Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמו באמריקה: תכירו את צביעת הניידות החדשות

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, ac cobra כתב:

לא פעם יצא לי לראות אנשים שמתפרצים לדלת פתוחה מבלי להבין מדוע ולמה.

https://www.xn--4dbcyzi5a.com/נכנסו-באמצע-הלילה-כמו-גנבים-שוטרים-פש/

לפני 38 דקות, ac cobra כתב:

המשטרה לא "רצה" ומפרסמת שהיא עצרה סטלן

"המשטרה העדיפה הפעם שלא למסור תגובה לידיעה."

סליחה ומחילה ממך על כך שציינתי שאתה שוטר, אם כך המצב לא היתה לי שום הכוונה לפגוע בך או\ו במשטרת ישראל או\ו מי מהם שמשתייכים לכוחות הביטחון בארץ ישראל

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 16 דקות, DareDevil כתב:

https://www.xn--4dbcyzi5a.com/נכנסו-באמצע-הלילה-כמו-גנבים-שוטרים-פש/

"המשטרה העדיפה הפעם שלא למסור תגובה לידיעה."

כמו שציינתי בפוסט הקודם שלי. צר לי אבל יש לי אפס אמון בגופים שכאלה....בעלי גישה פרו-לגטיזציה, לא אני ולא אתה לא הינו שם, יחד עם זאת לפי התיאור של מגזין קאבניס, מדובר בילדים טובים ירושלים... אך כבר תוך כדי הטקסט אפשר לראות שהוא חד צדדי אשר בא להראות כי האזרח לא עשה כלום ושוטרים נכנסו כמו גנבים.. ותגובת המשטרה? אני לא חושב שהם אפילו ביקשו כי זה פשוט היה נוח להם.

אבל תודה לך על הלינק. אני נכנסתי וקראתי,אשמח גם כמובן שתכנס לשני אלה.... רמז גם הם קשורים לאילת וסמים... אבל יש בהם גם מכוניות  ;) 

https://news.walla.co.il/item/3200828

https://news.walla.co.il/item/3075499

אני מקווה שמגזין שאתה קורא בו, מפרסם גם כתבות כאלה.... רק מקווה 🤗🤔🤞

לפני 22 דקות, DareDevil כתב:

סליחה ומחילה ממך על כך שציינתי שאתה שוטר, אם כך המצב לא היתה לי שום הכוונה לפגוע בך או\ו במשטרת ישראל או\ו מי מהם שמשתייכים לכוחות הביטחון בארץ ישראל

סולח, אנחנו בני אדם. יש לשמור על שיח בוגר, פורה ועיניני 🤩

• אהבתי 1

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BeBest כתב:

גם שוטר עם ממלז על תקן דחליל כי ב99% מהפעמים הם עומדים במיקומים סטטיים.

יוצא לי לראות את זה הרבה בעיקר על 431 בשעות הלילה, כולם כבר יודעים איפה הם עומדים.

אין מה לעשות, ישנם נהלים ... ושוטר יכול להפעיל ממל"ז רק באיזור שהוגדר ומאושר על ידי עוד מס' גורמים, לטוב ולרע. אתה יכול לכנות אותו גם דחליל, אבל אתה לא ידוע מתי הדחליל הזה יתפסו אותך, אני יודע מי כן יודע... קוראים לו מרפי ;)

לפני כשעה, BeBest כתב:

אתה מצפה מדוברות המשטרה להגיד "אנחנו צובעים בשחור כדי לחלק יותר דוח"ות בלילה"? ברור שהם ימציאו איזה נוסח (שנוגד כל היגיון אגב) כי ניידת שחורה בהחלט פחות בולטת ולא להפך כפי שהם מנסים לצייר.

לא מצפה לכולם, צפיות יש במצעים. לכן זה מה שהם אומרים ויש מה אומרים הפרשנים, כל אחד והאג'נדה שלו ( מוזמן לקרוא את המחקר הזה - > http://zeevgalili.com/wp-content/uploads/2008/01/military-rape2.pdf  או סיכום על רגעל אחת .. http://www.zeevgalili.com/2008/01/560 שמציג את חיילי צה"ל כצבא גזעני מכיוון שחיילי צה"ל לא אונסים פסלטיניות, בכוונה לקחתי הקצנה, בכדי להראות שכל סיפור אפשר להציג איך שנוח לכל אחד.

לפני כשעה, BeBest כתב:

העובדות בשטח ואמון הציבור במשטרה. המשטרה אמורה לשרת את האזרח ולא להיפך. ואם האזרח לא מאמין במשטרה הרי שהם לא עושים את עבודתם נאמנה.

העובדות בשטח לא ידוע, לא נכנס לזה. אמון הציבור, מסכים איתך אבל גם במערכת המשפט, בממשלה, בכנסת, מפלגות ועוד... הרשימה ארוכה, אז אצרף משהו

m2.jpg

ויפה ציינת שהאזרח לא מאמין בהמשטרה שלא עושה את עבודתה לא נאמנה, אבל גם האזרחים לא עושים, כאשר רק כמעט חצי מבעלי זכות הבחירה מבצעים. אבל ממשיכים לקטר ( תבציע אפילו אם זה למפלגת הפיראטים, לפחות ממש את הזכות) וטוענים שהכל לא בסדר ורק הם בסדר...SORRY כבר הינו בסנריו הזה היום... הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.. לסיום -> 

לפני כשעה, BeBest כתב:

ההיסטוריה מלמדת ההפך, ישתמשו בכלי הזה בחוסר פרופורציה כנגד אזרחים, בדיוק כפי שעשו עם הטיזרים.

כחובב היסטוריה,אשמח לראות,לקרוא ולהכיר דבר מה חדש. ממה שיצא לי לראות, הכנסת הטייזר סייע לשוטרים לקבל אמצעי פחות קטלני לשני הצדדים.

לפני כשעה, BeBest כתב:

אני בטוח ב100% שהמשטרה יודעת על כל הנעשה בדרום. כפי שציינתי בהודעות הקודמות, זה פשוט לא מעניין אותם / קל להם להעלים עין ולאכוף דברים אחרים.

לא יעזור גם אם כל הפורום יפנה לפניות הציבור, הם ימשיכו להתעלם כאילו הבעיה לא קיימת עד שתבוא הוראה מלמעלה.

מסכים איתך, מה שקורה בדרום לא ניתן לתאר, הזנחה של מס' גופים וטיפול לא ראוי בגופים העיקריים, אבל מנגד הייתי ממליץ לבדוק כמה תחנות משטרה היו ב2015 וכמה היום ב2021 באיזור הנגב, כמה שוטרים גדלו לאיזור הזהה ואני יכול לצטט לך כל אחד.... זה אף פעם לא יהיה מספיק. ולגבי " זה פשוט לא מעניין אותם / קל להם להעלים עין ולאכוף דברים אחרים."  מדובר בגישה סובקטיבית אבל אני מבין אותה ויחד עם זאת לצערי מה שרואים מכאן לא רואים משם ולהפך.

ולגבי "לא יעזור גם אם כל הפורום יפנה לפניות הציבור, הם ימשיכו להתעלם כאילו הבעיה לא קיימת עד שתבוא הוראה מלמעלה"  הכי קל להגיד יותר קשה ליישם, ממליץ לבדוק את ההשלכות של מחאת הקוטג מלפני עשור... היא כן הצליחה להזיז כמה דברים, אבל בעיקר גרמה לנו כעם להתאחד לבעיה משותף, אני לא רואה סיבה אם לא נתאחד ונדרוש בטחון פנים אמיתי ולא רק חוץ, שאותם גאונים מתלפיות ימצאו פתרון יותר יעיל,ניגש, וזול לניידות ולאמצעי ניגוח... אשמח לדעת מה המוח הישראלי יצליח לחשוב מחוץ לקופסא מה ששאר המדינות שעוסקות בבטחון פנים כמו אנגליה,גרמניה וארה"ב יודעות יותר טוב מאיתנו (רמז, השיטור באנגליה וארה"ב הרבה יותר מתקדם משלנו) ואם נמצא, שווה להיכנס שותפים 50/50🤩🤪

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר המשטרה נתונה להנחיות הדרג המדיני - ולדרג הזה קל מאד לפעול - הוא מייבש תקציבים. זו לא רק המשטרה - אנחנו רואים את היחס למערכות אחרות כמו החינוך והבריאות, אבל, לגבי המשטרה (ושאר רשויות אכיפת החוק. איזה מחסור יש בשופטים - שגורם לך להמתין שנתיים בכל עניין קטן?), התחושה היא שמדובר באינטרסים אישיים של אנשים בצמרת.

נכון, תקציב ביטחון החוץ של ישראל גדול, אני לא בטוח שבאמת לא פרופורציוני. אבל התחושה היא שתקציב המדינה מנוהל (או, יותר נכון, נוהל עד לפני שנתיים) כמו קופת דמי הכיס של ילד שישקיע בשוקולד ולא בספרים. יותר מדי כספים "ייחודיים" או "קואליציוניים" או איך שקוראים להם בכל עשור.

ובחזרה לנושא השרשור - הניידות צריכות להיות בולטות מאד, ביום ובלילה. גם כאמצעי הרתעה (זוכרים את המפכ"ל - נדמה לי שהיה זה טרנר - שדרש להפעיל את הכחולים גם בנסיעה מנהלתית, על מנת להגביר נראות?) ובעיקר כאמצעי בטיחות, שכן המשטרה צריכה להיות במקומות ומצבים שאסורים על האזרח מן השורה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי גם עכשיו יש להם טיזרים וקרבין בבאגז.

קראבין בבגאז?
כמה שאתה לא מחובר...
שנות ה-90 נגמרו מזמן.
אפילו המשטרה התקדמה מאז.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2021 בשעה 19:04, פריג'י כתב:

משטרת התנועה זה הגוף הציבורי הכי מיותר במדינה. זה האגף הכי מתוקצב במשטרה ותפקידו היחיד הוא הפללה של אזרחים נורמטיביים באמצעות תקנות מתקופת המנדט.

אחד המשפטים המטופשים ששמעתי פה בפורום... מקווה שלא תיפגש בצומת חשוכה עם נהג שיכור שחוצה בדיוק באדום. שאלוהים יעזור לך ידידי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, TT כתב:

אחד המשפטים המטופשים ששמעתי פה בפורום... מקווה שלא תיפגש בצומת חשוכה עם נהג שיכור שחוצה בדיוק באדום. שאלוהים יעזור לך ידידי. 

מה אירוני?

את הנהג שחצה באדום לא יעצרו (הסיבה תמיד היא מחסור בניידות)

אך אותי שנסעתי לבדי בכביש ריק, בינעירוני, בנתיב השמאלי - יעצור אדון שוטר וגם יעניק קנס 250 ש"ח

+נקודות ששלחו אותי לנהיגה מונעת (שגם היא קנס).

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה מדבר.

מוזמן למשמרת אחת איתי ותראה במה מתמקדים.
רק במשמרת האחרונה שלי בתנועה, נתפס רכב גנוב עם חשוד מבוקש לחקירה באלימות במשפחה ונרשמו דוחות על עבירות בריונות ומסוכנות.
לא נרשם אפילו דוח אחד על מהירות או איתות...

מעניין אם כל אותם גיבורי מקלדת ומתלוננים יודעים מה שוטרי משטרת ישראל באמת עושים בשטח או שהם סתם יורים שטויות באוטומט.

ואגב, נסיעה שנתיב השמאלי שלא לצורך עקיפה היא עבירת בריונות שהרבה ממשתתפי הפורום מייחלים לאכיפה רבה יותר שלה.
מסתבר שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, TT כתב:

אלוהים יעזור לי להתחמק מהשוטרים שמחפשים אותי על מהירות בכביש בין עירוני.

מהדפוקים שנוסעים שיכורים באדום אף אחד לא יציל. לא אלוהים ובטח לא השוטר שחושב שהוא אלוהים. רק תרגול ואינסטינקטים שלי כנהג, וההורים של אותו דפוק אם הצליחו לחנך אותו לא לעלות שיכור על ההגה.

אין שום קשר ביניהם לבין קיומה או אי קיומה של משטרת התנועה.

זה מזכיר לי את כל אלו שמדברים גבוהה על החשיבות בהסדרה של גנים לאומיים (קרי - ש.ג ותשלום בכניסה לכל נחל וזרזיף) "כי מלכלכים וצריך לנקות".

ולקודמי אגיד שאני כמובן מסכים, נסיעה בשמאלי שלא לצורך עקיפה זה לא לעניין וטוב שנאכפת!

עצם זה שאנשים לא מבינים מה הבעיה בנסיעה בשמאל מראה שהבעיה היא בחינוך הנהגים ולא באכיפה. זה שורש הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eyals05 כתב:

ואגב, נסיעה שנתיב השמאלי שלא לצורך עקיפה היא עבירת בריונות שהרבה ממשתתפי הפורום מייחלים לאכיפה רבה יותר שלה.
מסתבר שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

אדון שוטר, חבל שלא קראת את מה שרשמתי.

הייתי לבד, כביש 65, חשוך, 00:00 בלילה, ריק

מה בריוני בזה?   אגב הטעות שלי שהשבתי בחיוב כשהוא אמר שנסעתי כך במשך 3 ק"מ

להבנתי זה בעצם סעיף בחוק, פחות מהמרחק הזה - אין עבירה.  

כשהגעתי הביתה בדקתי בגוגל מפות והבנתי שהשוטר טעה, במכוון או שלא.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון אזרח,

זה לא משנה אם היית באיילון בשמונה בבוקר או בכביש 90 לבד באמצע הלילה.

שכל אחד יתחיל בשינוי שלו עצמו במקום לחשוב כמה הוא בסדר ומחפשים לדפוק אותו.
אולי כך יהיה נעים יותר לחיות פה בכל האספקטים של החיים.

תנהג כחוק, לא תקבל דוחות ולא תיפגש עם שוטרים.
זה די פשוט כשחושבים על זה.

מה שכתבת על 3 קילומטר אינו נכון.
אסור לך להימצא בנתיב השמאלי שלא לצורך עקיפה.
כדי לבסס ראיות, השוטר עוקב אחריך זמן ממושך (גם קילומטר מספיק) ומראה שלא חזרת לימין כשהיתה לך אפשרות לחזור ומתאר את מהות העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הדיון

לא נוסעים בשמאל נקודה... הכביש אותו כביש אלא אם כן הימני מלא בורות או משהו שמצדיק אותך.

אבל מי שכותב "סע כחוק לא תיפגש עם שוטר" אז 80 קמש בכביש מהיר בירידה של צפת זה חרטא.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...