Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לכל הרוחות מתרחש בגני ילדים במדינה הזאת?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כמה שמשלמים לפעוטון, כמה משלמים לסייעת.

בתל אביב סייעת תקבל 70-80 ש"ח לשעה.

בפריפריה, חצי מזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוי... חבל מאוד... (תדמיין את זה עם הקול של ג׳ורג׳ הוטרינטור מהפרלמנט)
ושרפו גם את הדירות של השכנים על יושביהם.

אבל העיקר שמצחיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם קצת מצחיקים אותי...

כאילו, זה הסממן היחיד ששמתם לב אליו שאנחנו כל הזמן מקצינים לחברה יותר ויותר אלימה?

תראו את כמויות האינוסים, הפדופילים, האלימות ברחובות ובכבישים, כיסאות כתר כבר נהפכו לכלי נשק סטנדרטי (והאמת, יש בזה איזו נחמה פרוטה), מכות בים, מכות בבריכה, בלונה גל, בימית 2000...

על מה אתם בכלל מתפלאים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושרפו גם את הדירות של השכנים על יושביהם.

אבל העיקר שמצחיק.

למיטב הבנתי פינו אותם, אבל הדירות של השכנים לא נשרפו, אפילו הדירה של ההורים שלה (שמעורבים בפעוטון ומצולמים גם בזמן הזוועות) לא נפגעה, והבית שלהם נמצא מאחורי הבית שלה והפעוטון שנשרפו.

וזה בכלל לא מצחיק את מי ששלטון חוק, או נניח עתיד המדינה מעניין אותו, זה רק (עוד) תמרור אזהרה.

כיסאות כתר כבר נהפכו לכלי נשק סטנדרטי (והאמת, יש בזה איזו נחמה פרוטה)

תמיד היינו טובים בלייצר נשק :lol:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו את כמויות האינוסים, הפדופילים, האלימות ברחובות ובכבישים, כיסאות כתר כבר נהפכו לכלי נשק סטנדרטי (והאמת, יש בזה איזו נחמה פרוטה), מכות בים, מכות בבריכה, בלונה גל, בימית 2000...

אני תוהה, האם יש הסלמה או פשוט קל יותר לתעד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם הרבה יותר אנשים. אז אבסולוטית גם יותר עבריינים וקרבנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, לרוב גני עירייה עדיפים בהרבה. אלא מה- אחד השיקולים המעוותים של ההורים הוא "להשוויץ" בשיחות חולין כי בנם/בתם נמצאים בגן פרטי, ולא בגן עירייה.

יש לך ילדים? ואם כן, בני כמה?

גן פרטי זה גן מגיל 3 חודשים, עד גיל 3 וחצי בערך, אז הילד עובר לגן עירייה...

רוב, אם לא כל האנשים השפויים, משחררים אנחת רווחה משמעותית כשהילד מגיע לגיל של גן עירייה (לא ששם זה בחינם- 80 שקל לחודש לגן, ו1000 שקל לצהרון של שעתיים וחצי)

לשים 3000+- בחודש, במשך 3 שנים, (יוצא כמו פאקנ תואר בבינתחומי :roll:), תאמין לי שהייתי מוותר על ה"תענוג" הזה, אם היה חינוך חובה מגיל חצי שנה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ילדים? ואם כן, בני כמה?

גן פרטי זה גן מגיל 3 חודשים, עד גיל 3 וחצי בערך, אז הילד עובר לגן עירייה...

רוב, אם לא כל האנשים השפויים, משחררים אנחת רווחה משמעותית כשהילד מגיע לגיל של גן עירייה (לא ששם זה בחינם- 80 שקל לחודש לגן, ו1000 שקל לצהרון של שעתיים וחצי)

לשים 3000+- בחודש, במשך 3 שנים, (יוצא כמו פאקנ תואר בבינתחומי :roll:), תאמין לי שהייתי מוותר על ה"תענוג" הזה, אם היה חינוך חובה מגיל חצי שנה.

בדיוק מה שנכנסתי לכאן להגיב.

אני חושב שישנה בורות מסויימת (בלי לפגוע!) בכל מה שקשור בנושא, ועד שאין לך ילדים אין לך מושג מה כל זה אומר בכלל.

כדי שתהיה הבנה, הכי פשוט -

היום במדינת ישראל, עד גיל עליה לגן "טרום-טרום-חובה" שהוא סביב גיל 3 תלוי בתאריך הלידה של הילד\ה ההורים צריכים להסתדר בכוחות עצמם. אין שום מסגרת ממלכתית שנמצאת בפיקוח המדינה. מה שמשריץ כל מיני הכלאות ושיקוצים בסגנון מעון\פעוטון באיזה בניין מתפרק עם סייעות מהזרע של לוציפר וגננת שמקבלת גם לקוחות לק ג'ל תוך כדי קשירת ילדים ומזיגת קיא לפיות שלהם.

מגיל 3~ ומעלה הילד נכנס לשלב הפיקוח, גן טרום טרום חובה, לאחר גן טרום חובה ולבסוף גן חובה ואז בית ספר. כל זה נמצא בפיקוח מלא של המדינה ובסבסוד (חלקי עד כמעט מלא). מה שאומר צוות מוכשר, מקצועי, עם תעודות, שעובר בדיקות והשתלמויות והסמכות וכו' וכו'.

עכשיו, יש מבין מה אומרת המילה - פיקוח?

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מי שחי בישראל ומדמיין את מערך פיקוח הרמזורים משכפל את עצמו ונהפך ליחידת פיקוח גנונים כנראה הוזה.

לא רק שזה לא יקרה תקציבית, אתה גם לא יכול לעשות את זה חוקית!

2. גם עם הפיקוח הזה שאני לא מבין מה אנשים מדמיינים שיעשה, לא היה חודש שעבר מורה בכיתה א שהתפשט בפני הילדות והעביר להן שיעור אנטומיה?

וזה בבית ספר, כאילו גוף "מפוקח".

3. כרגיל, האחריות האישית פשטה רגל, כולם אשמים חוץ מאשר ההורים שכולם נהפכו לשלושת הקופים.

file_0_b.jpg?1305390414

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחסות דלת סגורה ונעולה, מטפלות יכולות לעשות מה בראש שלהן, וחוץ מסימנים של התנהגות לפעמים אתה גם לא תדע אפילו לא בדיעבד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מסימנים של התנהגות.

1. זה לא "חוץ מ..." זה המון !

2. אתה קונה היום בשני גרוש מצלמת כפתור באי ביי, הורה שלא תופר כזה על הילד ושולח אותו למעון הוא לדעתי ...נגיד בעדינות...חסר אחריות.

3. אני לא מבין בזה כלום אבל אמר אתמול בהפגנה הורה (שהבן שלו לא קשור כלל למקרה) שגן שלהורים אין את הקוד של הדלת הוא פסול לחלוטין. שוב, אין לי מושג אם הוא צודק.

הנה, קחו קישור...

https://www.ebay.com/itm/DIY-1080P-HD-Motion-Detection-Spy-Video-Audio-Camera-Micro-Tiny-Recorder-Button/401657740868?hash=item5d84aabe44:m:mVtiEdL0MCw6C39rtIy4Opw

s-l64.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מהדרישות ששמעתי בהפגנה אתמול זה לשנות את החוק כך שתוכל לשים מצלמות כאלה על הילד ולא תהיה עבריין.

וכמובן שהמשטרה תשמח לאכוף את החוק נגד האזנות סתר כלפי הורה, זה קל, זה פשוט.

וסימנים התנהגותיים לפעמים יגיעו רק אחרי תקופה מסוימת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם בכל הגנים בארצות הברית זה ככה אבל יש לי חברים שגרים שם והם רואים דרך הפלאפון שלהם מה קורה בגן מתי שהם רוצים דרך הפלאפון.

לא כדאי להתחיל להתעקש שזה יהיה המצב גם פה?

או שזה כמו המצלמות בניידות/על השוטרים יעברו שנים רבות עד שיפנימו שזה מה שצריך ועדיין לא יעשו עם זה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מוכן שהילדה שלי, החל מגיל שהיא מסוגלת ללכת, תהיה באונליין, היכן שכל אחד יכול להקליט אותה, וכל פדופיל יכול לדעת גם היכן למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובארץ, זה פשוט בילתי אפשרי, אסור לצלם קטינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...