Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניפוח כריות אויר במהירות נמוכה מהנדרש

שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין אחריות לכל החיים על כריות אויר שזה מה שאתה מחפש.

מה שהבאתי לך אומר שהכריות אמורות לפעול גם אחרי שנים רבות אבל לא שיש להם אחריות יצרן אלא אם מדובר בתקלה סדרתית

מציע תעלה את הסוגיה גם בפורום הטכני

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 5.3.2021 בשעה 11:09, itzik123 כתב:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3694438,00.html

לא ברור לי אם מדובר על הדגם הזה או הקודם, גם התקלה אולי שונה, אבל תקלה בכריות אויר.

אם תעלה תמונות, אולי יהיו כאלה שיוכלו להעריך את מהירות הנסיעה. ייתכן שלא תמיד תאונה ב20 קמ"ש אמורה לגרום לנזק משמעותי ממה שנראה לך.

בבקשה. תמונות.

תאונה 1.JPG

תאונה 2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משווה לסרטון להלן (החלק התחתון כמובן), נכון שהנזק אצלך נראה יותר קטן, אבל עדיין ברור לך שזה פחות מ20 קמ"ש?

אני לא בא להגיד שלא, אני לא יודע. כמובן שהרכבים שונים ובנוסף במבחן, ההתנגשות היא מדוייקת (כל רוחב הרכבים) אז אי אפשר להוכיח משהו מהמבחן הזה, אבל אולי כיוון זה יכול לתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, itzik123 כתב:

אם אתה משווה לסרטון להלן (החלק התחתון כמובן), נכון שהנזק אצלך נראה יותר קטן, אבל עדיין ברור לך שזה פחות מ20 קמ"ש?

אני לא בא להגיד שלא, אני לא יודע. כמובן שהרכבים שונים ובנוסף במבחן, ההתנגשות היא מדוייקת (כל רוחב הרכבים) אז אי אפשר להוכיח משהו מהמבחן הזה, אבל אולי כיוון זה יכול לתת.

במקרה שלנו, הרכב הפוגע (שלנו) אפילו לא נרתע לאחור מהמכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מבזבז זמן וכסף. זאת זכותך לתבוע. אתה יכול לתבוע על כל דבר. האם תזכה? לדעתי אין סיכוי כזה.

בעידן שיצרני הרכב ( מתחילת שנות ה 2000) משקיעות הרבה אנרגיה בכדי שלא יהיו פגיעות גוף רציניות בזמן תאונות באמצעות כריות אוויר, אזורים סופגי אנרגיה, הגברת בלימה, הגה קורס ועוד שלל טכנולוגיות מתקדמות למנוע פגיעה בגוף, מרכב הרכב בזמן תאונה מעניין אותם כמו קליפת השום ולכן אין שום סיכוי שתנצח בתביעה כזאת.

ברור שכואב הלב על רכב טוב שמושבת אך לעיתים צריך לברור את המלחמות ולדעתי המלחמה הזאת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, asix כתב:

סתם מבזבז זמן וכסף. זאת זכותך לתבוע. אתה יכול לתבוע על כל דבר. האם תזכה? לדעתי אין סיכוי כזה.

בעידן שיצרני הרכב ( מתחילת שנות ה 2000) משקיעות הרבה אנרגיה בכדי שלא יהיו פגיעות גוף רציניות בזמן תאונות באמצעות כריות אוויר, אזורים סופגי אנרגיה, הגברת בלימה, הגה קורס ועוד שלל טכנולוגיות מתקדמות למנוע פגיעה בגוף, מרכב הרכב בזמן תאונה מעניין אותם כמו קליפת השום ולכן אין שום סיכוי שתנצח בתביעה כזאת.

ברור שכואב הלב על רכב טוב שמושבת אך לעיתים צריך לברור את המלחמות ולדעתי המלחמה הזאת מיותרת.

זו תביעה קטנה. 
אם לאחר הבדיקות שאעשה יימצא שהטיעונים מוצקים ותהיה לי חוו"ד מעו"ד שיש פואנטה - ההפסד שלי הוא אגרה של 150 ש"ח ולפנות שעתיים מזמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לדעת את מהירות הפגיעה אתה צריך את הרכב בכדי שחוקר תאונות דרכים יתחבר למחשב של הכריות אוויר ויזהה את המהירות שבהם הכריות נפתחו. אם הרכב לא אצלך כל מה שאתה טוען הוא על סמך השערות וזה לא יחזיק מים בבית משפט.

נניח והרכב אצלך - בוצע חיבור למחשב כריות אוויר. יש לך את ההוראות יצרן בכדי לאשר שהמערכת לא פעלה כפי שתוכננה? אם לא, כיצד אתה מוכיח שהיא לא פעלה כראוי?

זרקתי 2 דברים בקלות שמפריכים את התביעה שלך. יכול למצוא עוד המון טיעונים שמפריכים את התביעה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, asix כתב:

בשביל לדעת את מהירות הפגיעה אתה צריך את הרכב בכדי שחוקר תאונות דרכים יתחבר למחשב של הכריות אוויר ויזהה את המהירות שבהם הכריות נפתחו. אם הרכב לא אצלך כל מה שאתה טוען הוא על סמך השערות וזה לא יחזיק מים בבית משפט.

נניח והרכב אצלך - בוצע חיבור למחשב כריות אוויר. יש לך את ההוראות יצרן בכדי לאשר שהמערכת לא פעלה כפי שתוכננה? אם לא, כיצד אתה מוכיח שהיא לא פעלה כראוי?

זרקתי 2 דברים בקלות שמפריכים את התביעה שלך. יכול למצוא עוד המון טיעונים שמפריכים את התביעה שלך.

אם אפשר לבדוק, אז מה הבעיה? הרכב נגרר למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - לדעתי מלחמה מיותרת שהסיכוי לנצח בה אפסי. כל אחד עושה את ההחלטות והמלחמות שלו.

פנית לפורום להתייעץ וכולם אמרו לך שאתה מבזבז את הזמן שלך. החלטת בכל זאת להמשיך באותו הקו? מה שנשאר לאחל לך בהצלחה ותחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, usafun כתב:

זו תביעה קטנה. 
אם לאחר הבדיקות שאעשה יימצא שהטיעונים מוצקים ותהיה לי חוו"ד מעו"ד שיש פואנטה - ההפסד שלי הוא אגרה של 150 ש"ח ולפנות שעתיים מזמני.

לרוץ להתקרצץ במוסך זה בחינם?

חוות דעת מאיזה שהוא עורך דין - זה בחינם?

אחלה יקום מקביל שאתה חי בו. :-)

לא היה לך כסף למקיף, נדמה לך שתצליח לגייס לעו"ד?

רכב בן 16, shit happens, שחרר.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענייננו:

נסה להוציא את המידע על מהירות ומועד הפגיעה ממחשב הרכב בצורה מסודרת, הצטייד בהוראות היצרן על מהחרות הפתיחה (אמור להיות כתוב בספר רכב), והתייעץ עם עו''ד על משמעות ה 16 שנה שעברו מייצור הרכב.

תחזור לכאן לעדכן בכל מקרה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.3.2021 בשעה 17:15, tinoki כתב:

לענייננו:

נסה להוציא את המידע על מהירות ומועד הפגיעה ממחשב הרכב בצורה מסודרת, הצטייד בהוראות היצרן על מהחרות הפתיחה (אמור להיות כתוב בספר רכב), והתייעץ עם עו''ד על משמעות ה 16 שנה שעברו מייצור הרכב.

תחזור לכאן לעדכן בכל מקרה.

היום נסעתי בכביש 4. היה פקק תנועה. התברר שהייתה תאונה. רכב אחד נכנס בקיה פיקאנטו. כשעברתי ליד הרכבים בהילוך איטי שמתי לב שהחלק האחורי של הפיקאנטו היה מעוך כולו פנימה. החלק הקידמי של הרכב הפוגע היה הרוס כולו. שני הרכבים נראה לי טוטאל לוסט. ברכב הפוגע לא נפתחה אפילו כרית שינה, שלא לומר כרית בטיחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.3.2021 בשעה 07:59, hans כתב:

לא היה לך כסף למקיף

לפעמים חברות הביטוח. לא מוכנות לבטח מגיל מסוים. או ערך הרכב נמוך.

את הרכב שלי בן 8 שנים סרבו לבטח מקיף.

usafun.  זה שלא נפתחו קריות אוויר. זה יכול להיות רכב משוקם.

דוד נמרי. אמר שאורך חיים של כרית אוויר זה 8 שנים בממוצע. לפחות בישראל. ואחרי זה מומלץ להחליף.

חבל על הרכב.  עזוב

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...