Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד לקראת החורף, מגבים סיניים או מגבי מותג כמו BOSH?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל שנה / שנתיים מחליף מגבי סיליקון באיכות סבירה באיזור ה 50-60 ש"ח ושלום על ישראל. עושים את העבודה בסדר גמור.

אגב הניקוי שמשות על חול ובקיץ באמת גומרת את המגבים, בכללי ממליץ קודם לשטוף את השמשה במים ואז רק לנקות עם המגבים והסבון. יש הרבה חול שנגרר על השמשה ויכול לעשות שריטות שעם הזמן ייראו בצורה לא יפה.

זה כמובן ואם אפשר לדחות את ניקוי השמשה ולא באותו רגע, כמו שלאדם כמוני בעל OCD קשה ברגע שנכנס לרכב ורואה גרגיר מת להפעיל את המגבים, אבל משתדל ומחזיק את עצמי בכוח שלא לחטוא.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי שאלה,

ראיתי הרבה ממליצים על המגב של VISION, ראיתי יש לו כמה סוגים כמו אייקון, איזה דגם הכי מומלץ שלהם?

אני רוצה להזמין אחד.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.10.2020 בשעה 14:46, yogev20 כתב:

זה כבר שיקול שלך, רק אחר כך על תתפלא שכל השמשה הקדמית שלך שרוטה , ותפתח שרשור איך להסיר את זה.

אתמול יצא לי לעשות סיבוב על האוטו וכמובן שהשמשה הייתה יותר צהובה משקופה. 

הפעלתי את המגבים, ו...בום! הרכב קודם השפריץ נוזל ניקוי ורק אחר כך הפעיל את המגבים. יכול להיות שזו הסיבה שהמגבים שלי לא נהרסים כל כך מהר אפילו שאני לא ממש שומר עליהם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מרסן את החיכוך, עדיין יש סיכון שגרגירי חול שיושבים על השמשה מתחת לגומי ( באזורים של סופות חול)

יכולים לגרום נזק/שריטות לשמשה מחיכוך.  (זה תהליך ארוך כי זכוכית בעלת קושי גבוה, עדין לאורך שנים יש  סיכוי שזה יקרה)

בדרך כלל המים עד שהם עולים, בינתיים המגב עושה סיבוב על יבש. ברכב שלי (ככה קניתי) יש גם מעט שריטות ממגבים. קשה להסיר אותן  כי צריך לדעת לא לחמם את המקום עם פוליש ממושך שגורם לפיצוץ. (דיטיילר מוכר בארץ אכל אותה בפיצוץ שמשה, הוא לא מוכן יותר להתעסק בפוליש לשמשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שעדיין יש סיכון, אני לא אומר שלא. זה פשוט יכול להסביר את המצב אצלי ולהקטין את הנזק למגבים ולשמשה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני חושב שהשריטות שרואים על שמשות של מכוניות זה בגלל שלא החליפו מגבים המון זמן, הגומי התפורר ונעלם והפס מתכת שמחזיק אותו במגב שורט את השמשה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, pasat04 כתב:

באיזה רכב מדובר? מעולם לא נתקלתי בזה.

הגזמת בהרבה רכבים ראיתי את זה...
אבל בד"כ המגבים מתחילים לפני שהמים הספיקו לרדת עד הסוף ולכן הוויש הראשוני הוא לא על רטוב לגמרי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אתמול יצא לי לעשות סיבוב על האוטו וכמובן שהשמשה הייתה יותר צהובה משקופה. 

הפעלתי את המגבים, ו...בום! הרכב קודם השפריץ נוזל ניקוי ורק אחר כך הפעיל את המגבים. יכול להיות שזו הסיבה שהמגבים שלי לא נהרסים כל כך מהר אפילו שאני לא ממש שומר עליהם.

לא בכל הרכבים זה קורה מהר מספיק, ברכב הקודם זה היה משפריץ ומנגב באותו רגע וישירות חריקות על השמשה.

גם בנוכחי זה משפריץ קצת ואז מנגב, עדיין עושה חריקות לפעמים והמגבים אצלי חדשים. קטע מעצבן.

מה חוזק ואיכות הזכוכית בד"כ בשמשות ברכבים? אם בטלפונים הכי עמידים זה סביב חוזק 7 להשוואה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פיתחתי שיטה:
שוטף את השמשה בעזרת לחיצות מאוד קצרות של ידית ההפעלה. הלחיצות כל כך קצרות שהמגבים לא מתחילים לעבוד אבל השמשה כן מקבלת סילונים קצרים של מים וסבון.
רק אח"כ אני נותן לחיצה ארוכה שבסופו של דבר מפעילה את המגבים למספר מחזורי ניגוב, אחרי שהשמשה כבר מלאה בכמות מכובדת של מים.

• רעיון טוב! 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים אתרים אמינים ומומלצים בארץ( לא איביי/אמזון)שניתן לרכוש/להזמין דרכם זוג מגבים במחירים זולים/סבירים?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, liav12 כתב:

מה חוזק ואיכות הזכוכית בד"כ בשמשות ברכבים? אם בטלפונים הכי עמידים זה סביב חוזק 7 להשוואה?

הזכוכית ברכב היא זכוכית מחוסמת שעוברת תהליך חימום מהיר וקירור מיידי, מה שהופך אותה לחזקה פי כמה מזכוכית רגילה. בגלל תהליך הקירור המהיר היא מתנפצת לרסיסים קטנים (עקב התכווצות שונה פנים ) ולא שברים גדולים שיפגעו חלילה בנוסעי הרכב בעת תאונה יותר מאשר הפגיעה בתאונה.

חול הוא מרכיב משמעותי בתהליך הכנת הזכוכיות עוד לפני 5000 שנה. מעורבב בתוך בטון להרים בניינים ענקיים או יציקות בטון להחזקת משקלים של מאות טונות מעליו, גשרים, מגן מפני כדורי נשק, אז הדבר האחרון שיעצור אותו זו זכוכית שהוא מתחכך איתה להנאתו. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...