Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת מחליפה למיקרה - מיני משפחתית עד 40-50k

matanmax
שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש יחליט בסוף מה הוא רוצה, אבל לדעתי SX4 עדיפה על האינסייט או הפריוס בתקציבים האלו ובנסועה הזו.

מה שכן זו לא מיני משפחתית אלא משפחתית.

ואם כבר נכנסים למשפחתיות, אני חושב ש-308SW הייתה יכולה להיות אופציה מצוינת עבורם בתקציב.

תא מטען גדול, רכב נוח, ביצועים טובים, אמינות טובה (רק לבדוק שרצועה הוחלפה או לדאוג להחלפה), מניח שצריכת הדלק תהיה טובה יחסית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 50K לדעתי אתה יכול למצוא הונדה ג'אז מהדור החדש (2015 ומעלה). בטיחותית מאוד, מרווחת מאוד, חסכונית מאוד ומחירי ביטוח נמוכים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dorsht כתב:

בנסועה שלהם אין הצדקה לרכוש רכב היברידי.

10-15K לא מצדיק רכב היברידי אם אנחנו מדברים על נסיעה משולבת אם הנסיעה היא בעיקר בעיר (כמו שציינתי) ההיתרון של מערכת היברידית מורגש יותר באופן הנסיעה הזה.

למשל אם נשווה תפוזים לתפוזים וניקח יאריס 1.5 נגד יאריס 1.5 הייברידית ההיברידית תקבל בתוך בעיר באזור ה20 ק"מ לליטר הבנזין תקבל 10 ק"מ לליטר.

במדיה והם נוהגים 15 אלף ק"מ בשנה מדובר בחסכון של 4500 שקל בשנה על תדלוקים אם אנחנו מדברים על גאז היברידית אז היא עולה כמעט כמו הבנזין ותוך שנה מקסימום הוא מחזיר את ההשקעה הנוספת בחסכון על הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטראז לא יותר גדולה מהמיקרה חוץ מתא המטען.
הייתי הולך על משהו כמו מיצובישי לנסר שהרבה יותר מרווחת בספסל האחורי
לגבי SX4 - לא יודע אם זה משנה אבל לא ניתן לנטרל את כרית האויר מקדימה

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Gavrik כתב:

למשל אם נשווה תפוזים לתפוזים וניקח יאריס 1.5 נגד יאריס 1.5 הייברידית ההיברידית תקבל בתוך בעיר באזור ה20 ק"מ לליטר הבנזין תקבל 10 ק"מ לליטר.

וזה נכון גם לרכבים שנמצאים בתקציב של פות"ש? ג'אז היברידית משומשת עושה 1:20? ג'אז רגילה עושה 1:10? אני לא חושב. ומה קורה אם צריך להחליף סוללה בהיברידית?

אין שום בעיה ברכב היברידי, כשהוא חדש יחסית ומשמש לנסיעות מרובות. הסיכון בהיברידית משומשת בתקציב נמוך לא שווה את ההפרש בצריכת הדלק למי שלא נוסע המון, לדעתי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז היברידית לא עושה 1:20, בוודאות. יותר בכיוון של 1:15-1:16.

כנראה שגם יאריס היברידית לא. אם לסמוך על מחשב הדרך המקסימום שקיבלתי היה 1:18 בערך במסגרת נסיעת מבחן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות,

לגבי הsx4, לפי מה שראיתי מחירים אני צריך לרדת לכיוון 2014 כדי לקבל משהו בתקציב..

הונדה אינסייט, או כל רכב שיש בעיה של צריכת שמן מראש, לא בא בחשבון.

הג'אז ניראת חיובית למרות שגם שם צריך לרדת לשנתון 2015 כדי לעמוד בתקציב

האטראז'...רוב חוות הדעת שאני רואה מדברות על חווית נסיעה, זה לא שהמיקרה מככבת כאן ולכן אני עדיין לא שולל לחלוטין. עצם העובדה שאפשר להגיע ב40k לשנתון 2017 ומעלה(לא מסתכל על יוצאות צבא עם 250אלף קמ) זה יתרון לא קטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אטראז' אל תתלהב מהשנתון..

זה אוטו גדול עם מנוע קטן 1.2 ורועש במיוחד.

ביצועים לא מיוחדים (בעיקר בעליות- מנסיון במשפחה)

מה שכן היא נחשבת אמינה.

מומלץ שתיקח לנסיעת מבחן ותתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, matanmax כתב:

האטראז'...רוב חוות הדעת שאני רואה מדברות על חווית נסיעה, זה לא שהמיקרה מככבת כאן ולכן אני עדיין לא שולל לחלוטין. עצם העובדה שאפשר להגיע ב40k לשנתון 2017 ומעלה(לא מסתכל על יוצאות צבא עם 250אלף קמ) זה יתרון לא קטן

זה לא רק חווית נסיעה.

הרכב עצמו די חלש, לא עבר מבחני ריסוק, תא הנוסעים מאוד פשוט ובסיסי, אחיזה גרועה.

הרוב גם היו בציי רכב, כך שקשה למצוא אחת פרטית שמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו היום סיבוב קצר בגלילות, אכן רוב האטראז'ים היו דיי טחונות, ועד שנמצא אחת עם 60אלף מ2017 המצב הפנימי שלה היה לא מזהיר...

עלתה אופציה של ראפיד 1.2 2017 עם 90k בסביבות ה53 אלף,

עושה רושם שגם הראפיד היא לא כוכבת בנושא חווית הנהיגה אבל היא כמה רמות מעלה האטראז', גם בבטיחות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...