Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

lanos, תתחדש ותהנה מכל הנעה!!

כתיבה מושלמת, תענוג לקרוא!!

בהתחלה לא הבנתי ולא האמנתי איך העזת להחליף את הבהמה באיזו צרפתייה מפוקפקת, וככל שהמשכתי לקרוא הכל התבהר!

אעקוב, מקווה מאוד בשבילך שלא יהיו תקלות.

באשר לכמה תגובות האחרונות פה - ויכוח לגמרי חסר משמעות.

כל אחד הוא בעל צרכים ורצונות שונים ולא כל דבר מתאים לאחר ולהפך.

ברור שסטודנט אינו יכול להרשות לעצמו להפסיד יום עם הרכב לעומת אדם עם רכב שני בבית שיכול להרשות לעצמו להעמיד את הרכב יום יומיים פעם בכמה חודשים כדי להנות מהיתרונות בכל יום אחר(ויש יתרונות!).

מעבר לכך, אנחנו בפורום של אנשים שאוהבים רכב, כן גם לטפל בו לפעמים כדי להנות מדברים שאין ברכבים שלא צריך לטפל בהם.

על אחת כמה וכמה כאשר הכל נעשה תוך חישוב מדויק (כמה שאפשר כמובן לא הכל ידוע מראש) ולא ככה סתם על הדרך וללא מחשבת תחילה.

ומשפט כמו "הרכב נועד לשרת אותי" ללא ספק מתאים יותר לאנשים שמסתכלים על רכב להגיע מא' ל ב' וזהו.

ואי אפשר לתרץ את זה כ"גם משהו שקונה רכב במיליון חושב שהרכב צריך לשרת אותו" כי אף אחד מאיתנו לא יתנגד לרכב יותר טוב וברור שכולם יעדיפו E CLASS חדשה על איזה פוקוס רגילה ישנה.

ובטח ובטח שמי ששם מליון שקל על רכב כזה או אחר רק כי יש לו ולא כי הוא אוהב אותו\את הנהיגה שלו\ את האופי שלו וכו' , מתעניין מלכתחילה אך ורק בשימוש שלו כלהגיע מא' לב' פשוט יש לו אפשרות להגיע ברכב יקר זה הכל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, חולהרכב כתב:

lanos, תתחדש ותהנה מכל הנעה!!

כתיבה מושלמת, תענוג לקרוא!!

בהתחלה לא הבנתי ולא האמנתי איך העזת להחליף את הבהמה באיזו צרפתייה מפוקפקת, וככל שהמשכתי לקרוא הכל התבהר!

אעקוב, מקווה מאוד בשבילך שלא יהיו תקלות.

תודה רבה! קודם כל. 

וויתרתי על הדודג' מהרבה סיבות - אחת מהן שלא כתבתי אותה כאן עדיין היא גם מצב הגב והברכיים שלי בשנים האחרונות. 

הניסיון הראשון להגביהה את הדודג' היה בחניה של חבר מהעבודה שעושה הכל בעצמו ויש לו רנגלר רוביקון ארוך סופר משופר והטעות שלנו היתה שלא לקחנו מכווצי קפיצים מתאימים לעבודה הזו ואז נאלצנו לבטל משימה ולחזור אחורה - לקח לנו 6 שעות בהן אני חשבתי שאני אגמור במיון מתשישות וכאבי גב - במשך כל הסופשבוע שכבתי חולה והבנתי שעבודות מהסוג הזה הן כבר מחוץ לספקטרום הפיזיולוגי שלי. 

בסופו של דבר זה היה מזל שלקחתי את הדודג' למוסך בקסם שהתקין את ההגבהה בשבילי כי מתברר שעל פי חוק קפיץ חייב לשבת על גומיה בינו לבין הבולם כאשר הקיט הזה הגיע - ללא גומיה - הבולם בנוי כצלחת בתחתית שלו וסקייג'קר עשו את הקפיץ עם תחתית ישרה - בארה"ב זה עובר, בארץ לא. היה מזל כי אחרת הייתי צריך לפרק הכל ולעשות שוב מהתחלה. המשפר בקסם ידע את זה מראש. 

ואז התחלתי לשמוע גם קצת רעשים מאזור ציריה אחורית בדודג' - וזה היה כבר אחרי שעברתי טסט למזלי (אחרי שהוצאתי 4500 שקלים על החלפת משולשים, גומיות ציריה והגה, התקנת קולר גיר ועוד כמה דברים) ואז היו כמה פספוסי הנעה שמקורם לא ידוע וכבר הבנתי ש:

א. אני לא עושה שטח כמעט בכלל.

ב. אני כבר נוסע ברכבת וקורקינט בכדי להביס קצת את הפקקים בבוקר ובכדי לחסוך כסף על הדלק בכדי שאוכל להתאושש כלכלית לנגלה הבאה של התקלות שכבר מסתמנת באופן ברור שהולכת לבוא עד הטסט. 

ג. אני כבר מתקשה פיזית לטפל בכל דבר שהוא מעבר לטיפול שוטף או משהו קליל עד בינוני.

ד. זה כבר מתחיל להיות חוסר אחריות מוחלט מבחינה כלכלית.

זה כבר חתם את זה שבמקסימום אני בשנה האחרונה שלי עם הרכב הזה והוא עף לקראת הטסט. 

ובהתחלה תשים לב שבכלל חיפשתי לי רכב קטן - רנו טווינגו שנה עד שנתיים על הכביש, סוזוקי ג'ימני 

ואז פשוט הבנתי שכדאי לי לרדת מזה כי אני לא מחפש רכב שחוויית הנהיגה בו היא סוג של עונש - אני מחפש להגיע לרכבת או לעבודה בנוחות ובפינוק עם רכב סטנדרטי סה"כ - בלי דיפרנציאלים, טרנספר ובלי פיתויים לשטח שיכול בקלות להביא לבלאי ונזקים לא זולים לטיפול - שכבר אין לי כוחות לטפל בהם - לא בשלב הזה לפחות, כרגע אני זקוק למשהו אחר. 

התכנית היתה כמו שאמרתי לסחוב קרוב לשנה ולהחליף לוולבו T5 - הייתי נעול על זה! 

ואז הקרוקומבוש פשוט היתה חייבת לדפוק הכל. 

😂

• מעניין 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, lanosforce כתב:

סלח לי יקירי - אני מבין אותך לחלוטין. 

תיקח בחשבון שכשאני הייתי בגילך - קניתי פיאסטה C שנת 89 ב14 אלף שקלים והחזקתי אותה במשך שנתיים וחצי עד שממש עשתה לי צרות. 

(ואז בדרך גם צבעתי אותה לבן עם כתמים שחורים וגם התקנתי בה צופר שעושה מו ומערכת פסיכית משאריות יד2 - אבל זה אני וככה אני ולא אני לא צוחק) 

כן אנחנו בהחלט בשלב שונה מאוד! בחיים שלנו - הייתי שם ואני מאכל לך מכל הלב להתקדם, להתמסד ולהגשים דברים. הייתי בטוח דווקא שאנחנו באזורים דומים בחיים.

ואח"כ היתה לי דייהו לאנוס שהיתה אמורה להיות רכב אמין - קוריאני - ואלוהים איזה מרורים הרכב הזה האכיל אותי - יותר גרוע מהדודג'!!! ביי פאר יותר גרוע מהדודג'. 

אכלתי שם חצי ממחיר הרכב בצניחת מחירון בדיוק כמו בדודג' אבל את החצי השני אכלתי בתקלות - וזה כשאני ללא יכולת כלכלית לעמוד בזה בניגוד למה שעבר עליי עם הדודג' - ושם זה לא היה במודע ולא היה מבחירה. 

אח"כ היה לי עשור וחצי שקט של טויוטות קורולת ואוונסיס, מיצובישי לנסר, רנו מגאן שהפגינה אמינות מופתית! בעסקה בלתי נתפסת מול קרסו וצה"ל בזמנו (בהצדעה) ואז הגיעה הסובארו. 

לא - אין כאן מקום לשום השוואה ואני כמו שאמרתי מבין אותך היטב - אתה מתנהל נכון וחשוב בשלב הזה שתקפיד על כך! שאפו.

ולגבי המחירון - כי לדעתי את נושא התקלות חאלאס חברה, מיצינו? תנו לי ליפול על הפנים ולשתף אתכם בזה עם המון הומור. 

לגבי המחירון - ראבאק, אני מכיר את שוק הרכב היטב - קניתי צרפתיה בארץ הקודש - בת 6 במחירון שהוא בפני עצמו מגוחך - אין לי שום אשליות שאם אחזיק אותה 4-5 שנים אם אני אמכור אותה מעל עשיריה אני צריך להגיד תודה. אולי אפילו זה יהיה נס. (ובדרך יכול מאוד שיהיה לי לא מעט שחור)

טוב, נקודת המוצא שלך ושל אחרים כאן היא שקנית קטסטרופה מוטורית וכל שנשאר לך הוא לעסק בחשבונות שאולי יקלו על המכה. מה שמגוחך בענין הזה היא העובדה שלא מדובר ביותר מספקולציה שמסתמכת על מישהו שהיה לו כזה אוטו וראה או שמע על עוד שתיים שבאחת הלך הרדיאטור ובשניה לוח המולטימדיה מרצד או משהו דומה. אבל את התקופה הדון קישוטית של מלחמה בטחנות רוח כבר עברתי מזמן, אז כל שנותר לי הוא לעוץ לך לחפש קיר מעט רך שלא יכאב יותר מדי ולדפוק בו טוב טוב את הראש. יאללה מברוק ושכל שיוותר לך הוא לומר בעוד זמן שיש בו טעם לבחינה לאחור, מי זה ה... הזה שהפחיד אותי מהאוטו וסיפר לי זוועות על חלקים מתקלפים ומסכים מרצדים. הנסיון הפרטי שלי שכאמור לא אומר כלום לגביך, מוכיח שזו האפשרות הסבירה יותר.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? איך... איפה?! הבנת שנקודת המוצא שלי היא שמדובר בקטסטרופה מוטורית?!? לא הייתי רוכש מלחתכילה אם זו היתה ההבנה שלי. 

הבנתי שיש לרכב הזה צרות אופייניות שצריך להזהר מהן ושמתי לשם כך סכום בצד - כל השאר זה הפחדים וההיסטריות הפסיכולוגיות של חלק מהמגיבים כאן ושאר כוויות שחלק מהמגיבים כאן חטפו. 

בזמנו כשראיתי שם A8 וגם קאיין - באלו לא נגעתי למרות שהיה לי די ברור שהייתי נהנה מאוד - למה? כי שם יש תקלות פוטנציאליות שהן מעבר ליכולת האחזקה שלי - אז לא נגעתי למרות שממש ממש רציתי. 

אני יכול להגיד לך שהיו לי עוד כמה וכמה אפשרויות מאוד מעניינות כמו קשר מאוד חזק דרך המשפחה למישהו שיכול לארגן לי מונית להסבה - C או E או אפילו S קלאס ואני מדבר על רכבים שמורים בלבד. 

אבל זה היה באמת - במקרה, שלקחתי לי שעתיים פנויות באיזה יום שישי ופשוט נתקלתי במשהו שראיתי ודיבר אליי גם להגיון - כן כן, להגיון - וגם אל הלב וזה היה מספיק לי בשביל שזה יהיה הדיילי דרייבר שלי בשנים הקרובות להגיע לעבודה, לרכבת ולכל מקום אחר. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה אוטו בהנחה שהוא עתיד לבלות זמן לא קצר במוסכים ואפילו טורח לאשש את דעת החברים האחרים שמשתתפים ב "חגיגה ", הוא מבחינתי מי שבחניה אצלו עומדת קטסטרופה מוטורית, אתה רשאי כמובן לראות בכך מחיר ששווה לך לשלמו, אני לא ומבחינה זו אני מתחבר יופי לאלו עבורם אמינות סבירה ולמעלה מכך הוא תנאי שאין בילתו. ההבדל הוא שעבורי צרפתי, אפילו צרפתי פרימיום, אינו מונח נרדף לקילקולים ותקלות, הנסיון הפרטי שלי, אמנם עם מכוניות לחם וחמאה, גם הוכיח לי זאת עם השנים. אשר לפרימיום, את האוטו שלך לא מכיר, אבל מכיר לא רע 508, גם XM של חבר שקנה בגרושים ואהב אותה יותר מאשתו היכרתי, אפילו נהיגה ב DS 21 מקורית יש לי ברזומה אי שם לפני כמה עשרות שנים. אז לא מסתמך על אלו כי לא היה לי נסיון ארוך טווח עם אף אחת מהן, אבל לא זוכר סיפורי זוועה של הבעלים, נדמה שדי להיפך. בכל מקרה מאחל לך שוב ובאמת מכל הלב להווכח שטעית ויש לזה אגב סיכוי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הדגם הספציפי, אבל אתה בהחלט הולך להנות מהנוחות ברכב הזה.

המושבים בקסנטיה שהייתה לי, היו הכי נוחים יותר מאשר בכל הרכבים שהיו לי.

אני מבין שDS5 זה רכב שונה לגמרי מהקסנטיה, ומקווה שהיה שיפור ניכר לטובה מבחינת האמינות.

טוב לראות לשם שינוי מישהו שלא מסתכל על זה דרך משקפיים ורודות, ומקווה שהDS5 תפתיע אותך לטובה, למרות שקורולה זה רוב הסיכויים לא יהיה.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, היתה לי מגאן 2008 במשך שנתיים ורבעון עם אפס תקלות ובלאי אחד בתושבת גיר שהסתכם ב170 שקלים במוסך מורשה. 

לחמי היתה מגאן 2006 שנים ארוכות והתקלה היחידה בה היו שסתומי הגיר AL4 שהוחלפו ב2500 שקלים - ממש "קטסטרופה". 

היום יש לו פלואנס 2014 - הוא קנה אותה במטרה להחזיק אותה שנה - אני חושב שהוא כבר בשנה השלישית שלו איתה. והרכב השני שלהם קורולה 2013 - שני הרכבים מפגינים את אותה רמת אמינות, הקורולה חזקה יותר, הפלואנס נעימה יותר. 

הרכב שהיה להם לפני כן היה דייהו רייסר 96 - קוריאני עם מכלולים של אופל קאדט - הרכב ראה מוסכים כאילו והיה אלפא רומיאו או לאנצ'יה מהדגמים הלא אמינים. 

לאחותי היתה אופל קורסה 7 שנים - שום כלום תקלות - נאדה - לפני כן, דייהו סופר רייסר שלא ידע שום דבר חוץ מצרות. 

האם אני חושב שדייהו מותג לא אמין - מוזר, כולם אמרו עליהם שזה קוריאני, אמין כמעט כמו יפני - אני, אחותי, ההורים של אשתי לא ידענו שום דבר חוץ מצרות מהרכבים האלו, המותג לא קיים כבר ונבלע לתוך שברולט\אופל - אבל כנראה שהוא קיבל את התדמית אז של רכבים אמינים - כנראה בגלל שרוב האקסמפלרים סה"כ כן היו כאלה. 

אמינות - היא נגזרת של תכנון ואיכות אבל היא גם נגזרת ישירה! של תחזוקה ואחזקה - על תכנון ואיכות אני אוכל להתגבר עם עין פקוחה ותחזוקה מונעת בלבד וזה גם חלק מתחזוקה ואחזקה. 

אבל אל תשליך מכל התגובות כאן - שאני בהכרח מפחד מזה ויושב מתחת למכשיר אדים חמים\קרים. ההפך המוחלט הוא הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם קנה אוטו מיוחד וזכה באופו דיי יוצא דופן לקבל תמיכה מהבית אבל כאן, דוקא כאן הוא צריך להתגונן מפני כל המבקרים. 

מישהו כאן משתתף איתו בעלויות האחזקה או מחויב לקנות ממנו את הרכב? 

אם כולם היו קונים רכבים אמינים ופשוטים, לא היה מה לחפש בפורום הזה, רדו ממנו. 

עריכה אחרונה על ידי parnuk
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה טועה,אבל נראה שיש 2 גישות לאמינות.

הראשונה,כמה הרכב ייסע ללא תקלות בהנתן אחזקה שוטפת "לפי הספר".

והשניה,כמה אפשר למשוך אחזקה שוטפת/לחיות על אחזקת שבר ושהרכב ייסע ללא תקלות.

אם יש לך פלואנס וקורולה סיכוי טוב שלפי גישה 1 יפגינו אמינות.

אבל אם אתה פועל לפי גישה 2 הרנו תיפול בסבירות גבוהה יותר מהקורולה.

parnuk, אף אחד לא תוקף,הרוב פה מנסים להכניס בן אדם לפרופורציות למרות שהוא גם ככה נמצא בהן.

עדיף לקבל תגובות ענייניות מבעלי רכבים גם אם הן לא נעימות מאוסף של "איזה יופי תתחדש/תהנה/אחלה אוטו".

עריכה אחרונה על ידי halperin96
  • אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהיה פה מישהו שבא בגישה של "כמה חרא אתה הולך לאכול מהרכב הזה".

אנשים אמרו את דעתם ונסיונם מתקלות שיכולות להיות, פותח השרשור ניראה שמודע ולקח בחשבון את הרוב המוחלט שלהם, וזה הכול. 

עדיף להיות ככה, מאשר לחשוב "אצלי בוודאות הכול יהיה בסדר, שיתפוצצו כולם". 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכל מהכל אני מניח לגבי הגישות של החברים כאן - כרגע, המצב הוא מאוד סטטי בגלל מה שקורה עם הקורונה וגם הרכישה היתה בכדי להגיע למצב יותר "סטטי" מלחתכילה אבל עדיין - שיהיה מעניין. 

אני מקווה מאוד שתוך מספר חודשים ספורים אני אוכל להתקדם להתקנת מערכת סטריאו ברכב הזה. 

אפרופו אין לי שווום כוונה לטפל ברכב במוסך מורשה - טיפולים שותפים עצמאית או במוסך טוב בקסם וטיפול אצל מוסך מומחה - אני מתכוון לטפל אצל גבע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.4.2020 בשעה 10:14, lanosforce כתב:

כי אני כבר בן 42.5 
ואני לא יודע עוד כמה זמן השפיות והבריאות שלי יחזיקו מעמד בשוק ההייטק ועוד כמה זמן אוכל לייצר כלכלה שכזו - ולכן, אני רוצה להנות כרגע ולעשות דברים שאתחרט עליהם מאשר להתחרט על דברים - שלא עשיתי! 

הרכב הבא שלי יהיה קודם כל רכב אמין! ורק אח"כ אחד כזה שיש בו ערך מוסף - מה הרכב יהיה? לא יודע, לא משנה לי כרגע, אני עם הDS ועם הסובארו. אבל בהחלט להרפתקנות הזו יהיה סוף - רק שלא כרגע. 

אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד!
קנית רכב מיוחד ויפה מאוד לדעתי עם תמורה גבוהה לכסף, תהנה ממנו ואל תשכח לשתף אותנו בתהליך.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, 133hp כתב:

אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד!

תודה איש יקר - זה ממש לא העניין של דין וחשבון. אני אוהב להסביר את עצמי ולשתף את התהליכים שמביאים אותי למעשים, קבלת החלטות. 

לפעמים מקבלים ככה פידבקים שנותנים לך אפשרויות שלא חשבת עליהן או אולי גם פידבקים שמשחקים תפקיד משלים מאזן.

אני יכול לאמר שבשרשור של הדודג' הרבה מהדברים שעשיתי שם גם היו בהשפעת תגובות שניתנו שם זה אפילו הגיע לרמה שנוצר קשר אישי ביני לבין חבר פורום אחר שרכש את אותו הרכב והמידע שקיבלתי ממנו לא הייתי יכול לרכוש או למצוא בשום מקום אחר - דוגמא אחת. 

אני יכול לאמר שבשרשור פרוייקט אופטימוס (מערכת סטריאו בסובארו) ושרשורים נוספים שהיו קשורים לנושא - למדתי לתכנן בתלת ממד ויצרו איתי קשר אנשים שעובדים בתחום וממש הדפיסו בעבורי דגמים שעיצבתי ואני במקביל התנסיתי עם החומרים התעשייתיים שמהם המוצרים הודפסו - נוצרו לי מזה חברים שאני עד היום בקשר איתם, עם חלקם בקשר הדוק על בסיס יום יומי. 

זה לא רק פורום רכב - אם אתה יודע איך להשתמש בכוח האנושי העצום ובידע המקצועי הבלתי נתפס שקיים כאן - אפשר לעשות המון דברים! יש כאן קהילה הרבה מעבר למוטוריקה. 

אז אני משתף - המון.

וגם מקבל בחזרה. וגם נותן מהידע שלי איפה שאני רק יכול.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

אנשים אמרו את דעתם ונסיונם מתקלות שיכולות להיות, פותח השרשור ניראה שמודע ולקח בחשבון את הרוב המוחלט שלהם, וזה הכול. 

עדיף להיות ככה, מאשר לחשוב "אצלי בוודאות הכול יהיה בסדר, שיתפוצצו כולם". 

אז איך אתה קורא למי שסיפר לפותח שהוא רץ למכור אוטו זהה חצי שנה אחרי שקנה אותו כי נבהל מהמרורים שהוא האכיל אותו ? 

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

כנראה שפיספסת את זה:

בתאריך 8.4.2020 בשעה 21:59, oran corolla כתב:

מזלט ברוך הבא לטעות חייך .

• אהבתי 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...