Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג׳יפון לאישה - עד 150 אש״ח

Ariel Brukman
שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רלוונטי, הדגם מלפני כמה שנים שונה מהדגם החדש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין למה לקנות רכב עם גיר רובוטי שהוא לא פורשה או פרארי{שם זה עובד טוב},הגיר סוחב איתו בעיות ,גם בקיה,הנסיעה לא נעימה בפקקים ונסיעה עירונית,עלויות אחזקה מטורפות עם החלפת קלאצים כל כמה עשרות אלפי קילומטר {אם הם לא שובקים לפני}.

גיר רובוטי בתנאים של הארץ בחיים לא יתקרב לנסיעה החלקה שנותן גיר פלאנטרי טוב. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ko11 כתב:

עוד ג'יפונים ועוד ג'יפונים אולהים למה? 

כי זה שימושי יותר ונראה יותר טוב מסטיישן.

למשפחה, ג'יפון הרבה יותר נוח מכל אופציה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, רועי5 כתב:

אין הבדל במרווח הפנים בין המכוניות האלו, דווקא הפז'ו לא רעה מאחור באופן יחסי. אבל אין לה פתחי מיזוג מאחור, עבורי מינוס לא זניח, אבל לא אני המתלבט כאן. המזדה אגב יקרה משמעותית ולמעט דשבורד חלומי אין לה איזה יתרון יוצא דופן לדעתי המצדיק את מחירה. לא נהגתי בפז'ו, כן נהגתי במזדה ובקיאה, לא זוכר שהתעלפתי.

יצא לי לעבור ולבדוק את שלושתן באולמי התצוגה, לCX30 ולאקסיד יש תא מטען גדול יותר, הן רחבות יותר, ומבפנים מרווחים יותר, וזה מורגש, לי לפחות היה כך.

מה שלא אהבתי האקסיד, זה שהיא מרגישה יותר כמו הסיד הרגילה מאשר ג'יפון, והמולטימדיה פשוט קטסטרופה.

בכל מקרה, פות"ש רק נסיעת מבחן תעזור לך להחליט, כל אחד ירגיש וימצא פלוסים/מינוסים שונים ברכב, לכל אחד יש סדר עדיפויות שונה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה שימושי יותר ונראה יותר טוב מסטיישן.
למשפחה, ג'יפון הרבה יותר נוח מכל אופציה אחרת.
מיני וואן יותר נוח למשפחה מכל אופציה אחרת, כולל ג'יפון.
אבל זה לא באופנה...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית, אבל אנשים רוצים גם רכב שנראה יפה, ג'יפון זו פשרה טובה. אגב, לפני אופנת הג'יפונים היה באמת אופנת מיני וואנים ומיקרו וואנים (פורד bmax, s-max, מאזדה 5, אופל זפירה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי לוקח את הטויוטה C-HR, גם היבריד, צריכת דלק נמוכה של נתוני יצרן 1 ל28, תכל'ס על הכביש 1 ל20/22, אני אישית נוסע עליו די הרבה, אחלה אוטו, גם יפה, גם איכותי, גם שומר על הערך, גם גיר רציף מהנה מאוד, רכב חזק שעף בעליות, קומפקטי ומגיע עם כל האבזור המתקדם: תיקון סטיה מנתיב, מצלמת חניה קדמית ואחורית, התראה בשטח מת, בלימת חירום אוטונומית שאגב עושה את העבודה יפה מאוד, בקרת שיוט אדפטיבית, 3 מצבי נהיגה: אקו, נורמל וספורט. ועוד הרבה אבזור. תחשוב על זה. אישית אם הייתי מחפש ג'יפון רק C-HR

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רציף מהנה מאוד בטויוטה?
אולי חלק, מהנה הוא לא .
חלונות מאחורה ב CH-R כמעט ולא קיימים. אם יש ילדים , הם יהיו בסוג של צינוק.

• רעיון טוב! 3

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך טוב ברכב הזה חוץ מעיצוב?
צפוף, לא פרקטי, יקר.
רוצים רכב מוגבה וחסכוני ( היברידי ) למשפחה?
יש את קיה נירו.

• רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לXCEED - לא הייתי קורא לו ג'יפון, בקושי הייתי מגדיר אותו כ"קרוסאובר".

אין לו שום יתרון גובה, אם זה מה שאתם מחפשים בג'יפון. ה XCEED הוא "פרייבט" לחלוטין.

אהבתי את ה CX30 מכל הבחינות (למעט דוושת בלם קשה מהממוצע, דורש הסתגלות).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה ג'יפ\ג'יפון\פיג'ון\JEEP או כל שילוב אחר במחיר הזה מהסיבה המאוד פשוטה שמדובר בגימיק בלבד

הייתי חוסך עוד והולך על לנד קרוזר בשנתון נורמלי שיאפשר לך לקנות רכב שלא גמרו אותו

ספורטאז בעיני אף פעם לא היה רלוונטי גם כשחברים קנו אותו "כי  יש בו מקום להכניס ציוד", רכב צעצוע בלבד

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו נסחפת... לנד קרוזר... הבנ"א מדבר על ג'יפון ואתה מציע לו כבר 4X4 ענק, תחזוקה הזויה (טסט 3,500 ש"ח וזה רק דוגמא) רכב אגרסבי שלא יודע בכלל איך אישה תסתדר איתו אם בכלל.

• מעניין 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...