Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

תתחדש ותהנה!

רכב מיוחד וצריך אומץ לקנות אותו, אבל לך בהחלט יש את האומץ 😏

מאחל לך שלא תסבול מבעיות יקרות.

לגבי הפגמים שהיו בצמיגים, לדעתי הם היו שטחיים ולא היוו סיכון בטיחותי, הם נגרמים מחיכוך עם מדרכות בחניה או ספי חניה בחניונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, daniel204 כתב:

אני יכול לומר על עצמי שברכבים שלי ושל המשפחה שהתלוויתי לרכישה לא נגשנו למכון בדיקה, הרכבים היו אצלנו ונמכרו ותודה לאל הכל בסדר. 

😉

שים לב, דיברתי על מוסך, חס וחלילה מכון. אין מה לחפש שם )חוץ מהחתימה שלהם על בדיקת שלדה( 

מכונאי טוב מעלה את הרכב על הליפט ויודע לזהות אם הרכב טופל בצורה טובה, מה מצבו, לציין דברים שצריך לתקן ולהעריך מה הלאה. 

כל רכב שקניתי לקחתי לבדיקה במוסך, זה תמיד יצא משתלם - מנע ממני לרכוש נבלות, הוריד משמעותית את המחיר וחסך תקלות עתידיות. 

עריכה אחרונה על ידי parnuk
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!
עכשיו יש לי עוד שרשור לעקוב אחריו בקפידה, כיף לראות דברים לא שגרתיים שלא כמו הייטי שלי [emoji1787].

מקווה ברכב הבא שלי גם למעט עניין.

לא יכלתי שלא לשים לב לצמיגי הזבל הסיני של פארוד, יש לי שניים מאחורה של החברה הזאת (הרכב נרכש שבוע אחרי שהם הוחלפו לפני שנתיים, ז''א הם על הרכב שנתיים ו 33 אק''מ) מדובר בזבל! הצמיגים מלאי בשר אך כבר סדוקים ויבשים מאוד! מחר מחליף אותך אחרי שהתחלתי להחליק בכל ככר בעיר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• אהבתי 2
  • מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש מונאמי !!! אוטו בן פוטה ! נראה סוף הדרך.

לפני הרבה שנים ישבתי בו באולם תצוגה ואני זוכר את המושב שגורם לך לשיתוק ברגליים, ואומר לך "לאיפה תלך, לאיפה? ואין לך לאן, שב כאן ותפסיק לבלבל את המוח".

אני מדמיין לעצמי איך אתה בשבת בצהריים יורד לאוטו לשנ"ץ...

לפחות אתה מודה עכשיו שיש לך בעיות מוטוריות רגשיות ושאתה צריך צעצוע חדש כל תקופה (aint we all ). מזל שיש לך בוסית מתחשבת שיודעת שאולי באמת עדיף שבעלה יכנס מתחת לחצאית של הטמבון הקדמי ויחזור עם קצת כתמי גריז מאשר בעל שרוצה להיכנס מתחת לחצאית של כל דבר שהוא רואה...(;- ולא רוצה בכלל לדבר על הכתמים...

לגבי השם עצמאותה, זה סופי? אולי יותר מתאים קובידוש covidush ברוח התקופה? 

• מצחיק 6
  • מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יומיים לא התחברתי לכאן ופספסתי את כל ההתרחשות!

קודם כל אתה מפגר טורבו שהעזת לקנות דבר כזה! 😉

אחרי שזה נאמר, זה הרכב הכי מדהים שישבתי בו אי פעם (טוב, אין לי ניסיון עם רכבי יוקרה מהסדרות הגבוהות ואין לי עניין בהוט אצ'-ים טהורים).

נסעתי במשך שבועיים באיטליה עם מודל 2014 דיזל ברמת אבזור לכאורה so-chic רק שאני זוכר ששם כן היו מושבים מתכווננים חשמלית. אין, פשוט אין רכב עם תמורה למחיר יותר טובה מזה - נוחות מקסימלית, ביצועים מעולים, אבזור מדהים והעיצוב - פשוט אין מילים.

אז ברכות על האומץ, על הכתיבה המצוינת, בהחלט אעקוב בעניין אחרי השרשור הזה.

מאחל לך שנים של הנאה מהרכב.

עריכה אחרונה על ידי shaharper
  • אהבתי 1

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתחבר לתלונות על העדר חשמל במושבים, לא רק באוטו הזה, בכלל. מדובר בפינוק מיותר שהופך מלאכה די קלה ובמיוחד מהירה כשהיא מתבצעת ידנית, להמתנה מעצבנת עד שהחשמל יעשה את העבודה והוא תמיד יעשה את זה לאט יותר. היה לי דבר כזה  ברכבים שכורים בחו"ל ויותר מפעם אחת, זוכר רק את הקללות על האיטיות ואת הצורך התמידי לתקן גם במצבים הקבועים מראש. בקיצור מיותר.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, green כתב:

רכב מיוחד וצריך אומץ לקנות אותו, אבל לך בהחלט יש את האומץ 😏

נאלץ להסכים - רכשתי את הרכב הזה עם לא מעט חששות. 

לפני 9 שעות, system_x כתב:

כיף לראות דברים לא שגרתיים שלא כמו הייטי שלי

התכוונת דברים לא שגרתיים כמו הייטי - זה רכב לא שגרתי בכלל!

לפני 9 שעות, system_x כתב:

לא יכלתי שלא לשים לב לצמיגי הזבל הסיני של פארוד

הוחלפו על סוף השבוע הראשון - היא נועלת עכשיו רביעיה טריה של הנקוק ונטוס פריים 2 

הנזק היה רחוק מלהיות שטחי לצערי - זה היה ממש סכנת נפשות. 

לפני כשעה, ST12345 כתב:

אולי יותר מתאים קובידוש covidush ברוח התקופה?

סה לה קרוקומבוש מאג'ור!!! מה ווי! 

לפני 28 דקות, shaharper כתב:

נוחות מקסימלית, ביצועים מעולים, אבזור מדהים והעיצוב - פשוט אין מילים.

אגיע גם לנושא הביצועים מתישהו בימים הקרובים. 

לפני 3 דקות, רועי5 כתב:

לא מתחבר לתלונות על העדר חשמל במושבים

מסכים לחלוטין לגבי נוחות התפעול של כסא מכאני אבל הכוונה היתה להנות מזכרון במושבים בכדי שאשתי ואני לא נצטרך כל פעם לכוון מחדש - מה גם שלאודיו לרכב, כאשר המערכת מכוונת כלפי הנהג באיזה 18 מדידות סאונד לכל רמקול - זה קצת נחמד שיש זכרון מושב שמחזיר אותו בדיוק לאותה אלפית מילימטר אליה כל הסאונד כוון - מרד אלור! 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מיוחד. אני זוכר שישבתי באחת כזאת באולם התצוגה של לובינסקי ומאוד התפעלתי מהסלון המפואר, ואפילו התחלתי לחשוב לוותר על הגרמניה כדי לחזור לעולם הצרפתיות.

תתחדש! אעקוב אחרי השרשור.

• מעניין 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

שאפו על הנונקונפורמיסטיות בבחירת הרכבים שלך - מאד מזדהה וגם אני משתדל לרכוש רכבים כאלו שלרוב נותנים המון תמורה יחסית לכסף.

גם אנחנו מאד אוהבים את השיק הצרפתי ולא מזמן רכשנו לאשתי C3 לבנה עם גג אדום.

חלק מהשיק הצרפתי מאז ומעולם היה גם המוזרויות התכנוניות - זה שונה מהעדר וזה מוי כיף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, KOOKE כתב:

תתחדש ותהנה.

שאפו על הנונקונפורמיסטיות בבחירת הרכבים שלך - מאד מזדהה וגם אני משתדל לרכוש רכבים כאלו שלרוב נותנים המון תמורה יחסית לכסף.

אני זוכר שהיתה לך אינפיניטי לבנה ואני גם זוכר שמכרת אותה לפני כמה שנים - מה הבחירה שלך היום? לדיילי שלך? 

לפני 28 דקות, shugiflex כתב:

ואפילו התחלתי לחשוב לוותר על הגרמניה כדי לחזור לעולם הצרפתיות.

אם יש לך גרמניה משובחת אני לא רואה שום סיבה שתעשה לעצמך דבר כזה 😎

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר נכון- מאד מתגעגע לאינפיניטי (שגם היא סוג של בחירה נונקונפורמיסטית שנותנת המון תמורה ביחס למחיר)

כשמכרתי את האינפיניטי נכרתי גם את הדיסקברי הישן ששימש רק לטיולי שטח ו"איחדתי רשויות" ורכשתי רנגלר רוביקון ששימש גם כדיילי.

לפני כחודשיים כשרכשנו לאשתי את הסיטרואן C3 אימצתי לעצמי כדיילי זמני את הסיטרואן C1 (הרכב הקודם של אשתי).

האמת כל יום אני מופתע מחדש ולטובה מהפחנוע צעצוע הזה שנקרא C1. נוח, זריז יחסית ודיי כיפי לנהיגה- מבאס הסאונד הנורא ושהיא בהחלט היית יכולה להסתדר עם עוד כמה וכמה סוסים - מעניין למה סיטרואן לא עשו גירסה חמה לC1 בסיגנון האבארט 500.

בכל אופן החלטתי לחזור ל"הפרדת רשויות" סופית וכרגע מחפש דיילי לטעמי - כאשר תכלס המועמד הכי חזק זו האינפיניטי G37 שוב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שעם חסר כמה סוסים לds תמיד אפשר לעשות תוכנה עדינה לכיוון 180-190 סוסים אבל העיקר זו תהיה מקפצה במומנט שיורגש מאד מאד. אבל כמובן לפני זה תעשה את היישור קו כמו שצריך. דבר נוסף זה הצמיגים, לא ברור איך בן אדם נורמטיבי ישים צמיג סיני זבל שכזה ? בשביל לחסכוך יציאה אחת למסעדה בן אדם מסכן את כל המשפחה שלו.

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרובינו בראש יש רשימה של רכבים שמעולם לא נעז לקנות אותם. לא כחדשים, ובוודאי שלא כמשומשים. בסדר יורד מהכי גרוע ואל הנסבל יותר. 

אצלך נראה לי הרשימה הזאת התהפכה בטעות.😜

תהנה מהרכישה ושתזכה ממנה להרבה רגעים של כיף!

• מצחיק 2
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...