Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

ממליץ לקנות כיסוי הגה .  משתמש בו תמיד כשהרכב חונה בשמש.   ראה לינק מטה , עולה גרוש וחצי שווה כל אגורה. 

https://www.aliexpress.com/item/4000005816417.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dU82O10

לעשות ידית הילוכים מאלומיניום זו באמת רשלנות :-)

• רעיון טוב! 2

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התווסף לעגלה - אני כנראה גם אזמין מאמזון כיסוי להגה קטום (בצורת D במילים אחרות) אבל ידית הילוכים מאלומיניום - כמה שזה יפה אני מבין עכשיו כמה שזה קריטי לשים ברכב הזה "משקפיים" על השמשה הקידמית. 

אבא שלי שומר לי כיסוי חיצוני מקצועי לרכב - כשאוכל לפגוש אותו... 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין כיסוי להגה שמותאם להגה עם תפירה.

זה נראה פי 100 יותר טוב מכיסוי מודולרי ואם תתעצל אני אבוא לתפור לך רק אל תהרוס אותה עם כיסוי ב15 שקל 😅

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי את הכיסוי להגה מהלינק שנשלח לי באליאקספרס אבל אני לא מאלה שרואים בכיסוי הגה מודולרי כמשהו מכער - במקרה הזה אבל אני נאלץ להסכים זה ממש יפגע במראה הרכב. 

אם אתה מכיר כיסוי לתפירה להגה קטום אשמח מאוד ללינק. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.steeringcover.com/custom-car-steering-wheel-cover-for-citroen-ds5-ds-5-ds-4s.html

אני לא סגור אם זה ההגה שלך בדיוק,אבל זה הכיוון.

ככה זה ייצא אצלי,לפני שסיימתי ב100% לעבוד עליו והוא עוד התהדק קצת.

WhatsApp Image 2020-04-03 at 21.28.54.jpeg

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית עבודה יפה אבל זו סבלנות שאני ממש לא חושב שיש לי כרגע - אני אלך על האופציה של משקפיים לשמשה הקידמית + כיסוי להגה מהלינק שניתן לי מאליאקספרס. 

אני לא רואה מה הטעם לתפור כיסוי הגה גם אם הוא מצבע שלא קולט חום כמו שחור - על הגה עור במצב תקין (חדש) 

לכיסוי האינטגרלי שמכער יש יתרונות שהוא הרבה יותר נוח לאחיזה ואפשר פשוט להחליף אותו ברגע - בד"כ כיסוי בתפירה עושים כשההגה במצב ממש לא טוב. 

קודם אנסה את מזלי עם משקי שמשה קידמית - אם זה נותן פתרון הולם להתנעה קרה ביום חם - מה טוב. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרתי כי ההגה היה כולו מקולף כמו בכל מאזדה 3.

הכיסוי הזה מוסיף עובי ורכות טיפה,יותר נוח לי איתו מאשר עם ההגה בלי הכיסוי.

בלי קשר ליופי,כנראה תקבל תגובות מסיירת בטיחות על זה שכיסוי יכול להחליק בזמן הפניה חדה של ההגה וכו' וכו'.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נכנסתי ללינק שאייל צירף ואני אזמין את זה על הדרך בפעם הבאה שתתבצע הזמנה מחו"ל - לא יקרה החודש הזה כנראה.

אני שנים עם כיסויי הגה אינטגרליים - לא מחליקים בשום מצב - בכדי להלביש אותם על ההגה צריך להפעיל כ"כ הרבה כוח שאין מצב שהם אי פעם יחליקו. 

הטעות שאנשים לפעמים עושים זה שהם מורידים כזה כיסוי ואז מחזירים אותו - אז הוא יחליק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ בכלל על וילון משקפיים, המסגרת הקשיחה שלו שורטת את הדשבורד.

תקנה וילון אקורדיון מהסוג היקר והאיכותי יותר שמגיע במידות, הוא מצוין.

כשהוא מקופל אני דוחף אותו ברווח בין מושב הנוסע לקונסולה המרכזית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, lanosforce כתב:

כן נכנסתי ללינק שאייל צירף ואני אזמין את זה על הדרך בפעם הבאה שתתבצע הזמנה מחו"ל - לא יקרה החודש הזה כנראה.

ההודעה הייתה מכוונת אל הלפרין.

לגבי הכיסויים הרגילים, גם אני לא אוהב אותם ויצא לי כבר להיתקל בכאלה אצל חברים שזזו גם לא בכוח גדול (פשוט מחליקים).

לא יודע כמה זמן הם היו על הרכב, אבל בכל זאת, זה קורה ומרגיש מסוכן.

אולי אם תדאג להחלפה בתדירות גבוהה (נניח פעם בשנה או פחות), זה לא יהיה כזה נורא.

בכל מקרה, הכיסוי משקפיים הולך לעזור המון בהורדת החום בתוך הרכב, אז יכול להיות (ואני אפילו מקווה) שכיסוי להגה יהיה מיותר.

אני למשל, צורח רק פעם אחת, וגם זה, רק אם נגעתי בטעות באבזם החגורה.

אגב, מת על הכתיבה שלך.

עקבתי גם אחרי הדודג' (מודה שעשית לי חשק לאחד כזה :)), ואני מצפה בקוצר רוח לפרוייקט האודיו ב DS.

אני מקווה שיש מספיק שאנסונים לבדיקה וכיוונונים כמו שצריך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, lanosforce כתב:

עשית עבודה יפה אבל זו סבלנות שאני ממש לא חושב שיש לי כרגע - אני אלך על האופציה של משקפיים לשמשה הקידמית + כיסוי להגה מהלינק שניתן לי מאליאקספרס. 

אני לא רואה מה הטעם לתפור כיסוי הגה גם אם הוא מצבע שלא קולט חום כמו שחור - על הגה עור במצב תקין (חדש) 

לכיסוי האינטגרלי שמכער יש יתרונות שהוא הרבה יותר נוח לאחיזה ואפשר פשוט להחליף אותו ברגע - בד"כ כיסוי בתפירה עושים כשההגה במצב ממש לא טוב. 

קודם אנסה את מזלי עם משקי שמשה קידמית - אם זה נותן פתרון הולם להתנעה קרה ביום חם - מה טוב. 

לא רואה את הטעם לכסות הגה עור במצב דנדש בכיסוי, כמובן מעבר לעניין נוחות האחיזה שהוא סובייקטיבי לגמרי.
גם אני מצטרף להמלצה על כיסוי שמשה "אקורדיון" ולא משקפיים, מעבר לזה שהוא לא שורט פלסטיקים הוא גם עבה יחסית ומבודד חום/מחזיר אור משמעותית יותר טוב מכיסוי משקפיים שהוא בסה"כ חתיכת בד דקה.
אם יש לך כיסוי לכל הרכב ואת המרץ לכסות ולהסיר כל פעם (או שבמהלך השבוע האוטו עומד באופן קבוע כמה ימים ברצף) - זה גם ישמור על הצבע והניקיון שלו בצורה נהדרת. לרוב הרכב שלי עומד 2-3 ימים ברצף בחנייה ואז הוא מכוסה, וכשאני חונה בסופ"ש ויודע שהרכב יזוז בקרוב (או בכל חניה במקום שהוא לא הבית) - אני משתמש בכיסוי שמשה. לי לפחות, זה עובד יופי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנים עם כיסויי משקפיים ואין לי איתם שום בעיות או נזקים כלשהם - פשוט שכחתי מזה לגמרי בDS ואז הגיע יום חם שהזכיר לי. 

לפרוייקט אודיו אני כנראה אגיע רק בקיץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...