Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, hwgeek כתב:

והלמידה בזום גמרה אותי, לא מסוגל בשום צורה לילמוד ככה וגם את הסמסטר קיץ משאירים בזום, אני כבר ליקראת פרישה מהתואר, שנה שניה ושלישית עברתי בזום, חבל שלא הפסקתי מיד, סתם שרפתי כסף על כלום.

שמעתי מאנשים שיותר קל להעתיק במבחנים ככה.

גם לי קשה ללמוד בזום, אבל יש בזה את היתרונות שלו - חוסך זמן. ועם מרצים מסויימים עדיף לבקש הקלטה של הרצאה, ואז להריץ אותה במהירות 1.5

אצלנו הסמסטר קיץ חוזר להיות פרונטלי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לנו "ממשלה שבאה לעבוד", וראש ממשלה חדש שכתב ספר "איך לנצח מגפה", אבל מכניסים לקבינט הקורונה את שר הדתות (כדי שיבדוק אפשרות לתפילה נגד הקורונה?)

ואת מי מוציאים מאותו קבינט קורונה? את שרת התחבורה, שאחראית (תופים) על נתב"ג.

עוד מהמיותרים בהרכב אותה וועדת שרים להתמודדות עם נגיף הקורונה - שר השיכון והבינוי זאב אלקין.

אלא אם כן צריך למצוא דירות לנגיפים.

יש עדיין מישהו שבעד ממשלה דו-ראשית, פריטטית, מאחדת, מחברת וכו'?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,  אני מכיר מישהו אחד כזה. 

@Transporter   האיש והאגדה...  שימו לב לתאריך , אנחנו כמה ימים לפני יולי אוגוסט, עונת החתונות הגדולה.     

האם לדעתכם יהיו הגבלות על חתונות ?   האם נכנס ליולי אוגוסט עם מגבלה של 300 ? או 200 ? או 100? 

האם פייזר מתחילה לעבוד על גרסת חיסון מעודכת ?  האם מישהו יבקש מביבי להתקשר לפייזר ולבקש עדיפות במנות הבוסטר? 

האם פתאום ההחלטה לשלם לפייזר הרבה מילארדים על מנת לקבל עדיפות בסבב הבא ניראת פחות הזוייה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, korola כתב:

האם לדעתכם יהיו הגבלות על חתונות ?   האם נכנס ליולי אוגוסט עם מגבלה של 300 ? או 200 ? או 100?

אנחנו בכיוון? או סתם כותרת למשוך תשומת לב?

3.thumb.PNG.ddf6ed08e93ca890ec78daea32abb293.PNG

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה בינתיים אנחנו לא מקבלים עדיפות בתור, יש מנות עם תוקף עד סוף יולי, ב-10 ליולי מפסיקים לחסן בחיסון ראשון, ייתנו רק חיסון שני.

מסתמן שנקבל מנות חיסון חדשות עם תוקף ארוך רק באיזור ספטמבר.

שזה אומר שאם לא ידחפו לחסן ילדים מהר בשבועיים הקרובים, מתחילים את שנת הלימודים הבאה  עם מעט מאוד מחוסנים במערכת החינוך.

ואז שרת החינוך החדשה תצעק שוב שלא יחייבו מסיכות בבתי ספר.

מחוסנים שהיו בקרבת חולה מאומת לזן מסוכן (דלתא למשל) יחוייבו עדיין בבידוד

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הפח אל הפחת ... 

עכשיו הודו מדווחים על דלתא פלוס. 

ככה זה, המקור הסיני היה סיני על כל מה שמשתמע מכך.

ואז ההודים משפרים אותו לרמות חדשות לגמרי. 

מקווה ומאמין שהחיסון כן נותן הגנה כלשהי, מאמין שב 1/7 בתי הספר יסגרו ואז יהיה פחות חיכוך בין הילדים הלא מחוסנים.

חושש משמעותית.. מהחורף הקרוב,  אבל זה רק 3 חודשים של חורף קשה, נעבור גם את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אף אחד לא מדבר על חיסון מעודכן - זה לא אומר שלא עובדים עליו. 

השאלה היא מה יהיו הליכי הפיתוח, מה יהיו הליכי האישור והאם יצא לאור מעודכן או שיהיה כבר מיושן.

דרך אגב, היה סיפור שהיה כבר מי שחזה את המוטציות - עד כמה שאני זוכר בדרכים חישוביות. מעניין האם זה יוכל להיות בסיס לפיתוח של חיסונים עתידיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

דרך אגב, היה סיפור שהיה כבר מי שחזה את המוטציות - עד כמה שאני זוכר בדרכים חישוביות. מעניין האם זה יוכל להיות בסיס לפיתוח של חיסונים עתידיים.

אתה נכנס לתחום אפל.
אם אחרי כל מוטיציה , כל אזרחי העולם צריכים לקבל מנת חיסון אחת מעודכנת שעולה 20 דולר
אז מדובר בתחום שמגלגל 160 מילארד דולר בשנה. 

כל מה שצריך לדאוג זה שיהיו מספיק מוטציות כל שנה.

השאלה האם חברות החיסונים יפתחו מעבדה לחיזוי המוטציה הבאה שתתפשט ,  ואז יפתחו חיסון למוטציה הבאה.

וכולם יפתחו שמפניה שאכן 3 חודשים אחרי המוטציה שתתפשט תהיה בדיוק זאת המעבדות של חברות החיסונים חזו. 

אישית , אני עדיף להאמין שמפתחים חיסון רק לוירוסים שמתפתחים באופן טבעי ולא נכנסים ללופ של בעלי עיניין לפתח וירוסים על מנת לגרוף רווחים מהחיסונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, korola כתב:

מקווה ומאמין שהחיסון כן נותן הגנה כלשהי, מאמין שב 1/7 בתי הספר יסגרו ואז יהיה פחות חיכוך בין הילדים הלא מחוסנים.

יש השנה בית הספר של החופש הגדול לא?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola ממה שהבנתי - ומדובר בעיתונות העממית, לא בפרסומים מדעיים, היה מי שחזה לפחות חלק מהמוטציות שמתגלות כעת בוריאנטים החדשים. זה קרה אפילו בישראל (אחרת מי היה כותב על זה בטמקא ושלוחותיו?) החיזוי הזה לא היה במעבדה אלא במחשב. בסופו של דבר מדובר בטכנולוגיה דומה לזו שמשמשת כיום לסריקת חומרים המועמדים להיות מפותחים לתרופות.

לא מעניין התחום הכלכלי. מעניין התחום המדעי. אני מסופק האם הדרכים החישוביות האלה מאומתות מספיק טוב כיום לצורך חיזוי התפתחות זני נגיפים, אבל יתכן שבמגפות עתידיות ניתן יהיה לחזות את המוטציות המסוכנות ולהתכונן אליהן. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיכים ללמוד גם בחופש הגדול, דברים מסוימים, לפי הבנתי השנה מתרכזים מאוד במתמטיקה כי התלמידים התלוננו שהם הפסידו הרבה חומר במהלך השנה ובמתמטיקה מאוד התקשו להשלים.

https://parents.education.gov.il/prhnet/gov-education/leisure/after-school-programs/summer-school

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהחיסונים פחות עמידים למוטציה הזאת. 

עדיין לא פאניקה.. 

אבל יש 2 גרפים שכדאי לעקוב אחריהם, הם עוזרים לנו להבין מה קורה בעולם.

גרף המאומתים של אנגליה 

וגם המאומתים של העולם כולו

בשניהם מזהים מגמת עלייה, נכון  לעכשיו לא ברור האם אנחנו נהיה שונים מכל העולם או שלא.

image.thumb.png.b67bc812439ba6dbbd2bd6043e08129e.png

image.thumb.png.f8891394325606ca84245eb16de08cbb.png

image.thumb.png.e3c69673d38a2139c4a73cf1e4180aa5.png

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס.

כבר מתחילים לדבר על הימנעות ממסיבות בחלל סגור.

וזה ב 100 מאומתים ביום,  לא יודע אם נגיע ל 1000 או 2000 ליום.

אבל אם כן נגיע, אז כנראה נשמע גם על איסור חתונות באולמות 

image.thumb.png.35548f625ab23ac39059d2c13b94e93f.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר. @Transporterכבר דיווח לנו על סדר החופשות שלו בקיץ. לא יהיה לו זמן לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...