Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד לקראת החורף, מגבים סיניים או מגבי מותג כמו BOSH?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, shellcase כתב:

15 שקל למגב ביילו, מה נסגר איתכם? תשתמשו חצי שנה ולפח, נקסט.

השאלה אם לא מפחיד אותך שמגב כזה התפרק וישרוט את השמשה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב15 שנה שאני נוהג התפרק לי פעם אחת מגב באמצע נסיעה, המהירות הייתה 120 בערך, רוצה לנחש מאיזה מותג הוא היה? (רמז: מתחיל בב', נגמר בש', באמצע יש ו').
מאז היו על הרכבים שלי רק מגבים סיניים, שהופעלו גם במהירויות גבוהות משמעותית מהנ"ל. ללא בעיות.
כן, הנסיון שלי הוא רק שלי - כן, יש מצב שהמגב הסיני יתפרק מתישהו, אני לא חי על 'יש מצב' וכל עוד אני לא שומע\רואה מגבים סינים מתעופפים כמו גומיות דלתות של פוקוס, אני בסדר גמור עם לחסוך 100 שקל בשנה על מוצר שעושה את העבודה פיקס.
*משקיע את ההפרש בצמיגים, על פני 3 שנים זה בדיוק ההבדל בין זבל לסבבה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

ב15 שנה שאני נוהג התפרק לי פעם אחת מגב באמצע נסיעה, המהירות הייתה 120 בערך, רוצה לנחש מאיזה מותג הוא היה? (רמז: מתחיל בב', נגמר בש', באמצע יש ו').
מאז היו על הרכבים שלי רק מגבים סיניים, שהופעלו גם במהירויות גבוהות משמעותית מהנ"ל. ללא בעיות.
כן, הנסיון שלי הוא רק שלי - כן, יש מצב שהמגב הסיני יתפרק מתישהו, אני לא חי על 'יש מצב' וכל עוד אני לא שומע\רואה מגבים סינים מתעופפים כמו גומיות דלתות של פוקוס, אני בסדר גמור עם לחסוך 100 שקל בשנה על מוצר שעושה את העבודה פיקס.
*משקיע את ההפרש בצמיגים, על פני 3 שנים זה בדיוק ההבדל בין זבל לסבבה.

אתה קונה אותם מגבים כל שנה? מהיכן אם אפשר לשאול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה את הזבל הזול ביותר שאני מוצא באותו רגע, בשנתיים - שלוש האחרונות מדובר ביילו (חנות הנוחות של פז), 15 ש"ח למגב.
לפני זה קניתי בזול-סטוק ב20 ש"ח למגב, הייתה גם פעם אחת באלונית (סדר גודל של 20-25), טן (20 ש"ח), ואפילו מעליאקספרס הזמנתי פעם.

מניח שמי שחונה במקורה גם המגבים הזולים יחזיקו אצלו שנה, אצלי האוטו חונה בחוץ אבל החלק הקדמי לא ממש חשוף לשמש, מצד שני אני גר באיזור כפרי עם המון אבק, אז הם בשימוש 'כבד', אז חצי שנה-8 חודשים זה מה שהם מחזיקים (בקורונה לא נוסע כמעט, אז החזיקו שנה).

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...