Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פנס בשרייד

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...אני צריך להחליף את הפנס האחורי השמאלי..באתי לפרק אותו ואז אני רואה שהוא תפוס מאחורי הטמבון האחורי. ניסיתי לפרק את הטמבון ולא הצלחתי ..הורדתי בורג אחד שהחזיק את הצד השמאלי אך כנראה יש עוד משהו שמחזיק את הטמבון באמצע ואותו לא הצלחתי לראות/למצוא ממתחת לאוטו..

אני ממש נואש כבר...למה הם עשו את זה כזה מסובך להחליף פנס מעפן?!?!

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה כן! אני שיחררתי את הפנס מכל הברגים והכל..הוא לגמרי משוחרר אבל יש לו חלק פלסטיק כזה למטה שנתפס מתחת לטמבון מה שאומר שצריך להזיז את הטמבון כדי להוציא אותו...

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר שבדייהטסו של חבר שלי זה היה בעיה להוריד פנס...

אגב, שאתה מחזיר, רצוי מאוד לשים שכבת סיליקון על הגומי של הפנס, כדי שלא יהיה שם אקווריום בחורף הבא.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך ...זה סרט אחובלוקי! איך זה הגיוני שכדי להוריד פנס אחורי מסכן צריך להוריד תטמבון איך!??!

נ.ב. הפנס החדש שמצאתי הכי זול שמצאתי אותו היה 210 שקל..

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד מה שאתה מתאר......

יש לחבר שלי כזו. אני אבדוק במהלך סוף השבוע ואחזור עם תשובה, במידה ומישהו אחר לא יעשה זאת עד אז.

בהצלחה בכל אופן.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מצא פיתרון? אני עדיין עם פנס שבור:((

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ אבל זה ממש חשוב...אני לא יודע מה לעשות

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת הפנס הוחלף...אחרי מליון קשיים וכמובן הכל בגלל בורג אחד ובודד שאין מצב בעולם לגלות שהוא מחזיק את הטמבון

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...