Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג׳יפון לאישה - עד 150 אש״ח

Ariel Brukman
שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקרון זה נכון, אם כי בפועל הCX-3 צפופה משמעותית, שלא לדבר על תא מטען מצחיק בהשוואה לפיז׳ו (240 מול 400 ליטר).
המיצוב של הCX-30 קרוב יותר ל3008, מה שלמעשה אומר שגם היא וגם הCX-5 מתחרות על אותה המשבצת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

CX-3 צפופה משמעותית כי היא מבוססת על פלטפורמה קטנה וישנה.

רכב קצת מיותר בתצורה הנוכחית שלו.

נקווה שהדור הבא יביא שיפור כללי.

CX-30 ו-CX-5 סוג של על אותה משבצת, לא בדיוק אבל בערך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Fubo כתב:

מספר 1: הפג'ו 2008 היא הVFM הטוב ביותר בקטגוריה נקודה סוף פסוק (אחרי שעות על גבי שעות של מבחני דרך שנצפו בכל מדיה אפשרית, נסיעה אישית שלי והמלצות של אנשים)

מספר 2: בחרתי בסקודה קאמיק דגם סטייל מנוע 1.5 וטורבו 150 כ"ס

גם 2008 גם קאמיק בחירות מצוינות, לטעמי בפיסגת הקטגוריה. אני לא הייתי הולך על אף אחת מהן, הקאמיק משעעמת מאוד למראה ויש לה גיר שאני לא אוהב, לפז'ו אין פתחי מיזוג מאחור וזה שמלפנים מופעל ע"י מסך מולטימדיה אידיוטי. אבל לדעתי מי שהרג'קטים הפרטיים שלי לא מענינים אותו, צריך להתמקד בשתיים הללו. ואגב, קצת מתקשה לקבל את ההתלהבות מהסחירות של סקודה ביד 2, ודאי יחסית לפז'ו שם האחות הגדולה של ה 2008 די מככבת. אין סיבה שהקטנה יותר תזכה לגורל אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, איציק נ. כתב:

תתחדש.
אני מסכים עם עניין המנוע והגיר, ה 1.5T מרגיש הרבה יותר בשרני וחזק מ 1.2T עם 3 צילינדרים.

למרות מה שאתה אומר (ומטעה קוראים), ה 3008 דור-2 היא ככל הנראה המכונית הכי סחירה היום בשוק המשומשות (וכן, ציי הליסינג מפוצצים גם בסקודה - אבל ה 3008 דור-2 נחשבת עדיין ליותר סחירה ממנה).

איציק

אהלן איציק, אתחיל ואומר שלא בדקתי את ה3008 מבחינתי  משווה תפוזים לתפוזים והקאמיק וה3008 לא נמצאים על אותה הקטגוריה.

סחירות ה3008 למיטב ידיעתי נמוכה מזו של הקארוק למיטב ידיעתי אבל אל תשכח שה2008 החדשה שונה מה2008 הקודמת בהכל! לא ניתן לקבו כרגע שוק סחירות עבורה כי היא עדיין חדשה, כולי תקווה בשביל רוכשי הפגו שאני טועה וכמו שאמרתי קודם בשוק הישראלי היצרן הזה סובל מדימוי לקוי. זה לא אומר שאני לא מאמין במוצר שלהם פשוט משקף את קהל ההמונים הישראלי.

דרך אגב לא ראיתי את ציי הליסינג מפוצצים בקאמיק אבל מצד שני היא ממש חדשה בשוק ( הם כן מלאים בקודיאקים בגלל הVFM שלהם מבחינת עלות ושווי שימוש לעובדים.

במידה ויש לך נתוני סחירות שונים אשמח להשכיל.

לפני 16 שעות, רועי5 כתב:

ואגב, קצת מתקשה לקבל את ההתלהבות מהסחירות של סקודה ביד 2, ודאי יחסית לפז'ו שם האחות הגדולה של ה 2008 די מככבת. אין סיבה שהקטנה יותר תזכה לגורל אחר.

ה2008 מדהימה שלא תטעה, כתבתי בתחילת דברי שהיא מספר 1. עם זאת אני כן חושש לסחירות שלה אחרי מספר שנים בהנחה ורצה למדוד אותה מול סחירות של קאמיק בעוד כמה שנים.

כך או כך ה3008 זוכה לביקוש ביד 2 כי היא פשוט מוצר מאודדד טוב ביחס להיצע בשוק בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקאמיק, לצערי נפסלה אחריי שאשתי ראתה אותה. לא כל כך מתחברת למראה. 

מסכים לגבי ה2008, באמת אופציה טובה. אבל כן יותר צפופה מהמאזדה/קיה, ואין לה פתחי מיזוג מאחור. 

ואיבדת אותי לגמריי כשאמרת להחליף את המיאטה בברז 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.8.2020 בשעה 23:58, Fubo כתב:

סחירות ה3008 למיטב ידיעתי נמוכה מזו של הקארוק למיטב ידיעתי 

אתה לוקה במעט בידיעות שלך, ה 3008 אחד הרכבים הסחירים ביותר בקטגוריה שלו .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Ariel Brukman כתב:

לגבי הקאמיק, לצערי נפסלה אחריי שאשתי ראתה אותה. לא כל כך מתחברת למראה. 

מסכים לגבי ה2008, באמת אופציה טובה. אבל כן יותר צפופה מהמאזדה/קיה, ואין לה פתחי מיזוג מאחור. 

ואיבדת אותי לגמריי כשאמרת להחליף את המיאטה בברז 😆

מתחבר לענין הזה וכבר כתבתי פה, הקאמיק הוא רכב מאוד משעמם למראה, ברמה של הנחיה מפורשת למעצב וזה כנראה עוד פרש אותה יותר מדי לחומרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2020 בשעה 05:31, Tida-man כתב:

בקאמיק הגיר DSG 7 ז"א הגיר היבש אם אני לא טועה.

כל פעם הנציגים מצליחים לשכנע את הלקוח , וכל 3-4 שנים אנו קוראים על הסכמי פשרה.

אכן בקאמיק מדובר על הגיר היבש.

לפני 54 דקות, CX25GTI כתב:

אתה לוקה במעט בידיעות שלך, ה 3008 אחד הרכבים הסחירים ביותר בקטגוריה שלו .

מכל מלמדי השכלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחבר לענין הזה וכבר כתבתי פה, הקאמיק הוא רכב מאוד משעמם למראה, ברמה של הנחיה מפורשת למעצב וזה כנראה עוד פרש אותה יותר מדי לחומרה.

לא ייחודי לקאמיק. עיצובית סקודה באופן כללי לא בדיוק הרכבים הכי שיקים/סקסיים בעולם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על אקסיד, אתה גם מקבל חבילה יותר גדולה אם זה המנוע, אבזור, חסכון בדלק ולטווח ארוך התחזוקה הרבה יותר זולה. אני זוכר שעשו עליו מבחן של אוטו והאקסיד ניצח בפער. לדעתי תהנו ממנו מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חסכון בדלק, לא ראיתי מבחנים שהאקסיד הצטיינה בזה. מאוד קרובה למאזדה.

גם מבחינת אבזור לא עדיפה על המאזדה (ברמת גימור אקזקיוטיב). יש הבדלים, למשל האקסיד עם מושב נהג חשמלי ואבזור בגאז, מצד שני למאזדה יש סאנרוף ושליטה אוטומטית על אורות גבוהיים.

מעניין לגבי התחזוקה, למה אתה חושב ככה? אתלי אפילו במיאטה הטיפולים מאוד זולים. הביטוח כן יקר יותר, ממה שבדקתי המאזדה יעלה אלפייה יותר בשנה.

מצד שני צריך להחשיב גם את עלויות הגיר, פתאום יילך מוח גיר או קלאצ׳ וכל החישובים דיי הולכים לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...