Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמו באמריקה: תכירו את צביעת הניידות החדשות

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אתרום את השנקל שלי, למרות שכולם כבר אמרו זאת.

עד לפני כמה שנים לא הכרתי את הנושא, אולם יצא שעברתי לגור בעין גדי ויוצא לי לנסוע למרכז דרך ירושלים או עוד יותר דרומה  דרך 31 וכו'.

כיצד שאנשים נוסעים פה, נוסעים במהירות מטורפת, עוקפים בקו לבן, עוקפים בשול הדרך,  עוברים באדום, ללא חגורות ונחמד גם לראות משאיות דוהרות בירידות לים המלח או טריילר יוצא לעקיפה בלבן לעבור משאית אחרת.

אין שוטר אחד לרפואה באופק.

במקטע הכביש בין "השומרוני הטוב" לבין "מצפה יריחו", בירידה לים המלח, יש שוטר קבוע שיושב על כיסא ומסתתר מאחורי מעקה הבטיחות עם ממל"ז ומכשיר קשר, לא רואים אותו.

לאחר מכן בסיבוב לפני מצפה יריחו, איפה שלא רואים, עומדת ניידת ומקבלת בקשר הודעות ועוצרת נהגים.

כמות הנהגים שאני רואה שהם תופסים, זה מדהים.

מאז שאני פה אני שומע על הרוגים בכביש 90, העובדה שכולם נהרגו במקטע דרומי ממני ולא במקטע המדובר, לא מובנת לי.

ד"א.

נהג בעל לוחית רישוי פלסטנית מקבלת דו"ח, האם לישראל יש דרך לאכוף את תשלום הדו"ח?, האם, אלה שיש להם רשיון רכב, זה משפיע משהו?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המצב החוקי ביהודה ושומרון שונה מהחוק בארץ אבל בקצרה, כן.
פלסטינים מקבלים דוחות ומשלמים אותם ויש סנקציות למי שלא משלם.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מז"א מצב חוקי שונה?

כמו שבאום אל פחם המצב שונה ומותר לירות באוויר בנשק אוטומטי בחתונות אבל ברמת גן אסור?

אני לא חושב שהמשטרה מיותרת, או לא עושה כלום אבל ברור לכולנו שהיא לא עושה מספיק ושהאכיפה סלקטיבית.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשטחי יהודה ושומרון חל החוק הירדני, בשטחי הרשות חל החוק הפלסטיני.
חוקי מדינת ישראל אינם חלים על שטחי יהודה ושומרון למעט חוקים ספציפיים ויש חוקים ייעודיים ליהודה ושומרון או פקודות של אלוף הפיקוד (צווי אלוף) המחילים את הנורמות המשפטיים של מדינת ישראל.

בקצרה - מסובך.
עוד מעט ישה יגיע ויוכל להרחיב...

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.6.2021 בשעה 01:56, ac cobra כתב:

ולגבי "לא יעזור גם אם כל הפורום יפנה לפניות הציבור, הם ימשיכו להתעלם כאילו הבעיה לא קיימת עד שתבוא הוראה מלמעלה"  הכי קל להגיד יותר קשה ליישם, ממליץ לבדוק את ההשלכות של מחאת הקוטג מלפני עשור... היא כן הצליחה להזיז כמה דברים, אבל בעיקר גרמה לנו כעם להתאחד לבעיה משותף, אני לא רואה סיבה אם לא נתאחד ונדרוש בטחון פנים אמיתי ולא רק חוץ, שאותם גאונים מתלפיות ימצאו פתרון יותר יעיל,ניגש, וזול לניידות ולאמצעי ניגוח... אשמח לדעת מה המוח הישראלי יצליח לחשוב מחוץ לקופסא מה ששאר המדינות שעוסקות בבטחון פנים כמו אנגליה,גרמניה וארה"ב יודעות יותר טוב מאיתנו (רמז, השיטור באנגליה וארה"ב הרבה יותר מתקדם משלנו) ואם נמצא, שווה להיכנס שותפים 50/50🤩🤪

לא מציע לך להיתקל במשטרה בארצות הברית. once you are in the system אתה מסומן - שור מועד. 

לא נתקלתי באנגלים אבל הגרמנים מאד יעילים. 

לנושא השירשור, אם שחור וכיתוב לבן יעשה את העבודה יותר מאשר כל רכב לבן מקושט של חברת שמירה, אז הרווחנו את ה"ניראות"

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את הבלגים. הייתי באיזה stau (לא יודע איך זה נקרא בפלמית) בדרך לנמה"ת של בריסל, לחוץ בגלל טעות בניווט וחושש לפספס טיסה. היו כמה חכמולוגים שעקפו בשוליים. זמן הלכידה על ידי אופנועני המשטרה נמדד בשניות. תענוג.

כבר דיברנו על כך שמשטרת ישראל היא גוף מוחלש. אני מקווה שחילופי השלטון יאפשרו לה להשתפר - כולל קליטת  כוח אדם איכותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ariel000 כתב:

"א.

נהג בעל לוחית רישוי פלסטנית מקבלת דו"ח, האם לישראל יש דרך לאכוף את תשלום הדו"ח?, האם, אלה שיש להם רשיון רכב, זה משפיע משהו?.

כפי שפורט, החוק הוא שונה, אבל גם ישנו יתרון, מכל דוח של משטרת ישראל נותנת לפלסטינאי 50% הולך לרשות (1000 על טלפון, אז 500 הולך לרשות) ולכן אין אחד שלא משלם והאכיפה גדולה. כי הם צריכים יותר את ה חצי שלהם מאשר המדינה שלנו.

לפני 5 שעות, ariel000 כתב:

במקטע הכביש בין "השומרוני הטוב" לבין "מצפה יריחו", בירידה לים המלח, יש שוטר קבוע שיושב על כיסא ומסתתר מאחורי מעקה הבטיחות עם ממל"ז ומכשיר קשר, לא רואים אותו.

לאחר מכן בסיבוב לפני מצפה יריחו, איפה שלא רואים, עומדת ניידת ומקבלת בקשר הודעות ועוצרת נהגים.

כמות הנהגים שאני רואה שהם תופסים, זה מדהים.

כמו שציינתי, אף אחד לא יכול להפעיל ממל"ז ללא מקום מאושר על ידי מס' גורמים, ולכן אנחנו "מזהים" אותם באותו מקום רק בשעה אחרת בפינות הקבועות. לנו כמשתמשי הדרך זה נראה מצב אבסודי אבל לא הינו רוצים כמו בעבר ששוטר "לוקח יוזמה" ומוצא איזה שטח שלדעתו מספיק טוב ומפעיל שם ממל"ז ואז תופס אנשים וגורר אותם לבימ"ש ובימ"ש מתגלה שההפעלה לא הייתה על פי הנוהל.

לפני 6 שעות, Mr.Hybrid כתב:

אדון שוטר, חבל שלא קראת את מה שרשמתי.

הייתי לבד, כביש 65, חשוך, 00:00 בלילה, ריק

מה בריוני בזה?   אגב הטעות שלי שהשבתי בחיוב כשהוא אמר שנסעתי כך במשך 3 ק"מ

להבנתי זה בעצם סעיף בחוק, פחות מהמרחק הזה - אין עבירה.  

כשהגעתי הביתה בדקתי בגוגל מפות והבנתי שהשוטר טעה, במכוון או שלא.

צר לי לשמוע את התסכול בכתיבה שלך,אבל כמו שידידי ציין לפני, בדקת ומצאת שהשוטר שגע או טעה או לא משנה מה, זאת הזכות שלך לערער.

אבל מה קורה, אנשים לא מערערים בדרכים המקובלות ובמקום זה פורקים את התסכול שלהם (בן אם הוא נכון או לא) על גלי הפורום, ובטוחים שהם צודקים והשוטר לא, אבל אם היו מביאים את הדבר לכותלי בימ"ש אז הייתה להם היכולות להצדיק את החפות.

ולסיום, אני זוכר שהרבה אנשים "ניהלו" מאבק כנגד הממל"ז, על האמינות המכשיר, על אופן ההפעלה שלו ועוד. ולבסוף מה קרה? 1) אנשים קיבלו זיכוי בצדק או מחמת הספק. 2) המשטרה יסדה נהלים והנחיות לצורת ואופן הפעלת הממל"ז ובכך נוצר המצב שאותו מפעיל ממל"ז נמצא באותה נקודה רק בשעה אחרת ;)

וסיום (2) דיברנו על הניידות החדשות, בואו נשאר ממוקדים ולא נתפזר. רוצים לדון על מקרים של מפגש שוטר - אזרח, תפתחו שרשור חדש 😃

תמיד תזכרו שאין לנו משטרה אחרת 😳 (גם אותה אימא של העבריין הכי בכיר תתקשר בסוף 100 כאשר יפגעו בבן שלה)

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ac cobra כתב:

(גם אותה אימא של העבריין הכי בכיר תתקשר בסוף 100 כאשר יפגעו בבן שלה)

אני שואל את עצמי אם אתה מאמין לעצמך או שלא...

ואני יכול לציין בהקשר למדובר שהלוואי וכל השוטרים היו כמו @eyals05 אבל העובדות הן אחרות, לצער כולנו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 שעות, ac cobra כתב:

תמיד תזכרו שאין לנו משטרה אחרת

בדיוק בגלל זה כדאי וצריך להעביר ביקורת ולדרוש מהמשטרה להשתפר.

סתם דוגמא, לפני שבוע נדרס זקן ברמלה ומה המשטרה עושה? כלום ושום דבר. אפילו לא טרחו לקחת את הצילומים מצלמות האבטחה. אבל מה כן עושים? הולכים למפגשים סטאטיים של ילדים עם הונדות ואיביזות עם לדים ומדבקות ומחלקים להם הורדות מהכביש וקנסות ואחרי זה מספרים לטמקא איך הם מצילים אותנו מנהגים מסוכנים. 

אי אפשר להתעלם מהבעיה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, SlowRide כתב:

בדיוק בגלל זה כדאי וצריך להעביר ביקורת ולדרוש מהמשטרה להשתפר.

סתם דוגמא, לפני שבוע נדרס זקן ברמלה ומה המשטרה עושה? כלום ושום דבר. אפילו לא טרחו לקחת את הצילומים מצלמות האבטחה. אבל מה כן עושים? הולכים למפגשים סטאטיים של ילדים עם הונדות ואיביזות עם לדים ומדבקות ומחלקים להם הורדות מהכביש וקנסות ואחרי זה מספרים לטמקא איך הם מצילים אותנו מנהגים מסוכנים. 

אי אפשר להתעלם מהבעיה.

אני לא בא להגן על המשטרה (אולי שווה לי להוציא חשבונית ולהעביר להם) אבל בקשר למקרה של רמלה, אני לא מכיר אותו , אולי אתה יותר בקיא ממני. אבל צר לי שאתה יוצא בצורה נחרצת "אפילו לא טרחו לקחת את הצילומים מצלמות האבטחה", אתה הייתה שם? אתה בקיא בתיק החקירה? אתה יודע מה כן בוצע ומה לא? או שאתה נותן לרגש להוביל אותך? פעם אחרונה שראיתי אנשים שהרגש הוביל אותם טענו שיהודים זרקו בקת"ב ביפו......  מתרחש אירוע ואנשים מצפים מכוחות הבטחון לפתרון בעשר הדקות מיד אחרי האירוע, וואלה זאת תמיד השאיפה, אבל החיים הם לא פרק בCSI מיאמי שמצלחים פתור תעלומה ב45 דקות ללא פרסומות. אני מרחם ומאחל בריאות נפגע אבל אני סמוך ובטוח שמתבצעות פעולות חקירה גלויות  וסמויות מהעין לאיתור קצה חוט או את החשוד באירוע. תראה כמה פעמים נסגר מעגל ומגיעים למעורבים אחרי פרק זמן, יש כאלה אחרי כמה שעות ויש כאלה אחרי כמה ימים או תקופות ארוכות יותר, אבל ממה שאני חשפתי אליו, בסוף נסגר מעגל. 

לגבי המפגשים ? עוד משחר ההיסטוריה שלה מפגשים בחמישי בנמל או שישי בראשון ועוד לאמצע השבוע בפ"ת (מה נעשה, אני מהדור ההוא) תמיד היו "מאבקי כוחות" של חובבי רכב לבין משטרה. וממה שאני זוכר אותם בעלי איבזיות והונדות היו מעורבים בתאונות דרכים בתוך המפגשים ועוד. יחד עם זאת היו גם הרבה מפגשים שאנשים היו מגיעים עם הרכב ומחנים ומדברים על מהות החיים, המשטרה הייתה מגיעה בודקת והולכת, למה? כי אין. למה במפגשים של IMC לא מגיעה משטרה ומורידה רכבים ? חשבת פעם 🤔🤔

לפני 21 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אני שואל את עצמי אם אתה מאמין לעצמך או שלא...

אתה פשוט לא יודע עד כמה שאתה לא ידוע, כמו בגישה של פרויד, אתה רואה רק את קצה הקרחון שיש בחוץ ולא את כל המודע 

TopoGraphModel.JPG 

https://he.wikipedia.org/wiki/המודל_הטופוגרפי

בסוף כולנו צריכים את המשטרה, נכון אפשר ואף רצוי להעביר ביקורת. רק שהביקורת תיהיה בונה ומחושבת. לרוץ ולזרוק הערות זה טיפשי ולא בוגר בדיוק כמו ""כשטיפש זורק אבן לבאר אלף חכמים לא יוכלו להוציא אותה.""

https://www.israelhayom.co.il/news/crime/article/876191/

לקינוח ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

בוא נקווה שנצטרך את המשטרה רק בדברים הטובים באמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, ac cobra כתב:

אבל צר לי שאתה יוצא בצורה נחרצת אפילו לא טרחו לקחת את הצילומים מצלמות האבטחה

לא אני, העיתונות. זה מה שכתוב.

המשטרה אוכפת את החוק יותר איפה שנח ופחות איפה שצריך להשקיע מאמץ. זה לא עניין של רגשות, זה עובדות שמגובות בנתונים.

לדוגמא, הכי קל לאכוף מהירות וזו אכן אחת העבירות הכי נאכפות בלי קשר לחומרתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אני, העיתונות. זה מה שכתוב.

המשטרה אוכפת את החוק יותר איפה שנח ופחות איפה שצריך להשקיע מאמץ. זה לא עניין של רגשות, זה עובדות שמגובות בנתונים.

לדוגמא, הכי קל לאכוף מהירות וזו אכן אחת העבירות הכי נאכפות בלי קשר לחומרתה.

1. מאחל רפואה שלמה לנדרס ולהבאת החשודים לדין במהירות.

2. לצערי כתוב הרבה דברים בעיתון, אם זה בעיתון זה לא תמיד נכון אלא משרת גופים עיסקיים כלכלים מוסיימים (ראה ערך פרשית וואלה וביבי ומוזס..)

3.לגבי אכיפה אני מסכים איתך, צריך יותר אכיפה וענישה חזקה יותר על ידי בימ"ש/כנסת. מקווה שיגיע הפתרון הראוי וגם אם צריך למצוא כמה שעירים לעאזלזל אז גם שיהיו.

4. כמו תמיד אם אתה חושב שהמשטרה יכולה יותר, מוזמן להתנדב מזמנך .. לא הרבה 4 שעות בחודש ואולי יותר ואז לראות את מציאות האמיתית ולא המציאות שמצויירת מאחורי ה"עיתון"

5. נקודה למחשבה -> https://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-ece8a45ef404931017.htm?partner=tagit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ac cobra כתב:

אתה פשוט לא יודע עד כמה שאתה לא ידוע, כמו בגישה של פרויד, אתה רואה רק את קצה הקרחון שיש בחוץ ולא את כל המודע 

TopoGraphModel.JPG 

https://he.wikipedia.org/wiki/המודל_הטופוגרפי

בסוף כולנו צריכים את המשטרה, נכון אפשר ואף רצוי להעביר ביקורת. רק שהביקורת תיהיה בונה ומחושבת. לרוץ ולזרוק הערות זה טיפשי ולא בוגר בדיוק כמו ""כשטיפש זורק אבן לבאר אלף חכמים לא יוכלו להוציא אותה.""

https://www.israelhayom.co.il/news/crime/article/876191/

לקינוח ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

בוא נקווה שנצטרך את המשטרה רק בדברים הטובים באמת

אני יודע יותר מהשוטר הממוצע ודי לחכימא.

אז אם אני לא יודע מה שאני לא יודע, אז השוטר הממוצע לא יודע הרבה יותר מזה 🤣

אבל נו, אתה משוכנע שאתה הכי חכם, יותר מכל הניסיון של כולם פה עם המשטרה.

תמשיך להוסיף אנקדוטות, כולם יודעים שהמשטרה הייתה גוף חולה, ונשארה גוף חולה, עם הרבה שוטרים באיכות שמגרדת את התחתית של החברה.

אומר שוב, לצערנו אין יותר שוטרים כמו @eyals05, לצערנו יש הרבה יותר שוטרים מתחתית של התחתית.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2021 בשעה 18:01, BeBest כתב:

בדיוק מה שחשבתי.

מה שאני לא מבין הוא למה בעידן טכנולוגי שאפשר לאכוף הכל עם מצלמות, רחפנים וכו' לסכן את משתמשי הדרך עם רכבים שאף אחד לא רואה בשולי הדרך.

אני כבר רואה איך מישהו מגלח ניידת כזו בשול כי הוא פשוט לא ראה אותה. הרי איזה שוטר עם ממל"ז יפעיל את האורות?

בחיאת...  אל תתן רעיונות למשטרה... די לנו במה שכבר יש...

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקדים ואומר שאני רואה את הדברים מצד של אזרח נורמטיבי, ואין עיתותי פנויות להתנדבות במשטרה. כל מה שאכתוב נובע מהתרשמות אישית. בנוסף, אני מציג כאן רק את הפן של האזרח שומר החוק הנורמטיבי. הפן של טיפול המשטרה בעבריינים ראוי לדיון נפרד:

הבעיה הגדולה של המשטרה היא בחומר האנושי שמרכיב את הארגון הזה. חלק מהשוטרים בתחתית הדרגות הם סתם כאלו שלא השתלבו באף עבודה אחרת, ומאידך גיסא, רבים בצמרת אינם נקיי כפיים כלל. ההתנהלות של הגוף החשוב הזה דומה להתנהלות של חברה ממשלתית או ארגון חברתי כלשהו: חוסר מקצועיות, עיצוב דעת קהל באמצעות פרסום סרטונים והודעות לתקשורת על עבירות פשוטות ולא מסכנות חיים אך מהמיינסטרים (תנועה, קורונה). התנהלות הדומה לארגון פשע ותיאום עמדות במקרה של טעות מכל סוג שהוא במשטרה, וחוסר שקיפות משווע.

אין לי תחליף למשטרה, ואני צריך מוקד 100 לטלפן אליו כשפורצים אלי לבית או לעסק חלילה, אך כמו בכל תחום בחיים הכל חייב להיות הדדי: מי שצועק נאצי לשוטר או 'שיהיה לתרופות', צריך לשבת חצי שנה בכלא, כמו באוסטריה. אך הליך בחירת השוטרים, שכרם ומידת השקיפות, המקצועיות והשירות שלהם צריכים להיות גם כמו באוסטריה (לא מכיר, סתם בחרתי אוסטריה. הכוונה לא משטרה נושכת כמו בניו יורק, זה פחות מתאים לכאן, ולא שואף למשטרה בסגנון סינגפור). חכמה בגוים תאמין ויש מה ללמוד ממדינות אחרות בהן הגוף הזה מקצועי ואהוב.

טילפנתי פעם למשטרה באמצע הלילה (הייתי בעבודה) אחרי שקיבלתי מייל באנגלית על איום טרוריסטים בהפלת מטוס הממריא מישראל והיה לי נראה שווה בדיקה. שלחתי להם את המייל, לקחו את הפרטים ואמרו תודה. בשש בבוקר העיר אותי בדלת שוטר ששאל אותי 2 שאלות כמו תוכי בלי שהבין בכלל מה הוא שואל ומה אני משיב. ריחמתי עליו.

אה, הוא ביקש גם מס' זהות....

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...