Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר עושה טובה שהוא מקפיא

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב צח. אמנה בן בערך 20, מקפיא תחתון.
המקפיא לא מקפיא...

יש לי הרגשה שבחלק האחורי הוא כן מקפיא אבל מוצרים שמונחים מקדימה נשארים רכים.
הוצאתי הרבה פריטים כי חשדתי בזרימת אוויר פגומה, ללא הועיל.
אשמח לעזרתכם בעיצות, מה לפרק קודם...

בתמונה שצירפתי הוצאתי הכל כולל מגשים, בכדי שתיראו את המיבנה הפנימי שלו.

amana.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה, תוציא הכול, תנתק מהחשמל ל-24 שעות תוך כדי השארת דלתות פתוחות. אם גם אחרי הטיפול בהלם הוא לא מקרר כראוי - גש לצעד הבא (קארספורום או טכנאי :-) )

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורק את המדף במחסני חשמל ומחלץ כסף מהבנק.

חזרנו לשאלה הקבועה - כמה מאמץ וכסף כדאי להשקיע במכשיר ישן.

אבל, לפני כן: האם הנחת במקפיא מדחום לשעה ובדקת מה הוא מראה? האם לא סובבת בטעות את הכפתור שקובע את הטמפרטורה?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן על ההיענות.
בדקתי, לא סובב שום כפתור בטעות, הוונטה דוחף אויר קר מאחור, דרך הסבכה הניראית בתמונה.
סורק תקלות אין לי ומדחום לא הנחתי כי בהחלט הפריטים מאחור כן קופאים.
אשמח לעוד רעיונות, דברים שאוכל לבדוק בעצמי? האם יכול להיות שברח לו קצת גז? יכול להיות וונטה שמסתובבת לאט יותר מהרגיל?

כרגע כדאי לי לנסות להציל את הקיים מפאת מחסור במזומנים (אלה אם כמובן יעלה חצי או יותר מחדש).

האם יבגני המדובר יגיע אליי? אני גר בגבעתיים קרוב לרמת גן. יש עוד מומלצים אמינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות:

1. יתכן שהאויר קר, אבל לא מספיק. הייתי מנסה להניח בתא מדחום אלכוהול, מהסוג שמשמש למדידת הטמפרטורה בחדר. להביא בחשבון שזמן התגובה שלו ארוך, צריך לתת לו חצי שעה - שעה לקבלת תשובה.

2. יתכן שהדלת אוטמת כאשר המקפיא ריק, אבל שהמקפיא מלא ביתר ואז המגנט לא מספיק חזק כדי להחזיק את הדלת אטומה. תופעה שאני מכיר מהבית, אשתי נוהגת לדחוס את המקרר ולפעמים המגנט משתחרר, הדלת נראית סגורה אבל מתגלה שאינה אטומה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספירל, בסופו של יום גם אני חושב שהאויר פשוט לא קר מספיק. השאלה היא למה? מה עושים?
אין לי מדחום כזה, יש לי מדחום כספית רגיל ואנסה איתו.
לגבי הדלת - אין עומס והיא סוגרת היטב, ללא עומסים על פסי המגנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לאיזה טמפרטורה הוא מכוון. בדרך כלל הקפאה עמוקה 18- מעלות.

אם המדידה עקבית והכוונון נכון כנראה שטרנספורטר צודק וצריך בדיקה מקצועית.

והערת אגב, לגבי מדחום כספית - לא ראיתי כזה כבר עשורים. גם הרפואיים נעלמו, ודרך אגב, אלה פריטים שאסור להחזיק בגלל רעילות הכספית. גם מדי לחץ הדם שהיו פעם במרפאות ובבתי החולים הוצאו משימוש והוחלפו באנרואידים, למרות שמעץכשירי הכספית הם הטובים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...