Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ספורטיבי כרכב ליום יום

Galbs7
שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מחפש רכב ספורט מהנה לנהיגה 

התקציב שלי דל עד 25k ידני בלבד האם כדאי 

להתקרב לרכבים כמו: 

Audi tt שנת 2000 

אלפא מיטו תלתן ירוק 2009-2011

הונדה האצבק 94( לא משופרת ממש נקיה )

הצעות לרכבים אמינים יותר יתקבלו בברכה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 20 שנה פלוס, כנראה לא יהיה לך זול כלכך לתחזוקה, שלא נדבר על אאודי או אלפא בשנים האלה, קח זאת בחשבון.

ייתכן שעדיף לך להשקיע קצת יותר ולקנות רכב חדש יותר ובכך להקטין את עלויות התחזוקה וגם להנות מרכב חדיש יותר כבונוס.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בסדר עם זה שיכל להיות שהאמינות לא תהיה כמו של רכב חדש ושיתכן שתצטרך להשקיע מעט או לא מעט, הנוחות לא תהיה משהו והפרקטיות תהיה הרבה פחות קיימת - אז לך על זה.

הסיויק אומנם לא ספורטיבית, אך בעלת ערך מוסף לנהיגה ומהנה מאד. מה גם שהיא זולה משמעותית מהשתיים האחרות בנושא התחזוקה.

ממליץ בחום על טויוטה יאריס ספורט או סוזוקי איגניס ספורט הנדירה הרבה יותר כרכב ספורט זול ודיילי. לדעתי המכוניות הללו נותנות קצת בכל תחום מה שהופך אותן לחבילה מאד מעניינת, זולה, ספורטיבית ופרקטית יחסית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה והשנתונים האלה זה לא "איזה רכב" אלא "איזה מצב הרכב". למה אתה חושב שתמצא "הונדה האצ'בק 94 במצב מקורי"? זה רכב שקשה עד לא ריאלי למצוא במצב מקורי במקומות מאוכלסים הרבה יותר מישראל. אתה חושב ישן מדי ולא ריאלי. תחשוב ככה- צרפתי ידני. בשליש מהקציב הנ"ל תוכל לקנות רכב צרפתי ידני (גם אם אינו "GTI") שיהיה "ספורטיבי" לפחות כמו האצ'בק ויותר (למשל פז'ו 206/206+/208 ועוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סגור על המחירים אבל פעם היתה מאזדה ספיריט עם מנוע של 2000, אולי שווה לבדוק את זה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Taipan כתב:

הסיויק אומנם לא ספורטיבית, אך בעלת ערך מוסף לנהיגה ומהנה מאד. מה גם שהיא זולה משמעותית מהשתיים האחרות בנושא התחזוקה.

אני מאוד מסכים עם החלק הראשון, אבל מבחינת עלויות תחזוקה רכב כזה יעלה לו הון. אבא שלי מחזיק ברכב כזה שגם בקושי נוסע (שנת 96), מושקעים בו כמה אלפי שקלים כל חודשיים- שלוש בד"כ על תיקונים. יותר זול להחזיק b.m.w חדשה.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, david brown כתב:

למשל פז'ו 206/206+/208 ועוד

כוונתך ל- 206XS, היותר חזקות ויותר שחוטות, או לגרסאות הרגילות והחלשלושות?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מסכים עם החלק הראשון, אבל מבחינת עלויות תחזוקה רכב כזה יעלה לו הון. אבא שלי מחזיק ברכב כזה שגם בקושי נוסע (שנת 96), מושקעים בו כמה אלפי שקלים כל חודשיים- שלוש בד"כ על תיקונים. יותר זול להחזיק b.m.w חדשה.
לחמי הונדה 1997. יד ראשונה
אמינה בצורה יוצאת דופן.
נסועה נמוכה לא מזיקה

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

בתקציב הזה והשנתונים האלה זה לא "איזה רכב" אלא "איזה מצב הרכב". למה אתה חושב שתמצא "הונדה האצ'בק 94 במצב מקורי"? זה רכב שקשה עד לא ריאלי למצוא במצב מקורי במקומות מאוכלסים הרבה יותר מישראל. אתה חושב ישן מדי ולא ריאלי. תחשוב ככה- צרפתי ידני. בשליש מהקציב הנ"ל תוכל לקנות רכב צרפתי ידני (גם אם אינו "GTI") שיהיה "ספורטיבי" לפחות כמו האצ'בק ויותר (למשל פז'ו 206/206+/208 ועוד).
אני מניח ששאל זאת כי יש אחת כזו שמצא

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה ספורטיבית אמינה בחינם, קצת לא ריאלי...

אם יש לך רק 25 אלף שקל לא תצליח להחזיק אאודי TT, ככול הנראה גם לא אלפא מיטו.

אם תמצא סיוויק במודל כזה שאין לה 300 אלף קילומטר על השעון זה נחמד אבל היא ממש לא רכב ספורטיבי.

תחפש רנו קליאו RS, או אולי איזו פגו 106\ 206 עם גיר ידני, היא לא ספורטיבית אבל תרגיש מצוין ובטח תהיה כזו שתוכל להחזיק בלי לפשוט רגל.

עוד רעיון- חפש הונדה סיוויק שפיץ (1991) גיר ידני...

יהיה לך עודף לצמיגים ספורטיביים, תתקין שורט שיפטר ותראה איך אתה יורד מ8 שניות מאפס ל100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, MikMan כתב:

לא סגור על המחירים אבל פעם היתה מאזדה ספיריט עם מנוע של 2000, אולי שווה לבדוק את זה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

מנסיון - לא שווה.
אין ברכב הזה שום דבר ספורטיבי, כולה משפחתית אוטומטית עם מנוע קצת פחות חלש מהרגיל.

הונדה סיוויק ספורטיבית זה type R, כל השאר הן סתם משפחתיות עם הייפ שנעלם בערך ב'מהיר ועצבני 4'.
מיטו תהיה סבירה לאחזקה אם תמצא אחת שמורה ומטופלת, רק שנדמה לי שאתה בחלק התחתון של התקציב לרכב הזה.
AUDI TT זה דרעק ולא תמצא אחת במצב הגיוני.

ב25 אלף - 206 GTI אם תמצא אחת שמורה, או C4 VTR\S או C2 VTS יהיו מעניינות.
קליאוספורט היא התמורה הטובה לכסף - אבל היא תדרוש השקעה ואמינות זה לא שם המשחק שם, בעיקר בחשמל.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס אקובוסט 2012-2013 (לי יש אחת)
לא רכב ספורטיבי, אבל יחסית למשפחתית היא טובה

אין הרבה כאלה, לא מזמן היתה אחת למכירה בפורום אבל היא כבר נמכרה

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן שבשנת 2020 עדיין מזכירים קליאו ספורט ושאר עגלות C2, פיז'ו וכו'.

אני עוד זוכר איך חיפשתי לקנות קליאו ספורט והייתי בהלם מהאיטיות שלה לעומת A3T 

לא יודע מה אתה רוצה לעשות איתם ומזה זה ספורטיבי בשבילך אבל המינימום של המינימום זה מנוע טורבו - שיהיה מעניין לפחות.

תחפש איביזה 2005-2008 FR או קופרה אחלה רכב אמין יחסית כי בכל זאת הוא עבר כבר איזה 5-6 כמוך.

אם תמצא רכב שמור מברוק

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...