Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

בעבודות של משכורת מינימום עדיף לך לשבת בבית ולקבל טיפה פחות. אבל אם אתה מרוויח משכורת יפה ומחזיק מזה רמת חיים גבוהה, מה יעזור לך ה7k שתקבל מביטוח לאומי? עדיף לעבוד.

זה יותר גרוע כי אתה יכול לעבוד בשחור ולקבל כסף מביטוח לאומי. כפל מבצעים. בגדול היו צריכים להפסיק עם התשלומים האלה כבר לפני 3-4 חודשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אתה יכול להמשיך לקרוא ישראל היום, אין לי מניות בהארץ.

אבל בעיתון הקומוניסטי - כלכליסט יש לו אחוזים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצים להעליב: מוטציות הקורונה ייקראו מעתה בשמות אותיות יווניות

1. היה מי שאמר "אני האלפא והאומגה" הוא מפיץ הוירוסים?

2. מה זה "שמות פסבדו קלאסיים"?

3. זה לא מעליב את היוונים?

אני כבר מצפה ל"הזהרו ממוטצית זיתא המסוכנת"...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארגון הבריאות העולמי הוא בעצם שלוחה של סין, עשה כל כך הרבה סיבובים במהלך השנה וחצי האחרונות שזה לא מפתיע שעשו עוד סיבוב. תרבות הPC כזו מפגרת.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאף אחד לא מביא לאולפנים את הסניטר ברבש ועוד ליצנים אחרים שהיו יושבים שעות באולפנים ומסבירים לנו למה עד שלא יהיה 95%  של מחוסנים לא נצא מזה

כל האנשים האלה תמיד היו בטוחים בזה  ומביאים עובדות מבוססות שנבדקו לעומק ועשו הכל כדי להפחיד את הציבור

רק מראה כמה התואר שלהם לא שווה כלום. מקווה שיפרשו בשיא וילכו לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם, אסף גרניט מחפש מלצרים

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדוק את המציאות הם לא היו כל כך רחוקים ממנה.

התחזיות היו ל"חסינות עדר" (מונח קצת חמקמק) כאשר סביב 70-80% מהאוכלוסיה תדבק. בינתיים יש לנו חיסונים, שכנראה מגנים יותר טוב מהדבקה קודמת. אם תסכם את מספר המחוסנים ומספר המחלימים המוכחים מדובר בערך ב-70% מהאוכלוסיה, הוסף מחלימים לא מאובחנים - שמספרם, כמובן, לא ידוע - ותגיע למספרים דומים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Transporter כתב:

מצחיק שאף אחד לא מביא לאולפנים את הסניטר ברבש ועוד ליצנים אחרים שהיו יושבים שעות באולפנים ומסבירים לנו למה עד שלא יהיה 95%  של מחוסנים לא נצא מזה

כל האנשים האלה תמיד היו בטוחים בזה  ומביאים עובדות מבוססות שנבדקו לעומק ועשו הכל כדי להפחיד את הציבור

רק מראה כמה התואר שלהם לא שווה כלום. מקווה שיפרשו בשיא וילכו לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם, אסף גרניט מחפש מלצרים

לילה טוב

נכון. רק היכולת שלך לשרוף וואגיו על המרפסת שווה משהו. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה כמה זמן הוא ישב והשקיע בבדיחה הנהדרת ״הסניטר ברבש״. אחרי ההצלחה של ״עכברבש״ בסיבוב הקודם לא ציפיתי שיהיה משהו כזה חדשני ומוצלח.

ובנימה רצינית - למה אתם טורחים לדבר איתו? מצפים למסקנה כלשהי על העולם שלא סובבת סביב כמה הוא אדיר? אני אשמח רק להתעדכן ביום שבו הוא יספר שהיה חולה והלך לקבל תרופות מאיציק הגדול, כי רפואה לא שווה כלום ורק דיג׳יים עושים משהו מועיל עם החיים שלהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מסוגל להבין שיש אנשים בעולם הזה שמתמודדים עם נושאים הרבה יותר מורכבים, מלאי משתנים וחוסר וודאות מאשר "איפה להתקין תאורה ורמקולים".

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

נכון. רק היכולת שלך לשרוף וואגיו על המרפסת שווה משהו. 

אתה לא מעודכן, את הוואגיו הזה אי אפשר לשרוף. מרוב שהוא איכותי לא משנה כמה זמן תשים אותו על האש, לא יתקלקל לך.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי אבל שישראל בחיסון עדר, כי כמעט כול מי שיכול להתחסן - התחסן, ונשאר רק מתנגדים (כמו הכיס שהיה בפרדס חנה-כרכור) וילדים...

ואז המספרים כן מסתדרים.

oh well

לא נורא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

לילה טוב

איך אני אוהב כשמישהו יורד על מישהו כאשר הוא בחיים לא יוכל להגיע להיות חצי ממנו.

זה אחלה ספורט תכלס

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תסמונת מקלידיס כוליטיס (או כוליטיש, אם אתה יווני). הקלדת פנינים ללא הכרה ברחבי הרשת מחדר ממוזג, גם אני חוטא בזה מדי פעם.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...