Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

lanosforce

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

Recommended Posts

אם הרכב עם קילומטר נמוך יחסית אל תיגע בכלום מאז 2012 עשו שידרוג גם ב156 סוסים .
תבדוק בהיסטוריה רק עם החליפו למשאבת לחץ גבוהה המשופרת וסע לשלום

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא, כיף לשמוע שPSA שיחקו אותה באיכות ה"פרימיום" עוד לפני שהסדרה נהפכה למותג נפרד...
חבל של DS לא הולך חזק במיוחד בארץ. מצד שני, אתה יכול להרגיש מיוחד עם רכב שאין הרבה ממנו בארץ (מהניסיון שלי היתקלות עם ישראלי ממוצע תעלה את השאלה "איזה רכב זה?" ו"בחיים לא ראיתי דבר כזה").

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, lanosforce כתב:

4.7 V8 בי טורבו? אני חושב שהייתי מח#@$ על עצמי מרוב פחד לשלוט על דבר כזה - לא תודה, היה לי 3.7 V6 ועכשיו יש לי 1.6T - זה טוב לי, זה מספיק לי - אחרת לא הייתי קונה ומחכה להזדמנות לקנות איזו T5 נחמדה.

אתה אוהב סאונד, לא?

איזו מערכת תתקין כדי לקבל סאונד כזה?!

• מצחיק 1
  • עצה טובה! 1

Today is a great day!

Just like every day...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מחזיק הכוסות שחסר אצלך בקונסולה המרכזית.

יש פתרון מאוד טוב ב AMAZON (מקווה שיחדשו את ההזמנות בקרוב)

אצלי זה עובד מצוין.  מומלץ!

https://www.amazon.com/gp/product/B07L3GVKK1/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o08_s00?ie=UTF8&psc=1

caps2.jpg

• עצה טובה! 2

Volvo V40 T5 Cross Country

Mazda CX5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. 

אני ממש אוהב את הרכב הזה והיחודיות שלו. 

אם אני זוכר נכון, הרכב הזה היה מפורסם כאן בפורום לפני כשנה. 

• תודה 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

החזקנו DS3 sport chic ששירתה את הגברת והייתה הרכב העיקרי שלנו במשך שנתיים (עברה אצלנו 75 אלף ק"מ או יותר)

האוטו שיקי בטירוף - פחות שיקי משלך אבל יותר ספורטיבי, הוא היה ידני עם מנוע ה-156 סוסים המפורסם.

כמעט לכל מקום שפניתי קיבלתי פרצופים חמוצים מאנשים שמבינים במכוניות ומבטי הערכה מכאלו שלא - אוטו מיוחד ויפה.

כיום - אחרי המכירה, אני חושב שזו היתה קניה מעולה.

גם בDS3 המושבים הם פשוט הכי נוחים שפגשתי, הפאר העיצוב ותחושת האיכות נותנות בקלות פייט לאודי, מרצדס ובמוו מאותו ז'אנר (גם חדשות יותר), התנהגות הכביש תענוג - דומה מאוד לזו של 208GTI.

רכב מלא אופי שהפך כל נסיעה לתענוג.

יש מוניטין אמינות והוא אפילו די מוצדק - אכן חטפנו פעמיים מכות של הוצאות בסדר גודל של 3,000 ש"ח.

אבל הצד השני של המטבע הוא שהשוק יודע את זה והרכבים האלו נמכרים בנזיד עדשים לעומת מה שהם מציעים.

כל עוד אני קונה רכב בתקציב הגיוני, אותי מעניינת בעיקר ההוצאה על הרכב: ירידת ערך, תחזוקה וטיפולים.

לפי האקסל שלי הוצאנו על הרכב קצת פחות מ-10,000 ש"ח לשנה (שלושת הגורמים המדוברים).

אפשר היה לקנות יונדאי I30 או משהו כזה ולאבד בערך אותו דבר בעיקר על ירידת ערך אבל אין להשוות אין כמות הפאן.

תתחדש, תהנה, בחירה מגניבה ביותר ושים פס על המומחים.

מה שכן, בלי בדיקה במוסך גם מאזדה לא הייתי קונה.

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתנייד כנוסע ב DS7 לפני כמה חודשים, מתחבר משם לתחושה שלך, תחושת פרימיום שלא נופלת מזו שמקבלים במכוניות משולשות מחיר והאוטו גם נוסע נהדר, שקט, נוח מאוד, נינוח וחזק. אם היה דבר כזה נניח לאיזה מותג יפני, אף אחד לא היה קונה אוטו אחר.

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הווו איזה מקבץ תגובות מעניין וטוב! 

אז ככה:

לפני כשעה, banji man כתב:

לגבי מחזיק הכוסות שחסר אצלך בקונסולה המרכזית.

יש פתרון מאוד טוב ב AMAZON (מקווה שיחדשו את ההזמנות בקרוב)

אצלי זה עובד מצוין.  מומלץ!

אני דווקא שמח שאין לי מחזיק כוסות בקונסולה המרכזית - מעולם לא אהבתי את הנושא הזה של אכילה או שתיה חמה ברכב ופחית קרה יש לי שם מקום מספיק טוב לשים כי הרכב הזה הוא בלי המולטימדיה ולכן גם בלי ידית השליטה ובמקומה יש לי כיס קטן שם לשים דברים. 

לפני 36 דקות, markb205 כתב:

אם אני זוכר נכון, הרכב הזה היה מפורסם כאן בפורום לפני כשנה.

אני חושב שהיתה כאן אחת לבנה אבל בחיי לא יודע.

לפני 20 דקות, parnuk כתב:

פחות שיקי משלך אבל יותר ספורטיבי,

לא מסכים - הDS3 סופר שיקית! 

רכב מלא אופי שהפך כל נסיעה לתענוג.

מסכים בהחלט! 

יש מוניטין אמינות והוא אפילו די מוצדק - אכן חטפנו פעמיים מכות של הוצאות בסדר גודל של 3,000 ש"ח.

אכן לא מפחד מזה ומסכים איתך תכלס ב100 אחוזים על כמעט כל התגובה שלך 

לפני 9 דקות, רועי5 כתב:

יצא לי להתנייד כנוסע ב DS7

בDS7 יש מערכות מתלים אדפטיביות מבוססות מצלמה - בדיוק כמו במרצדס S קלאס! זה עולם אחר ואני בהחלט חשבתי על כך שDS7 עלולה להיות הטארגט הבאה שלי כמחליפת הסובארו בעוד אלוהים יודע כמה שנים שרק נזכה להיות בריאים ומאושרים עד אז. 

אפרופו אני אתייחס לנושא הזה של הDS7 כאשר סוף סוף אגיע לפוסט על חוות דעת נהיגה. אבל בתגובה הבאה אדבר קצת על דיטיילינג.

אה כן וגם יצא לי לקבל כבר כמה וכמה מבטים מבולבלים מאוד מהשכנים שפשוט לא ידעו על מה הם מביטים. 

ודווקא יש סאונד נחמד לרכב - גם זה יגיע בסקירה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 48 דקות, parnuk כתב:

מה שכן, בלי בדיקה במוסך גם מאזדה לא הייתי קונה.

אם לרכב יש היסטוריית טיפולים מסודרת ואתה רואה שאין סימנים של החלפות חלקים (כמובן לבדוק גם במסלקה), בנסיעה הרכב נוסע חלק, וכמובן אתה מבצע בדיקות שגרתיות בתא המנוע, נזילות, רעשים, רעידות וכו'.. מה מכון בדיקה יכול לחדש מעבר לזה חוץ מכסתחים? 

גם אם פספסת משהו קטן אז ביישור קו או בטיפול הקרוב מסדרים. 

אני יכול לומר על עצמי שברכבים שלי ושל המשפחה שהתלוויתי לרכישה לא נגשנו למכון בדיקה, הרכבים היו אצלנו ונמכרו ותודה לאל הכל בסדר. 

לגבי הרכב נראה מדהים, תתחדש ותהנה ממנו. 

מה שכן, מודה שלא הייתי מעיז לרכוש רכב כזה, אבל דודג ניטרו, DS5... כנראה שזה משהו בך 😉

עריכה אחרונה על ידי daniel204
  • מצחיק 1

היום: מגאן אסטייט 17' (ליסינג)/ קיה פורטה 13'

הקודם: הונדה סיויק 13' קומפורט / יונדאי i35 סופרים, 15'

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מפחיד ללא ספק, לפחות המחיר הנמוך יחסית ברכישה משאיר עודף לתיקונים שיבואו. זאת חתיכת ירידת ערך שלא מהעולם הזה...

תתחדש ותיהנה, אני תמיד נהנה לקרוא את הגיגיך בשרשורים האלה.

נ.ב.

235/45/18? באמת??

זה מה שיש לי בטיטניום עם 240 כ"ס, זה מה שיש גם בסקודות הבכירות, אבל מה הקשר בין המידה הזאת ל-156 כ"ס???

• תודה 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אירופה מלאה בצרפתיות וגם ב ds ים למיניהם. בעיה היא בישראל ולא בסיטרואן. אנשים פה יותר מדי חושבים יפניות/קוריאניות עם חשיבה אחת ויחידה מהי ירידת ערך וזה ממש עצוב ובגלל זה שוק שלנו מוצף בחרא שבאירופה בכלל לא מכירים. מהרכב צריך להנות ולא להתנהל לפי סיורי סבתא של מה שהיה תקף ל 20 שנה אחורה. היום אמינות כמעט זהה לכל המותגים וחבל שמי שקונה רכב כזה יפה ואיכותי אך צרפתי , מסתכלים על הבעלים שלו כמישהו חריג. באותו לבל כל מי שקונה במוו יד שניה זה אסון ורק יבלה במוסך. וואלה באמת נמאס מהתגובות כאלו.

• עצה טובה! 5

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שועליקו!

איזה כיף לראות שאתה ממשיך בסגנון הייחודי שלך, ורוכש משהו לא שגרתי. תתעלם מההייטרים, they gonna hate, נשמע שעשית אחלה החלטה שבעולם - שכן בשקלול הערך הרצפתי גם אם, חלילה, יבוא הבלת״מ - כמות הequity שאתה הולך להוסיף לרכב הזה בכל מקרה, כי אתה זה אתה, תגרום לזה להתנרמל בסוף.

סקרן לראות מה תעשה עם המערכת, אם אתה פותח שרשור נפרד לסיפור הזה בבקשה שים כאן לינק לטובת מי שלא עוקב אחר פורום אודיו... 🙂 

לגבי הצבע - שחור זה דרעק! אני מקווה שלמדת / מתכנן ללמוד את רזי שיטת הrinseless, כי אתה תזדקק לכך באופן שוטף (תרתי משמע) אם אתה מתכנן לשמור על הרכב במצב סבבאי.

לגבי המזגן, אני מצטער אבל אין שום סיכוי שאי אפשר לשלוט באזורים יחד, אין אין אין אין אין אין אין צר לי אין סיכוי, הצרפתים מטומטמים אבל אפילו הם לא עד כדי כך מטומטמים. אין סיכוי!

• מצחיק 1

יבגניפ כתב:
אני בוודאי הייתי שמח אם אנשים טובים (או אפילו בינוניים כמו אור) היו נשארים כאן.

306XR --> Bravo TJet --> Giulietta QV --> MX-5 ND RF --> Tesla Model 3 Stealth

Ninja 300 --> Harley Davidson Iron 883

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, lanosforce כתב:

אני חושב שהיתה כאן אחת לבנה אבל בחיי לא יודע.

בדקתי שוב. 

היתה כאן בינואר 19 אחת שחורה בגימור ספורט שיק היקרה יותר. 

נמכרה ב 70000 שקל עם 38000 ק"מ. 

עריכה אחרונה על ידי markb205
  • תודה 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא השרשור שיצדיק התחברות כדי להגיב :-)

לפני 6 שנים, אולי יותר, ישבתי בזה בסוכנות, ובחיי שאמרתי לעצמי - מי קונה כזה ברכב בכזה מחיר? אבל ב- 55K זו הרפתקה מגניבה. אם תבוא לסיבוב (האחרון שלנו היה בערך באותה תקופה :-) נדמה לי על GTI?) - אולי אפילו אמצא את הדיסקים שלך, מהתקופה שעוד היו מכשירי DVD...

תהנה!

• תודה 1

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפני שאני נופל מהכסא מרוב עייפות - רגע לפני שאדבר קצת על דיטיילינג כבר בפוסט הזה קודם כל שוב תודה לכל המגיבים. 

אייל זוכר - רק לא זוכר מה זה דיסקים - בשמחה וכן זה היה על GTI לבנה.

אור - אני לא חושב שזה עניין של הייטרס - מילה, מושא קצת קשה עליי "שנאה" - זו מילה קטלנית שאני ממעט להשתמש בה - אני חושב שזה יותר מכיוון של ההוויה הישראלית להתפס לשמועות וסטטיסטיקה מבלי לבדוק דברים לעומק - בכל זאת זה דגם שנת 2014 ולא תחילת הדרך של הTHP. וגם אם כן - אני לא חושב שזה כזה נורא. 

היתה לי רנו מגאן שנת 2008 במשך למעלה משנתיים וחוץ מבלאי של תושבת גיר - כלום. 

לאבא של אשתי היתה רנו מגאן 2007 במשך שנים ארוכות והתקלה היחידה שהיתה לו איתה זה שסתומי לחץ בגיר שסודרו בעד 2500 שקלים - תכלס אם היה קונה טויוטה קורולה והיו לו אפס תקלות - הוא עדיין היה משלם יותר על הקורולה וכנראה שגם נהנה הרבה פחות כי המגאן שלו היתה הדגם המאובזר! 

אז עניין של השקפת עולם. הדודג' היתה באמת סוג של מזוכיזם תחזוקתי מצד שני הייתי חוזר על זה עשר פעמים! לפני שהייתי קונה ליסינגמטית אחת משעממת וחי איתה בשלום ובשעמום מוחלט. 

ואל תדאג אני גם אפתח שרשור על מערכת סטריאו ואשים כאן לינק - הצרפתים האלה - יאו כמה הם חייבים לסבך הכל. 

לפני כשעה, hans כתב:

כב מפחיד ללא ספק,

לרגע כבר שאלתי את עצמי אם אתה מדבר על הדודג' 🤣

וכן המידת צמיגים הזויה משהו - אגיע לזה בסיקור נהיגה. 

לפני 1 שעה, daniel204 כתב:

כנראה שזה משהו בך

אכן - אני לא בן אדם נורמטיבי - מעולם לא הייתי ולעולם אהיה. לא אוהב עדרים אבל דואג להביט עליהם מהצד בכדי לדעת לאן לא ללכת. 

טוב... 

בוא נדבר קצת דיטיילינג?  (והDS מקבלת את השם שלה רשמית) 

אז בשבת האחרונה ירדתי למטה עם המיכל שטיפה (מקלחת שדה 8 ליטר) כשבפנים יש תמהיל של שמפו אולטימייט ווש של מגוואייר שמכיל ווקס קרנובה בפנים - לדעתי זה יותר טוב מNOR או מה שנקרא אינסטנט דיטיילר.

לשכן מהדירת גינה יש צינור (אוי... זה נשמע רע! בכל פעם שמתחילים לדבר דיטיילינג זה נהיה פשוט מצעד - לא רוצה לאמר איזה - אחד גדול) ארוך וגם הוא בדיוק השפריץ, אה ז"א התיז - כלומר שטף כן שטף זה מה רציתי לאמר את הרכבים שלו. אויה ברוך איך אני יוצא מזה. 

ואז עשיתי שטיפה לשני הרכבים - 

מיד לאחר מכן עם חומר סיכה (אוי ויי..) מי סבון כלומר ומגבת פלסטלינה - שפשפתי ממש אבל ממש חזק (טוב די נו) את אופטימוס (הסובארו שלי ראבאק אופטימוס זה השם שלו) 

ואז אותו הדבר לקרוקומבוש (זהו - זה השם של הDS מעכשיו - הקרוקומבוש!!!

ואז לאחר ניגוב של כל הלכלוך (ג'יזס איי אמ סטיל ווקינג דאון ד'אט אלי) - שכבת גלייז של CG (אפילו לא מתכוון לרשום את שם החברה בעברית - יתבעו אותי בסוף) מסוג BLACK LIGHT שיש בה סוג של נצנצים סגולים כאלו - דווקא על הסובארו זה נותן אפקט מדהים. 

ואז - על הסובארו עשיתי ציפוי של אופטימום - אופטי סיל שאני מחדש פעם ברבעון. 

ועל הקרוקומבוש השתמשתי הפעם בJET SEAL ובעוד שלושה חודשים אשתמש באופטי סיל. 

אבל רק על דבר אחד בקרוקומבוש כן השתמשתי בג'ט סיל וזה מכסה המנוע - מצב הלקה שלו פחות טובה וקצת יותר דהוי משאר הרכב. 

כנראה שאם במהלך השנים הקרובות אטפל בצבע זה יהיה במכסה המנוע.

מה שכיף ממש בלעבוד על הDS - זה שכל הגג זכוכית! אז זה חוסך ממני תכלס את המשטח שהכי קשה לעשות לו דיטיילינג והמון שטח עבודה נחסך ממני - לוקח בערך חצי מהזמן לעשות את הקרוקומבוש מאשר את אופטימוס - בחיי - אז גם הצבע השחור כאן הופך לקצת פחות נורא כי גג זכוכית נשטף מה זה בקלות! 

אבל כן - אם שטפתם רכב שחור לפני ארוחה משפחתית - לא בטוח שתצליחו להגיע נקיים בכל מזג אוויר - לא חדש לי, היתה לנו קורולה 2001 בצבע כחול NAVY פעם. 

דיטיילינג פנים 

יש חומר אחד שאני ממש אוהב להשתמש בו על פלסטיקה של סלון הרכב וזה G6 של CG - פשוט חומר מדהים! 

ומעבר לזה תכשיר לעור של סאנו - בסובארו יש מעט מאוד חלקי עור אבל בקרוקומבוש זה לא מעט בכלל. 

מעבר לזה עשיתי קצת APC במושבים של הסובארו וחומר להסרת אבק של מגוואיירס ממושבי הבד של הסובארו. 

כיף לשהות ברכבים שבכלל לא נראים בני גילם.

וזה עוד יותר כיף כשהרכב נוצץ יותר מיהלום בתחת של עיזה (ריצ'רד רולינס)

ונעבור לתמונות. אה כן - וגם התקנתי מגנט אחד לטלפון על התריס של המזגן ואחד עם התקן לחריץ של הCD. 

20200327_180558.jpg

20200327_180549.jpg

20200327_180538.jpg

20200401_223454.jpg

• תודה 2
  • מעניין 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...