Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול- דייהטסו סיריון 2011

maor6600
שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, dotan123 כתב:

מההודעה הקודמת שלי:

ראיתי את זה. 

פשוט יש שם מקום בספר שהם כותבים בפירוש דגם פלג  BRK20... משהו. גם עובר הרגיל וגם עבור אירידיום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

פשוט יש שם מקום בספר שהם כותבים בפירוש דגם פלג  BRK20... משהו. גם עובר הרגיל וגם עבור אירידיום. 

BKR6EY-11 כנראה... אבל אצלך המילה האחרונה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mcaspi כתב:

הפלאג הזה מתאים רק לרכבים עד שנת 2007.

שאלה לשם העשרת ידע: מלבד ההבדלים בלוח השעונים ועוד כמה קוסמטיקות, שחלקן נגזרות של רמת האבזור "המפוארת" מ-2008 נדמה לי, מה ההבדל במנועים בין סיריון עד 2007 לסיריון מעל 2007? הרי מ-2006 עד 2011 (M300) הן שווקו עם מנועים וגיר זהים בכל השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mcaspi כתב:

לי זכור רק שהספק המנוע עלה מ-87 ל-91 כ"ס.

מה שאני מכיר בהבדלים בסיריון עם השנים היו ברמת האבזור, בין 06-08 נמכר דגם עם רמת אבזור עלובה לציי רכב שכלל שני כריות אויר.

מלבד זה הם הגיעו כולם עם 4 כ"א. מ-2010 היה דגם "מפואר" עם חישוקי מגנזיום, איתותים במראות ונדמה לי גם ESP.

היו גם הבדלים בצורת לוח השעונים כפי ש-@Buki  ציין, ב-2008  המד סל"ד הפסיק להיות תלוי באופן לא קשור מחוץ ללוח שעונים ונכנס לתוכו, דעה אישית: הלוח שעונים של הסיריון הוא מכוער לאללה.

אני  לא מכיר שינוי בהספק מנוע בשנים שהסיריון החמודה שווקה כאן, אשמח לקבל אסמכתא על כך ולהעשיר את הידע.

אני מתבסס על שני סיריון: אחת 2007 עם יותר מ-200K של זקנה שלא מוכנה להחליף אותה. @Buki כבר אמר שב-2008 לא היה שינוי בהספק מנוע. דרך אגב זו סיריון שאין לה את הפתח אוורור המוזר בפגוש הקדמי כי בעבר הוא הוחלף לאחד ללא פתח.

השנייה היא תכלת מסוף 2010, עם האיתותים במראות והג'נטים, אומנם חבוטה מבחינה חיצונית אבל נוסעת היטב. שמה גם ההספק לפי הרישיון הוא 87 כ"ס.

גילוי נאות: אני מאוד מחבב את הסיריון או רכבי דייהטסו בכלל. שמורה פינה בלב לדייהטסו אצלי (יותר לאפלהאוז והשרייד קלאסיק). צר לי שהן כבר לא משווקות פה או באירופה או בכל שוק מפותח אחר (מלבד יפן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, dotan123 כתב:

גילוי נאות: אני מאוד מחבב את הסיריון

אולי תמצא פה עוד קצת מידע חדש. התייחסתי שם גם לפתח איוורור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Buki כתב:

אולי תמצא פה עוד קצת מידע חדש. התייחסתי שם גם לפתח איוורור.

קראתי ונהניתי!! מקצועי ביותר ומעשיר ידע!!!!

מסוג הדברים שחבל שאין יותר בפורום: סקירה של מכוניות בטווח מחירים הנמוך.

בהתייחס למבחן שעשית הייתי אומר שהסיריון עדיפה, חוץ מהלוח שעונים...

בהתייחסותהשלך לנושא המנוע (ציטוט מתוך הכתבה): "בארץ הוצע מנוע אחד בלבד, 1.3 ליטר 87 כ"ס וגיר אחד בלבד - אוטומטי 4 הילוכים."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, dotan123 כתב:

בהתייחסותהשלך לנושא המנוע (ציטוט מתוך הכתבה): "בארץ הוצע מנוע אחד בלבד, 1.3 ליטר 87 כ"ס וגיר אחד בלבד - אוטומטי 4 הילוכים."

הסקירה מבססת על ידע אישי,  לא על איזה מקור מידע של היצרן. 

אולי היה בשנים מאוחרות מנוע בהספק אחר אבל אני לא מכיר ולא שמעתי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Buki כתב:

אולי היה בשנים מאוחרות מנוע בהספק אחר אבל אני לא מכיר ולא שמעתי על זה.

מה ששווק בארץ זה מנוע 1.3 עם 87 כ"ס שבסיסו ביאריס דור 1 (XP10)

בחו"ל שווקה גם עם המנוע 1.5 הזהה למה שיש בטריוס, מנוע 1.0 ליטר שזהה ל-C1/107/הטויוטה שדומה להם וברח לי השם שלה ומנוע טורבו קטן  עם הספק של 130 כ"ס https://paultan.org/2006/04/15/daihatsu-boon-x4/, זו הגירסה הספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דייהטסו סיריון 2011 כשאני ממלא דלק (כשמתחיל להבהב בלוח השעונים)

אני מצליח למלאות רק 30 ליטר, על אף שבדקתי בכמה מקומות ברשת וראיתי שיש מיכל של 40 ליטר.

לאן נעלם 10 ליטר שיש במיכל?

עוד שאלה לגבי צריכת דלק, לפי מה שבדקתי בנסיעות בתוך העיר הסיריון לוקחת 1 ל: 11-10 בערך

האם זה מה שאמור להיות או שצריך לטפל ברכב?

(אני נוסע רק בתוך העיר, ואני נוסע לאט ומאד רגוע)

עריכה אחרונה על ידי בן עמרם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, בן עמרם כתב:

למלאות

למלא

לאן נעלם 10 ליטר שיש במיכל?

שנדלקת נורה זה בערך מה שנשאר במיכל. לא נעלם שום דבר.

עוד שאלה לגבי צריכת דלק, לפי מה שבדקתי בנסיעות בתוך העיר הסיריון לוקחת 1 ל: 11-10 בערך

תקין. כמובן במידה ומדדת מהמשאבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי הקטן יש רכב דומה משנתון 2008.

1:11 פחות או יותר צריכה עירונית ו 1:13 בבינעירוני.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, dotan123 כתב:

שנדלקת נורה זה בערך מה שנשאר במיכל. לא נעלם שום דבר.

בדקתי ובסיריון שלי כל פס של דלק שיורד מהצג של הדלק, זה בערך 50-45 ק"מ

כך שכל פס של דלק זה 5 ליטר (1:11)

אז איך בפס האחרון יש 10 ליטר, הרי אמור להיות רק 5 ליטר, לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...