Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת Epc סיאט לאון 2014

daniely
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום חברים, בזמן האחרון נדלקת לי מדי פעם נורת Epc והרכב לא סוחב, אני ירושלמי, ניגשתי למוסך צ'מפיון בירושלים, ונאמר לי תוך דקות ספורות, כנראה שהלך הטורבו, איפסו את המנורה, יצאתי משם, ולאחר כ 20 דקות הנורה דלקה שוב. 

אשמח לתשובות מכם. 

IMG20200322152319.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

בעקבות ההמלצות כאן בפורום נסעתי למוסך רון בתל אביב כבר בטלפון רון אמר לי " לא נראה לי שהלך הטורבו". כשהגעתי מיד רון בדק את הרכב ואמר לי ניתן לבצע כיול יעלה לך כחמש מאות ש"ח כולל מעמ. זה פחות מעשירית מהחלפת הטורבו. רון אמר לחשמלאי שלו אלכס לקבל פיקוד על התקלה ובאמת לאחר כשעתיים וחצי יצאתי מהמקום עם טורבו תקין חזרה לירושלים הרכב נוסע כמו חדש והנורה לא נדלקת. תודה להמלצות שלכם כאן ותודה למוסך רון על המקצועיות והשרות המהיר והיעיל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל והכי כלכלי זה להחליף את כל החלק עבור המורשה...למה שהמורשה ייתעסק בקטנות? גם לא ניראה לי שהוא ידע שמדובר באופציה כזו של כיול ואיפוס אלא כניראה זו השיטה שלפיה הם עובדים בראש ובראשונה. בהחלט זוועה. לעניין הכיול מה זה אומר בדיוק? מה מכיילים? מדובר בעידכון גירסא כלשהי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קל זה להשמיץ.

איפה הזוועה? אתה לא יודע מה זה בכלל הכיול הזה, אתה לא יודע כי קבעו סופית כי הטורבו הלך, הרי כתב שכנראה הלך , נראה שיצא משם בלי אבחון סופי.

לא ברור מה קרה בכלל במוסך המורשה ונשמח לקבל פרטים, לפני שנביע דעה שהיא קצת יותר מהססמאות הסטנדט של מאור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, danniel כתב:

הכי קל זה להשמיץ.

איפה הזוועה? אתה לא יודע מה זה בכלל הכיול הזה, אתה לא יודע כי קבעו סופית כי הטורבו הלך, הרי כתב שכנראה הלך , נראה שיצא משם בלי אבחון סופי.

לא ברור מה קרה בכלל במוסך המורשה ונשמח לקבל פרטים, לפני שנביע דעה שהיא קצת יותר מהססמאות הסטנדט של מאור.

הכי קל זה להגיד ססמאות סטנדרט של מאור. כל התגובות שבאו לפני מאור שמבינים גם האחרים שהמורשה כבר חרץ גורלו של הטורבו זה בסדר? עוד מסמר בנוגדנים שלך אליי אבל כבר התרגלתי. ואיפה בדיוק במורשה לא בדקו סופית? הכניסו את הבן אדם, איפסו לא מנורה ואמרו שכניראה הלך לו הטורבו..ספק אם יש משהו ברור יותר מזה. מילא היית אומר מוסך מידרכה בלי ציוד ומיחשוב אבל מורשה שיש לו הכל? 

ושחור על גבי לבן מוסך רון הציל את הבן אדם וכל הכבוד לו ולרון לא יהיה תחליף בקונצרן הזה. אז שצריך לפרגן מפרגנים מכל הלב. שרואים מוסך שטועה באבחנה ומשער שכניראה הלך הטורבו זה מבאס כי זו כניראה טעות שהייתה ניכמרת בכמה אלפים טובים. 

ותאמין לי דניאל כמו שאתה מהתחום לא מאתמול גם אני לא משלשום ולרוב הטעויות המרות לצערי אני אומר ולא בשוגג קורות הרבה דווקא במורשה יבואן. אני מאמין שאם היו משקיעים מעט יותר סבלנות ולא מריצים לקוחות כיו במסוע של סופר התמונה הייתה נראית אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך, או לי לצורך העניין,  מספיק מידע כדי לשפוט ולקבוע דיעה על התנהלות המורשה בי"ם.

חכה קצת , אולי נקבל תשובות ענייניות ומענינות לפני שנצא בהצהרות דרמטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה פה הצהרה, אלה חשד שהעלה המוסך והוא יצא משם בגלל מה בדיוק? לא ברור. 

עשו אבחון מסודר וקיבל אבחון סופי והצעת מחיר? למה הרכב יצא אחרי כמה דקות בלבד עם איפוס מנורה בלבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...