Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני מומלץ - יד שניה סביב ה30 אלף, 35 אלף

inbalik
שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני מחפשת לקנות רכב מיני יד שנייה. העלות סביב ה30 אלף, 35 אלף.

זה רכב ראשון שלי , אני לא מאסטרית רכבים ולכן אני לא מצליחה בהכרח לסנן תגובות שונות לרכבים .

למשל יש כאלו שיגידו שהרכב קטן מדי, ולא יציב או רועש ואני בכלל לא אבחין בדברים האלו.

אני מחפשת רכב אמין! (כמה שפחות מוסך וטיפולים זולים) , חיסכון בדלק ובתחזוקה , בטיחות  וסחיר יחסית .

הנסיעה תהיה בעיקר עירונית באיזור המרכז, אך אני מטיילת די הרבה ולא רוצה לחשוש מנסיעות ארוכות צפונה/ דרומה בכיף.

בדקתי על קיה , יונדאי i10 , ספייס סטאר , סיטרואן c1  וסוזוקי סוויפט.

על הסיטרואן ויתרתי בגלל המנוע הרובוטי. יונדאי i10 הבנתי שהמתחרות שלה עדיפות.

נותרתי עם הקיה , ספייס , וסוויפט . - לפי העלות שאני רוצה להשקיע , וזה שאני מחפשת ק"מ (60,000 ומטה) ראיתי שכמעט אין סוויפט במחיר הזה.

הקיה שנת 2013  והספייס סביב ה2014.

הבנתי שהקיה שותה דלק יחסית .. ולכן אני חושבת להתמקד בספייס אך שמעתי הרבה ביקורות על הספייס שהיא רועשת מאוד והיא לא יציבה בנסיעות ארוכות.

בקיצור יש הרבה תגובות לכאן ולכאן על כל דגם , והלכתי לאיבוד אני כבר לא יודעת מה עדיף. 

הקיה מאוד מאוד פופולרית אבל חשבתי שאולי יש דגמים מוצלחים יותר בקטגוריה הזאת.

אשמח להמלצות והארות בנושא !!! איזה רכב מיני מומלץ בעלות הזאת?

תודה מראש לעוזרים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אומדן כלשהו של הנסועה הצפויה? אם אינה גבוהה - נניח עד 15,000-18,000 ק"מ בשנה הרי שחסכון של 10% בהוצאות הדלק תתגמד מול מחיר טיפולים יקרים. 

האם יש לך דרישות נוספות (גיר אוטומטי לעומת ידני, אבזור וכו')? 

שימי לב שאת מציגה מכוניות מקטגוריות שונות - ה-C1 (ואחיותיה, הפיג'ו 107/108 טויוטה אייגו - שהן בעצם אותו רכב בהבדלים קוסמטיים) וגם ה-I10 והקיה פיקנטו הן רכבי מיני, האחרות הן סופרמיני. אמנם מדובר ברצף, אבל אם צפויה כמות משמעותית של נסיעות בינעירוניות (כולל בכבישים מהירים פרבריים) הייתי מעדיף את סגמנט הסופרמיני מבחינת בטיחות. מעבר לכך יש עניין של ציונים במבחני NCAP שמצריכים קצת הבנת המבחנים והשינויים בהם במהלך השנים.

אישית יש לי ניסיון עם סויפט 2013 ששראת אותי, את אשתי ועכשיו את אחד הבנים. סה"כ רכב אמין אם כי במהלך השנים נדרש ל-2-3 תיקונים לא צפויים. די קומפקטי (חשוב לחניה בעיר הצפופה), אבל מנוע ה-1.2 ליטר לא במיוחד זריז בעליות. לקצב הנסיעה שלי זה מתאים, יש מי שרוצה יותר כוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס בירידה של שנתון היא לרוב רובוטית. 

ואם אני רוצה קילומטראז נמוך , ואוטומט הם הרבה יותר יקרות. 

ושכחתי לציין שאני מחפשת אוטומט :) זה רכב ראשון שאני רוכשת, אבל מניחה שהק"מ לא יהיה גבוה כי עיקר הנסיעות יהיו במרכז . 

המיצובישי גם נחשבת לסופר מיני? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטרז נמוך של 60 אלף יכול להיות משימה קשה עבור רכב בן 7 שנים ומעלה.. אם כי אפשרית.

אם האוטו מתוחזק ושמור היטב אפשר לקחת גם ב-100 אלף ק"מ. (נגיד 100 בינעירוני שווה ערך לבלאי של 60 בעירוני).

תוכלי לחפש ספארק 2015 נדמה לי יתאים לתקציב. או סוזוקי ספלאש / אלטו . לא דווקא סויפט( שאגב נחשבת סופר-מיני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשיתי בדיקה ויש מציאות סביב ה35 אלף ל60 קמ ואפילו פחות . ברור שזה דורש יותר חיפוש והמתנה.. 

אני לא רוצה להתפזר .. הספארק יותר יקרות . 

פשוט רוצה לדעת איזה רכב יותר מומלץ מאלו שציינתי. 

האם הקיה באמת שותה דלק? או המיצובישי עד כדי כך רועשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...