Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד לקראת החורף, מגבים סיניים או מגבי מותג כמו BOSH?

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שיש הבדלים בין BOACH AERO ECO שנמכר באוטו דיפו במחירים סברים (ונראה זול)

לבין בוש AEROTWIN שהוא באיכות גבוהה מאוד .

לגבי רכישת מגבים מוולבו- המחיר הוא 250 לפני מעמ לקדמיים וזה 100 ש"ח אחרי איפה שעובר הגבול. 

בחורף הקרוב אחפש לי AEROTWIN, הייתי רגיל לקנות אותם ממוסך רון אבל מאחר ועזבתי את משפחת VAG ולצערי לא יוצא לי לבקר שם יותר , מחפש מקום חדש לכך. 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צודק לגבי המחיר.  את הסט שלי קניתי במבצע  "הכנה לחורף"  או משהו בסגנון.
  המחיר ירד לאזור ה200 שקל.  עדיין יקר אבל כבר הייתי במוסך לנושא אחר והחלטתי לגמור עם סיפור המגבים בהזדמנות הזאת. 
יש לי אותם מינואר.   עדיין מתפקדים כמו חדשים. 

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, yogev20 כתב:

כבר הגענו ל - 5 חודשים לפחות. תוסיפו את המנהג הפסול של ניקוי משמשות לאבק/חול עם המגבים

כי הרכב לא עובר שטיפה. כבר הגענו ל - 70% שימוש במגבים בשנה. 

כנראה שיש לך חנייה מקורה - וכולי קנאה :)
הרכב שלי חונה ברחוב עם מלא עצים, ועירייה שמנקה את המדרכה עם גרניק פעם ביום.
זה אומר שכמעט בכל נסיעה ברכב יש אבק, עלים וענפים. גם אחרי שטיפה. יום-יומיים אחרי הרכב כבר מלא אבק...
אז אני מוריד את הענפים והעלים ביד והאמת שהעלית לי רעיון להחזיק בקבוק מים ברכב רק כדי להרטיב את השמשה על מנת שהסיבוב הראשון של הווישרים כבר יהיה על רטוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא, הלוואי. חונה בחוץ בשמש הקופחת, מלא אבק, במיוחד עכשיו שבונים בסביבה מבנה גדול

וכל הרכב מתמלא באבק/חול אחרי יום. הייתי שוטף פעם ביומיים למרות שאני לא נוהג כרגע, עד שמצאתי חנייה רחוקה מהבית על כביש סלול. (חיפשתי חודשים תמיד בכיוון דרום) עכשיו פעם בשבוע מספיק כדי לתחזק את הרכב נקי.

אני אולי מקרה קיצון, אבל בניקיון אני כזה גם בבית. הסוד הוא פשוט -מנקה את הרכב בתדירות שבועית כולל חלונות יסודי פעם עם סבון, פעם עם אלכוהול, חומץ, ותרסיסים שונים. בפועל השמשה אצלי תמיד נקייה לכן אין לי צורך לגעת בוישרים. וזה לא בגלל הנזקים שהם גורמים (הסברתי מדוע) אלא מהסיבה שכל התזה מלכלכת את שאר הרכב (אמרנו חולה ניקיון) דבר שמפריע לי. 

הייתה תקופה שהייתי מסוגל לעצור לצד הכביש במקום רחב ובטוח בנסיעות ארוכות שהשמשה מתמלאת ברחשים להוציא תרסיס חלונות, ולנקות תוך דקה את השמשה הקדמית. (הכי חשובה מבחינת ראיה ובטיחות)

אני לא מנסה לשכנע אף אחד לנקות את הרכב כמו שאני מנקה, בכלל לא. רק מתריע מסכנת שריטות מעל השמשה למי שחשוב שמגבים מיועדים לניקוי קבוע של השמשה להורדת טינופת, ולא מבין את המשמעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות אירוטווין עם חיבור U?

למיטב זכרוני ה AEROTWIN התאימו לבעלי זרועות עם כל מיני סוגי מתאמים חדשים ולבעלי הזרועות הישנות (U) היה דגם שנקרא AEROTWIN RETROFIT שהתאים לזרוע U.

יש מצב שאת ה RETROFIT החליף ה AEROECO? כי מהניסיון שלי ה AEROECO מגבים גרועים ביותר שמרחו כבר כשהיו חדשים וגם צורת החיבור שלהם שונה מהAEROTWIN (סגר שננעל ב AEROTWIN לעומת מחסור בנעילה ב AEROECO ובאופן כללי ה AEROECO מרגישים מגבים זולים).

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין ארוטווין מאמזון. לרוב יוצא באזור 100 לזוג כולל משלוח. גם אפשר להזמין דגם מדויק ולא להתעסק בקומבינות שעושים בארץ עם מגב אחד מסט x, מגב שני מסט y ומתאם מסט z. יש גם מגבים אחוריים לרוב תמורת יורואים/פאונדים בודדים

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yogev20 אז במקום שריטות בשמשה יש שריטות אצלך?😉

דרך אגב, אני קונה מגבים במוסך, זוג עולה 50-60 ש"ח ומחזיק שנה - שנתיים. שני יתרונות. הקטן הוא שלמוסכיק לוקח 2 דקות להחליף אותם, לי לוקח 10. היותר חשובה היא המידות - כיוון שברכבים שלי (ואני מניח שברוב הרחבים) המגב השמאלי גדול מהימני אני קונה במוסך מגבים בשתי המידות, ולא צריך לקנות שני סטים, שאחד מורכב והשני הולך לאיבוד עד השנה הבאה.

ואגב התזה וניגוב - את המנהג המגונה הזה רכשתי מאשתי שנוהגת לעשות זאת כבר כ-40 שנה. עד כה לא נתקלתי בבעיית שריטות. בכלל, בשנים הראשונות בהן החזקתי רכב הייתי די פדנט לגביו, אבל זה עבר עם השנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע במקרה מה מידת המגבים של מזדה 3 2008, דגם 4 דלתות סדאן?

משום מה בכל אתר זה מראה מידה אחרת

באתר האחרון שבדקתי היה צד נהג - 21, צד נוסע - 19

משום מה באוטו סטור אמרו לי אני צריך 24, ובספר רכב בכלל לא רשום כלום, מעצבן.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הייתי מרכיב סטים סינים בכל הרכבים שעברו אצלי, חוץ מהרכב הנוכחי שפשוט שיגע אותי.

הסוניק פשוט לא חובבת מגבים. אין סוג שנמכר בישראל שלא ניסיתי. בשנה הראשונה עם הרכב החלפתי מעל 5 סטים, 3 מהם בחודש הראשון שהיה אצלי - באופן מפתיע הבוש AERO שעלו 130 לזוג היו הזוועתיים ביותר שמרחו מהיום הראשון (בעל החנות החליף לי אותם על חשבונו פעמיים בהפרשים של שבועיים כי חשבנו שאולי נפלתי על סט פגום, תוצאה זהה.). הלכתי לזגג לבדוק אם יש איזה פאק או עיוות בשמשה, אין כלום. סוניק נוספת שיש בבית סובלת מאותה שנאה למגבים.

אחרי מי יודע כמה סטים שעברתי, הכי מאריכים חיים אצלי הם מותג בשם VISION - סט מגבי סיליקון ב60 ש"ח בחנות מקומית. סט אחרון הורכב בסוף מרץ וממש השבוע התחיל להראות סימני מריחה קלים. אחרי כלכך הרבה סטים לא מנסה אפילו בצחוק משהו אחר, לא בא לי להיכנס ללופ החלפת מגבים כל חודש עוד פעם.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@admtaynov13? הכי פשוט - בהנחה שהמגבים הקיימים מתאימים  קח סרט מידה ומדוד את המגבים הקיימים. אם אין לך שנתות באינצ'ים מדוד בס"מ וחלק ב-2.54.

יש גם מחברים שונים, אבל בדר כלל בכל קופסה של זוג מגבים יש גם סט של מתאמים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, admtaynov13? כתב:

מישהו יודע במקרה מה מידת המגבים של מזדה 3 2008, דגם 4 דלתות סדאן?

משום מה בכל אתר זה מראה מידה אחרת

באתר האחרון שבדקתי היה צד נהג - 21, צד נוסע - 19

משום מה באוטו סטור אמרו לי אני צריך 24, ובספר רכב בכלל לא רשום כלום, מעצבן.

21 ו 19 כמו שאמרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, פליקס כתב:

איפה אפשר לקנות אירוטווין עם חיבור U?

למיטב זכרוני ה AEROTWIN התאימו לבעלי זרועות עם כל מיני סוגי מתאמים חדשים ולבעלי הזרועות הישנות (U) היה דגם שנקרא AEROTWIN RETROFIT שהתאים לזרוע U.

יש מצב שאת ה RETROFIT החליף ה AEROECO? כי מהניסיון שלי ה AEROECO מגבים גרועים ביותר שמרחו כבר כשהיו חדשים וגם צורת החיבור שלהם שונה מהAEROTWIN (סגר שננעל ב AEROTWIN לעומת מחסור בנעילה ב AEROECO ובאופן כללי ה AEROECO מרגישים מגבים זולים).

אני קניתי aerotwin עם החיבור הישן ב cars245.

מיוצר באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו שמש קופחת, יש לי רעיון :  אפשר בסוף החורף לשים מגבים סיניים שייתייבשו בקיץ ולקראת החורף להחזיר את המגבים האיכותיים.
השאלה אם האחסון לא יגרום להם להתייבש כי לא יבואו במגע עם מים בכלל במשך חודשים רבים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעיון ישן. הרבה עושים את זה. שומרים את החדש , שמים ישנים בקיץ.

גומי בצל לא מתייבש כמו בשמש ישירה . כמו שציינתי לא פעם, השחיקה הגדולה ביותר

היא על ידי ניקוי שמשות מלוכלכות בקיץ. (התפוררות הגומי)

לכן זה לא מתאים לרוב הנהגים, שהמגבים מבחינתם מיועדים לניקוי שמשות כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...