Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לקראת רכישת SUV / CUV

Tal Barami
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחלוטין. הופתענו מאוד לטובה ולדעתי זה גם הדגם שייבחר בסוף, אבל קראנו שלמערכת המולטימדיה יש תמיכה רק באייפון, כלומר אם נרצה GPS נצטרך ככל הנראה להתקין מעמד לטלפון הנייד. האם ידוע לך על זה משהו?
תודה!
יש גם אנדרואיד אוטו

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, Tal Barami כתב:

לחלוטין. הופתענו מאוד לטובה ולדעתי זה גם הדגם שייבחר בסוף, אבל קראנו שלמערכת המולטימדיה יש תמיכה רק באייפון, כלומר אם נרצה GPS נצטרך ככל הנראה להתקין מעמד לטלפון הנייד. האם ידוע לך על זה משהו?

תודה!

3008 פרמיום מגיע עם תמיכה באנדרואיד אוטו וקאר פליי.

בחירה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שיחקו אותה עם ה 3008.

היה לי כל כך הרבה רכבים יפנים ומעולם לא הבנתי איך אנשים קונים רכב צרפתי וכמאט קניתי cx5.

אבל ה 3008 החדש פשוט שינה לי את התפיסה לגמרי (ולפי שוק יד 2 גם להרבה ישראלים), זה פשוט רכב טוב עם עיצוב מוצלח.

אני עדין לא מאמין שאני קניתי רכב צרפתי :) אבל שלושה חודשים אחרי אני עדין חושב לעצמי איזה מזל שלא קניתי את ה cx5 והלכתי על ה 3008,  מקווה שזה לא ישתנה.

• רעיון טוב! 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיכנון שלי היה לקנות רכב כמאט חדש יד 2 בין שנה לשנתיים אחרי ירידת הערך החזקה.

מערכות הבטיחות המתקדמות הגיעו ב CX5 רק ב 2019 מה שייקר את הרכישה ומקטין את ההיצא, בנוסף אחרי 7 מאזדות שמתוכם ל 3 היה את אותו המנוע 2.0 ליטר רציתי לגוון עם מנוע טורבו.

כמו שאמרתי הייתי נעול על ה CX-5 ושלא תבין זה אחלה רכב אבל אחרי נסיעה אחת ב 3008 אין מה לעשות: 

ההגה הקטו, המסך הדיגיטלי, העיצוב, הנסיעה החלקה, המנוע החזק (אצלי זה 2.0 ליטר טורבו דיזל) הגג שמש הפנורמי, המסא'ג בכיסא ועוד מלא דברים פשוט עשו לי את זה.

אני באמת מרגיש שלא חסר לי כלום, אפילו לא את הכפתורים הפיזים של המזגן שכולם בוכים שחסר.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תתחדש. באיזו רמת גימור ומנוע בחרת?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

ההנחה שנתנו בסיטרואן היתה משמעותית (14) ואילו בפיג'ו 8.5, ומכיוון שהפיג'ו בגרסת ה-1.6 יקרה יותר בלאו הכי (מחירון כ-190 לעומת מחירון של כ-180 לסיטרואן שיין) זה יצר פער שהפך את הרכישה לפשוט לא משתלמת.

גרסת 1.2 של הפיג'ו היתה זולה בקצת מה-C5 Aircross Shine Pack אבל פחות מאובזרת (מנוע חלש יותר, תא מטען לא חשמלי, בקרת שיוט לא מ-0 קמ"ש ועוד).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם בחירה מעולה לדעתי,

מחזר אחרי דגם הדיזל, מדוע בחרתם בנזין ולא דיזל?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...