Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה עם מטוס החשוד כבעייתי

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנס לדיון קצת באיחור- אבל כמובן חוץ מהעובדה המזעזעת שאנשים מתו- טוב שבואינג חטפו על הראש בכל עניין ה 737MAX. זו התוצאה שמתעקשים בכח לא לתכנן מחדש מטוס משנות ה 60 ולהדביק פתרונות על תכנון מיושן. אני מקווה שזה יזעזע משהו עמוק במערכת שם, ואולי נראה בעשור הקרוב הכרזה לממשיך הדרך בזירת צרי הגוף.

נאמנות למותג זאת הגדרה די טובה.

הספקנו לשכוח שלאיירבוס היו שלל מחלות ילדות

כך שהבחירה בבואינג לפני 10-20 שנה הייתה נכונה כלכלית.

לפני 10-20 שנה לא, לפני 50 שנה שהבחירה ("בחירה"... כפיה.) הזו בוצעה, כן. גם אז וגם היום, הנאמנות המוחלטת לבואינג היא קצת בשביל לפשט את מבנה החברה הגם ככה לא יעיל במיוחד של אל על, ובעיקר כדי לא לגרום לאמריקאים להרים גבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתי הטיסה שלך? אני אבדוק לך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11 לנובמבר 5:25 יוצאת מישראל. תודה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכולן יוצאות עם 737-800 ביינתים.

LOT תגברה ב2 מטוסים שהיא השיגה עכשיו(737-800ים) , כ"כ מהר שהיא הכניסה אותם לציי לתגבור שהם עוד עם המדבקות של החברות הקודמות שלהם אחד מהם עוד נושא דגל תאילנד על זנבו - בנוסף יש תגבור של טיסות צארטר.

https://www.jetphotos.com/photo/9465197

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי שכל חברה שקירקע 737MAX קיבלה במקום DC-10 ככה שאתה יכול להיות רגוע לגבי בטיחות אויר.:roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...