Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד אוטו גם במאזדה!

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

החל מהשבוע, מאזדה תומכת רשמית במערכות שלה (MZD) גם באנדרואיד אוטו ולא רק באפל קאר פליי.

לא נדרשת הורדה של אפליקציה ייעודית.

מה כן נדרש?

1. התקנת המערכת במרכז מורשה

2. עדכון גרסה למערכת הרכב

3. גרסת אנדרואיד 10 ומעלה בנייד

המחיר להתקנת המערכת אצלנו: 1,399 ש"ח כולל מע"מ ועבודה.

מוזמנים לשאול שאלות :)

עדי

• מעניין 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום עדי,

אני עשיתי שדרוג מולטימדיה ברכב מאזדה שלי לפני כשנה וזה תמך ב-Android Auto בנוסף ל-Car Play. הסיבה שלא מזכירים על Android Auto בארץ כי אין תמיכה רשמית של גוגל (לא ניתן להוריד את האפליקציה בטלפון נייד מחנות Play Market). בפועל זה בדיוק אותה גרסת תוכנה של מולטימדיה ברכב.

גרסת אנדרואיד בטלפון על פי אתר רשמי של גוגל מ-6 ומעלה (אצלי זה עבד על גרסה 8 והיום על גסרה 9 ללא שום בעיות).

רשמת שאין צורך בהורדה של אפליקציה ייעודית רק צריך להוסיף שזה רלוונטי רק אם בטלפון מותקנת גרסת אנדרויאד 10 כי רק בה Android Auto הוא חלק אינטגרלי ממערכת הפעלה כל שאר הגרסאות יש צורך להוריד אותו בנפרד רק לא דרך חנות רשמית של גוגל Play Market מאותה סיבה שאין תמיכה רשמית בארץ אלא דרך אתרים כמו apkmirror.com כקובץ התקנה apk.

נ.ב

ברור לי לחלוטין שהודעה היא למטרת תוכן פרסומי בלבד ואין שום בעיה אבל לפחות לא צריך להטעות אנשים בפרטים לא מדויקים.

שיהיה בהצלחה

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 3 שעות, Tom_22 כתב:

קרא שנית את נקודה #3 אחרי "מה כן נדרש".

תודה על החידוד לחידוד ;-)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...