Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אחשב אחרי הקורונה. יש הפקט של ילדים. שחולים במחלות

נשמתיות כולל דלקת ראות.

N12 - אחרי הקורונה: זינוק בתחלואה בנגיפי נשימה בקרב ילדים (mako.co.il)

אחרי הקורונה.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה מה שקורה שסוגרים ילדים בבית שנה וחצי,  אז כל הילדים שהיו אמורים להיות חולים בשפעת בשנה וחצי האחרונות ולהתחסן טבעי,

לא התחסנו טבעי. 

ולכן שפותחים ומורידים מסכות השפעת עולה.   לדעתי זה זמני עד שהמערכת תתייצב שוב 

לפני 5 שעות, yossiaviel כתב:

זה גם מה שאמרת בהתחלה, כאשר הכל התחיל?

"זה לא אצלנו, זה אי שם רחוק בסין" נכון?

ותראה לאן ואיך זה הגיע..

הפוך , בדיוק הפוך.

עוד שהיו רק 200 מקרים מחוץ לסין וכולם אמרו שזה רק בסין ולא יצא מסין , 

כבר אז כתבתי שלא נראה לי שניתן לעצור את זה.

את הגרפים היפים שלך עם המספרים ה"נמוכים" תראה אותם להודים. או לברזילאיים. שהחליטו מהיום הראשון של ההתפרצות, לא לעשות עם זה שום דבר.

ואם כבר הגעת לשם, תציע להם גם איפה לקבור את האלפי המתים שלהם בכל יום. כי לאט לאט המקומות הללו די נגמרים שם. 

עצור שנייה,  

אכן לפני שנה וחודשיים , הגרפים הראו עלייה ועלייה ועלייה.. אבל נכון , התמונות מברזיל ומהודו מטורפות, שורפים שם גופות בכמויות.

גם לפני שנה בניו יורק - לא היה מקום לקבור כל כך הרבה.

אבל גם בהודו המספרים יורדים,  יש עדיין הרבה חולים ורובם ימותו , אבל נכנסים פחות למערכת כל יום שעובר

ולגבי המרפאה, היא לא של ספריאל, אלה של אשתי.

אז בבקשה ממך, תפסיק לזלזל בחיי אדם.

לא נכנס לויכוח על המרפאות של ספיראל ושל אישתך, לא מזלזל בחיי אדם.

אבל ברור לך שב 100 שנה הקרובות כל 8 מילארד בני אדם שחיים עכשיו ימותו? 

אין לי שום בעייה עם פתיחה רחבה של הכל. חוץ ממקומות רגישים. קופות החולים.

אז קצת איכפתיות, מהצוות הרפואי שדואג לשמור על הבריאות שלכם, לא תזיק.

זה נכון לתמיד, לא רק בהקשר של הקורונה.

אבל גם הצוות הרפואי שאני מדבר איתו,  מעדיף לטפל בחולים ללא חליפות הקורונה.

למרות שאני מקשה ושואל האם לא היה עדיף לכם להפוך את כל המחלקות למודל של הקורונה?

אז התשובה שזה בלתי אפשרי מבחינתם לעבוד ככה, ומספר אנשי הצוות שנדבקים מחולים ובסוף משלמים בחייהם,

הוא נמוך שלא מצדיק את כל בתי החולים לעבוד במוד כזה.  

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

,ומספר אנשי הצוות שנדבקים מחולים ובסוף משלמים בחייהם,

הוא נמוך שלא מצדיק את כל בתי החולים לעבוד במוד כזה.  

למה שיהיו בכלל מקרים כאלה מלכתחילה, אם אפשר מראש למנוע אותם?

אני חוזר ואומר, אין לי שום בעיה עם פתיחה רחבה של כל דבר אפשרי שקיים, ללא מסיכות.

אבל להחריג רק מקום אחד. תחום הקופות חולים. במקומות הללו, מגיעים, [מן הסתם], אנשים חולים, או אנשים שזקוקים לבדיקות דם, או סיבות רפואיות אחרות. לא כולם התחסנו, או עברו בדיקת קורונה.

אז מעכשיו הם גם לא מחוייבים לעשות את זה. תוסיף את עניין "אי עטיית המסכה בשטח הקופה", וקיבלת סיכויי הדבקה גבוהים ביותר, כלפי הצוות, שנמצא כל הזמן בסיכון, בסמוך לעשרות חולים כמדי יום.

להזכירך, במקומות הללו, המרחק בין החולה למטופל, הוא - 0, ואינו קיים כלל. כולל בדיקות גופניות.

לא ייתכן שבעקבות ההכרזת החסרת האחריות של משרד זה או אחר, ש-נתון ללחץ מסוייס של משרדים או גופים אחרים, תתקבל החלטה שגויה כזו, שמסכנת[ במודע, הייתי אומר], צוותים רפואיים שלמים.

אבל אצלנו, [כמו אצלנו], לומדים רק אחרי שקורים דברים. רק אז מחליטים החלטות, או מגיעים למסקנות שטעינו.

והפעם , לצערי הרב, זה על חשבון, ועל גב הרופאים והאחיות.

חבל שכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרפאות אפשר להידבק בדברים הרבה יותר מסוכנים מקורונה כמו סטרפטוקוק אלים או סטפילוקוק עמיד לאנטיביוטיקה. ולכן צריך להשמר ולשמור על כללים למניעת הדבקה, אבל הקורונה לא צריכה להיות יוצאת דופן

ספריאל, כמו שצריך לכבד את מי שמפחד מקורונה גם אם זה נראה לא רציונלי, צריך לכבד גם את אלה שהמסכות מפריעות להם גם אם זה נראה לא רציונלי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ששונה בקורונה לעומת מחלות זיהומיות אחרות הוא שני דברים שמצריכים התיחסות מבחינת הצוותחם הרפואיים.

1. הנגיף הזה מדבק בסדרי גודל אחרים מגורמי מחלות אחרים. דוגמה שנתקלתי בה הוא חולה (שהאותו שךב לא היה מאומת) שסרב לעטות מסיכה והדביק, ישירות, לא פחות מ-25 אנשי צוות ועוד כמה מאושפזים במחלקה בה אושפז. 

2. הנגיף הזה קטלני הרבה יותר מנגיפים אחרים. עד כמה שאני זוכר סדר גודל של פי 10 משפעת, אבל טווח האומדנים רחב.

עכשיו, החיסון כנראה משפר מאד את סעיף.1. אבל זה לא אבסולוטי, ונראה שהוריאנטים ההודיים משנים את התמונה. אז נכון שבאנגליה מרבית החיסונים הם AZ ואחוז מקבלי המנה השניה יחסית נמוך, אבל נראה שהוריאנט ההודי (דומנימשקיבל את הכינוי דלתא) משנה את התמונה לרעה.

בורסוד - הסיכוי להדבק בחיידקים האלה במרפאה לא כל כך גבוה, הם לא עוברים בקלות כמו נגיפים נשימתיים. חלק מהחיידקים העמידים האלה מתפשטים בעיקר בבתי חולים, אצל חולים שבסיכון גבוה בגלל מחלות רקע ופרוצדורות שעברו, לא האוכלוסיה שמבקרת במרםאה ראשונית - בניגוד לנגיפים נשימתיים שהם לחם חוקו של הרופא הראשוני.

• משעמם 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שם לב שכבר 48 שעות אין עדכוני קורונה? מה מחביאים - אפס אימותים או התפרצות?

לפי worldometers - יציבות. אבל מה עם מידע רשמי?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, sperial כתב:

מי שם לב שכבר 48 שעות אין עדכוני קורונה? מה מחביאים - אפס אימותים או התפרצות?

למה לחשוב ישר שמחביאים משהו? אולי שולה יצאה לחופש ולא מוצאים את הסיסמא של האקסל עם הנתונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ביום ד' - לכן ציינתי 48 שעות.

אבל אולי מישהו החליט שהקורונה משעממת.

וברוח פוליטית: האם העברת משרד הבריאות משר דתי לשר ממרצ תשנה את מדיניות הפרסומים בשבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.6.2021 בשעה 22:30, korola כתב:

אם כבר התעוררנו ויש פה חיים , אז לא נביא איזה גרף יפה?

זה הגרף של מספר המקרים ליום בעולם,  אחרי שהגענו למעל 800 אלף ביום , ירדנו לאיזור ה 400 אלף ואנחנו במגמת ירידה.

אם בטעות המגמה תשתנה ונתחיל לראות עלייה בעולם, אז תתחילו לחשוב שוב על מסיכות וסינון.

וסביר להניח שנראה את השינויים בעולם לפני שמישהו בארץ יצעק מוטציה מוטציה מוטציה.

image.thumb.png.95ee47f17bce0c09eb6bf71009f3480f.png

ואם אתם רוצים להיות קצת מודאגים, אז תבדקו מידי פעם את הגרף של UK 

אחרי תקופה ארוכה של יציבות על 2000, הם קצת עולים לאיזור ה 5000.

זה עדיין לא מדאיג וגם אם יגיעו ל20,000 או 30,000,   אם זה רק אצלהם אז שיתמודדו 

אבל חשוב יהיה לבדוק את העולם במקביל להתפרצות באנגליה 

אבל המסכה במרפאה של ספריאל ,  זה לא משנה כלום למצב העולמי 

image.thumb.png.f4197c015aa9850db4072ffb4178fda7.png

חכה לחורף ונראה אם זה קשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, EliC25 כתב:

חכה לחורף ונראה אם זה קשור

חשבתי שתגיד חכה שבועיים.

החורף זה עוד הרבה זמן ..  אם החיסון העביר את בעיית הקורונה לחורף , אז זאת לא ממש בעיה. 

גם אם בחודשי החורף מקדם ההדבקה של הקורונה יעלה מעל 1.. אפילו 1.5 (הכפלה תוך שבוע) 

אז 3 חודשים על 1.5 , לא יספיקו לעלות מ 0 ל100 מספיק מהר. 

ולכן נסיים את חורף בלי להגיע ל 10,000 חולים ביום. 

פשוט .. 3 חודשים הם 12 שבועות , והכפלה כל שבוע ב 12 שבועות זה פי 4000 בלבד. 

אם מתחילים מ 4 ביום .. אחרי 11 שבועות מגיעים ל 8,000 .. ואז בסוף החורף .. ככה בקצה מגיעים ל 16,000. 

בקיצור, כמו שפעת בחורף רגיל. 

לפני 13 דקות, sperial כתב:

אנחנו ביום ד' - לכן ציינתי 48 שעות.

אבל אולי מישהו החליט שהקורונה משעממת.

וברוח פוליטית: האם העברת משרד הבריאות משר דתי לשר ממרצ תשנה את מדיניות הפרסומים בשבת?

אתה יכול גם לנבור בנתונים שבטבלה , יש היום 186 חולים פעילים ,  61 מהם בירושלים. 

יש מלא ישובים עם 0 חולים פעילים. 

בכפר אחד קטן, יצאו 4% חיוביים בבדיקות?

חסר לנו את הנתון של ריכוזי המחלה?  יש סיכוי שיש מספר קטן של ריכוזים.

בכל ריכוז יש 10-20 חולים שנדבקו אחד מהשני אבל אז השרשרת נקטעה. 

משרד הבריאות בבעיה.

אם יחליטו לבדוק באופן אגרסיבי סביב המרכזים האלה , עלולים פתאום לגלות 20 ביום .. ואז יבהלו.

או שבוחרים לתת להדבקות על אש קטנה להמשיך ולבדוק רק לפי תסמינים ולתת לחיסונים לעשות את העבודה. 

image.thumb.png.ac19c168bf3c1ca4b70181928e5e4cf5.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי הטבלה? אם יש משהו מעודכן הוא חבוי.

החיסונים אכן פועלים מצויין. חבל שנותרנו עם איזה 850,000 סרבני חיסונים מעל גיל 16. מצטייר שיש גרעין קשה לא קטן, שלא לדבר על גרעין אלים. אני מקווה שחיסוני הנוער יתחילו לזוז, כדי לשפר את ההגנה לקראת החורף, אם אכן יתברר שהמחלה עונתית. לי זה עדיין לא ברור.

חוץ מזה, נותר לראות מה קורה עם הוריאנט ההודי. לי זה עדיין לא ברור, לכן אני עדיין מוטרד מנתב"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה מוטרד יותר מידי זה לא כזה נורא.

למרות שדיברתי עם מישהו שעובד עם הודים .. והם מספרים שהממשלה משקרת לגבי המספרים.

הם הרבה יותר גבוהים  והמצב בהודו הרבה יותר גרוע ממה שהתקשורת המערבית מספרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא צריכים לשקר. רק המחשבה על מספר ההודים והמראה של הרחובות מבהיא שאין כל דרך לקבל סטטיסטיקה אמינה, בדיקות מסודרות, והגרוע מכל - מבצע חיסונים יעיל. אם לאירופים המסודרים היה קשה להתניע את החיסונים תאר לך מה זה לארגן מבצע למיליארד וחצי הודים שגרים בשכונות בלי שירותים וביוב, שמדברים מאות שפות שונות ושבכלל לא ברור לי איך הם רשומים במוסדות המדינה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...