Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי הביוב - להתפקד

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלות ביטוח עם שרברב פרטי זניחה ולא משמעותית כמו שחושבים, מומלץ.

ניתן לבחור בשרברב פרטי לצורך נזקי מים בתוספת עלות של 2417 ₪ השתתפות עצמית 1500.₪

כשכל הפוליסה עולה 1800 ש"ח, תוספת של 2400 ש"ח... זה לא זניח!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו לפני כמה חודשים מקרה זהה, רק בלי כיסוי ביטוחי.

אחרי שנתיים של סתימות חוזרות בקו הראשי, הוחלט להביא איש מקצוע עם מצלמה, כדי לנסות לאתר את הבעיה. עד אז, ההשערה ההיתה שמשפחה אחת בעלת ילדים קטנים, משליכים מגבונים שאינם מתכלים. סתם העללנו עליהם.

המצלמה איתרה את המקום הבעייתי, עם הצטברות של מים עומדים, לא נראו שורשים. הוא הגיע למסקנה שיש שבר בצינור, כנראה בגלל שקיעת קרקע (בניין של 29 שנים), והסתימה מתרחשת בגלל מוצקים מכל הסוגים שמתגבבים באיזור השבר. המליץ להחליף את כל הקו (8 מטר) בקטע הרלוונטי, ולא לעשות תיקון נקודתי. עומק מירבי, כ-2.3 מטר.

הבחור הציע להביא מישהו אחר כי הוא עסוק, ומאחר ואיזור העבודה צר, יהיה צורך להוריד באגר קטן עם מנוף. עלות משוערת כ-30k. ביקשנו מאחד השכנים לנסות לקבל הצעת מחיר ממישהו שהוא מכיר. בעל המקצוע אמר שיביא שני פועלים שיחפרו ידנית, עד שיחשפו את הצינור כולו, ויחליף את כל הקו. עלות, 12k. העבודה לקחה ברוטו שבוע.

אני נוטה להצעה של נקמיצ'י, לתקן במסגרת הביטוח, אבל מה קורה אם הפאטש יחזיק רק עד קצת מעבר לתקופת האחריות? לעבור את כל הסאגה מחדש? אצלנו, ממש ריחמתי על השכן שהקו עובר בתוך הגינה שלו. לא הייתי רוצה להיות במקומו.

בהצלחה [emoji1696]

עבודת מחפורון ליום ~ 2K ש"ח

זה עדיין יותר וזול מלחפור שבוע ידנית.

אצלי זה 5 מטר צינור בגינה, עומק 1-2 מטר...

נגיד 2K מחפורון, 2K עבודה, 2K חומרים (הגזמתי) = 6K על יום עבודה!

איך יצא 10 או 12 או 30K?

אינסטלטורים זה העתיד, מי שמוכן ללכלך את הידיים, עושה מלאאאאאא כסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ששמענו "30", חטפנו את ה-"12" בשתי ידיים, לפני שיתחרט.

גם עם מחפרון, לא היו מסיימים ביום. בנוסף לעלויות של שכר פועלים, חומרים וכו', כנראה שה"קבלן" צריך להשאיר בכיס כמה אלפים, לא? מה שכן, הם עבדו קשה, ימים שלמים, מצאת החמה עד צאת הנשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודת מחפורון ליום ~ 2K ש"ח

זה עדיין יותר וזול מלחפור שבוע ידנית.

אצלי זה 5 מטר צינור בגינה, עומק 1-2 מטר...

נגיד 2K מחפורון, 2K עבודה, 2K חומרים (הגזמתי) = 6K על יום עבודה!

איך יצא 10 או 12 או 30K?

אינסטלטורים זה העתיד, מי שמוכן ללכלך את הידיים, עושה מלאאאאאא כסף.

זה בדיוק מה שאני עשיתי.

הבאתי מחפרון ליום, גילה את כל הצנרת, עוד יום, החלפתי הכל עם שיפועים גם של המנהולים, ביום השלישי המחפרון חזר לשעתיים כיסה את הכל.

יצא הכל כולל הכל פחות מ7k. ומדובר בקו של 50 מ' סביב הבית עם 3 מנהולים.

לא טרחתי לבדוק מחיר של בעל מקצוע.

אין ספק שללכלך את הידיים זה העתיד.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לבחור בשרברב פרטי לצורך נזקי מים בתוספת עלות של 2417 ₪ השתתפות עצמית 1500.₪

כשכל הפוליסה עולה 1800 ש"ח, תוספת של 2400 ש"ח... זה לא זניח!

דרך מי אתה מבוטח? מה גודל הבית

גודל בית 150 מטר - עלות ביטוח כ1300 שקל לשנה כולל שרברב פרטי!, השתתפות עצמית 750 שקל בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך סוכן שהומלץ לי בפורום לפני כמה שנים (בר-עוז) עם חברת כלל

1800 ש"ח לשנה ל ~ 290 מטר בנוי

אם יש לך המלצה אחרת אני אשמח לשמוע, כי בפעם היחידה שהייתי צריך סוכן הם לא עזרו לי בשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המלצה לסוכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...