחופש הוא יגרום למשפחה לסוטת מהכביש ולהתפך לתעלה? כאשר הוא ידרוס הולך רגל שחצה במעבר חצייה והפקיר אותו בדרך? לא חסר.... צר לי שאתה נשאב לדברים שמפורסמים על ידי גופים בעלי אג'נדה מסויימת.

• רעיון גרוע 1

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ac cobra כתב:

אני לא בא לסנגר על המשטרה, אני גם לא מרוויח מזה. צר לי שאזרחי ישראל "בטוחים שיודעים הכל ומגיע להם הכל", אבל כאשר המציאות היא אחרת, אין ספק שהמשטרה אינה יכולה לגעת בכל עבירה ובכל מקרה וישנם אירועים שנופלים בן הכסאות ואף כאשר מתקיים מפגש אזרח -שוטר, יודעים מי האזרח אבל לא יודעים מי השוטר, הכוונה היא שיש המון מתנדבים במערכת המשטרתית, ואצלהם זאת לא עבודה אלה "חוג", "רוח התנדבותית OVER" ועוד הגדרות. אני מכיר הרבה שוטרים שהם מצויינים עובדים קשה כאשר כל אחד מאינו ישן בנחת, כאשר מכוונים תנועה כאשר ישנה תאונה ועוד המון מקרים. לגבי העבריינות המשטרה עשתה עושה וממשיכה לעשות המון פעולות, לא הכל תלוי רק בה. היא רק הגוף האוכף מי שאחראי מי שבכלא זה בית המשפט... אז הכתובת היא לא הנכונה, ואם אתה חשוב שהמשטרה לא פעולת נכון, אז היא פועלת על פי החוקים והכלים שהממשלה שלך (כן זאת שאנחנו בוחרים כל 4 חודשים או 4 שנים או כאשר נוח להם) נותנת להם. אם נותנים לרופא סכין קצבים ולא סכין מנתנים, הוא יעשה את העבודה... אבל התוצאה לא תיהיה נעימה, זה המצב כרגע.

לגבי הניידת השחורה והממל"ז... בעיני דין עבירה קטנה כדין עבירה גדולה, כל מי שאינו מכבד את חוקי המדינה, מסכן את משתמשי הדרך ועוד. צריך לקבל בראש, אם זה באזהרה, אם זה בקנס ואם זה בלקיחתו לתחנה, כל אחד והחבילה שלו. אי אפשר לדעת אם אותו בחור שיורד מצפת, מזהה את הניידת עם הממל"ז אז הוא נזהר יותר ומאט ולא מאבד שליטה ונפצע קשה או אפילו נהרג. אזרח מתנהג אחרת כאשר הוא מזהה איש אכיפה לצידו ולכן אי אפשר לדעת או לכמת (מלשון למדוד כמותית) מה יכל לקרות, שורה תחתונה נמנע אסון ואם היה אסון אז הוא קיבל התייחסות מידית והוא צומצמם למשהו יותר חמור.

לגבי אמצעי ניגוח, בעיני זה כמו הכנסת ה"טייזר" לשוטרי הסיור, כאשר אזרח מזהה שוטר אוחז בטייזר הוא כבר חשוב פעמים, אתה יודע למה? כי הוא יודע שהשוטר יכול להשתמש בו והאזרח ראה סרטון או שתיים בנוגע לשימוש בטייזר ומה ההשלכות שלו, ואותו הדבר המגן ניגוח, בהתחלה הוא יעשה הרבה רעש, אבל אז יוצא את המטרה העיקרית = הרתעה, אזרח יזהה ניידת עם מגן ניגוח ישקול פעמיים, ואם עבריין ירצה לקחת את החוק לידיים קרי - גנב רכב, אז לשוטר יש אמצעי איכותי שיאפשר לו לעצור את הרכב הגנוב והמסכן את משתשמי הדרך מבלי לסכן את עצמו.

לסיום, יש להבין כי הניידת זה כלי עבודה של השוטר כמו מברג לחשמלאי, וצריך לעבוד איתו ולהשתמש בו. המשאב החשוב והאיכותי פה זה השוטר, שוטר בניידת לא מתאימה יפצע ולא יהיה בשטח ונרגיש בחסרונו.ואני לא בא לשכנע, רק בא לתת זווית אחרת למצב.

אתה צודק, אתה נשמע שאתה יודע הכל, ולא זורק סתם מנוחים.....

מקבץ קטן מהדברים הגלויים בנושא....

משנת 2015

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4644426,00.html

משנת 2019

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5525899,00.html

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-e412945a79f4271026.htm

ויש עוד הרבה..זה רק מהדרום, איפה מהצפון ? איפה שינוע של סמים בתוך הארץ?... כאשר עבריין מבין שמה שמפריד בין החופש שלו לכלא זה שוטר, הוא יעשה הכל כלל הכל במטרה להימלט, כי לא חופש אין מחיר, אבל כאשר בדרך לחופש הוא יגרום למשפחה לסוטת מהכביש ולהתפך לתעלה? כאשר הוא ידרוס הולך רגל שחצה במעבר חצייה והפקיר אותו בדרך? לא חסר.... צר לי שאתה נשאב לדברים שמפורסמים על ידי גופים בעלי אג'נדה מסויימת.

אדון שוטר,  האם הגיוני שמשטרת ישראל תתגאה בכך שעצרה סטלנים עם גוינטים או שהיא עצרה סוחרי סמים והברחות?  מה יותר עושה את זה מרגש ומעניין?

המציאות היא שמשטרת ישראל משקיעה באכיפת סחר בסמים, גידול והפצה - גדולים וקטנים כאחד. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ac cobra כתב:

אותו בחור שיורד מצפת, מזהה את הניידת עם הממל"ז אז הוא נזהר יותר ומאט ולא מאבד שליטה ונפצע קשה או אפילו נהרג.

אותו בחור יכול גם לזהות את המצלמה שממוקמת בצד הדרך במקום להעסיק שוטר שיכול לעשות דברים יותר מועילים.

אגב, הצביעה לשחור נועדה בדיוק להיפך, כדי שפחות יזהו את הניידות.

אם נותנים לרופא סכין קצבים ולא סכין מנתנים, הוא יעשה את העבודה... אבל התוצאה לא תיהיה נעימה, זה המצב כרגע.

לשיטתך אם יתנו לשוטרים אפשרות לנגח רכבים זה מה שיפתור את החוסר תועלת שלהם? הרי גם עכשיו יש להם טיזרים וקרבין בבאגז. לא רואה שהם מועילים במשהו חוץ מלעצור אנשים כי נסעו על נתצ או לא באו לאיזה שוטר טוב בעין.

בעיני דין עבירה קטנה כדין עבירה גדולה

פה הבעיה, מי שנוסע בנתצ או מתנגב לאיזה תור לא עבריין כמו מי שמסכן חיים במודע (אור אדום, עקיפה בפס לבן וכו')

שלא נדבר על המערב הפרוע בדרום ששם זה כבר ברמה של נסיעה עם נשקים אוטומטיים שלופים, שזה בכלל אמירה של "אנחנו השליטים פה".

איפה המשטרה? מחלקת דו"חות בת"א.

לשוטר יש אמצעי איכותי שיאפשר לו לעצור את הרכב הגנוב והמסכן את משתשמי הדרך מבלי לסכן את עצמו.

זה לא עוזר כי מטרת העל היא למנוע מראש סיכון של משתמשי הדרך (אם על ידי השוטר או על ידי הנמלט) הרי בשיטה שלך מרדף בכל מקרה יהיה פה.

האפשרות לנגח קיימת אבל היא צריכה להתבצע בשטח סטרילי, באותה מידה אפשר להעלות מסוק/רחפן לאוויר ולעקוב אחרי החשוד עד למקום העצירה שלו. לבצע מעצר בלי ניגוחים ובלי סכנה למשתמשי הדרך.

אבל למה לחשוב בהיגיון כשאפשר לשרוף תקציבים על מגיני חזירים וניידות חדשות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AC COBRA, תודה שהסברת היטב עם דוגמאות מהשטח את הסיבה לתגובות האנטי משטרתיות.

כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון.

"דין עבירה קטנה כגדולה"? אתה אמיתי?

מי שנכנס באין כניסה או עוקף מהשוליים בכביש מהיר כמו פסיכופת זה כמו מי שנוהג בירידה של צפת 120 קמ"ש בדו מסלולי עם ראות של קילומטר לכל כיוון?

מי שנכנס באין כניסה או עוקף מהשוליים בכביש מהיר כמו פסיכופת זה כמו מי שנוהג בירידה של צפת 120 קמ"ש בדו מסלולי עם ראות של קילומטר לכל כיוון?

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2021 בשעה 18:01, BeBest כתב:

בדיוק מה שחשבתי.

מה שאני לא מבין הוא למה בעידן טכנולוגי שאפשר לאכוף הכל עם מצלמות, רחפנים וכו' לסכן את משתמשי הדרך עם רכבים שאף אחד לא רואה בשולי הדרך.

אני כבר רואה איך מישהו מגלח ניידת כזו בשול כי הוא פשוט לא ראה אותה. הרי איזה שוטר עם ממל"ז יפעיל את האורות?

אפשר לעשות הכל והטכנולוגיה קיימת. ניסית פעם להטמיע פתרון טכנולוגי בגוף אזרחי? בחיים לא יוותרו על משרות

בתאריך 4.6.2021 בשעה 16:02, RedLabel כתב:

נראה ברור לגמרי שהמטרה של זה היא קצת לנפח את האגו לשוטרים שהם מסתובבים ברכב מגניב וקשוח ולהרגיש שהם LAPD, אז למה לא קונים כבר ניידות יעודיות מארה"ב וסוגרים עניין?

כי שם זה V8 ואצלנו זה מנוע של 1:10 עם רגל כבדה

@ac cobra יש לי תחושה שלהרבה אנשים כאן בפורום, שמכבדים את חוקי חוקי התנועה (אולי חוץ ממהירות פה ושם) ונוהגים בצורה אחראית יש בעיה עם האכיפה המשטרתית.

אני יכול להעיד על 4 מפגשים עם המשטרה במשך שנות הנהיגה:

אחת היתה בדיקה סטנדרטית של רישיונות (לא אני ולא הרכב נראים כמו שור מועד).

שניה היתה קנס על אי הדלקת אורות בחורף ביום שמשי ושרבי.

שלישית כשהחזקתי פחית שתיה ולקח לי 10 דקות לשכנע את השוטרת שזה לא היה פאלפון (עוד לפני התקופה שדיבורית היתה נפוצה כבר היתה לי + עריסה ברכב ולמרות זאת היא טענה שדיברתי עם המכשיר).

רביעית כשלאבי התפוצץ צמיד בקטע כביש מסוכן, והשוטר במקום לעמוד 5 דקות עם ניידת ולמנוע תאונה אפשרית רק עצר לאיים בקנס על זה שאין אפוד זוהר.

אישית, 3 מתוך 4 המקרים היו חוויה רעה מאוד, כזו שלימדה אותי שהשוטרים פשוט מחפשים ולא באמת מנסים להקשיב או לעשות עבודה סבירה. 

אם להוסיף על זה את התקציבים האדירים והניסיונות הלא פוסקים לחפש נהגים ולדפוק אותם על מהירות בזמן שהם לא מסכנים את משתמשי הדרך - סורי אבל אין ריספקט. נראה אותם נותנים דוחות למי שנוסע לאט בנתיב השמאלי וגורם לנהגים אחרים לעקוף מימין למשל.

• מבאס 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GTאי כתב:

3 מתוך 4 המקרים היו חוויה רעה מאוד, כזו שלימדה אותי שהשוטרים פשוט מחפשים ולא באמת מנסים להקשיב או לעשות עבודה סבירה. 

שורה תחתונה

א. שוטרים צריכים לעבור אחת לשבועיים - טיפול פסיכולוגי - גם לאנשים בריאים זה טוב לעשות טיפול פסיכולוגי, גם אם זה שלום שלום, במפגש של 45 דקות אפשר להשתפר פלאים וגם מהווה אפשרות לבדוק אותם לאורך זמן אם הם מהווים סכנה לציבור. 

ב. חוץ מטיפול פסיכולוגי הם צריכים לקבל כלים להתמודדות במצבים "נייחים" כאלה שהאזרח אומנם עבר עברה אך עדיין משתף פעולה במקום ישר לעלות בסולם הפעלת הכוח.

ג. הגיע הזמן שתהיה יחידה לטיפול באזרחים בעלי רקע נפשי.

ד. הגיע הזמן שתהיה לנו מרכזיה אחת במקום 5-6 מוקדים לתפעול הכוחות בשטח, בסגנון 911.

מוקד חירום מרכזי

מוקד 102 - כבאות

מוקד 101 - מוקד החירום של מד"א (מגן דוד אדום בישראל)

מוקד 100 - משטרה

119=  מערך הסייבר הלאומי - המרכז המבצעי לניהול אירועי סייבר.

103= חברת החשמל – לדיווח על תקלות

מוקד 106 עירוני – לדיווח על מפגעים. בחלק מהיישובים מספר המוקד הוא 107, 108 או 109.

מוקד מידע מרכזי לא חירום

• מוקד 110 מוקד המידע של משטרת ישראל
  • מוקד 118 משרד הרווחה והשירותים החברתיים נועד לספק שירותי מידע והכוון לציבור הרחב בתחומי מצוקה, חירום, רווחה ושירותים חברתיים במגזר הממשלתי, הציבורי, ובמגזר השלישי.
  • 1202/1203 מוקד החירום של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל המספק תמיכה וייעוץ 24/7 לנפגעות (1202) ונפגעים (1203) של אלימות מינית.

אני בטוח שיש עוד כמה אבל אלו מצוינים בויקיפדיה.

105=המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

אדון שוטר,  האם הגיוני שמשטרת ישראל תתגאה בכך שעצרה סטלנים עם גוינטים או שהיא עצרה סוחרי סמים והברחות?  מה יותר עושה את זה מרגש ומעניין?

המציאות היא שמשטרת ישראל משקיעה באכיפת סחר בסמים, גידול והפצה - גדולים וקטנים כאחד. 

מר שוטר אתה מוזמן לקורא למי שאתה רוצה, לא לי.

שנית, המשטרה לא "רצה" ומפרסמת שהיא עצרה סטלן כמו שאתה טוען אלה גופים פרו-לגטיזציה של סמים אשר מסלפים עובדות, מצגים חצאי אמיתות וכל זאת במטרה להציג מצג שווא שיש "סמים קלים" או זה סבבה להתשמש בסמים ולנהוג. אני אישית חושב שכל אדם רשאי לעשות כל מה שעולה על רוחו כל עוד החוק מאפשר לו ושיהנה, אבל כאשר מישהו לוקח את החוק לידים הוא פוגע בחברה כולה, פוגע בי, פוגע בכך ופוגע בהורים שלך שנמצאים במקום אחר. אבל אם רוצים להסדיר דבר מה יש דרכים מקובלות ונכונות. והמשטרה היא זאת שמפרסמת את מקרים הקשים יותר והחריגים מהנוף המקובל, לגבי שאר הפרסומים מציע לך ולאחרים ללמוד קצת בנושא אכיפת חוק ומשפט, לא פעם יצא לי לראות אנשים שמתפרצים לדלת פתוחה מבלי להבין מדוע ולמה.

לפני 3 שעות, פריג'י כתב:

מר פריג'י, צר לי אבל השיח עימך רדוד ולא תורם. אני שמח שאתה הולך לכל פוסט שלי נותן סימון שלילי, העיקר הדבר משמח אותך. אנחנו כאן מדברים על האם שדרוג הניידות יתרום או לא. אבל שיהיה לך לבריאות לפרוק את כל זעם והתיסכול שיש לך כנגד הארגון שיש לנו, מה לעשות זה ארגון גדול, מסועף שמתעסק בתחום שאף אחד לא אוהב, להשליט סדר, ותמיד כאשר אזרח נפגש עם שוטר זה לרוב בגלל שהאזרח לא היה בסדר, אבל, מה אפשר לעשות.. כאשר אתה מצביע עם אצבע מאשימה  👈 כל מישהו או משהו, אל תשכח שאצבע אחת היא כלפי השוטר ועוד 3 אצבעות הן כלפיך בחזרה. אני תמיד ממליץ לבדוק את עצמך לפני שאתה "יוצא על 100" כנגד כל אדם באשר הוא אדם, דוגמא קלאסית כמו המקרה של ליהיא גרינר והמפגש עם השוטר, שום לקיחת אחראיות שום סליחה ושום התנצלות, יותר קל להתנגח, יותר קל השתלח ולאחל לכל אחד אחר "שיהיה לו לתרופות". כמו שציינתי בעבר אני לא בא להגן על המשטרה כי אין לי שום רווח בנושא. רק מקווה שאנשים קצת יפתחו את הראש ולא יהיו רק "עסוקים" בעצמם, יחד עם זאת עם מס' שיחות עם שוטרים שיצא לי לנהל, הם מציינים רק דבר אחד, קיימת גישה מובילה להחליש את המשטרה בידי גורמים חזקים במדינה שלנו וזאת מכיוון שמה לעשות, היא עושה את עבודה שלה. אותם גופים במשך מעל ל20 שנה החלישו את המערכת בחוסר תיקצוב ראוי, חוסר הגדלת תקנים, חוסר כלים מתאימים לסוג הפשיעה,עבריינות ועוד. ומי סובל מזה? השוטר? ממש לא, האזרח הוא הנפגע העיקרי, והשינוי רק בנו במי לבחור ומה לקבוע (נקודה למחשבה)

לפני 8 שעות, BeBest כתב:

אותו בחור יכול גם לזהות את המצלמה שממוקמת בצד הדרך במקום להעסיק שוטר שיכול לעשות דברים יותר מועילים.

אגב, הצביעה לשחור נועדה בדיוק להיפך, כדי שפחות יזהו את הניידות.

מצלמה סטתית = דחליל, משתמש הדרך יאט בטווח צילום ויאיץ בהמשך, אם המערכות בארץ היו כמו באיטליה, אשר מצלמים בתחילת הנסיעה ובסוף ואז מבצעים פעולות חשבון פשוטה כדי לקבוע מה ההיתה המהירות אז הדברים היו נראים אחרת.

לגבי הצביעה, איפה נאמר שמטרה היא "פחות יזהו אותן"? לא מצאתי את זה בשום מקום מלבד פרשנות של אנשים. 

דוברות המשטרה 

בימים אלו החל תהליך רכישה של ניידות סיור ותנועה חדשות במשטרת ישראל, בכדי לשפר את הנראות והבולטות של הניידות המבצעיות וכן לאפשר לשוטרים להמשיך ולפעול לאכיפה אפקטיבית.

המטרה היא מיתוג ובולטות של הניידות המבצעיות. כאשר המשטרה רוצה להיות בשטח יזהו אותה, יחד עם זאת ברשותה כלים ואמצעים גם שלא. רכבים סמויים, רכבים שכורים.

לפני 8 שעות, BeBest כתב:

שיטתך אם יתנו לשוטרים אפשרות לנגח רכבים זה מה שיפתור את החוסר תועלת שלהם? הרי גם עכשיו יש להם טיזרים וקרבין בבאגז. לא רואה שהם מועילים במשהו חוץ מלעצור אנשים כי נסעו על נתצ או לא באו לאיזה שוטר טוב בעין.

מי קבע את חוסר התועלת שלהם? כמו שציינתי בעבר, אתה מוזמן לגשת להתגייס או רק להתנדב לכמה שעות ... ואז תקבע חוסר תועלת. לדעתי מי שמתעסק בעבירות הפחותות הן לרוב מתנדבי המשטרה, כאשר לדעתי צריך לעשות ר-ארגון בנושא. אבל זה לפעם אחרת.

לגבי נושא הניגוח, כמו שציינתי בעבר, מקרה אחד -שתיים של שימוש באמצעי הוא יעשה את הרתעה הנכונה.

לפני 8 שעות, BeBest כתב:

פה הבעיה, מי שנוסע בנתצ או מתנגב לאיזה תור לא עבריין כמו מי שמסכן חיים במודע (אור אדום, עקיפה בפס לבן וכו')

שלא נדבר על המערב הפרוע בדרום ששם זה כבר ברמה של נסיעה עם נשקים אוטומטיים שלופים, שזה בכלל אמירה של "אנחנו השליטים פה".

איפה המשטרה? מחלקת דו"חות בת"א.

כאשר ציינתי דין עבירה קטנה כמו גדולה, הכוונה היא כאשר יש מקום לתת ענישה אז צריך לתת, אם זה ברירת קנס,אם זה מעצר ועוד. יחד עם זאת יש הרבה שיקול דעת לשוטר ומנגד יש גם מעט בעבירות מסכנות חיים, נתקלי לא פעם ולא פעמיים כאשר עצר אותי שוטר רגיל או תנועה ובשיח מכבד ולקיחת אחריות , משחרר אותך במקום מבלי להיכנס לפינה של דוחות או קנסות, אך כאשר ישר להתלהם או להגיד אני בסדר,אתה לא בסדר.. הסיכוי לקבלת קשב נמוכה לדעתי, כמו בחיים הרגילים. מה שהסבירו לי בעבר מס' שוטרים, המטרה העיקרית היא מניעה, ולמנוע ניתן במספר דרכים, החל משיחה והסבר, ועד לחומרה, אבל כאשר האזרח "לא מבין או לא רוצה להבין", אז חוזרים לצבא, מה שלא יבינו דרך הראש - יבינו דרך הרגלים. אותו הדבר כאן, אם האזרח לא מבין אז יבין דרך הכיס. גם ככה הכסף לא הולך למשטרהה אלה לקופת המדינה, לדוגמא להבדיל ממערך הכיבוי שמקבל 50% מטיפול באירוע כיבוי שריפה (אז מי פה המושחת ? ;) )

לפני 8 שעות, BeBest כתב:

לא עוזר כי מטרת העל היא למנוע מראש סיכון של משתמשי הדרך (אם על ידי השוטר או על ידי הנמלט) הרי בשיטה שלך מרדף בכל מקרה יהיה פה.

האפשרות לנגח קיימת אבל היא צריכה להתבצע בשטח סטרילי, באותה מידה אפשר להעלות מסוק/רחפן לאוויר ולעקוב אחרי החשוד עד למקום העצירה שלו. לבצע מעצר בלי ניגוחים ובלי סכנה למשתמשי הדרך.

אבל למה לחשוב בהיגיון כשאפשר לשרוף תקציבים על מגיני חזירים וניידות חדשות.

לעלות מסוק/רחפן או עפיפון זה לוקח זמן ואישורים כמו דבר בחיים. מיקום עבירה נקבעת על ידי העבריין, המשטרה היא גוף שלרוב מגיב, פחות "יוזם". השטח מכתיב לך את תסריט לא אתה. שטח סטיראלי יש רק במעבדה, לצערי לא במציאות.... וכמו שציינתי אם אתה חושב אחרת (וזה מצויין כי הדבר גורם לשיח ומחשבה ואין דבר פסול בכך) ורואה הגיון אחר. מוזמן לפנות למשטרה דרך מוקד הפניות ולהציע רעיון אחר. בנתיים אנשים מעדיפים להשקיע מאמץ בלכתוב מה לא בסדר, במקום "היי, אתם הולכים להביא ניידות חדשות, מעולה. שווה לכם למקום אותם בכבישי הערבה והדרום מכיוון ששם יש תופעה של נהיגה מסוכנת ונהיגה ללא סימני זיהוי לרכבים, ממליץ לתת דגש על כך, בברכה משה את משה", תנסו, הנייר סופג הכל 👄.

לפני שעתיים, GTאי כתב:

@ac cobra יש לי תחושה שלהרבה אנשים כאן בפורום, שמכבדים את חוקי חוקי התנועה (אולי חוץ ממהירות פה ושם) ונוהגים בצורה אחראית יש בעיה עם האכיפה המשטרתית.

אני יכול להעיד על 4 מפגשים עם המשטרה במשך שנות הנהיגה:

אחת היתה בדיקה סטנדרטית של רישיונות (לא אני ולא הרכב נראים כמו שור מועד).

שניה היתה קנס על אי הדלקת אורות בחורף ביום שמשי ושרבי.

שלישית כשהחזקתי פחית שתיה ולקח לי 10 דקות לשכנע את השוטרת שזה לא היה פאלפון (עוד לפני התקופה שדיבורית היתה נפוצה כבר היתה לי + עריסה ברכב ולמרות זאת היא טענה שדיברתי עם המכשיר).

רביעית כשלאבי התפוצץ צמיד בקטע כביש מסוכן, והשוטר במקום לעמוד 5 דקות עם ניידת ולמנוע תאונה אפשרית רק עצר לאיים בקנס על זה שאין אפוד זוהר.

אישית, 3 מתוך 4 המקרים היו חוויה רעה מאוד, כזו שלימדה אותי שהשוטרים פשוט מחפשים ולא באמת מנסים להקשיב או לעשות עבודה סבירה. 

אם להוסיף על זה את התקציבים האדירים והניסיונות הלא פוסקים לחפש נהגים ולדפוק אותם על מהירות בזמן שהם לא מסכנים את משתמשי הדרך - סורי אבל אין ריספקט. נראה אותם נותנים דוחות למי שנוסע לאט בנתיב השמאלי וגורם לנהגים אחרים לעקוף מימין למשל.

מסכים עם רוב מלל שציינת. כמו שאמרתי במהלך הפוסט, מדובר בגוף גדול, לצערי האזרח לא ידוע להבדיל בין שוטר קבע שזה המקצוע שלו לבין מתנדב שזה "תחביב" שלו, ושוטר קבע לא יפעל כמו שמתנדב שמגיע לכמה שעות. יחד עם זאת בהרבה כנסים שנוכחתי עם אנשי משטרה זוטרים ובכירים כאחד, קיימת בעיה אחת ועיקרית, משני הצדדים. קודם כל מצד המשטרה, המשטרה משרתת אותי , "אני משלם לה את המשכורת", היא צריכה לפעול לטובת האינטרס שלי והאינטרס שלי הוא חברה איכותית, טובה ונקיה מגורמים אשר פוגעים באיכות חיים שלי. מנגד ממרום גילי בחיים שלי לא הוסבר לי בשום דרך, גן, בית ספר, צבא, אוניברסיטה דבר אחד : איך להתנהג אם שוטרים, כולנו יכולים לדקלם בעיניים עצמות מה מותר ומה אסור לעשות כאשר עוצר אותך שוטר בארה"ב, אבל בארץ ? כל אחד חשוב שהוא יכול לעשות הכל ומגיע לו הכל, וזאת לדעתי התקלה המשטרה לא משקיעה מאמץ להסביר בכל דרך אפשרית לכל אזרח, שידע :" מפגש אזרח שוטר יכול להסתיים 1.2.3. מצופה ממך 1.2.3, לכל בעיה שאם השוטר לא היה בסדר יש לך גורמים לפנות לטל 03-XXXXX ובנוסף להסביר, אם תיקח את החוק לידם, תפגע באחר, תסכן את משתמשי הדרך ועוד תצפה לטיפול בדרכים הקיימות למשטרה ולסיום, אם צריך גם ניגוח ;) "

לגבי סוגית התקציב...ממליץ לבצע חיפוש "קל" בנושא ולראות כי התקציב לבטחון פנים רעוע ומייבש אותנו כאזרחים, אנחנו צריכים לדרוש יותר, כי זה הכסף שלנו בסוף. לדוגמא לשנת 2019 התקציב היה 13 מיליארד שקל, מנגד תקציב הבטחון זכה ל72.9 מיליארד (וזה היה עוד תקציב מעבר ללא ממשלה) . עצוב אבל לא יחסי ...(לא מצפה לשיוויון, אבל אני בטוח שכל אחד היה שמח שהתקציב היה 25 +-

לשיוויון, אבל אני בטוח שכל אחד היה שמח שהתקציב היה 25 +-

לפני 41 דקות, DareDevil כתב:

שורה תחתונה

א. שוטרים צריכים לעבור אחת לשבועיים - טיפול פסיכולוגי - גם לאנשים בריאים זה טוב לעשות טיפול פסיכולוגי, גם אם זה שלום שלום, במפגש של 45 דקות אפשר להשתפר פלאים וגם מהווה אפשרות לבדוק אותם לאורך זמן אם הם מהווים סכנה לציבור. 

ב. חוץ מטיפול פסיכולוגי הם צריכים לקבל כלים להתמודדות במצבים "נייחים" כאלה שהאזרח אומנם עבר עברה אך עדיין משתף פעולה במקום ישר לעלות בסולם הפעלת הכוח.

ג. הגיע הזמן שתהיה יחידה לטיפול באזרחים בעלי רקע נפשי.

ד. הגיע הזמן שתהיה לנו מרכזיה אחת במקום 5-6 מוקדים לתפעול הכוחות בשטח, בסגנון 911.

מוקד חירום מרכזי

מוקד 102 - כבאות

מוקד 101 - מוקד החירום של מד"א (מגן דוד אדום בישראל)

מוקד 100 - משטרה

119=  מערך הסייבר הלאומי - המרכז המבצעי לניהול אירועי סייבר.

103= חברת החשמל – לדיווח על תקלות

מוקד 106 עירוני – לדיווח על מפגעים. בחלק מהיישובים מספר המוקד הוא 107, 108 או 109.

מוקד מידע מרכזי לא חירום

• מוקד 110 מוקד המידע של משטרת ישראל
  • מוקד 118 משרד הרווחה והשירותים החברתיים נועד לספק שירותי מידע והכוון לציבור הרחב בתחומי מצוקה, חירום, רווחה ושירותים חברתיים במגזר הממשלתי, הציבורי, ובמגזר השלישי.
  • 1202/1203 מוקד החירום של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל המספק תמיכה וייעוץ 24/7 לנפגעות (1202) ונפגעים (1203) של אלימות מינית.

אני בטוח שיש עוד כמה אבל אלו מצוינים בויקיפדיה.

105=המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת

אתחיל עם החלק האחרון, שכחת גם את 104 שזה מוקד פיקוד העורף. לנו אזרחים בעת מצוקה הדברים צריכים להיות מופשטים, מס' 1 לכל בעיה ומשם על פי עץ שאלות להכווין למוקד הראוי.

אך יחד עם זאת, זה גם העקב אכילס של המשטרה. כמו שאנחנו רואים בכל משהו לא בסדר במדינה, ישר השאלה היא "איפה הייתה המשטרה", הר מירון, קורונה, קריסת הטריבנות בגבעת זאב ולא חסר מקרים.

האזרח תמיד מחפש אשם ומאוד קל להאשים את המשטרה (אני לא טוען שהיא נקייה מטעויות, בסוף זה ארגון שמורכב מאנשים, בדיוק כמו מדא, בדיוק כמו צה"ל ועוד) מהסרטונים שרצים במרשתת, לא פעם ולא פעמים אנחנו אזרחים צריכים להתבייש איך מדברים לשוטר, איך מאחלים לו ש1000 שקל על דוח טלפון ילך לו לתרופות, כמו שציינתי בעבר, הוא מקבל את המשכורות ממני, אז אני ואתה נממן לו את התרופות (זה כמו לחתוך את העץ שעליו אתה יושב) ולא מעט הפעמים שהסרטונים תמיד איכשהו מציגים את המצג שהשוטר לא היה בסדר, השוטר התחיל, השוטר גם לך, אך כבר תקופה ארוכה המשטרה משתמשת בתיעוד האירועים במצלמות גוף, וכאשר היא משחררת את התיעוד, הדברים נראים אחת , ממש אחרת ( זה התחיל ככה - > https://www.ynet.co.il/news/article/rkoSM11RUw ונגמר בזה -> https://www.israelhayom.co.il/article/808373. )  הייתי שמח שהמשטרה תשחרר יותר מקרים כאלה, רק להציג לנו כאזרחי המדינה איך אנחנו באמת נראים (שוב כפוף לצנזורה, פרטיות) ואז אולי הדברים יראו אחרת.

לגבי החלק הראשון, אתה צודק הכלים האלה צריכים להיות מונגשים לכל אזרח (אולי ככה יצמצמו האירועים הביזרים כמו דקירה על קופסת סיגריות או מקום חנייה) ולא רק שוטר ששגע בהפעלת שיקול הדעת ואם חטא עליו להענש.

שורה תחתונה, מקווה שיהיו יותר ניידות בחוץ ושלא נצדק לשירותי המשטרה, ואם כן אז שיהיו אדיבים כמו שאנחנו הינו רוצים שיהיו לו, אבל אם אנחנו לא ניהיה אדיבים אז איך שאני אומר לאישתי... יחס גורר יחס 🤣

עריכה אחרונה על ידי ac cobra
מיזוג לא רצוי
  • אהבתי 3

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ac cobra כתב:

מצלמה סטתית = דחליל, משתמש הדרך יאט בטווח צילום ויאיץ בהמשך

גם שוטר עם ממלז על תקן דחליל כי ב99% מהפעמים הם עומדים במיקומים סטטיים.

יוצא לי לראות את זה הרבה בעיקר על 431 בשעות הלילה, כולם כבר יודעים איפה הם עומדים.

לפני 15 דקות, ac cobra כתב:

לגבי הצביעה, איפה נאמר שמטרה היא "פחות יזהו אותן"? לא מצאתי את זה בשום מקום מלבד פרשנות של אנשים. 

אתה מצפה מדוברות המשטרה להגיד "אנחנו צובעים בשחור כדי לחלק יותר דוח"ות בלילה"? ברור שהם ימציאו איזה נוסח (שנוגד כל היגיון אגב) כי ניידת שחורה בהחלט פחות בולטת ולא להפך כפי שהם מנסים לצייר.

לפני 17 דקות, ac cobra כתב:

מי קבע את חוסר התועלת שלהם?

העובדות בשטח ואמון הציבור במשטרה. המשטרה אמורה לשרת את האזרח ולא להיפך. ואם האזרח לא מאמין במשטרה הרי שהם לא עושים את עבודתם נאמנה.

לפני 18 דקות, ac cobra כתב:

לגבי נושא הניגוח, כמו שציינתי בעבר, מקרה אחד -שתיים של שימוש באמצעי הוא יעשה את הרתעה הנכונה.

ההיסטוריה מלמדת ההפך, ישתמשו בכלי הזה בחוסר פרופורציה כנגד אזרחים, בדיוק כפי שעשו עם הטיזרים.

לפני 23 דקות, ac cobra כתב:

בנתיים אנשים מעדיפים להשקיע מאמץ בלכתוב מה לא בסדר, במקום "היי, אתם הולכים להביא ניידות חדשות, מעולה. שווה לכם למקום אותם בכבישי הערבה והדרום מכיוון ששם יש תופעה של נהיגה מסוכנת ונהיגה ללא סימני זיהוי לרכבים, ממליץ לתת דגש על כך, בברכה משה את משה", תנסו, הנייר סופג הכל 👄.

אני בטוח ב100% שהמשטרה יודעת על כל הנעשה בדרום. כפי שציינתי בהודעות הקודמות, זה פשוט לא מעניין אותם / קל להם להעלים עין ולאכוף דברים אחרים.

לא יעזור גם אם כל הפורום יפנה לפניות הציבור, הם ימשיכו להתעלם כאילו הבעיה לא קיימת עד שתבוא הוראה מלמעלה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...