Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לכל הרוחות מתרחש בגני ילדים במדינה הזאת?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם זה אומר שהילדים תמיד יהיו בטוחים?

הקטע בציטוט, זה בדיוק שורש הבעיה !

אם תרשה לי לצטט חבר (איזה חבר, סתם איזה אחד שמתעלק עליי) :

עד לפני כמה שנים בודדות, אם לא היו קורות לך קטסטרופות, היית מאושר.

היום, אם אתה לא מאושר, זה קטסטרופה.

אנשים חיים באיזה מין להלהלנד של קשתות וחד קרנים שאם הם יעשו משהוא אופרטיבי, חרא/רוע/אלימות לא יתקיימו יותר בעולם.

אין כזה דבר "תמיד", קטסטרופות תמיד קורות, אתמול אצל מישהוא שאתה לא מכיר, שלשום אצל מישהוא שאולי כן.

מחרתיים? מי יודע, אולי לא תקום בבוקר.

SHIT HAPPENES

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המדינה צריכה לעשות חישוב מסלול מחדש ולהקצות לזה משאבים.

יכול להיות ששילוב של תגמול ליולדות (הכוונה היא להאריך את חופשת הלידה לזמן הגיוני היותר - למשל: שנה) ובמקביל למצוא פתרונות לטווח הזה (שהיום הוא בין גיל 3-6 חודשים לגיל 3~).

פיקוח יעלה מיליארדים. מיליארדים שיגיעו על חשבון מישהו/משהו אחר. עם כל הצער והכאב לטראומה של הילדים איפה אחריות של ההורים לביטחון ילדיהם? למה המדינה צריכה להיות אחראית על כל היבט בחיים שלנו? למה מעסיקים במדינה הזאת צריכים לספוג כל דבר? כמה עוד כסף ומשאבים ישרפו במדינה הזאת על מזבח קדושת הילודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים לב לשינויים בדפוסי התנהגות של הילד, לשים לב לפצעים וחבלות, לעשות מחקר יסודי על הפעוטון, לבקש תעודות, לבקש קורות חיים, לשוחח עם מעסיקים קודמים, לאסוף המלצות, לשוחח עם הגננת ולנסות לאבחן אפילו טיפה את האופי שלה, לעשות רשימה של סטנדרטים ולא להתפשר על פעוטון שלא עומד בהם.

אפשר גם להביא ילדים לעולם במרווחי שנים יותר גדולים, לרדת באחוזי משרה ולספוג ירידה ברמת חיים בשביל להיות יותר עם הילדים בשנים הראשונות לחייהם.

לא מדובר בתעודת אחריות מפני שום דבר, אבל גם פיקוח הוא לא תעודת אחריות מפני גננות חולות נפש שמוציאות תסכול על ילדים.

מה שבטוח פיקוח יעלה מיליארדים, המערכת רק תגדל וכסף יבוא על חשבון מישהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים לב לשינוי התנהגות, פצעים וחבלות זה כבר חכמה בדיעבד. מה גם שהרבה דברים ניתן להסביר וההורה הממוצע לא יוצא מנקודת הנחה שהגננת מתעללת בילד שלו. יש ילדים אחרים, יש נפילות מכות שחוטפים וכו' וזה בסדר. זה קורה. במקרה האחרון אחת האמהות הייתה חברה טובה של של המטפלת המתעללת.

לגבי בקרת הילודה שאתה מציע, אני אפילו לא אכנס לזה. זה דיון שלם שאולי לגיטימי אבל לחלוטין לא קשור לעובדה שגן ילדים נהפך למקום לפריקת תיסכולים של פרחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים לב לשינויים בדפוסי התנהגות של הילד, לשים לב לפצעים וחבלות, לעשות מחקר יסודי על הפעוטון, לבקש תעודות, לבקש קורות חיים, לשוחח עם מעסיקים קודמים, לאסוף המלצות, לשוחח עם הגננת ולנסות לאבחן אפילו טיפה את האופי שלה, לעשות רשימה של סטנדרטים ולא להתפשר על פעוטון שלא עומד בהם.

אפשר גם להביא ילדים לעולם במרווחי שנים יותר גדולים, לרדת באחוזי משרה ולספוג ירידה ברמת חיים בשביל להיות יותר עם הילדים בשנים הראשונות לחייהם.

לא מדובר בתעודת אחריות מפני שום דבר, אבל גם פיקוח הוא לא תעודת אחריות מפני גננות חולות נפש שמוציאות תסכול על ילדים.

מה שבטוח פיקוח יעלה מיליארדים, המערכת רק תגדל וכסף יבוא על חשבון מישהו אחר.

מה אני אגיד לך, ממש גילית את אמריקה, איך לא חשבנו על זה עד היום?.. פשוט לבדוק את הגננת, להתפטר מהעבודה ל3 שנים, והכל פיקס.

כשיהיו לך ילדים תהיה לך הפריוילגיה להטיף, עד אז עדיף שתקרא ותפנים ולא תגיב כאילו אתה חכם הדור.

וכן, עובדתית, פיקוח הוא תעודת האחריות עם הכי פחות חורים, ושוב - עובדתית זה עובד.

אז תסלח לכולנו שניקח לך שקל ממה שאתה משלם בכל מקרה למדינה, כדי לגדל את האזרחים הבאים שלה בלי לחטוף פיצוץ לפנים כשהם באים לגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שלא מדובר על שקל.

הפרויקט הזה אם ייצא לפועל, ייצא על חשבון דברים אחרים שזקוקקים לשדרוג רציני כמו למשל מערכת הבריאות.

לחילופין אין בעיה נעלה את המע"מ, כך שהכסף בסופו של דבר ייצא גם מכיסך ולא חסכת מאומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך, ממש גילית את אמריקה, איך לא חשבנו על זה עד היום?.. פשוט לבדוק את הגננת, להתפטר מהעבודה ל3 שנים, והכל פיקס.

כשיהיו לך ילדים תהיה לך הפריוילגיה להטיף, עד אז עדיף שתקרא ותפנים ולא תגיב כאילו אתה חכם הדור.

וכן, עובדתית, פיקוח הוא תעודת האחריות עם הכי פחות חורים, ושוב - עובדתית זה עובד.

אז תסלח לכולנו שניקח לך שקל ממה שאתה משלם בכל מקרה למדינה, כדי לגדל את האזרחים הבאים שלה בלי לחטוף פיצוץ לפנים כשהם באים לגן.

נכון אני לא הורה ולכן אני נזהר בדברים שאני אומר, אבל בוא כמה הורים באים לגננת ושואלים "אפשר לקבל קורות חיים שלך? אפשר לדבר עם מעסיקים קודמים? אפשר לראות את התעודות שלך?" כל מי שראיין אי אפעם עובד יודע באיזה מהירות אנשים שיש להם מה להסתיר יתחילו להתפתל בכיסא.

וכן, להתפטר מעבודה ל-3 שנים או לרדת באחוזי משרה או להגיע לסידור כלשהו עם המעסיק. ילדים שלכם. למה כל פעם מישהו אחר צריך לשלם את החשבון על החלטות של אנשים אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לאומי יפשוט רגל הרבה לפני שהם יכנסו לשוק העבודה.

כל חוק פופוליסטי שיעשו בנושא רק יחמיר את המצב.

הארכת חופשת לידה תקשה על נשים בגיל הפוריות להשתלב בשוק העבודה. מיליארדים לפיקוח יבואו על חשבון מישהו אחר ואני מבטיח לך שמישהו אחר הזה לא יהיו פנסיות תקציביות או פריווילגיות של אף קבוצת לחץ בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני לא הורה ולכן אני נזהר בדברים שאני אומר, אבל בוא כמה הורים באים לגננת ושואלים "אפשר לקבל קורות חיים שלך? אפשר לדבר עם מעסיקים קודמים?

אני לא מכיר אדם אחד שלא מדבר עם כמה הורים לפני שמכניס ילד למעון.

אפשר לראות את התעודות שלך?

איזה תעודות??!! זה העניין! אין לאף בעלת מעון\גנון שום תעודה כי אף אחד לא מכריח אותה להיות זכאית לאחת! המקסימום שהורים יכולים לעשות זה לקבל המלצות ולעשות קורס בקריאות תוי פנים וזיהוי שקרים.

כל מי שראיין אי אפעם עובד יודע באיזה מהירות אנשים שיש להם מה להסתיר יתחילו להתפתל בכיסא.

כן? מה תשאל את הגננת? האם הרבצת לילד פעם? האם דחפת לילד קיא לתוך הפה? האם קשרת ילד פעם? אחלה טקטיקת תשאול.

וכן, להתפטר מעבודה ל-3 שנים או לרדת באחוזי משרה או להגיע לסידור כלשהו עם המעסיק. ילדים שלכם. למה כל פעם מישהו אחר צריך לשלם את החשבון על החלטות של אנשים אחרים?

יתכבד אדוני ויתפטר מהעבודה ל3 שנים כאשר יהיו לו ילדים. אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה כלכלית, בזמן הכי קשה כלכלית בחיים, אני לפחות אשמח שיש מישהו בעולם שיכול לעשות את זה. אתה חי בפלנטה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לאומי יפשוט רגל הרבה לפני שהם יכנסו לשוק העבודה.

כל חוק פופוליסטי שיעשו בנושא רק יחמיר את המצב.

הארכת חופשת לידה תקשה על נשים בגיל הפוריות להשתלב בשוק העבודה. מיליארדים לפיקוח יבואו על חשבון מישהו אחר ואני מבטיח לך שמישהו אחר הזה לא יהיו פנסיות תקציביות או פריווילגיות של אף קבוצת לחץ בישראל.

אתה נשמע כמו האמריקאים שלא רוצים לשלם ביטוח בריאות כי "למה שאני אשלם להומלס שלא עובד". ומחר הם נכנסים לאשפוז וצריכים למכור את הבית שלהם אבל העיקר הם צודקים.

אתה דמגוג, ומתווכח לשם הויכוח וכדי להרגיש צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אני לא הורה ולכן אני נזהר בדברים שאני אומר...

היית צריך לעצור כאן :mm_nah:

אנחנו (ההורים שכאן) לא נלמד אותך איך לטפל בפקודת המס, ואתה... אתה יודע מה - תחזור לקרוא את ההודעה הזו כשלך יהיו ילדים.

תן לנו קצת קרדיט - לא כולנו אוכלי שניצלים אומפה לומפות, ואתה לא היחיד עם שכל ישר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י

איזה תעודות??!! זה העניין! אין לאף בעלת מעון\גנון שום תעודה כי אף אחד לא מכריח אותה להיות זכאית לאחת! המקסימום שהורים יכולים לעשות זה לקבל המלצות ולעשות קורס בקריאות תוי פנים וזיהוי שקרים.

כן? מה תשאל את הגננת? האם הרבצת לילד פעם? האם דחפת לילד קיא לתוך הפה? האם קשרת ילד פעם? אחלה טקטיקת תשאול.

מה זה איזה תעודות?

יש לך השכלה רלוונטית? יש לך קורות חיים? עשית השתלמויות? אני רוצה לדבר עם מעסיק קודם שלך.

וכן, האם הרבצת פעם לילד? האם את צועקת על ילדים?

תתפלא איזה דברים נחשפים מהר מאוד.

לא צריך להיות איזה מנהל מחלקת HR דגול בשביל זה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...