Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

collection - מוכרים\קונים בשבילכם את הרכב . נעים להכיר .

Collection
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אנשים שרק המחשבה על למכור את הרכב גורמת להם להעדיף טיפול שורש בלי הרדמה.

לא רוצים לפרסם מודעה, לא רוצים שיתקשרו אליהם, לא רוצים להתמקח, לא יודעים להתמקח, מפחדים מרוכשים פחות הגונים שינסו להפעיל עליהם מניפולציות, ועוד ועוד.

תתפלא כמה אנשים מפחדים למכור את הרכב בעצמם, ולכמה אנשים אין את הפנאי והרצון להתעסק עם זה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם לא מסכים עם ההנחה שאם הרכב במצב טוב אז זה דבש וקלי קלות למכור אותו בכיף באחלה מחיר, היום גם עם רכבים במצב טוב ואפילו ממותגים אסייתיים בטוחים יחסית צריך לעבור כאב ראש ולהפגין הרבה סבלנות עד שמוצאים מישהו רציני וזה בטח יהיה נכון גם לגבי רכבים צרפתיים למשל שסובלים גם מסטיגמה בנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלטתי להעזר בשירותיכם למכירת הרכב שלי איך אתם מונעים תחרות עצמית שלקוח פוטנציאלי פונה אליכם אבל במקביל מנהל איתו מו"מ ישיר בלי שאנחנו יודעים אחד על השני?

בקניית רכב אם פניתי אליכם ואחרי תקופת חיפוש מצאתי וקניתי רכב לבד לא דרככם מה קורה בנושא העלויות (הרי בכל זאת השקעתם עבודה)?

יש לכם אתר או מקום שבו ניתן לראות חוזה התקשרות?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא כמה אנשים מפחדים למכור את הרכב בעצמם.

נקודה מעניינת.

זכור לי מקרה שפורסם כאן לפני מספר שנים, על צ׳ק בנקאי מזוייף.

מה גבולות האחריות של נותן השרות במקרה הנ״ל? האם יש כיסוי ביטוחי כלשהו שמחזיר ללקוח את הכסף שמגיע לו עבור רכבו?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההיעדרות של הנציג מהנושא, נראה שחברי הפורום פה העלו כמה קושיות סבוכות שהחבר׳ה שם לא חשבו עליהם לעומק והם מבצעים כרגע חישוב מסלול מחדש לגבי איך כל העסק הזה אמור לעבוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה. או שהיה סוף שבוע והיו לבנאדם דברים יותר מעניינים לעשות מאשר לענות בפורום. בוא, עם כל הכבוד לנו...

מהיכרותי את התחום ומספר בעלי מקצוע שעובדים בו, לליווי של בעל מקצוע בתהליך הקנייה והמכירה של הרכב יש הרבה יותר יתרונות מחסרונות. בטח ובטח כשמבצעים מו"מ מול חברות (יבואן/טרייד), שאז ההנחה שאותם בעלי מקצוע יכולים להוציא עבור הלקוח שלהם גדולה לפעמים פי 4 או 5 מהתשלום שהם דורשים.

כמו עם כל מקצועות התיווך, אני בטוח שגם פה יש כמה בעיות אפשריות. בעיקר בנושא עקיפת המתווך, אבל אני די בטוח שזה משהו פתיר בהחלט.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
מצטרפת לשאלות הנהדרות שטרם זכו למענה.

אולי לא משנה לנו כל כך מי מוכר את הרכב שלנו, אבל כן חשוב לדעת במי נותנים אמון שימצא את התמורה ההולמת ביותר עבור הכסף שלנו.

כמו כן, האם יש הגבלת גאוגרפית?

למשל:

לקוח שמעוניין למכור את רכבו אך גר בדימונה\כרמיאל - כל פעם נציג מטעמכם ידאג להסיע קונים פוטנציאליים לרכב ללא שום ביטחון שהעסקה אכן תתקיים?

לקוח שמעוניין לרכוש רכב ויש אקזמפלר שעונה על הדרישות אבל נמצא באחד מקצוות המדינה - האם ייבדק עבור הלקוח או שיפסל\ידחה לסוף הרשימה?

היי, אני רפי. אני מנהל את העסק הזה כבר שנים.

חובב רכב רציני בעצמי, הגעתי לתחום הזה מהמקום הזה. עזרתי לאנשים קרובים אלי לקנות ולמכור רכבים ומצאתי שיש לזה דרישה.

עד עכשיו עבדתי בעיקר עם רכבי יוקרה. הגעתי למסקנה שגם אנשים עם רכבים סטנדרטים יחסית היו שמחים לקבל שרות כזה.

איזה עוד מידע תרצו לדעת? מי שמועניין בשירות מוזמן ליצור איתי קשר, נעשה פגישה ואשמח אם הוא יכתוב את חוות הדעת שלו.

הגבלה גיאוגרפית בעסקת קנייה אין. דווקא שם זה הכי מתאים כי יש אנשים שמהגבלה הגאוגרפית שלהם מונעת מהם להגיע לעסקאות טובות.

בעסקת מכירה של רכב, נכון לעכשיו ההגבלה היא לאזור המרכז הקרוב. יהיה לי קצת קשה לנהל מכירה של רכב באילת אבל אין בעיה עם כל אזור המרכז ואפילו חיפה.

מה קורה במידה ולמשל אני מבקש ממכם למצוא לי רכב מסויים ולאחר שמצאתם, הלכתי להתרשם אך בסוף חטפתי רגליים קרות/אין לי כסף/לא באלי על הרכב או בקיצור - התחרטתי, מה אז? יש איזה ״קנס״? הריי אין שום התחייבות עד שלא חותמים עסקה..

נורא פשוט. לא קנית, לא שילמת.

"אנחנו עובדים רק עם רכבים טובים ושמורים ולא מתחייבים לעבוד עם כל רכב"... כאן הפסקתי לקרוא... עם כל הכבוד, רכבים טובים ושמורים אפשר למכור בקלות לבד ולא נזקק השירות שלכם. במה הועילו חכמים?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

כמו שכבר רשמו לך לא כולם רוצים להתעסק בזה ולבזבז על זה זמן. מספיק שהלכת לבדיקה עם מישהו שהחליט לא לקנות בסוף, בזבזת יום עבודה והוצאת עצבים מיותרים. במלוא הצניעות אני יכול להגיד שיש לי יכולת למכור רכב במחיר טוב יותר מלרוב האנשים. מחיר שבסופו של דבר יצדיק גם את התשלום.

אם החלטתי להעזר בשירותיכם למכירת הרכב שלי איך אתם מונעים תחרות עצמית שלקוח פוטנציאלי פונה אליכם אבל במקביל מנהל איתו מו"מ ישיר בלי שאנחנו יודעים אחד על השני?

בקניית רכב אם פניתי אליכם ואחרי תקופת חיפוש מצאתי וקניתי רכב לבד לא דרככם מה קורה בנושא העלויות (הרי בכל זאת השקעתם עבודה)?

יש לכם אתר או מקום שבו ניתן לראות חוזה התקשרות?

מתנצל, אבל לא בטוח שהבנתי את השאלה הראשונה.

כל הרעיון הוא שבמכירת הרכב שלך אתה לא תצטרך לנהל משא ומתן עם אף אחד. אנחנו מטפלים בהכול ועובדים בתיאום.

אני עושה את המשא ומתן מול הלקוח ובמידה הוא מגיש הצעה אני מפנה אותה אליך. במידה וזה מתאים לך מתקדמים משם.

אם ננהל משא ומתן במקביל מול אותו לקוח זה ככל הנראה לא יהיה רעיון טוב...

אם אתה לא קונה דרכינו אתה לא משלם. גם אם התאמצנו בשבילך. הכל טוב.

במידה ותהיה מעוניין בשרות אתה מוזמן ליצור איתי קשר ואשלח לך.

נקודה מעניינת.

זכור לי מקרה שפורסם כאן לפני מספר שנים, על צ׳ק בנקאי מזוייף.

מה גבולות האחריות של נותן השרות במקרה הנ״ל? האם יש כיסוי ביטוחי כלשהו שמחזיר ללקוח את הכסף שמגיע לו עבור רכבו?

אין כיסוי ביטוחי כמו שאין לכם כיסוי ביטוחי במידה ואתם עושים את זה לבד.

אני מציע את הידע שלי, אני יודע לזהות קונים טובים וקונים מסוכנים.

אני כבר המון שנים בעסק ואף פעם לא קרה לי משהו כזה.

לפי ההיעדרות של הנציג מהנושא, נראה שחברי הפורום פה העלו כמה קושיות סבוכות שהחבר׳ה שם לא חשבו עליהם לעומק והם מבצעים כרגע חישוב מסלול מחדש לגבי איך כל העסק הזה אמור לעבוד...

הסר דאגה מליבך, אנחנו כאן.

העסק הזה עובד כבר המון זמן, לא נתייאש בגלל כמה שאלות.

אני שוב רוצה להעלות נקודה... לא כולם צריכים את השירות שלנו. זה ברור לנו.

סביר מאוד להניח שמי שנמצא כאן עשה עסקה או שתיים בחיים שלו וגם הוא לא ממש צריך אותנו.

אבל כמה פעמים פנו אליכם הקרובים שלכם בתור האוטוריטה שמבינה וביקשו את עזרתכם במשהו דומה?

השרות שלנו מופנה ללקוחות כאלה שלא ממש רוצים להתעסק בתהליך המתיש הזה.

פנה אליכם מישהו כזה? תפנו אותו אלינו ותבקשו את חוות הדעת שלו.

שרות מכירה וקנייה של רכבים בראש שקט.

במוו Z4 3.0 קופה ידנית למכירה אלפא רומיאו ג'וליה למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם המחיר היה נגיש יותר, אז גם ציבור הלקוחות שלכם היה יותר רחב.

לטעמי מדובר במחיר יקר לשלם עבור שירות שכזה, עם כל הכאב ראש שכלול בו עבור המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

בשביל שלא כל עם ישראל (כדרכו :?) יפתח דיונים על המחיר -

גבוה מידי/נמוך מידי, מרוויח x / מרוויח y,

אני מציע שמי שחושב שהם לא לוקחים מספיק כסף יאחל להם פשיטת רגל רכה,

ומי שחושב שהם לוקחים יותר מידי שיפתח מחר עסק מתחרה בחצי מחיר.

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות שחסר לאנשים רבים.

בהצלחה. תעשו הרבה כסף, ותזכרו שכסף של שבת אין בו ברכה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי למכור ולקנות כמה טרקטורים בחיי . השווי האמיתי הוא באיכות של המתווך . מתווך טוב יודע לקלוע בול לרצון הלקוח ולחסוך ממנו כאב ראש מיותר . המחיר של כאב הראש משתנה מאדם לאדם .

לי הספיק לקוח אחד שאכל לי את הראש והעדפתי לעשות טרייד אין . וכנראה להפסיד הנחה יפה על הטייפ אר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם המחיר היה נגיש יותר, אז גם ציבור הלקוחות שלכם היה יותר רחב.

לטעמי מדובר במחיר יקר לשלם עבור שירות שכזה, עם כל הכאב ראש שכלול בו עבור המוכר.

מה זה מחיר נגיש?

אל תשכח שנותן השרות כאן נכנס לעבודה ללא כל התחייבות מצידך, ז"א שיכול להיות שהוא יפרפר בין כמה רכבים ובסוף תחליט לוותר על רכישה כלל או אחרי שיתעסק שבועיים בפרסום של האוטו שלך תחליט להעביר אותו לבת דודה מצד האמא כי חבל, עדיף שהבונבוניירה תישאר במשפחה והוא לא יראה שקל.

נתרכז בתועלת של מבקש השרות בלבד.

אם אתה איש מכירות בדם ועובד בשכר מינימום +\- אז אתה כמובן לא צריך את שרותיו. אבל אם יום עבודה שלך שווה סכום קרוב ל4 ספרות ומעלה ויכולת ניהול מו"מ שלך לא מבריקה במיוחד, אז מספיק שהרכב שלך יימכר ב5K יותר ממה שאתה יודע למכור אותו לבד, אתה כבר ביתרון כי לא הפסדת זמן עבודה יקר + חסכת כאב ראש, אם נוסיף לכך הטבה שתקבל ברכישה של הרכב הבא שלך כי אתה מגיע "נקי" ללא טרייד, אז הרווח רק עולה.

לכן, אני לא חושבת שניתן לתמחר את כדאיות השרות באופן אחיד, כל אחד מתמחר את הזמן ומידת המאמץ שלו בעצמו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קצת הגזימו כאן בתיאורים והפחדים הקשורים במכירת רכב או קנייה של רכב משומש. כמעט לכול אדם יש חבר/שכן או עמית לעבודה שמבין וגם בעל ניסיון ברכישה ומכירה של רכבים שניתן להעזר בו חינם אין כסף. יישנם מספר דברים בסיסים שיש להקפיד עליהם בזמן מכירה/קנייה של רכב ורובם בעבר נכתבו כאן בפורום.

אני אישית תמיד מייעץ לאנשים שאני מכיר בשיחת טלפון או שיחה פנים מול פנים כיצד להתנהל נכונה ולא ליפול בפח של רמאים ולעולם האנשים שייעצתי להם לא נפלו בפח וקנו מכרו את רכבם במחיר מחירון.

אני אישית מוותר על התענוג שאצטרך לשלם עליו מחיר שעשוי להגיע עד 4000 שקלים.

בהצלחה לחברה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לקוח פוטנציאלי שלכם. שונא למכור ולקנות רכב. אין לי כוח להתמודד עם כל הרמאים ועם בזבוז הזמן.

לכאורה במכירה עבורי זה נו בריינר - אם תצליחו למכור את הרכב מעל מה שאוכל לקבל עליו בטרייד אין (בניקוי ההטבות שאצטרך לוותר עליהן) - העסקה שלכם. החשש שלי הוא שלא תהיו מעוניינים ברכב שלי.

לגביי הקנייה זה יותר מורכב. על מנת להימנע מכל הסיבוכים והסיכונים - אני קונה רכבים חדשים. אם אתם לא מספקים שום סוג של ביטוח וכל הסיכון עליי - עדיין אצטרך לבצע בעצמי את כל הבדיקות על האוטו ועדיין יכול להיות שיעבדו עליי. לא ברור לי איך השירות שלכם מנטרל את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל, אבל לא בטוח שהבנתי את השאלה הראשונה.

כל הרעיון הוא שבמכירת הרכב שלך אתה לא תצטרך לנהל משא ומתן עם אף אחד. אנחנו מטפלים בהכול ועובדים בתיאום.

אני עושה את המשא ומתן מול הלקוח ובמידה הוא מגיש הצעה אני מפנה אותה אליך. במידה וזה מתאים לך מתקדמים משם.

אם ננהל משא ומתן במקביל מול אותו לקוח זה ככל הנראה לא יהיה רעיון טוב...

אם אתה לא קונה דרכינו אתה לא משלם. גם אם התאמצנו בשבילך. הכל טוב.

במידה ותהיה מעוניין בשרות אתה מוזמן ליצור איתי קשר ואשלח לך.

.

אני אסביר את עצמי.

אני לא הלקוח הפוטנציאלי שלך כי חוץ מהרכב של אשתי שהוא שמור ועם קילומטרז שמביך אפילו לכתוב (אני רק אגיד שהוא כבר בן 3 ואם לא מגבלת הזמן עכשיו היה עושה את הטיפול הראשון) את השאר העברתי לליסינג תפעולי.

אני מדבר על האדם הממוצע שיפנה אליך ובמקביל גם יפרסם ביד 2 במחשבה שמה שיבוא קודם במחיר סביר הוא ימכור.

אתה תאתר לקוח פוטנציאלי שבעל הרכב לא מכיר ולא יודע שאתה במו"מ איתו ובמקביל הרי אותו הלקוח יעבור גם על הלוחות ועלול להגיע לאותו הרכב. במקגה כזה הרי אתה בעמדת נחיתות כי גם אם המוכר גרונ במו"ומ יש לו יתרון של לפחות 3000 שקלים עליך והקונה מבחינתו יקנה רכב עם נתונים זהים במחיר נמוך יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...