Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד לקראת החורף, מגבים סיניים או מגבי מותג כמו BOSH?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב חורף והמגבי בוש מלפני 6 שנים עשו את שלהם, שקניתי את הרכב לפני שנה וחצי המגב גם היה מנגב לא הכי טוב אבל איכשהו סחבתי כי אני לא נוסע הרבה עם הרכב.

מגבים סיניים מחזיקים בדרך כלל שנה, למרות שכמה חברים שקנו סיניים אחרי שבוע התחיל מריחות (גם מותג סיני וגם מותג של הדר רוזן)

אחרי 2 סוגים של סיני חבר קנה תוצרת בוש מהסדרה היותר זולה שלהם  AERO TWIN או משהו כזה, ואחרי חודש התחיל גם מריחות, המגב נקנה מאוטו דיפו וככל הנראה ישב הרבה על המדף.

בכל מקרה יום ראשון הקרוב אחליף 2 מגבים לרכב (משום מה במזדה 3 2008 סדאן אין מגב אחורי כנראה חסכו היפנים) ואצטרף מגבים לכמה שיותר זמן שיחזיקו..

אין תקציב, אפשר סיני ב30 ש"ח שיחזיק שנה, או מותג אחר ב50 שיחזיק לשנתיים, העיקר יחס עלות תועלת לפי שנים יהיה משתלם, הרכב כל הזמן בחנייה בצל והמגב יתנקה פעם בשבוע לפחות עם מטלית.

יאללה שוט

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 27 דקות, admtaynov13? כתב:

(משום מה במזדה 3 2008 סדאן אין מגב אחורי כנראה חסכו היפנים)

לידיעה, לרוב רכבי סדאן אין מגב אחורי.

אני ממליץ על בוש סיליקון.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי - בוש aerotwin. מחזיקים מעמד כשנתיים.

הסינים למיניהם פשוט לא מנגבים כמו שצריך גם כשהם חדשים, אז חבל על הכסף. מזמין מאמזון בדרך כלל משום שהמידה די נדירה ואין לי זמן וכסף להסתובב בין כל מיני חנויות מקומיות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Mr.Hybrid כתב:

לידיעה, לרוב רכבי סדאן אין מגב אחורי.

אני ממליץ על בוש סיליקון.

אני יודע שיש כמה דגמים של בוש, האם תוכל להיות יותר ספציפי, לידיעתי שני הדגמים שלהם הם מסיליקון חחח

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב השחיקה של המגבים מתבצעת עקב ניגוב של שמשה מלוכלכת, אפילו בימים גשומים כשעף ספריי מרכבים אחרים עם כול הג׳יפה של הכביש על השמשה.

אני אישית מחזיק סט לקיץ וסט לחורף של מגבים פשוטים.

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, admtaynov13? כתב:

.

(משום מה במזדה 3 2008 סדאן אין מגב אחורי כנראה חסכו היפנים)

הם לא חסכו. מגב בחלון האחורי בא על חלון "אנכי", מזוית מסוימת.

לכן אתה תראה על כל הרכבי מיני שחוסכים עליהם בהכל מגב אחורי, וברכבים אחרים לא.

חוץ מכמה רכבי יוקרה עם שמשה אחורית "רגילה" שמשום מה החליטו לשים להם מגב מאחור.

ובקשר למגבים- אני מחליף כל שנתיים בערך למגבים זולים. גם אחרי שנתיים אין מריחות, לא יודע להגיד למה מחליף.

ממש ממש מקפיד בימים יבשים, אם מפעיל וישרים אז עם הרבה מים, כך המגבים לא ניזוקים. יש לי שריטה עם זה. אני ממלא את המיכל איזה אחת לשבועיים +-

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אספר סיפור שהתביישתי לספר עד היום, אבל אני מניח שהמטרה מקדשת את האמצעים אז הנה זה בא...

לפני אי-אילו שנים (אני חושב 2 או 3) הייתי במוסך שלי לטיפול סטנדרטי. זה היה חודש אוקטובר או נובמבר, ומדי פעם ירד גשם. בסוף הטיפול עשיתי משהו שלא עשיתי קודם מימי - שאלתי את המוסכניק אם יש לו זווג ווישרים נורמליים כי נמאס לי מהשיט שמוכרים בתחנות דלק שנהרס 37 דקות אחרי שאני מתקין אותו. הוא הסתכל אלי בפרצוף חמור סבר ואמר בלי להתבלבל "אתה מכיר אותי, לא? אני מחזיק רק דברים נורמליים. בוש טוב לך?" 

"יאללה, תביא" אמרתי לו. גם ככה אני כבר פה, וגם ככה אני צריך, אני סומך עליו בעיניים עצומות ואם יש מישהו שאני מוכן לספוג עבורו מחירים מזילי דמעות בגובהם, זה הוא. אז שישים.

עברו כבר שנתיים, או שלוש, אני לא זוכר, והקבלה של הטיפול לא ליידי. והווישרים האלה עדיין ממנגבים כמו ביום שהם יצאו מהמפעל באיפשזה לא יהיה שהם יצאו ממנו. 

זה לא היה הזוג הראשון של מגבי "מותג" ששמתי על אוטו, אבל זה ללא ספק היה הזוג הראשון שהחזיק יותר משנה. המסקנה המתבקשת היא או ששאר "מגבי הסיליקון" ששמו לי היו סיליקון בערך כמו שאני נועה קירל, או שהם פשוט היו זיופים עלובים בשקל, או שהם שכבו בשמש כמה עשורים לפני שהם הותקנו או שאני לא יודע מה. אבל זוג המגבים הבא שלי יהיה גם הוא בוש, ואם יהיה לי כוח אני אקנה אותו ישירות מבוש, או שוב מהמוסכניק שלי.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נשבר מגב של בוש בנסיעה והשאיר אחלה שריטה על השמשה.
אני אישיתי קונה זוג מגבים ב50 ש"ח פעם בחצי שנה, עד כה - מצאתי את השיטה הזאת עדיפה על מגבים יוקרתיים - אם הייתה לי חניה מקורה, יתכן והייתי מעדיף בוש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני. חדשין בכמה עשרות שקלים לפני כל חורף, לפעימם גם אחרי כל חורף.

מגבים "איכותיים" אינם איכותיים באמת, לפחות כך מניסיוני. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין מהתגובות שכולם כאן חווים חוויות שונות. אני בעד לקנות מוצר איכותי ממותג מוכר שאכן מחזיק יותר זמן.

במגבים טובים יש עניין בטיחותי ובמיוחד בחורף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, פבל כתב:

אני אספר סיפור שהתביישתי לספר עד היום, אבל אני מניח שהמטרה מקדשת את האמצעים אז הנה זה בא...

לפני אי-אילו שנים (אני חושב 2 או 3) הייתי במוסך שלי לטיפול סטנדרטי. זה היה חודש אוקטובר או נובמבר, ומדי פעם ירד גשם. בסוף הטיפול עשיתי משהו שלא עשיתי קודם מימי - שאלתי את המוסכניק אם יש לו זווג ווישרים נורמליים כי נמאס לי מהשיט שמוכרים בתחנות דלק שנהרס 37 דקות אחרי שאני מתקין אותו. הוא הסתכל אלי בפרצוף חמור סבר ואמר בלי להתבלבל "אתה מכיר אותי, לא? אני מחזיק רק דברים נורמליים. בוש טוב לך?" 

"יאללה, תביא" אמרתי לו. גם ככה אני כבר פה, וגם ככה אני צריך, אני סומך עליו בעיניים עצומות ואם יש מישהו שאני מוכן לספוג עבורו מחירים מזילי דמעות בגובהם, זה הוא. אז שישים.

עברו כבר שנתיים, או שלוש, אני לא זוכר, והקבלה של הטיפול לא ליידי. והווישרים האלה עדיין ממנגבים כמו ביום שהם יצאו מהמפעל באיפשזה לא יהיה שהם יצאו ממנו. 

זה לא היה הזוג הראשון של מגבי "מותג" ששמתי על אוטו, אבל זה ללא ספק היה הזוג הראשון שהחזיק יותר משנה. המסקנה המתבקשת היא או ששאר "מגבי הסיליקון" ששמו לי היו סיליקון בערך כמו שאני נועה קירל, או שהם פשוט היו זיופים עלובים בשקל, או שהם שכבו בשמש כמה עשורים לפני שהם הותקנו או שאני לא יודע מה. אבל זוג המגבים הבא שלי יהיה גם הוא בוש, ואם יהיה לי כוח אני אקנה אותו ישירות מבוש, או שוב מהמוסכניק שלי.

טוב לדעת

בוא נעשה את זה מאתגר עבורך, איזה דגם של בוש מולבש לך על הרכב?

ובכללי איזה דגם בוש מומלץ לשמש הישראלית, ראיתי באוטו סטור מוכרים את הדגם AERO TWIN ב50 למגב, 100 שקל לבוש זה מחיר סבבה, השאלה אם הדגם שהם מוכרים הוא הדגם המומלץ או אפשר להוסיף, כמה שקלים ולהביא משהו יותר איכותי.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכש רק גומי בעלי אקספרס,

קונה שני סטים בכל הזמנה  , כל סט 14.5 שקל. 

כרגע עם הסט שהותקן בחורף, יש קצת מריחות בווישר אחד,

אבל סה"כ מנקה טוב, הגומי מגיע עם הרבה גרפיט אז הוא לא רועש.

הרכב כל היום בשמש. 

* קניית גומי מצריך, מדידה של הקיימים, אורך ורוחב כי יש כל מיני סוגים. 

המוצר שאני רכוש בדר"כ. 

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מגבים אני מניח שעדיף משהו איכותי. לגבי שרשורים המתחילים במילים - "אחת ולתמיד" - תמיד יהיו בהם הרבה דעות שונות והתפזרות גדולה

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...