Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, ariel000 כתב:

בגלל שבעיקר משעמם לי בעבודה אז החלטתי לעשות סיכות לעת עתה.

באוקטובר 2019 רכשתי את הבונבונירה עם 33 אלף קילומטר.

כיום, כמעט שנתיים וחצי הרכב אצלי וכיום אני עומד על 90 אלף קילומטר.

עברתי על ההוצאות שעשיתי על הרכב עד כה ואני עומד על 15,000 אלף שקל שהוצאתי על הרכב.

לא כולל רישוי וביטוח.

האמת שחשבתי שעבר מזמן את ה-20 אלף שקל.

בגלל שאני מדמיין החלפה, נכנסתי ללוי יצחק ומסתבר שהרכב עולה 70 אלף שקל.

מעניין.

מזכיר לי את ימי הקסנטיה/מונדאו עליזים. רכבים שהורידו אותי מתוצרת אירופאית אחת ולתמיד.

אתה כל פעם חושב שזהו, סידרת הכל וסוף סוף יש לך רכב תקין ואמין, ואז משהו אחר מתחרבן בנבלה.

במקומך הייתי מחליף לכל דבר אחר שהוא לא פז׳ו, שיהיה גם מיצובישי אטראז׳, העיקר שתהיה לי צרה אחת פחות בחיים.

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

מזכיר לי את ימי הקסנטיה/מונדאו עליזים. רכבים שהורידו אותי מתוצרת אירופאית אחת ולתמיד.

אכן, לא משנה כמה הדגם האירופאי יהיה מוצלח הוא עדיין ידרוש יותר תשומת לב מתוצרת יפן ואולי גם קוריאה. 

עריכה אחרונה על ידי rev-Match

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הרבה זמן לא רשמתי פה, מראה על אמינות, טפו טפו טפו, חמסה חמסה חמסה חמסה חמסה שום בצל

אתמול ביצעתי כיוון פרונט 421 ש"ח.

צד ימין, קדמי ואחורי, היה זקוק לכיוון.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

נסעתי לגלילות לראות רכב אחר, לאחר מכן חזרתי.

כנראה היא נעלבה, קשה, כי בדרך נדלקה לי נורת מנוע ונסעתי ישר למוסך אורן בחולון.

הלך הממיר ולי התרוקן החשבון בנק.

אז ממיר + טיפול 20 אלף = 8,000 שקל.

• מבאס 7

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לעצמך טובה ורד מהצרפתים.

מדהים ככל שיהיה, זה לא שווה את החוסר אמינות.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה כואב, מאוד.. ואני ברצף עם צרפתיות כבר 16 שנים(עם הפסקה קלה של שנה)

זה כבר לא קשור לצרפתיה - אם זה מריח כמו רכב לימון, בטעם של רכב לימון...

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס להוציא סכום כזה.

בדקת מחירים בעוד מקומות לפני ששמת סכום כזה על התיקון?

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה מוציא לכולם, אבל לכולם את כל המחלות שלו לפי הספר, זה נראה כאילו זה לא תקלה אך זה פשוט יקר לאחזקה, מודה לה' על כל יום שנגמלתי מהמנוע הזה, הוא באמת פנינה וגם אמין להפליא!, (כן כן, אמין אך חלק מסביב לא בדיוק) אך יקר לאחזקה

מיכל דלק

ממיר קטליטי

מצערת

פורק שסתום טורבו

ועוד מיני תופינים

זה יוצא הרבה כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם הרושם שלי מהקסנטיה שהייתה לי.

המנוע והגיר היו אמינים. מאוד.

אה, והמושבים היו מאוד נוחים.

אבל כל השאר - לצבוע בכחול ולזרוק לים.

עד כדי כך שאין משמעות לאמינות המנוע והגיר ולנוחות המושבים.

והקטע עם הרכבים האלה שהם גם לא נותנים לך לחסוך למשהו חדש, תקין ואמין יותר.

תמיד צץ משהו, תמיד זה יקר, תמיד או שצריך להזמין חלק ייחודי מצרפת, או שהחלק עולה גרוש וחצי, אבל צריך לפרק חצי אוטו כדי להגיע אליו, ואז העבודה עולה טון.

עד שעברתי מהקסנטיה למיצובישי והבנתי שרכב יכול פשוט לעבוד בלי לשגל לך את המוח והארנק.

לדעתי - כל עוד האוטו שווה משהו, תיפטר ממנו. קח הלוואה אם צריך. תקנה קורולה/אלנטרה/פורטה לבנה/כסופה/שחורה ומשעממת, העיקר שתהיה אמינה, בלי נשמה ובלי מצבי רוח.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

תמיד צץ משהו, תמיד זה יקר, תמיד או שצריך להזמין חלק ייחודי מצרפת, או שהחלק עולה גרוש וחצי, אבל צריך לפרק חצי אוטו כדי להגיע אליו, ואז העבודה עולה טון.

זה יהיה קצת מצחיק לומר את זה, אבל אם להוציא בצד את עניין הרצועה, הסיטרואן C3 ב-45 אלף שנסעתי איתה, אף פעם לא היה לה שום עניין של אמינות, ואף פעם לא קיבלתי תחושה של "הנה, עוד איזה עניין מתחיל פה" 

מראה כמה חבל שהיה את כול העניין עם הטיימינג. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

זה גם הרושם שלי מהקסנטיה שהייתה לי.

המנוע והגיר היו אמינים. מאוד.

אה, והמושבים היו מאוד נוחים.

אבל כל השאר - לצבוע בכחול ולזרוק לים.

עד כדי כך שאין משמעות לאמינות המנוע והגיר ולנוחות המושבים.

עד שעברתי מהקסנטיה למיצובישי והבנתי שרכב יכול פשוט לעבוד בלי לשגל לך את המוח והארנק.

לדעתי - כל עוד האוטו שווה משהו, תיפטר ממנו. קח הלוואה אם צריך. תקנה קורולה/אלנטרה/פורטה לבנה/כסופה/שחורה ומשעממת, העיקר שתהיה אמינה, בלי נשמה ובלי מצבי רוח.

פותח השרשור בחיים לא יקנה יפנית.

הייתי ממליץ לבדוק כיוונים של וולוו, אולי S60 דור קודם מהשנתונים האחרונים (17 ומעלה) עושה רושם שתתאים לצרכים שלו בצורה טובה וגם תגלה רמת אמינות טובה יחסית לשאר האירופאיות.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, davemustaine87 כתב:

כ

זה יהיה קצת מצחיק לומר את זה, אבל אם להוציא בצד את עניין הרצועה, הסיטרואן C3 ב-45 אלף שנסעתי איתה, אף פעם לא היה לה שום עניין של אמינות, ואף פעם לא קיבלתי תחושה של "הנה, עוד איזה עניין מתחיל פה" 

היה לה סה״כ 45 אלף ק״מ? כי אם כן זה ממש לא מדד...

לפני שעה, gt3rs כתב:

פותח השרשור בחיים לא יקנה יפנית.

הייתי ממליץ לבדוק כיוונים של וולוו, אולי S60 דור קודם מהשנתונים האחרונים (17 ומעלה) עושה רושם שתתאים לצרכים שלו בצורה טובה וגם תגלה רמת אמינות טובה יחסית לשאר האירופאיות.

בהחלט יכולה להיות אופציה טובה...במיוחד אם היא תהיה Polestar!

לפני 15 שעות, ariel000 כתב:

נסעתי לגלילות לראות רכב אחר, לאחר מכן חזרתי.

כנראה היא נעלבה, קשה, כי בדרך נדלקה לי נורת מנוע ונסעתי ישר למוסך אורן בחולון.

הלך הממיר ולי התרוקן החשבון בנק.

אז ממיר + טיפול 20 אלף = 8,000 שקל.

כמה עלה הטיפול וכמה הממיר?? נשמע מחיר מופרך..

• אהבתי 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

כ

אמנם 45 אלף ק"מ זה לא מדד אבל מה שמוזר באמת זה שה508 והC3 בנויות על אותה פלטפורמת PF1 ויש להן לא מעט רכיבים משותפים.

יכול להיות שה508 של פותח השרשור באמת לימון, אבל הרושם שקיבלתי בכללי זה שרכבים על PF1 (שאלו 508, 307, קקטוס , C3, 2008 ועוד...) סובלים יותר מכל מיני מחלות קטנות מרכבים על פלטפורמת EMP1 (308, 3008, 5008 וC4 Picasso)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף מה שאתה מוציא על תיקונים כבר חסכת בהפרש הקניה ביחס למאזדה 6 או טויוטה קאמרי.

מי שמוכן לזה נפשית לדעתי זה עדיין קניה מוצדקת מקבלים אחלה של מנוע וגיר מבחינת ביצועים, שלדה נוחה ומתקשרת ויופי של אבזור ונוחות.

עריכה אחרונה על ידי TZR84
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...