Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10 שנת 2015

Mig2
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות את הדגם של הסופריים מנוע 1250 אוטמט עם 80 אלף קילומטראז יד ראשונה פרטית ב 40 אלף שח

שמעתי שהצריכת דלק על הפנים?זה נכון?

אני אעשה נסיעה בינעירונית מנס ציונה לראשון של 20 דק כל בוקר בהגזמה(אם יש פקקים) ומקסימום נסיעה של נס ציונה לרחובות בערבים שאין פקקים.

מה אומרים? יהיה כזה גרוע?

עריכה אחרונה על ידי Mig2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק אכן הנקודה החלשה של הרכב, מנגד, שאר הדברים ממש טובים.

המושבים נוחים עם סלון נעים עקב שילוב צבעים, לא מטען בין הגדולים בקטגוריה, מנוע 4 צילנדרים שלא רועד בעמידה וגם מבחינת הזריזות הרכב יספק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

צריכת הדלק אכן הנקודה החלשה של הרכב, מנגד, שאר הדברים ממש טובים.

המושבים נוחים עם סלון נעים עקב שילוב צבעים, לא מטען בין הגדולים בקטגוריה, מנוע 4 צילנדרים שלא רועד בעמידה וגם מבחינת הזריזות הרכב יספק.

כמה הצריכת דלק כבר גרועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למצופה גרועה מניח שתראה 1/12+ בתחנה (בנסיעה פקוקה)

אבל כמות הנסועה שלך נראת נמוכה אז מה יהיה הפער החודשי לעומת רכב אחר עוד 150 ש"ח? לטעמי זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, llaavvii כתב:

ביחס למצופה גרועה מניח שתראה 1/12+ בתחנה (בנסיעה פקוקה)

אבל כמות הנסועה שלך נראת נמוכה אז מה יהיה הפער החודשי לעומת רכב אחר עוד 150 ש"ח? לטעמי זניח.

אז חוץ מצריכת דלק שלטעמך היא זניחה איך האוטו בכללי? שווה 40 אלף עם הנתונים שרשמתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו יחסית אמין נוח בצורה סבירה, המחיר נראה לי קצת גבוה (במשא ומתן קצר לטעמי תוכל "לקלף" כמה אלפי שקלים),

האם זאת תמורה טובה לכסף - ימים יגידו

לי היה פעמיים קיה פיקנטו (גם אחלה רכב) אבל בשורה תחתונה פחות התאים לצרכי אז האם הקניה הייתה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, llaavvii כתב:

הרכב עצמו יחסית אמין נוח בצורה סבירה, המחיר נראה לי קצת גבוה (במשא ומתן קצר לטעמי תוכל "לקלף" כמה אלפי שקלים),

האם זאת תמורה טובה לכסף - ימים יגידו

לי היה פעמיים קיה פיקנטו (גם אחלה רכב) אבל בשורה תחתונה פחות התאים לצרכי אז האם הקניה הייתה טובה?

ואיך לדעתך הרנו קליאו אוטמט טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזקה משמעותית מהיונדאי, איכות חומרים עדיפה, איבזור טוב יותר, תא מטען גדול יותר.
מנגד יש תלונות לגבי המח גיר.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...