Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולו VS v40/s60 אלפא רומיאו ג'ולייטה/מיטו

shilo_v
שימו לב! השרשור הזה בן 991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים.
 הגיע הזמן להתחדש ולאחר כמה יפניות מעולות אך קצת משעממות אני ממש מתגעגע לחווית נסיעה של הגרמניות איי שם מהעבר כגון פולו וסיאט למרות שגרמו לי לא מעט עגמת נפש והבטחתי לעצמי שלא אגע בהן יותר (אמנם הן היו ישנות יחסית 2003-2008 אבל עדיין טעם מר).
כרגע וכבר הרבה זמן שאני מפנטז על שני רכבים ולאחר שיטוט נרחב בפורום וברשת, אני מבין שהם לא מצטיינים באמינות ובכל זאת רציתי לשמוע חוות דעת מבעלי הנסיון.

דרישות: חזק עם כוח זמין, יציב על הכביש, משהו מרגש(?), נוח ואמין עד כמה שאפשר. 
תקציב: 55,000k~
נסועה: עד 10k ק"מ בשנה, משולבת.

הדגמים הרצויים:
1. וולוו- v40/s60 שנים 2012-2015 (מנוע וגיר של פורד, עד כמה זה גרוע?)
2. אלפא רומיאו- מיטו/ג'ולייטה  2013-2015

מחלות ידועות? קיבלתי הרושם שהגיר וגם המנוע בוולו לא אמינים. 
מה חשוב לבדוק ביתר תשומת לב ברכבים האלו?

עוד באים בחשבון בחשש רב ותלוי מאוד באקזמפלר:
גולף 1.2/1.4 2015, יונדאי וולוסטר, רנו מגאן דור 4 (גם מהצרפתיות חמומות המוח או המנוע ליתר דיוק עגמה נפשי).

תודה רבה!

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2014 ומעלה יביא אותך למנועי וולוו ותיבות הילוכים יפניות, תלוי באיזה חודש.

2015 דיי יבטיח את זה.

קל מאוד לדעת . נפח המנוע של פורד 1999 בT5 או 1600 בT4, בוולוו הנפח אחיד 1969 בT4/T5

קח בחשבון שהטיפולים בוולוו יהיו יותר יקרים, מצד שני הנסועה לא גבוהה אז לא מעניין.

מצד שני הביטוח זול משמעותית מVAG.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-יש קפיצה חדה במחירי  הוולוו 'המשודרגים' כך שזה חורג מהתקציב שלי לצערי הרב (אולי בעתיד).

-לגבי הזיהוי, הודות לפורום למדתי לזהות ועדיין נתקלתי בכאלה משנת 2015 ואפילו מ-2016 בעלי מכלולי פורד (T4 - 1.6L)

אתה חושב שהם גרועים ולא אמינים עד כדי כך שעדיף לוותר?

-אכן תיארתי לעצמי שהטיפולים יקרים יותר אבל האמת שקצת מפתיע לטובה לגבי הביטוח.

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק מזה כשנה וולבו s60 t4 1600  שנת 2014 ואין שום תקלות טפו טפו. 

הרבה מפחידים מהמנועים של פורד אך לא מבין למה.

מה שכן, יש לבדוק האם בוצעו כל הטיפולים בזמן, לתת דגש על החלפת שמן גיר, בוולבו ממליצים כל 5 שנים, בפורד כל 3. אני מתכוון ללכת לכיוון החומרא. 

סה"כ, הרבה אוטו, במחיר נוח והביטוח מאוד זול יחסית לרכבי פרמיום. 

עריכה אחרונה על ידי nath

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העידוד 🤗

אין ספק שאחמיר עם אחת כזו אם תגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם עדיין רלוונטי (כי מוטב מאוחר מלעולם לא...):

כבעלים לשעבר של ג'ולייטה (תלתן ירוק 2014 - גיר רובוטי) וגם של S60 T5 - ממליץ לא להתקרב לג'ולייטה מהדגם הזה, גרמה לי לא מעט עוגמת נפש למרות הטיפול המסור. 

על הוולוו לעומת זאת  ממליץ בחום - אמנם לא מרגשת כמו הג'ולייטה, אבל מאוד מהירה ולאין שיעור אמינה ואיכותית יותר מהג'ולייטה. מאמין שניתן למצוא 2014 בתקציב הזה - אבל רק אם טופלה כראוי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ארז.

לאחר עיונים עמוקים בפורום וברשת אכן החלטתי לרדת מהאלפא והלכתי על הוולוו V40 שנת 2015.

תענוג של רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...