Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, lanosforce כתב:

תיקח בחשבון שהסוד בכל הנושא הזה הוא להמתין - ברגע ששמת את הAPC תן לו לפחות דקה להקציף שם את כל הלכלוך. 

אוקיי

אתן לו אפילו 3 דקות להקציף

(אני רק פוחד שבסוף אשאר עם כתם אחד גדול של רטיבות (או שבכלל אשפשף חזק מדי ויקרה משהו לריפוד)

באיזה מקטעים שווה לעבוד ?

כל המושב האחורי, חלק אופקי ואח"כ משענת ?

אח"כ מושב קדמי, חלק אופקי ואח"כ משענת ?

אח"כ מושב נוסע

אח"כ צדדים

או שצריך לחלק למקטעים אחרים ?

או להקציף את כל האוטו ואח"כ לשפשף את כל האוטו ואח"כ לשאוב את כל האוטו ?

(הייתי כל כך שמח לעשות את זה עם מישהו שכבר עשה את זה הרבה פעמים ויודע מה לעשות :-( )

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, omatza כתב:

(הייתי כל כך שמח לעשות את זה עם מישהו שכבר עשה את זה הרבה פעמים ויודע מה לעשות :-( )

בגלל שזה כבר גולש מנושא השרשור וגם בגלל שבתחום הזה אני ממש לא פנאט - מציע בחום לפתוח שרשור בפורום דיטיילינג כאן. אבל בגדול אם תדלל את הAPC ביחס של 1:10 - אין לך יותר מידי מה לפחד. 

וגם תיקח לעצמך כלל מנחה על שימוש בחומרים שאתה לא מכיר - אף פעם אל תבצע את השימוש הראשוני בחומר ישר על הפרוייקט שאתה הולך לבצע בו - תמצא לך איזו פיסת בד או אפילו רהיט ישן להתעלל בו לפני שאתה ישר הולך עם זה לרכב או לפריט שחשוב לך. 

לפני 8 שעות, ilyaa כתב:

אתה מפגר בקטע טוב

אשתי בטוח תסכים שאני מפגר - לגבי הקטע הטוב... לא יודע 😅

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה שהיתה כאן על יציאת האגזוזים - שוב, מוזרים

זה אגזוז לא מפוצל אבל יש לו זנב כפול אחרי הדוד האחורי - שניהם באותו הפתח בצד ימין אחורי. 

מתאר לעצמי שהם עש6f2115e7-ba75-4e34-91ab-533280930a2e.jpg.89ee2e11ca6594c499d52090daaf74eb.jpgו את זה בשביל להשיג רעש מסויים מהאגזוז הזה. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רעש... זה לעיצוב נטו. הרבה יצרנים משלבים אגזוזי דמה לאחרונה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תשים לב בתוך הפתח המעוצב יש שני צינורות מפלט - באותו הפתח. שניהם יוצאים מאותו הדוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלט ברוך הבא לטעות חייך .
לפני שנה -+ חיפשתי רכב וראיתי את הרכב באינטרנט אבזור שאין לתאר אני הלכתי על הספורט ציפ ולא הייתי מוכן להתפשר .
מושבים חשמלים מסאז במושבים צד מהירות יוצא הקונסולה תאורת לדים קסנון , 3 גגות מליון כפתורים חימום במושבים ,מלא תאי אחסון מגניבים מולטמידה gpsועוד .
הרכב שלי היה יד ראשונה בצבע שחור מהמם עם שילוב כרום .
גמע 36 אלף קמ בלבד שנת 2014 .
וקניתי אותו במקום ב107 ב67 אלף שקל בלבד .
האוטו עבר בדיקה והייתי בטוח שעשיתי את עסקת חיי .
לא הייתה ביד 2 אחת מתחת ל 80 אלף שקל .
4000 קמ נסע אצלי הרכב .
חצי שנה לקח לי למכור אותו , גם כאלה שרצו לקנות החרטנו בגלל ביקורת / דעות של חברים .
המזגן הפסיק לקרר הלך רילי בתיבת פיוזים ואיך כמובן ds דואגים שלהחליף רילי יש צורך להחליף תיבת פיוזים שלמה .
תקלת מנוע נדלקה
הלך גומיות אטם ראש מנוע =2000 שקל עלות .
בלאי מטורף לחלקי ניקל .
בעיות ידועות בטיימניג שים לב !
בכל מקרה הרכב נראה כמו חלום אבל ברוך הבא לכלה שלך (בלי לבאס כמובן)
מעבר לזה כל מי שנכנס לרכב שאל עם הוא בתא טייס .
ללא ספק הרכב הזה הוא חייזר בכל מובן והיבט אבל חייזר יפה!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בניתי על אמינות ברכב הזה לטווח ארוך מלחתכילה אבל תודה על ההזהרות - אכן קונסטלציית המצבר שם משהו לא שגרתי במיוחד - מצד שני הדודג' בקטע הזה גם האכילה אותי מכשולים חשמליים - אבל על אלו דווקא הצלחתי להתגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואנה איזה טקט יש לאנשים.

אורן קורולה- מה אתה מבאס תתחת לבן אדם. מה איכפת לך מהכיס שלו? הובהר מראש שבן אדם ידע למה הוא נכנס ומוכן לזה אז מה קשור תגובה שלך? גם קורולה של חרא של אוטו שהורג אנשים כי דוושת תאוצה נתקעת אז למה כל העולם קונה אותה? אתה קנית רכב ב 40 אלף מתחת למחירון ונראה לך שזה סתם ככה? זה שמכר לך ידע את זה ודחף לך . אתה עשית טעות, אתה חשבת שדפקת את העולם שקנית בזול ואתה זה שאכל מירור מזה. אז למה לתת הרגשה כזו לאחר?

גומרים אותי תגובות האלו.

• מעניין 4
  • רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, oran corolla כתב:

המזגן הפסיק לקרר הלך רילי בתיבת פיוזים ואיך כמובן ds דואגים שלהחליף רילי יש צורך להחליף תיבת פיוזים שלמה .
תקלת מנוע נדלקה
הלך גומיות אטם ראש מנוע =2000 שקל עלות .
בלאי מטורף לחלקי ניקל .
בעיות ידועות בטיימניג שים לב !

כל דגמי PSA ב 20 שנה האחרונות מכילים תיבת נתיכים בתא המנוע.
זה לא ייחודי ל DS5. 
לאורך ה 20 שנים הללו, היו דגמים של תיבות עם אמינות פנטסטית, והיו סדרות דפוקות שהוחלפו בכמויות מכובדות (בכל העולם).

בעניין ה"גומיות" שאתה מדבר עליהן - אני משער שאתה מתכוון למכסה שסתומים (זו תקלה מוכרת במנוע 156 כ"ס) - כנ"ל גם הטיימינג (ואם תקרא את השירשור מהתחלה, תראה שהמלצנו לו לבדוק ולטפל כבר עכשיו).
בעניין חלקי הניקל - בשביל רכב בן 6, וכמו שאני מכיר את lanosforce, הוא טרח לציין כל פגם שראה בעין - נראה שהניקלים אצלו במצב חדש כך שלא ברורה הטענה שלך כלפי הבלאי של חלקי הניקל ברכב (אולי אצלך הם עברו ניקיון עם כימיקלים קשים שהרסו אותם).

בכל מקרה, DS5 זה לא רכב מתאים למי שמחפש קורולה - או שמופיעה המילה "קורולה" בכינוי שלו. עדיף שיקנה וישאר עם קורולה לשארית חייו.

איציק

• אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אורן קורולה - חברה, תירגעו 

אפילו יש בינינו כבר היכרות פיזית וחוץ מהשם קורולה כשפגשתי בבן אדם בנסיבות מסויימות - אם אני זוכר נכון היתה לו קדילאק STS מדהימה! והבן אדם ידע את רזי התחזוקה שלה ויצא לי לשבת ולהתרשם מהכלה המהממת הזו. 

מותק של בן אדם ובסך הכל העלה לכאן תגובה כנה על החוויה שהוא עבר ורואה בה כטעות פטאלית - יתכן והוא יצא צודק ויתכן ולא אבל נתן את הדעה שלו. 

לפני 10 שעות, 98civic כתב:

המושג "טקט" הוא היכולת להביעה עמדה מבלי לרכוש אויב חדש.

אז נכון שתגובה כזו יכולה לעורר רגשות שליליים ונכון שהיה אפשר פשוט לרשום באילו חוויות לא טובות הוא נתקל שגרמו לו להפרד מהאקסמפלר לאחר שישה חודשים אבל טוב שהגיב וטוב שרשם כי למדתי עוד משהו. 

לפני 36 דקות, איציק נ. כתב:

בעניין חלקי הניקל - בשביל רכב בן 6, וכמו שאני מכיר את lanosforce, הוא טרח לציין כל פגם שראה בעין

כשעשיתי דיטיילינג לרכב ראיתי שבחלק מהמקומות - כמו למשל ידיות הדלתות זה באמת ציפוי כלשהו ולפחות בדלת ימין קידמית מאחורי הידית יש קצת קילוף. אבל סה"כ מראה הרכב גובל בחדש למעט מכסה המנוע שנמצא במצב קצת פחות טוב אבל לא מהווה בעיה מבחינתי וגם אם יהיה צריך עם הזמן לחדש חלק מהפאנלים האלו - זה עוד משהו שאני כן יודע לעשות אם ממש ארצה. 

היה והצלחתי להחזיק ברכב הזה 4-5 שנים - לא ממש בטוח שכבר יהיה לי איכפת באיזה מצב ימכר - עד אז פיייי 4-5 שנים 

עם רכב כמו הסובארו לא מרגישים איך זה עובר - אבל האמת גם לא מתרגשים ממש מאיך שזה עובר למרות שמדובר ברכב נפלא ואולי יותר מכך, אבל זה לא מרגש בשום מובן. 

השנה וחצי האלו שהעברתי עם הדודג' היתה פחות או יותר כמו לבלות עם זוג תאומות נימפומניות (הסצנה של פוק-מי פוק-יו מאוסטין פאוורס) - מה עדיף? 

• אהבתי 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, 98civic כתב:

אורן קורולה- מה אתה מבאס תתחת לבן אדם. מה איכפת לך מהכיס שלו? הובהר מראש שבן אדם ידע למה הוא נכנס ומוכן לזה אז מה קשור תגובה שלך? גם קורולה של חרא של אוטו שהורג אנשים כי דוושת תאוצה נתקעת אז למה כל העולם קונה אותה? אתה קנית רכב ב 40 אלף מתחת למחירון ונראה לך שזה סתם ככה? זה שמכר לך ידע את זה ודחף לך . אתה עשית טעות, אתה חשבת שדפקת את העולם שקנית בזול ואתה זה שאכל מירור מזה. אז למה לתת הרגשה כזו לאחר?

גומרים אותי תגובות האלו.

עזוב מה בנאדם חושב על אוטו, זכותו המלאה לחשוב שהאוטו שהוא קנה מהווה אינדיקציה לכלל המכוניות מדגם זה, גם אם זה קישקוש, זכותו גם לבאס את מי שלדעתו עשה טעות דומה לזו שלו, הוא לא הראשון, כנראה גם לא האחרון שמתנהג ככה. אבל בשביל מה להכניס את ה" בלי לבאס כמובן " האוילי, כשכל מטרת הפוסט היא בדיוק זה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתגובה שמעליי - של SAVE - בחיי שזה אחד הדברים שעברו לי בראש כבר עוד ברגע שפתחתי שם את מכסה המנוע (והשארתי את סימני ההתכופפות על המכסה) וראיתי שאין שום כלום נזילות ואפילו לא סימן הכי קטן להזעה. 

רק הרדיאטור העלה לי סימני שאלה שם אבל כשהבטתי במסלול צינורות המים אמרתי לעצמי שאם יתנו מחיר הוגן על הדודג' אני אהיה מוכן לספוג את זה - הרגע הזה שהבחור שם אמר לי מחירן על הדודג'... 😆

אבל בבקשה אנשים יקרים - לא להשתלח זה בזה עם שליליות - זה חג בכל זאת וזה פורום למרות הכל. 

אני לוחץ על כפתורי התודה גם בכדי לסמן למגיב - שקראתי את דבריו, מתוך כבוד לבן אדם ללא כל קשר לתוכן שרשם ואיך שנרשם.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, lanosforce כתב:

לגבי אורן קורולה - חברה, תירגעו 

לפני 52 דקות, lanosforce כתב:

מותק של בן אדם ובסך הכל העלה לכאן תגובה כנה על החוויה שהוא עבר ורואה בה כטעות פטאלית - יתכן והוא יצא צודק ויתכן ולא אבל נתן את הדעה שלו. 

...

אז נכון שתגובה כזו יכולה לעורר רגשות שליליים ונכון שהיה אפשר פשוט לרשום באילו חוויות לא טובות הוא נתקל שגרמו לו להפרד מהאקסמפלר לאחר שישה חודשים אבל טוב שהגיב וטוב שרשם כי למדתי עוד משהו. 

הלוואי על כולנו גישה בריאה לביקורת כמו הגישה שלך. :-)

מדובר בפורום ציבורי, וכל אחד צריך להרגיש חופשי לתת ביקורת _ולקבל_ ביקורת. ההתרשמות של אורן נובעת מהניסיון האישי שלו ולא מסתם שמועות, ולכן יש לה משקל.

לגבי סגנון וכו' - בחיאת, חבר'ה, תגדלו קצת עור פיל. אחד הדברים הכי מיותרים שבנאדם יכול לעשות זה להיעלב _בשם מישהו אחר_. עשיתי את זה מספיק, זה מטופש.

נ.ב. כמעט פספסתי את זה -

לאנוס, כשפתחת את מכסה המנוע השארת שם סימני התכופפות?? או שלא קראתי נכון...

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...