Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לכל הרוחות מתרחש בגני ילדים במדינה הזאת?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה זה בכלל חוקי שהשכנה הנחמדה יכולה לפתוח גן ילדים\פעוטון\whatever בבניין מגורים?

נכנסת לתחום נפיץ של רישוי עסקים.

מה מותר לפתוח והיכן.

ומה הדרישות (משתנות לפי המועצה / עירייה )

מה הדרישות של שירותי הכבאות (גם כאן למיטב ידיעתי אין אחידות בדרישות )

ועוד של גורמים שונים ומשונים

בול ככה,עסקי הפעוטונים הפרטיים (בבתים) פורחים

ליד ההורים שלי ברדיו של 50מ' בערך יש 2 נשים מבוגרות,כל אחת פתחה צהרון שכזה,עד 5 ילדים,300שקל ליום,כולל ארוחה

וואלאק אחלה כסף :p

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף כבר מסייעת של גולני מאשר סייעת.
יש מצב ששם הילדים באמת יקבלו יחס הרבב יותר טוב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף תהיה חייבת כי מישהו בסוף יחסל איזו סייעת כזאת במו ידיו (איך זה עדיין לא קרה אני לא מבין).

רק דיברת

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5544425,00.html

הציתו את הבית של כרמל מעודה הגננת המתעללת הטרייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בסוף יחסל איזו סייעת כזאת במו ידיו (איך זה עדיין לא קרה אני לא מבין).

אני חושב שטכנית אתה חשוד עכשיו... (נאמר בתור הלצה)

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דיברת

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5544425,00.html

הציתו את הבית של כרמל מעודה הגננת המתעללת הטרייה.

אוי... חבל מאוד... (תדמיין את זה עם הקול של ג׳ורג׳ הוטרינטור מהפרלמנט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כו, רק שבתי השכנים ניזוקו...

כאשר מדליקים אש, אי אפשר לדעת לאן יתפשט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו המציתים לא יותר טובים מהגננת. עושים דין לעצמם? מקווה שישלמו מכיסם את הנזקים. פלוס טיפול פלילי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה שלי? זה ממש לא משהו שמתרחש עכשיו, אלא רק עכשיו עלתה המודעות אליו - כנראה שמשהו כזה היה קיים באותה רמת פיקוח מאז ומתמיד פשוט בעידן הנאני קאמס, האינטרנט הרשתות החברתיות וכו' המודעות יותר גבוהה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא כתבות ב ynet על כרמל ועולה לי עוד כתבה, מלפני 3 ימים, על גננת וסייעות בראשל"צ שבתור עונש היו מכיניסים ילדים ופעוטים לחדר חשוך, היו צובטים אותם ומרביצים להם.

פשוט מזעזע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעה שלי? זה ממש לא משהו שמתרחש עכשיו, אלא רק עכשיו עלתה המודעות אליו - כנראה שמשהו כזה היה קיים באותה רמת פיקוח מאז ומתמיד פשוט בעידן הנאני קאמס, האינטרנט הרשתות החברתיות וכו' המודעות יותר גבוהה.
זה גם מה שאני חושב.

אני זוכר סיפורים כאלה עוד מהתקופה שאני הייתי ילד, וגם ההורים סיפרו דברים דומים, רק שאז זה היה נחשב לחינוך ולא התעללות (ואני בטוח שיש עדיין כאלה שחושבים שכהה צריך).

דוגמא - לפזר כוסמת על הרצפה ולהעמיד את הילד עם הברכיים על זה. זה דבר ששמעתי מההורים שלי.

או דוגמא קלאסית - מורה/גננת שמושכת לילדים באוזניים, או מצליפה בהם עם סרגל, ששוב פעם, נחשב לגיטימי לגמרי בשנות ה80. חוויתי את זה בעצמי בבית ספר באוקראינה. חוויה טובה או בונה אישיות זה לא (טוב אולי כן, בונה אישיות חרא).

זה כמו עם בריונות בכביש ואלימות בבתי ספר - היה מאז ומתמיד, פשוט בעידן המידע המודעות עלתה, כל דבר מיד מתוקשר, וסטנדרטים השתנו.

ולדעתי טוב שזה השתנה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו המציתים לא יותר טובים מהגננת. עושים דין לעצמם?

אני מתפלא עליך, בתור אדם עם ניסיון אתה צריך להבין שדבר כזה לא קורה סתם.

דבר כזה קורה רק בגלל שהאזרחים במדינה איבדו לחלוטין את האמון במשטרה ובמערכת המשפט, וזו הסיבה היחידה שאזרח יקח את החוק לידיים.

במדינה המטומטמת שלנו, עם עורך דין טוב היא עוד היתה יכולה לצאת עם כמה שעות של עבודות שירות ואיזה קנס.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא עליך, בתור אדם עם ניסיון אתה צריך להבין שדבר כזה לא קורה סתם.

דבר כזה קורה רק בגלל שהאזרחים במדינה איבדו לחלוטין את האמון במשטרה ובמערכת המשפט, וזו הסיבה היחידה שאזרח יקח את החוק לידיים.

במדינה המטומטמת שלנו, עם עורך דין טוב היא עוד היתה יכולה לצאת עם כמה שעות של עבודות שירות ואיזה קנס.

איציק

+1

ולא סתם האזרחים איבדו אמון, כי אם המשטרה משתפת פעולה עם כל זב חוטם שמפגין וחוסם כביש, ומעמידה את האזרח הנורמטיבי בפקק של 5-6 שעות, אם המשטרה עומדת ממול ומאפשרת לכל אחד לתקוף אנשים בכביש כשבאותו שרשור כולם בטוחים שמה שיקרה זה שיסגרו את התיק מחוסר עניין לציבור, על מה יש להתפלא?

אין ואקום, כשהמשטרה לא מבצעת את העבודה, גורמים אחרים נכנסים לחלל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבל בין היום לפעם

זה שהיום הכל מתועד והכל אפשר להוכיח.

ולעומת זאת,

אמא שלי כבר מעל 20 שנה במערכת החינוך

וכל שנה בחופש הגדול ובפסח הורים מתחננים שהיא תשמור להם על הילדים בבית ובכל מחיר.

אני זוכר תקופות שלא היה לה יום אחד של מנוחה כי לא היה לה נעים לאכזב את ההורים והילדים שלא מפסיקים לבקש.

הורים מתקשרים אליה להזמין אותה אליהם כי הילד מתגעגע אליה או מספרים לה שהילד יושב בבית ומעדיף לבוא לגן

אבל היא באמת בנאדם מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מין סטיגמה כזאת שעדיף פעוטון/משפחתון/גן פרטי, בעיקר בגלל מספר הקסם - יחס הילדים פר גננת/סייעת.

במציאות, גני עירייה אכן נהנים מפיקוח הדוק יחסית, או מעצם קיומו של פיקוח.

אכן, לרוב גני עירייה עדיפים בהרבה. אלא מה- אחד השיקולים המעוותים של ההורים הוא "להשוויץ" בשיחות חולין כי בנם/בתם נמצאים בגן פרטי, ולא בגן עירייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...