Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנוע הזה רגיש מאוד לדלק לא איכותי

החלפתי בשנה אחת 3 פעמים פלאגים (אירידיום מקוריים) עד שעלינו על תחנת הדלק הסוררת (לא הייתי היחידי שנכווה ממנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

גמגום מלווה בטעויות הצתה ? רעש של גולת מתכת מהירה קופצת.?

לא.

לפני 3 שעות, אליהו שבת כתב:

המנוע הזה רגיש מאוד לדלק לא איכותי

החלפתי בשנה אחת 3 פעמים פלאגים (אירידיום מקוריים) עד שעלינו על תחנת הדלק הסוררת (לא הייתי היחידי שנכווה ממנה)

אני לא מתדלק בתחנה קבועה אחת, אני מתדלק בכמה תחנות.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.10.2021 בשעה 15:36, ariel000 כתב:

אתמול חבר טען שיש מצב שקניתי רכב לימון.

לדעתי החבר צודק.

אפילו עם קסנטיה (שהורידה אותי מתוצרת צרפת לתמיד) לא אכלתי מרורים כאלה, וזה היה רכב בן 14 עם כמעט 300 אק"מ (השעון נעצר על 280 ולא זז יותר).

לדעתך התמורה שאתה מקבל מהרכב שווה את התקלות - יותר כח לך.

אבל לדעתי לא הגיוני לקבל דברים כאלה ברכב בן 5.

נסה לנסח מכתב ליבואן או אפילו לפז׳ו עולמית, עם הפירוט שרשמת כאן, ותראה מה הם יגידו לך.

בתאריך 27.6.2021 בשעה 07:34, llaavvii כתב:

אל תתייאש...לפעמים זה קורה

אני רק אומר שבזמנו אחרי שהוצאתי יותר מ10K על הסיטרואן (BX בזמנו) נשברתי ומכרתי, כל פעם אמרתי הנה זה השקל האחרון שאני מוציא עליה החודש ומייד היה מגיע אחד נוסף.😂

כמו עם קסנטיה.

בכל פעם שהייתי חושב שהנה סידרתי הכל ועכשיו יהיה לי שקט, הייתי מקבל עוד הפתעה לא סימפטית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני, לא הייתי מגדיר אותו כרכב לימון אלא כאחד פחות מוצלח מבחינת תחזוקה,

תמכור אותו עכשיו (מנסיוני הרכבים האלו שאתה מתחיל לשפוך מזומנים זה לא מפסיק), תקנה לך מאזדה 3 2.0 הדגם המפואר,

תרגיש ירידה מסויימת ברמה אבל עדיין הרכב מרגיש פנימי פרימיום לגמרי ותקווה לשקט תעשייתי...

בכל מקרה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ברכבים האלה שהם מתיישנים לא משהו...

מצטרף להמלצה של שאר החברים, אולי הגיע להחליף את הרכב למשהו שיתן לך ראש קצת יותר שקט.

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, llaavvii כתב:

תמכור אותו עכשיו (מנסיוני הרכבים האלו שאתה מתחיל לשפוך מזומנים זה לא מפסיק), תקנה לך מאזדה 3 2.0 הדגם המפואר,

על גופייתי המתה, אני אקנה מאזדה.

• אהבתי 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ariel000 כתב:

מניסיון של יומיים עם מאזדה מהדגם המדובר - הפסד שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ariel000 כתב:

למה גזענות, המזדה 3 2.0 היא מכונית מעולה. באמת. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.10.2021 בשעה 08:08, wildlands2019 כתב:

אם תקח את התקלות שהיו כאן,

לא מדובר בתקלות של ממש, הרוב היה בסה"כ נושאי תחזוקה,

צינור שנקרע?

ניקוי שסתומים?

בעיות הרעידות?

אולי היה חיישן אחד, ביג דיל.

"נושאי" בלאי מעצבנים, ללא ספק, אך לא היה כאן כשל בטורבו, או במנוע, ובטח לא בגיר או במערכת חשמלית רצינית,

זה לא משהו שירחיק אותי מלקנות רכב כזה,

לי היתה מאזדה לאנטיס שנת 99 לפני כ15 שנה שהאכילה אותי מרורים, אני זוכר שתוך 5 חודשים שילמתי סביב ה9K ש"ח על תקלות בלאי, אחרי ה5 חודשים העפתי אותה, אני בטוח שרוב הלאנטיס היו סופר אמינות אך אני כנראה נפלתי על אחת בעייתית, מאמין שהנושא עם ה508 הזאת די דומה.

תגיד לי בתור מי שמשלם על התיקונים "המעצבנים" והחביבים האלו זה לא מעניין אותי אם הוצאתי 15 אלף על גיר או על שטויות במוסך.

אני נוהג על פיקאסו 15 שטופלה באדיקות מופלגת במורשה כמו שעון. @אליהו שבת צודק במליון אחוז כמות התקלות שלכולם יש לא נורמלית ועולה הון ועצבים.  גם אצלי מכסה שסתומים צינור טורבו ומצערת שבקו ביום בהיר וזה הרבה כסף.

בתאריך 25.10.2021 בשעה 13:26, אליהו שבת כתב:

למה נושא הרעידות לא רלוונטי? הרעידות עדיין קיימות, אני לא מומחה ואורן כן מומחה ועדיין אני חושש שהרעידות לא קשורות לנושא הניקוי, מנוע זה לא צריך ניקוי בכזה ק"מ נמוך, נסעתי על המנוע הזה שנים רבות.

ברכב הזה מזדקן רע, עובדה, כמעט אף אחד לא יוצא מן הכלל, כולם בשיירה באים על אותם תיקונים.

מכרתי את הרכב לאחר שנמאס לי מכל התקלות האלו, פיזי וכלכלי,

בפועל מי שקנה ממני (חושב שהוא קורא כאן מדי פעם) קיבל רכב סופר מתוחזק וכנראה שגם ללא תקלות כי הם כבר טופלו קפדני.

עדיין יש לי חיבה וגעגוע לרכב.

שורה תחתונה, לקחת בחשבון את עניין הקטנות המעצבנות ותמחר יופי יופי בעת הרכישה.

חבל שלא קראתי את זה לפנ שקניתי את האוטו אני מאוד נהנה ממנו אבל נשבר לי הקנס כל שלושה חודשים תקלה אחרת. וכפי שמשתקף בשרשור כניסה למוסך מתחילה מ 4 ספרות כל פעם ללא יוצא מן הכלל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, menir1 כתב:

למה גזענות, המזדה 3 2.0 היא מכונית מעולה. באמת. 

אני דווקא מעריך מאוד יפנים, חושב שהיה להם אומנם אכזרי ביותר אבל מאוד איכותי, במלחמת העולם השנייה.

אני מעריץ את ימאמוטו, מצביא דגול.

אבל לא אוהב רכבים יפנים, ואם אתה רוצה את זה ביותר גזענות...אני לא אוהב רכבים (תופיייים)....מזרחיים, יען יפן, קוריאה, הודו וכו'... 🤣

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשקל וחצי שלי, מנסיון ספציפי עם המאזדה 3 וה CX3,
אתה מרגיש פרמיום האיכות טובה מאוד והנסיעה נעימה, והאמינות מצויינת,
קח סיבוב ממישהו אולי תשתנה דעתך ורק תרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, llaavvii כתב:

והשקל וחצי שלי, מנסיון ספציפי עם המאזדה 3 וה CX3,
אתה מרגיש פרמיום האיכות טובה מאוד והנסיעה נעימה, והאמינות מצויינת,
קח סיבוב ממישהו אולי תשתנה דעתך ורק תרוויח.

אני שמח שאתה נהנה, אני שמח שאתה מבסוט מזה.

ממה שאני נסעתי ברכבים, לא התרשמתי.

דעות שונות :)

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...