Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג׳יפון לאישה - עד 150 אש״ח

Ariel Brukman
שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"תחזוקה הזויה טסט 3500 שח"

כמה זה כבר שונה מטסט של ספורטז? 800 שח ? 1000 שח?

בוא..

ספוראטז זה צעצוע. זה לא גיפ ולא שמיפ (גם אם מוסיפין ון בסוף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, ליעד נ. כתב:

לדעתי ה-CHR לא עומדת בתקציב שלו,

גם אני חשבתי להמליץ עליה 

המחיר מתחיל מ146,000 כולל אגרת רישוי, והדגם המבוקש שזה C-HR C-HIC מגיע ל152,030 כולל אגרת רישוי. מה עוד שעכשיו יש הנחה בטויוטה של 3,000 ש"ח או הלואה ללא ריבית בכלל דרך בנק הפועלים

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

"תחזוקה הזויה טסט 3500 שח"

כמה זה כבר שונה מטסט של ספורטז? 800 שח ? 1000 שח?

בוא..

ספוראטז זה צעצוע. זה לא גיפ ולא שמיפ (גם אם מוסיפין ון בסוף)

נכון, ולכן גפ ספורטג' זה לא בשבילו, מה עוד שזה קאיה. בא נסכם שהכי פרקטי זה או המאזדה או הטויוטה, ואגב אגרת רישוי של טויוטה זה באזור 2,100, די משמעותי. ואגב 1,000 ש"ח זה הרבה כסף... 30% יותר, וזה לא רק טסט, זה טיפולים, ביטוח, דלק. אם תגדיל את כולם רק ב30% , שבא נגיד בC-HR יצא תחזוקה של 8,000 ש"ח לחודש לפני צריכת דלק, בלנד קרוזר יצא לכל הפחות 13,000 ש"ח. ועזוב, תחשוב רק מה זה לאישה לחנות כזה דבר...

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע כמה עולות האגרות של הרכבים שלי

בכל מקרה לפעמים עדיף לחכות לתקציב יותר גדול ולקנות  משהו טוב

ולא צעצועים שתזרוק עליהם כסף ותגיד איך עשיתי את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שטויוטה זה נקרא צעצוע, הוא לא מחפש כאן משהו אגרסבי, אלא משהו אמין שיעשה את העבודה...

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Transporter כתב:

לא הייתי קונה ג'יפ\ג'יפון\פיג'ון\JEEP או כל שילוב אחר במחיר הזה מהסיבה המאוד פשוטה שמדובר בגימיק בלבד

הייתי חוסך עוד והולך על לנד קרוזר בשנתון נורמלי שיאפשר לך לקנות רכב שלא גמרו אותו

ספורטאז בעיני אף פעם לא היה רלוונטי גם כשחברים קנו אותו "כי  יש בו מקום להכניס ציוד", רכב צעצוע בלבד

הבן אדם מחפש רכב לאשתו וכתב ש-3008 גדול לו מדי, ואתה מציע לו לנד קרוזר.

ולמה? הוא ביקש יכולת שטח? רכב גדול יותר? במה לנד קרוזר (ועוד משומש) יהיה טוב יותר עבור פות"ש (נכון יותר, עבור אשתו)? בזה שהוא יהיה יקר יותר לקניה ואחזקה? קשה יותר לחניה ותמרון? עם התנהגות כביש פחות טובה?

טוב שלא הצעת לו לחסוך לריינג', קאיין, או בנטיאגה. לעומתם, הלנד קרוזר ממש צעצוע.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי chr פחות יתאים בגלל שדה ראיה מוגבל מאד אחורה (נכון שיש מצלמת רברס והתראת שטח מת אבל רכב כזה לאישה שאני מניח שתיסע לרוב בתוואי עירוני זה משהו שיכול להקשות עליה לכן הייתי שוקל פעמיים).

שים לב שבשונה מהcx30, בchr אין מיזוג מאחורה וגם אין גלגל רזרבי אלא ערכת ניפוח.

בchr, בנוסף הידיות החיצוניות לפתיחת דלתות אחוריות יחסית גבוהות אז אם יש ילדים קטנים יהיה להם קשה להגיע אליהן לבד.

ההשוואה היא לcx30 הדגם הכי זול כי רק הוא חורג בקטנה מהתקציב (154K כולל אגרה לפני מיקוח/הנחות).

יצאתי קצת שגריר של מאזדה אבל טוב נו אני קצת משוחד יש לי 3 חדשה 😛 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCHR טוב למי שלא עושה נסיעת מבחן על רכב אחר,

אצלי הפלוס היה עיצוב וחיסכון.

אחרי נסיעת המבחן הוכח לי שהCHR הזה גרוע בכל דבר אחר, הוא לא מהנה בכלל, יש לו את ההגה הכי משעמם בג'יפונים שיצא לי לבחון, איכות החומרים סבירה לא יותר מזה, נוחות סבירה אך צפוף מאוד, וטיפה נוקשה ביחס לג'יפונים אחרים בסגמנט, והקש ששבר את גב הגבל זה הרעש, אוי כמה הג'יפון הזה מרעיש ואני מדבר על נסיעת מבחן על החדש אחרי מתיחת הפנים, לא הייתי אומר שהוא רע, אך רחוק מאוד מהמתחרים שלדעתי עדיפים בהרבה.

אם כבר טויוטה, לדעתי עדיף ללכת על הקורולה חד משמעית.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל-CX-30 ולא CX-3.
ה-CX-3 הוא דור קודם ולא דומה למאזדה 3 החדשה

ה-CX-30 לא החליפה את ה-CX-3. האחרונה מבוססת בכלל על מאזדה 2.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, pooh-bear כתב:

הבן אדם מחפש רכב לאשתו וכתב ש-3008 גדול לו מדי, ואתה מציע לו לנד קרוזר.

ולמה? הוא ביקש יכולת שטח? רכב גדול יותר? במה לנד קרוזר (ועוד משומש) יהיה טוב יותר עבור פות"ש (נכון יותר, עבור אשתו)? בזה שהוא יהיה יקר יותר לקניה ואחזקה? קשה יותר לחניה ותמרון? עם התנהגות כביש פחות טובה?

טוב שלא הצעת לו לחסוך לריינג', קאיין, או בנטיאגה. לעומתם, הלנד קרוזר ממש צעצוע.

קודם כל תרגע אתה צריך לשתות מים לפני שאתה מגיב

דבר שני כשאני רואה בנאדם שמחפש "גיפון" וחושב על קיה

זה נשמע יותר כמו ארגזון

מזכיר לי שראיתי פעם מקום שלקח פסנתר כנף בלי קלידים, שם בתוכו אורגנית והנה פסנתר כנף

אם עד כאן לא הבנת למה הצעתי לנד קרוזר תפרוש בשיא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, המהיר הזהיר כתב:

אישית הייתי לוקח את הטויוטה C-HR, גם היבריד, צריכת דלק נמוכה של נתוני יצרן 1 ל28, תכל'ס על הכביש 1 ל20/22, אני אישית נוסע עליו די הרבה, אחלה אוטו, גם יפה, גם איכותי, גם שומר על הערך, גם גיר רציף מהנה מאוד, רכב חזק שעף בעליות, קומפקטי ומגיע עם כל האבזור המתקדם: תיקון סטיה מנתיב, מצלמת חניה קדמית ואחורית, התראה בשטח מת, בלימת חירום אוטונומית שאגב עושה את העבודה יפה מאוד, בקרת שיוט אדפטיבית, 3 מצבי נהיגה: אקו, נורמל וספורט. ועוד הרבה אבזור. תחשוב על זה. אישית אם הייתי מחפש ג'יפון רק C-HR

נכון ובתנאי שתא מטען מעליב יספק אותך ואין לך ילדים שעלולים לפתח פוביות  בשל הישיבה הקלאוסטרופובית מאחור. במחשבה נוספת לא באמת מזהה עוד איזה יתרון מובהק למעט החיסכון שבסוג ההנעה, אמצעי בטיחות כמו בו תמצא היום בלא מעט מכוניות, גם זולות יותר. אוטו לא זריז במיוחד עם גיר רציף מעצבן. אבל מה, חתיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

זה נשמע יותר כמו ארגזון

מזכיר לי שראיתי פעם מקום שלקח פסנתר כנף בלי קלידים, שם בתוכו אורגנית והנה פסנתר כנף

אני אשתדל לענות לך עניינית (למרות שוואלה, זה קשה). תסביר בבקשה איזה יתרונות יש ללנד קרוזר על ספורטאז' למי שלא מתכונן לרדת לשטח ולא צריך יותר מקום ממה שהספורטאז' מציע (להלן, אשתו של פות"ש).

החסרונות כתובים למעלה, אתה מוזמן לקרוא שוב.

• מעניין 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, המהיר הזהיר כתב:

ועזוב, תחשוב רק מה זה לאישה לחנות כזה דבר...

לא לעניין.

שלא נדבר על זה שאימא שלי חונה רכבים מסחריים ידניים כמו טרנספורטר או i800. ואני בטוח שכמוהה יש עוד.

אז תחשוב רק מה זה לאישה לחנות כזה דבר...

• מעניין 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Transporter כתב:

אני אפילו לא יודע כמה עולות האגרות של הרכבים שלי

בכל מקרה לפעמים עדיף לחכות לתקציב יותר גדול ולקנות  משהו טוב

ולא צעצועים שתזרוק עליהם כסף ותגיד איך עשיתי את זה

ספורטאז' ממוצע עולה 150,000 ש"ח, ואתה שולח אותו "לחסוך קצת" ולקנות אוטו בלא פחות מ 300,000 שח (לגרסה הקצרה עם בסיס גלגלים מצחיק של 2.45) ?
למה להחזיק אוטו של 300K שח עם צריכת דלק (במקרה הטוב) של 1:10 אם ב 142K הוא קונה ספורטאז' דיזל שגם יעלה לו פחות וגם יחסוך לו ים כסף על דלק (1:15-1:17 זו לא מילה גסה) ועדיין יקבל רכב שהוא גבוה יותר מפרייבט (כי זה מה שהוא רוצה) וזה מתאים לצרכים שלו ?
אני לא בא לסנגר פה על אף אוטו, אבל ההצעה שלך קצת הזויה.
אחי, החל"ת גמרה אותך, אתה חייב למצוא מה לעשות בינתיים....

• מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע יותר כמו ארגזון

ספורטאז׳ כמו גם המתחרים הישירים שלו זו בדיוק ההגדרה של ג׳יפון. ללנד קרוזר ממש לא הייתי קורא ג׳יפון אלא ג׳יפ.
מה שכן, יתכן ויש לך סלידה מהמותג קיה עצמו לפי איך שניסחת את הפוסט שלך.
בכל אופן, מקומו של לנד קרוזר במקומו מונח, אין קשר להצעה שלך ולדרישות של פותח השרשור.
וואוו נסחפת... לנד קרוזר... הבנ"א מדבר על ג'יפון ואתה מציע לו כבר 4X4 ענק, תחזוקה הזויה (טסט 3,500 ש"ח וזה רק דוגמא) רכב אגרסבי שלא יודע בכלל איך אישה תסתדר איתו אם בכלל.

יש לך את זה ביותר שוביניסטי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...