Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על 2008 חדשה

Daniel Bs
שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי את הרשמים שלכם. אם למישהו יש עוד דעה שהוא רוצה להוסיף נהדר.
עוד שאלה, מה דעתכם על צבע לבן? מבחינתי לבן זה הצבע המושלם אבל יש שיגידו משעמם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הייתה במקום גם אחת לבנה. נראיתה מעולה. לטעמי טוב יותר מהכחולה והכתומה שהיו בסוכנות, אבל עדיין לבן נתפס לעיתים כצבע משעמם.
הרכב הכי יפה ומרשים שם היה ה508 בצבע שחור. הרכב הזה פשוט נראה "רע" במובן הטוב של המילה ויפה בצורה קיצונית לרכב "עממי" מיצרן עממי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ג'יפונים נראים מעולה לבנים עם גג שחור, או אפילו מספיק שיהיה לבן גם גג נפתח או פנורמי מושחר כזה מלמעלה.

לפני 9 שעות, robertf כתב:

לגבי קיילס מסכים לגמרי. לגבי בקרת שיוט אדפטיבית אני מניח שלא הייתי רוכש היום רכב בלי, אבל זה לא must אצלי כמו אצל רבים פה. מעולם לא הבנתי את ההתלהבות המוגזמת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני בטוח שלא לכולם זה נחוץ, לי, מאוד.

לי יש רכב עם בקרת שיוט רגילה,

אך יצא לי לנסוע ב3008 של אחי עם בקרת שיוט אדפטיבית בכביש 4 מחיפה לזכרון יעקב, אני נוסע בכביש הזה המון, ואני יכול להגיד לך שהבקרה הזו תורמת לנוחות שקשה לתאר.

אצלי ברגילה אני צריך כל פעם לדאוג להנמיך או להאיץ בחזרה אחרי שנקלע להתעללות אחרי נהגים בשינה או שמשחקים בכלי כלשהו בתוך הרכב שיורדים ל70 וחוזרים ל90 בלולאה אינסופית,

או כאלה שנוסעים 60-70 אך ברגע שנפתחת לה הזדמנות לנשום לרווחה ולעקוף סוף סוף את הסבא, ואין עוד רכבים שמגיעים ממול, בדיוק ברגע זה, סבא רואה שאין לו ממה לחשוש, מלביש את הדוושה בכל הכח וטס, והעקיפה הופכת לה לפנטזיה מסוכנת, והנה עוד צרור רכבים ממול וסבא חזר לשגרת ה60, וכך חלילה, בקרת שיוט אדפטיבית היא  פשוט התרופה להתעסקות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...