Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיגבור בלימה ביונדאי קונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתקין Racechip של Chip Tuning ליונדאי קונה,השיפור יעלה את ההספק ל210כ"ס(מכ180כ")
אני חייב לחזק את כוח הבלימה שגם במקור הוא חלש
חשבתי להתחיל ברפידות וצלחות מה מומלץ ואיפה כדאי להתקין באזור הצפון

למשלוח.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

תתחיל מהחלפה לצמיגים איכותיים יותר.

קח בחשבון שהגיר הרובוטי עלול לעשות לך בעיות בגלל תוספת המומנט והכוח שהוא צריך להתמודד איתו,

ועל זה אף טיונר לא יתן לך אחריות.

אם יגלו במוסך יבואן יונדאי שעשית שינוי במחשב רכב,

יבטלו לך את אחריות הרכב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לנפץ לך את הבועה, אבל טיונינג בוקס זה בעיקר בולשיט. מבטיח לך שתוספת של למעלה מ-30 כ"ס לא תראה. לפני שאתה ממהר לשדרג את מערכת הבלימה בעקבות ה"קפיצה" בכ"ס, תעלה את הרכב לדיינו לפני ואחרי שתתקין את הטיונינג בוקס, כדי שתווכח בעצמך שהיא מספקת את הסחורה. מציע לך ללכת על remap - זה באמת עושה את ההבדל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לנפח לך את הבועה שוב,

הקופסא של tmc motorsport,

מעלה לחץ גדישה מ 0.9 באר ל1.5 באר בטורבו,

אתה מרגיש יותר כוח בלחיצה על הגז,

התאוצה משתפרת,

צריכת הדלק לא משתפרת.

זה לא בדיוק יושב בול על הרכב , לפעמים בהחלפות הילוכים , העברה אגרסיבית.

להגיד לך שזה במקום 182 עולה ל 212 סוסים, אני לא דיינו.

אך בכללי יש שיפור נחמד.לדעתי שווה את העלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכשאתקין אבדוק ואעדכן
אבי,אני מבין שההתקנה קלה אבל במידה ויש בעיות בטורים או בגדישה צריך לכוונן את המכשיר אצלי יש 4 אפשרויות כיוונון
האם כדאי להתקין בסדנא בארץ תמורת 300 שקל או....להתקין לבד ולהתמודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי

אם קנית את הקופסא לבד, ואין דילר בארץ שמייבא את זה,

אין לך על מה ללכת לסדנא, כי אלו תוכניות מוגדרות מראש .

והם גם לא יתנו לך אחריות על כלום.

בארץ למשל הסדנא שמתעסקת את tmc ,מורידה את התוכנה לבד לקופסה ומתקינה לך ברכב כמוצר מוגמר.

לאחר מכן מניעים ובודקים שהכל תקין כולל נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופסא עוקפת חיישנים ושולחת למחשב הטעיה . זה לא ממש דבר בריא למנוע וזה בעיקר יתן יותר מומנט בטווח הבינוני של הסל"ד. תרגיש דחיפה יןתר בריאה אבל גם הגיר שלך לא יאהב את זה והברקסים , או הברקסים שיש לך. בלי שתשפר את הברקסים לא הייתי מעיז לחשוב על תוספת כוח.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התקנתי את הקופסא,(10דקות עבודה)יש אפשרות לכוונן ידנית ל5 מצבים,החברה ממליצה בברירת המחדל על כיוונון 3
ב3 אין כמעט שיפור בתאוצה,המנוע עובד חלק ושקט יותר
ב4 האופרצייה אחרת לגמרי המנוע מתעורר,גם התאוצה מ0 ל100 עלתה(במדידה קיבלתי בקונה 6.25 שניות)
ב5 המנוע משתולל כך שויתרתי על כיוונון זה
רצוני לציין שהצריכת דלק עלתה בכל הפרמטרים(החברה טוענת שברמה 3 המומלצת צריכת הדלק משתפרת-לא בדקתי)
יש בכוונתי לחזק את הבלמים לקראת הטסט,אשמח להמלצות(בקונה יש צלחות מאווררות מקדימה כך שלעתי מספיק להתקין
רפידות יותר מקצועיות)
מצ"ב סרטון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור המקורי:

יונדאי קונה הנעה קדמית, מעוניין לשפר את איכות הבלימה, (בעיקר את תחושת הנשיכה הראשונית)  הבנתי שניתן לבצע בשלבים, החלפת רפידות (מה מומלץ?) ולאחר מכן החלפת דיסקים קדמיים.

הרכב בן שנה, באחריות היצרן, האם שידרוג שכזה (רפידות ו/או דיסקים) עלול לפגוע באחריות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...