Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהבנה של עלות טיפול-ניסאן מיקרה 2018- 20K קילומטר

xsoft7
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

כמו שרשום-  הרכב נרכש לפני כשנתיים חדש, ועכשיו עליו יש כ20 אלף קילומטראז.

אני רוצה ללכת לעשות לו טיפול שנתי, ובטיפול ה1 גבו ממני 900 שקל  - מה שנשמע לי ממש ממש גבוה עבור טיפול ראשון (הרכב נסע 4 אלף באותה העת).

כמובן שזה נעשה במוסך רשמי.

התקשרתי למוסך רשמי אחר, והציעו לי לאחר כל הדברים שיש להחליף (ציטוט):

• שמן מנוע
  • מסנן שמן אטימה
  • מסנן אוויר מזגן
  • מסנן אוויר מנוע
  • נוזל בלמים

1300 ש"ח לפני הנחה.

הוא הציע לוותר על נוזל בלמים,מסנן מזגן- ועם ההנחה 738 שקל.

נשמע לכם הגיוני?

+

האם אני אעשה במוסך לא מורשה, זה יפוג האחריות?- והאם יש המלצה במרכז הארץ (חולון-בת-ים)

כמו כן, לא הצלחתי למצוא באינטרנט ספר רכב, להבין את הטיפולים שיש לעשות לרכב הנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה 

מוסך מורשה יבואן תמיד יהיה יקר.

אני אישית לא אחפש לחסוך בתקופת האחריות מחשש שמא תהיה להם עילה להתנער (אני יודע מה החוק אבל לא שווה לדעתי את העצבים )

אחר כך הכל פתוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול הראשון שמו לך תוסף דלק? מהניסיון שלי עם קרסו ( ועד כמה שראיתי גם בצ'מפיון ויוניון) דוחפים את התוסף הזה, אני תמיד מוריד אותו וזה כבר חוסך מאה שקל מהחשבון. 

מבחינת אחריות ומוסך מורשה משרד התחבורה , במידת הצורך תצטרך להוכיח להם שהרכב טופל לפי המפרט , ושהחלפים עומדים בדרישות ותקני היצרן. 

אני במצב דומה לשלך, אעשה את הטיפול הבא גם אצל היבואן, ולאחר שהאחריות תפוג , אעבור לטפל במוסך לא מורשה יבואן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר הדרכה עבור ניסאן מיקרה 2018:

https://carmanuals2.com/brand/nissan/micra-2018-13323

הספר מחולק לפרקים, כאשר פרק תשע מתייחס לנושא התחזוקה. בפרק זה ישנה התייחסותו של היצרן לגבי כל סוג טיפול תחזוקה ובאיזה שלב ותדירות יש לבצעו.

כמה דברים בהתייחסות לתוכן השרשור:

על פי ספר ההדרכה:

החלפה של שמן בלמים יש לבצע כל 32 אלף ק"מ או שנתיים בתנאים רגילים. בתנאים קשים, כל 16 אלף ק"מ או שנה.

החלפה של פילטר אוויר, 48 אלף ק"מ או שלוש שנים. אין התייחסות לתדירות ההחלפה בתנאים קשים. מאמין שיש מקום לקצר את תדירות ההחלפה במקרה זה, שכן פילטר אוויר הוא לא יקר.

לאלו מביניכם שחושבים שהיבואן לא מחמיר מספיק, דווקא לגבי תדירות טיפולים הנחשבים בסיסיים (הכוללים בין היתר החלפת שמן ופילטר שמן) היצרן ממליץ לבצע כל 8 אלף ק"מ או חצי שנה.

דרך אגב, מאחר והרכב נרכש על ידך כחדש, תמוה שאין בידך ספר רכב.

במקומך הייתי בכל מקרה פונה ליבואן ומבקש ממנו את ספר הרכב בעברית. אם לא תצליח להשיג ספר פיזי, לפחות שישלחו לך גרסת PDF למייל.

עריכה אחרונה על ידי Daniel009
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במשפחה ניסאן מיקרה שנת 2017 וכל טיפול סביב ה- 430 ש"ח, נוסעת 4,000 ק"מ בשנה. לא אצל היבואן

מה שהציעו לך נשמע גבוה

אם יעזור, אנסה לחפש את המסמך של הטיפול ואעלה

עריכה אחרונה על ידי עד‏‎ן1583440605
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש יקר. טיפול לC4 שלי שהשמן שלה יקר בהרבה מהיסאן יותר זול במרכזי לובינסקי.

לא מכיר מוסך שמחליף נוזל בלמים בקמ כזה. במקרה הטוב, ישאבו לך מהמיכל נוזל בלם וישימו קצת נוזל חדש. במקרה הפחות טוב, פשוט לא יעשו כלום אן יוסיפו 1cc להגיד שעשו משהו. החלפת נוזל בלמים זה ניקוז מכל הגלגלים. רוב או חצי מהנוזל נמצא בצינורות. מאוד לא סביר שיעשו את זה, זה משהו שהם יקחו עליו כנראה שעתיים עבודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...