Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית רכב מדיפלומט

edis
שימו לב! השרשור הזה בן 1322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם ,

מצאתי רכב שברצוני לקנות , הרכב עם לוחית לבנה ובעל הרכב הוא דיפלומט . 
הבנתי שיש מס שאני צריך לשלם לפני העברת בעלות . 
אין לי שום מושג איך מבררים את סכום המס ובכללי איך התהליך הזה עובד .. 
אשמח לעזרה , הכוונה , או אולי יש איזה מדריך מסודר שמסביר בדיוק את התהליך . 
תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הפסיקו עם הרמאות הזו?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תבדוק בקפידה שאכן הרכב שייך לדיפלומט ( שאגב אני לא חושב שזה ״משבך״ את הרכב אם כן)

זה כמו שפעם אנשים התלהבו שקנו רכב ״יד ראשונה מרופא״

יש על זה הרבה רמאויות...

ובתחשיב הכללי האם הרכב והכאב ראש שהוא מלווה שווה לך ? הן מבחינת המחיר שהוא מבקש (המחיר הכולל) לעומת הממוצע של אותו הרכב בשוק, והן לגבי המצב המכני של הרכב ( טיפולים , וכדומה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירסה מקוצרת מפרסמים רכב במחיר שנראה אטרקטיבי למדי, כביכול היה שייך לדיפלומט שחייב לחזור למדינת המקור שלו / כבר חזר למדינת המקור.

לפעמים שולחים תמונות של רשיון רכב אחר ו/או מזויף, ומבקשים העברה של סכום כסף מסוים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפעמים זה אמיתי. אני מכיר לפחות מקרה אחד כזה. קולגה שקנה מכונית מאחד הנספחים בשגרירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכון לדעתי עולה בהרבה על הסיכוי במקרים כאלה.

אלא אם אתה באמת מכיר את הדיפלומט ופוגש אותו ורואה בעיניים את הרכב וכו'

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, KingLBJ23 כתב:

דבר ראשון תבדוק בקפידה שאכן הרכב שייך לדיפלומט ( שאגב אני לא חושב שזה ״משבך״ את הרכב אם כן)

זה כמו שפעם אנשים התלהבו שקנו רכב ״יד ראשונה מרופא״

יש על זה הרבה רמאויות...

ובתחשיב הכללי האם הרכב והכאב ראש שהוא מלווה שווה לך ? הן מבחינת המחיר שהוא מבקש (המחיר הכולל) לעומת הממוצע של אותו הרכב בשוק, והן לגבי המצב המכני של הרכב ( טיפולים , וכדומה...)

הרכב באמת שייך לדיפלומט , אומנם עוד לא נסעתי לראות את הרכב . אבל ההתרשמות שלי מהתמונות ומהנתונים של הרכב הם מאוד טובים שאני חושב שכול אחד פה היה שמח לעבור כאב ראש כזה בשביל לקנות רכב מציאה . מעבר לזה שדיברתי עם הדיפלומט בטלפון ופייסבוק והוא נראה ונשמע אמין לגמרי . 

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הסיכון לדעתי עולה בהרבה על הסיכוי במקרים כאלה.

אלא אם אתה באמת מכיר את הדיפלומט ופוגש אותו ורואה בעיניים את הרכב וכו'

תאמין לי שאני לא אסע לקנות משהו לפני שאני רואה בעיינים שלי ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קובע שאותו אחד שדיברת איתו שקרן או לא.

אני רק יצטט את אלון דה לוקו:

ציטוט

נוכל אינו נראה נוכל

כי אם היה נראה נוכל

הוא לא היה נוכל

הכלי הכי הכי חזק בארסנל של נוכלים זה להשמע אמינים עד שתופסים אותך בחכה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וזו טרמית אז הם תמיד נשמעים אמינים, ושיחות זורמות וכיפיות , ולרוב יש גם תמונות סופר איכותיות , ומסמכים למינהם .... 

אם באמת דיברת עם הדיפלומט בפייסבוק ( בטלפון זה לא מדד כי יכולת תאורתית לדבר גם איתי ) ובאמת ווידאת שהוא בתפקיד כזה או אחר אז זו התקדמות..

בגישה אחרת , שאולי תאיר את עינך, במקרים כאלו אני תמיד שואל את עצמי , אם הרכב באמת אמין , טוב , מטופל ובמחיר מציאה ... אז הרי הגיוני שאנשים שקרובים לצלחת ירצו אותו , והוא ימכור למקרים שלו את הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהרכב לא באיזה מחיר מציאה , הוא דורש מחירון . אבל הנתונים באמת שווים את זה .
דבר שני , אני קצת יותר אופטימי ולא חושב שכול האנשים באים להיות נוכלים במיוחד שלא מדובר בסכום אסטרונומי .
מבטיח לעדכן אותכם ברגע ,שאהיה לי יותר אינפורמציה על העברת בעלות . וברור שאקח את הרכב לבדיקה במוסך לפני ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, edis כתב:

דבר שני , אני קצת יותר אופטימי ולא חושב שכול האנשים באים להיות נוכלים במיוחד שלא מדובר בסכום אסטרונומי .

בקניית רכב מיד שנייה, אני מציע להתייחס בצורה הזו:

* אם אתה מכיר את המוכר אחלה

* אם לא - קודם תניח שהוא נוכל עד שיוכח לך אחרת

נוכל אפילו יכול להיות כזה שאומר לך שהוא מוכר רכב של אחותו והוא בעצם סוחר, כל פעולה שמטרתה לכבות את החשדנות הטבעית שלך.

• אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניית רכב מדיפלומט זה לא בעיה צריך לבדוק את התאמת הפרטים בין מה שרשום ברישיון רכב לבין התאודה של משרד החוץ (תאודת זהות דיפלומטית) רק קח בחשבון שמס תז שונה מכיוון שמשרד התחבורה ומשרד החוץ נותנים להם מספר שונה. 

תבדוק ותסכם מחיר כולל המיסים מכון שהוא פטור ממיסים אז ברגע שאתה רוצה להפוך את הלוחות זיהוי לצהובות צריך לשלם מס. 

בנוסף תצטרך לשלם את אגרת הטסט שנותרה עד סוף הטסט הם פטורים מהאגרה. 

העברת בעלות רק במשרד הרישוי לא בדואר ושם תצטרך להחליף לוחות זיהוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...