Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית סופרמיני חדשה

traveler1
שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב לקנות רכב חדש, כי נראה שזמנה של היאריס בת 19 שלי עם צבע מתקלף כבר עבר. הנסיעות יהיו יותר עירוניות, אבל לא רק. אני חושב על רכב בגודל דומה או רק טיפה יותר גדול כדי שאפשר יהיה לחנות בעיר. צריך להיות רכב בטיחותי ואמין וכזה שנותן תמורה טובה למחיר. אני רוצה תיבת הילוכים אוטומטית כי ידני נראה לי סתם סרבול מיותר. אני כן חושב על רכב חדש או 0 ק"מ, או לפחות רכב שיש בו אפס סיכון שיעבדו עלי. בזמנו ערכתי קצת מחקר וקניתי טויוטה יאריס בגלל ציונים גבוהים גם באמינות, גם בבטיחות וגם בצריכת דלק. עכשיו לא ממש בדקתי בינתיים. מה הייתם ממליצים? האם יש טעם לחשוב על היברידית או שזה מיותר? איך כדאי לקנות? האם יש דרך להשיג מחיר טוב על רכב חדש? גם טרייד ין על הרכב הישן שלי זה יתרון קטן.

עריכה אחרונה על ידי traveler1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס חדשה אמורה להגיע מתישהוא בקרוב.
כמה קמ אתה עושה בשנה?
העיר זה האזור שההיברידות זורחות בו במיוחד(מבחינת צריכת דלק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yoav911gt2 כתב:

יאריס חדשה אמורה להגיע מתישהוא בקרוב.

כמה קמ אתה עושה בשנה?
העיר זה האזור שההיברידות זורחות בו במיוחד(מבחינת צריכת דלק).

בקרוב זה 2021? האם המערכות הפנימיות מתעדכנות כל שנה, או שבעצם יאריס 2020 זהה ל-2018?

אני לא נוסע הרבה וחיסכון בדלק עבור היברידית כנראה לא יהיה כזה משמעותי.

אני ממש לא נעול על יאריס. יכול להיות גם משהו אחר בסגנון.

מה לגבי איפה לקנות? ראיתי שיש יבואן רשמי, יבואנים מקבילים, רכבי 0 ק"מ מכל מני מקומות אחרים. איפה הכי שווה?

ביאריס הישנה שלי נראה שאני צריך להחליף מצבר וגם יש לי טיפול וחידוש רישיון עוד חודש וחצי. אם אקנה עכשיו משהו חדש ואבקש לעשות טרייד אין, לא תהיה בעיה עם טרייד אין במצב הזה? או שכדאי קודם כל לעשות טיפול, להחליף מצבר ולחדש רישיון ואחר כך לחשוב אם ומה לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את הונדה גאז, אמינה, שמירת ערך טובה, מרווחת מאוד, בטיחות טובה.

אופל קורסה הגיע לא מזמן לארץ, תהיה חזקה חזקה בזכות מנוע טורבו, יש מערכות בטיחות בין היתר תיקון סטיה נתיב מה שאין להונדה.

מאחור המרווח בינוני, אך מושב הקדמי לדעתי נוח מהגאז.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכפת לך כמה כסף תקבל על הרכב שלך, לא הייתי נותן אותו בטרייד אין.

כנראה שתקבל עליו סכום זעום.

ליאריס יש שוק טוב בארץ.

אפילו אם הרכב שלך עם נתונים בינוניים יחסית, אתה תקבל בלי בעיה כמה אלפי שקלים.

ככה גם תוכל לבקש הנחות במעמד הרכישה.

אם הרכישה לא דחופה הייתי גם מחכה לדגמים החדשים שצריכים להגיע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי מדובר בגרסה ללא מערכות בטיחות כלל (PRIME). 

לפני 7 שעות, traveler1 כתב:

בקרוב זה 2021? האם המערכות הפנימיות מתעדכנות כל שנה, או שבעצם יאריס 2020 זהה ל-2018?

אני לא נוסע הרבה וחיסכון בדלק עבור היברידית כנראה לא יהיה כזה משמעותי.

אני ממש לא נעול על יאריס. יכול להיות גם משהו אחר בסגנון.

מה לגבי איפה לקנות? ראיתי שיש יבואן רשמי, יבואנים מקבילים, רכבי 0 ק"מ מכל מני מקומות אחרים. איפה הכי שווה?

ביאריס הישנה שלי נראה שאני צריך להחליף מצבר וגם יש לי טיפול וחידוש רישיון עוד חודש וחצי. אם אקנה עכשיו משהו חדש ואבקש לעשות טרייד אין, לא תהיה בעיה עם טרייד אין במצב הזה? או שכדאי קודם כל לעשות טיפול, להחליף מצבר ולחדש רישיון ואחר כך לחשוב אם ומה לקנות?

יצרני רכב לא משנים דברים כל שנה. היאריס הנוכחית היא בעצמה עדכון שני ליאריס שיצאה עוד ב2012, והבסיס שלה דומה עד זהה כאשר המנועים הוחלפו מאז והתווסף קצת אבזור ואבזור בטיחות. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר בדקתי לפני כשבועיים ה-i20 עם מערכות בטיחות עלתה סביב 105 אש"ח. אחותה מבית קיה, הריו, סביב 102 אש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אלטרנטיבה ליאריס, יש גם את המאזדה 2 אם אתה רוצה משהו דומה, אבל לכיוון יותר ספורטיבי (עיצוב וסביבת-נהג, התנהגות-כביש/הנאה מנהיגה מחוץ לעיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, ntd כתב:

לגבי אלטרנטיבה ליאריס, יש גם את המאזדה 2 אם אתה רוצה משהו דומה, אבל לכיוון יותר ספורטיבי (עיצוב וסביבת-נהג, התנהגות-כביש/הנאה מנהיגה מחוץ לעיר).

המאזדה 2 אמורה לעבור מתיחת פנים בקרוב. אם הרכישה לא דחופה הייתי מחכה.

לפני 10 שעות, sperial כתב:

כאשר בדקתי לפני כשבועיים ה-i20 עם מערכות בטיחות עלתה סביב 105 אש"ח. אחותה מבית קיה, הריו, סביב 102 אש"ח.

הריו עדיפה מבחינת ביצועים וגם מבחינת אחריות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בינתיים דחיתי את קניית הרכב ולקחתי את הרכב הישן לטיפול, החלפת מצבר וטסט, כי אחרת אי אפשר היה לנסוע איתו. המוסכניק אמר שיוכל לצבוע את החלקים עם הצבע המתקלף במחיר לא יקר, אז אמרתי בסדר. בסוף כל התענוג של חידוש רישיון, החלפת מצבר, טיפול שנתי, צביעה וטסט עלה לי קרוב ל-5000 ש"ח. הרכב עכשיו נראה ממש יפה אחרי צביעה. חשבתי טוב, אסע איתו עוד שנה. עכשיו אבל נדלקה נורה אדומה של כרית אוויר. הרכב עכשיו בבדיקה באותו המוסך והוא אומר שזה כנראה חיישן של כרית אוויר וזה יעלה עוד כסף. אני מתחיל לחשוב שאולי כל ההתעסקות עם הרכב הזה לא הייתה שווה עם כל הכסף שאני מוציא עליו. כמה אגב אמור לעלות חיישן של כרית אוויר של טויוטה יאריס 2001?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...