Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אתה לא מבין...

אתה מבלבל בין יכולת וידע לענות לטיעונים שלך, לבין יכולת נפשית ופיזית להתמודד לאורך זמן, עם טיעונים של הגיון מעגלי אינסופי פלוס ערימות של דיוני צד, זריקה של מסיחי דעת ושאר טריקים מתישים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת סיפור משרד הבריאות מספר לנו. 

כבר כתבתי פעם , אולי נכתב עוד פעם.

שמייבאים משהו  וצריך אישור , משרד התחבורה או משרד התקשרות,  אז בסוף יש איזה סעיף שההצהרה היא אמת ואם יגלו ששיקרתי אז הקנס יכול להיות עד 400,000 ש"ח.

לא מבין למה על מוצר שאני קונה מחו"ל ב 100$ אני צריך לחתום על הצהרות מופרכות כאלה.

ואילו אנשים שחוזרים מחו"ל לא חותמים שאם יפרו את הבידוד אז הם יקנסו במיליון ש"ח.

האמת..  צריכים להחרים את הבית למשפחה כזאת .. בעצם לא רק את הבית .. גם את כל המכוניות שברשותם.  

רוצים לצאת לחו"ל.. סבבה.   אבל תחזרו , שבו בבית שבועיים (או 10 ימים), תעשו בדיקה ותחזרו לחיים.

למה לדפוק לאחרים את החיים ?

למה משרד הבריאות צריך להתריע על סכנות ?

למה שלא יהיה כתוב משרד הבריאות הגיש תביעה על סך 10 מיליון ש"ח הוצאות על משפחה שחזרה מחו"ל , לא שמרה על בידוד והדביקה 7 אנשים . 

הודעת משרד הבריאות: 

התפרצות קורונה עקב חוסר הקפדה על הנחיות הבידוד

משרד הבריאות מבקש להתריע לציבור על הסכנות מחוסר הקפדה על הנחיות הבידוד. 

יש להקפיד על תקנות הבידוד ובמיוחד בקרב השבים מחו"ל, העשויים להימצא מאומתים לווריאנטים העלולים להיות עמידים לחיסון ועלולים לסכן את בריאות הציבור. 

במסגרת חקירה אפידמיולוגית שבוצעה במשרד הבריאות,  נמצאה משפחה ששבה לאחרונה מחו"ל, התעלמה והפרה את הנחיות הבידוד. לאחר בדיקה של כלל בני המשפחה, הם נמצאו חיוביים לווריאנט צ'ילה (וריאנט שאינו נפוץ בישראל). 
מהחקירה עלה כי בני המשפחה יזמו וקיימו מספר מפגשים חברתיים, בין ילדי המשפחה וילדים מבית ספר משתי שכבות.  
כתוצאה מכך, ישנם 24 מגעים, מהם 7 שנמצאו מאומתים  ( חלקם מבוגרים לא מחוסנים). 

פרטי המקרה והמעורבים הועברו למשטרת ישראל והנושא בבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יצאתי פראייר (ולוזר מסתבר) וישבתי בבידוד כמו בן אדם נורמלי...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפה וחוזר לפני שמכניסים חוק בידוד חובה 🤣🤣🤣

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, פינדר כתב:

אתה לא מבין...

אתה מבלבל בין יכולת וידע לענות לטיעונים שלך, לבין יכולת נפשית ופיזית להתמודד לאורך זמן, עם טיעונים של הגיון מעגלי אינסופי פלוס ערימות של דיוני צד, זריקה של מסיחי דעת ושאר טריקים מתישים.

אני מבין אותך יופי, כתבת שאני מוזמן לחסוך ממך את ההסברים על איך כתוב א' ואתה הבנת ב'.

וכשהסברתי לך שכתוב א', אז אתה מתלונן שמי שכתב לך שכתוב א' זה אני ולא הכותב בעצמו.

ואז אתה מספר לעצמך שאתה מסוגל להתמודד איתי...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שבועיים בלי תגובה פה.. הקורונה בהחלט מאחורינו הא?

*לראשונה מאז התפרצות הקורונה – יוסרו כלל ההגבלות בשטח מדינת ישראל. אדלשטיין: "ישראל חוזרת לשגרה, עם כוכבית"*

נוכח התחלואה הנמוכה והיציבה שנמשכת מזה זמן רב, על אף פתיחה רחבה מאוד של המשק ומערכת החינוך, שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין הודיע היום כי לא יבקש להאריך את המגבלות שיפקעו ביום שלישי הבא, 1.6.21. המשמעות היא שהחל מאותו יום יבוטל הצורך בתו ירוק ויבוטלו מגבלות התו הסגול. בשבועיים הקרובים אנשי המקצוע יקיימו דיונים בנוגע לחובת עטיית מסכות בחללים סגורים. עד להחלטה אחרת תימשך חובה זו. בנוסף, המגבלות על הכניסה והיציאה לישראל יוותרו, ובמידת הצורך אף יוחמרו. החלטת השר אדלשטיין נעשתה לאחר התייעצות עם בכירי משרד הבריאות.

*השר אדלשטיין:* "ישראל חוזרת לשגרה! לפני פחות מחצי שנה התחלנו את מבצע החיסונים. בזכות העבודה המצוינת של אנשי מערכת הבריאות - קופות החולים, בתי החולים, מד"א, מגן ישראל ועובדי משרד הבריאות - ובזכות ההתגייסות המדהימה של אזרחי ישראל, ביצענו את מבצע החיסונים הטוב בעולם. מזה זמן רב אנחנו קוצרים את פירות החיסונים עם תחלואה נמוכה.

לצד זה, משרד הבריאות גיבש לאורך הדרך מתווים לפתיחה מדורגת וזהירה של המשק, שאפשרו שמירה על נתוני תחלואה נמוכים לאורך זמן. כעת לשמחתי ניתן מבחינה בריאותית לבטל את הצורך בתו ירוק ואת מגבלות התו הסגול. המשק ואזרחי ישראל יקבלו אוויר נוסף לנשימה.

עם זאת, החזרה לשגרה היא עם 'כוכבית': משרד הבריאות פועל להמשיך את המצב הירוק בשטחי מדינת ישראל וימשיך לעקוב בצורה רחבה יותר כדי למנוע התפרצות. כמובן שאם תהיה התפרצות נאלץ לחזור אחורה.

אני קורא לאזרחי ישראל לא לצאת למדינות עם תחלואה גבוהה ולעקוב אחרי אזהרות המסע של משרד הבריאות. גם במדינות שניתן לטוס אליהן – חשוב להקפיד על ריחוקים חברתיים. עם החזרה לישראל – מוטלת החובה להקפיד הקפדה יתירה על ההנחיות. היוותרות מצב תחלואה נמוך תלויה בנו". 

*הנתונים מלמדים על מצבה הטוב של ישראל:*

*תחלואה יומית:* בשיא התחלואה היו למעלה מ 10,000 חולים ביום; נכון לאתמול היו 12 בלבד. 
*ממוצע שבועי*: בשיא: היו למעלה מ 8,600 חולים; נכון לאתמול – 27 בלבד.
*חולים קשה*: בשיא היו 1,228. היום – 59.
*חולים פעילים*: בשיא היו כ- 88,000. היום: 510.
*אחוז תחלואה*: בשיא הגענו לכ- 10% מאומתים. היום אנחנו נעים סביב 0.1-0.2 אחוז.
*תפוסת מחלקות קורונה בבתי החולים*: 22 בתי חולים ללא אף חולה קורונה, בחמישה בתי חולים יש תפוסה של 1%, בהלל יפה ישנם 3% תפוסה, ברמב"ם 4% תפוסה. בית החולים "העמוס" ביותר הוא הסקוטי עם 9% תפוסה בלבד.
*אנשי צוות רפואי בבידוד:* 0.
*יכולת בדיקות:* שר הבריאות אדלשטיין העלה את יכולת בדיקות PCR מכמה אלפים לפני שנה עד ליכולת של 130,000 בדיקות ביום.
גם יחידת קטיעת שרשרת ההדבקה פעילה והיא אפקטיבית בנתוני תחלואה אלו.

*נתונים נוספים:*
832,375 מחלימים.
5,440,000 התחסנו לפחות במנה אחת.
5,113,000 קיבלו גם מנה שניה.
5,075,000 מתחסנים שזכאים לתו ירוק.
בקרב בני 50+ כ- 92% מחוסנים/מחלימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטריד אותי מאד, בעיקר עניין המסיכות. 

אני נתקל בעבודה בלא מעט סרבני חיסון, כולל בחור אחד שחולק אתי חדר יומיים בשבוע. עדיין איני יודע כיצד אנהג אם המסיכות יוסרו בתוך מבנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו הבעיה - אני רוצה שהלא מחוסן יעטה מסיכה כדי שיגן לא רק עלי אלא על כל הלקוחות שאנו משרתים שחלקם בסיכון גבוה מאד, אבל אם יבטלו את החובה לא אוכל לדרוש זאת.

יהיה צורך להפעיל את פסק הדין שאפשר להוציא לחל"ת סרבני חיסון, ואני לא רואה את זה קורה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הלקוחות בסיכון אמורים להיות מחוסנים לא?
אם הם מחוסנים ויש להם חשש זאת כבר בעיה שלהם. למה לא לחשוש מכל בן אדם שני שידביק אותך באלף ואחת מחלות?
אתה מצפה שנשאר כל החיים עם מסכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחוסן, מה אכפת לך אם הוא שם מסיכה או לא?

יידבק ויחלה - זבש"ו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ההגנה של החיסון לא שלמה, והאוכלוסיה בסיכון שעליה אני מדבר היא אותה אוכלוסיה שבה החיסון פחות יעיל, הוירוס יותר מסוכן ויש גם אחוז מסויים של מנועי חיסון מסיבות רפואיות. אני לא רואה סיבה הגיונית שמי שאינו מנוע חיסון מסיבה רפואית לא יתחסן מבחירה ויסכן אוכלוסיה רגישה. היה פסק דין לגבי גננת, ואני מקווה מאד שיהיו עוד ארגונים שינהגו כמו מועצת כוכב יאיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת , חבל שלא פתחו הכל כולל הכל שהיו 5,000 חולים ביום. 

ככה היו הרבה יותר מתנגדי חיסונים שהיו רצים להתחסן ומצבנו היה היום טוב יותר. 

חיכו וחיכו וחיכו וחיכו ..

שבאמת היום אני לא מאשים את מתנגדי החיסונים, למה להסתכן בתופעות לוואי שגם ככה הסיכוי להיתקל בחולה קורונה בישראל הוא אפסי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה את הטיעון - אלה אותם אנשים שסירבו להתחסן גם כשהיו 10,000 מאומתים חדשים ביום. רק סנקציה ממשית תגרום להם להתחסן. אז אם מדובר במישהו שיושב בבית ולא פוגש אף אחד אחר - ניחא. אבל כשמדובר בנותן שירות, ועוד לאנשים בסיכון גבוה או למנועי חיסון - אין סיבה לאפשר לו לסכן את הסביבה. שישלם כמו שמשלם מי שחוצה צומת באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...