Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב 40K-45K אפשרויות בפנים

RonCC__
שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב עד 40-45 אלף שח שיתאים לעבודה שלי.

*אמינות

*נוחות ובידוד רעשים

*מרווחת לציוד לחוגים

*צריכת דלק

חשבתי על -

הונדה ג'אז (2014) שמאוד קשה למצוא, 

מאזדה 2 צורה חדשה (2015)

הונדה סיוויק האצ'בק (2013)

שברולט ספארק (2016)

בדקתי גם את הפג'ו 208 משום מה לא אהבתי את הנהיגה בה. רועדת ומרגישה כאילו היא צריכה את המוסך שיטפל בה.

תודה רבה לעוזרים.

אני הכי הייתי רוצה מבחינת הגודל סקודה אוקטביה אם יש משהו בסגנון חסכוני והבלי מחלות מחרידות אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל208 יש מנוע 3 צילינדרים שמייצר ויברציות. אתה יכול לנסות לעשות סיבוב ב308 בה הויברציות יותר מעודנות ורוב הזמן בכלל לא מורגשות וגם תא המטען של ה308 גדול מאוד מה שיעזור לך עם הציוד.

אם תוסיף כמה אלפים תוכל למצוא טויוטה אוריס היברידית בזכות מערכת הינע היברידית היא תהיה מאוד חסכונית באופי הנסיעות שלך והמנוע שלה דיי מעודן ושקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה נראית מדהים! הבעיה שהיא ממש יקרה.

יש טיפולים יקרים יותר על היברידית? מחלות מסויימות?

עריכה:

כמה עולה סוללה היברדית חדשה?

https://www.yad2.co.il/s/c/h1ol3v8m

אין מה לפחד מהיברידי ישן? שמעתי שמפחיד לקחת רכב היברידי ישן?

עריכה אחרונה על ידי RonCC__
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UP אשמח לחוות דעת על הטויוטה אוריס.

מצאתי למכירה ללא אחריות על הסוללה ההיברידית, במקרה הסוללה הולכת, מה עלות התיקון שלה?

האם שווה להיכנס לזה בכלל? תודה

עריכה אחרונה על ידי RonCC__
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת שלא ידוע לתת לך תשובה מכיוון שלא שמעתי על מקרים של החלפת סוללה באוריס.

בפריוסים ישנים מאוד והונדה אינסייט כן, אבל סוללה באוריס בת 7 צריכה להחזיק לפחות עוד 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Gavrik כתב:

תאמת שלא ידוע לתת לך תשובה מכיוון שלא שמעתי על מקרים של החלפת סוללה באוריס.

בפריוסים ישנים מאוד והונדה אינסייט כן, אבל סוללה באוריס בת 7 צריכה להחזיק לפחות עוד 3 שנים.

אז כדי לקנות לדעתך?

אמרתי לו שאני לא רוצה לקנות אם אין אחריות על הסוללה.

הוא אמר  תבוא תראה תאהב נעשה חצי חצי על הסוללה העתידית שלך (טוען שאפשר לקנות חדשה ב5 אלף אז הוא יוריד לי 2500)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...