Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמית של נהג "תקוע" שמבקש כסף לקניית שמן מנוע (נערך, זה לא ממש "נסיון". זה רמאות)

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבדם הבושה הוא הגורם המוביל. אני רואה בחורים צעירים חסונים דיים לעמוד ולפשוט יד המתבטאים בשטף המאפיין אדם הבריא בנפשו והם מבקשים תרומה לילדיהם. לו באמת הייתי בסיטואציה בה המקרר אצלי היה ריק הייתי יוצא לשטוף כלים או כל עבודת כפיים אחרת העיקר להביא הביתה לחם אבל לא הייתי מגיע למצב שהייתי מבקש נדבה ברחוב ושלא יהיה לכם ספק מבקשי הנדבה עושים יותר משוטף כלים חרוץ בפחות שעות.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

עניין של שיקול דעת בהתאם לסיטואציה כמו שכבר נאמר.

כשהייתי יותר צעיר הייתי עוזר לכל אחד כזה בלי לשאול שאלות. ככל שהזמן עובר אתה מבין שרובם נוכלים קטנים שעם קצת מאמץ והתמדה יכלו להיות אנשי מכירות מעולים ולהרוויח כסף בצורה הגונה אבל החליטו שהם רוצים להיות משהו כמו saul goodman ולהזדקק ל"עזרה" כל החיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שאין איצטדיון בארץ שלא ראיתי אותו. הוא היה עומד מאחורי שער 11 בבלומפילד, אח"כ שהמשחקי הבית עברו לנתניה הוא הגיע גם לשם. ראיתי אותו גם בסמי עופר ובטדי. השיא היה השנה כשראיתי אותו גם במשחק חוץ בפאקינג קריית שמונה!!

מדי פעם אני נותן לו כמה שקלים בשביל המצווה

שום מצווה ושום נעליים. הבחור עושה תרגיל מהסרטים וכנראה שזה מצליח לו.

אתה באמת רוצה להגיד לי שעיוור בלי גרוש על התחת יטייל בכל הארץ, "במקרה" ליד מגרשי כדורגל, רק כדי לקבץ נדבות?

מה יקרה אם מכבי תעלה למוקדמות הצ'מפיונס? הוא יצטרך לקחת טיסה לקייב או לשוויץ?

קבצן אחד יושב על המדרכה במשולש אלנבי שינקין קינג ג'ורג', עם כובע על הארץ, מקבץ נדבות.

כמה מטרים לידו מונח כובע נוסף, בלי אף אחד לידו.

שואלים את הקבצן לפשר העניין

"הלך לי טוב, פתחתי עוד סניף"

• אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים עצר אותי מישהו בסופר וביקש 20₪ לדלק. לא תמיד אני נותן לכאלה, איכשהו הוא קיבל. הוא ביקש את הטלפון שלי כדי שיוכל להחזיר. נתתי לו, וכבר ויתרתי על הכסף. עברה כחצי שנה, ואז הוא מתקשר אלי לבקש פרטי חשבון בנק כדי לבצע העברה.. של 20₪. נכנסו 20₪ לחשבון :)

במקרה אחר בסופר עצר אותי מישהו וביקש "עזרה בתבנית ביצים לילדים" נתתי. בעוד אני משלם, הוא מוציא ארטיק מהמקפיא ואומר "תכניס גם את זה לחשבון". ברגע זה כמעט התחרטתי על הכל, ואמרתי לו "זה לא!" ביצים כן, אבל ארטיק? בכל אופן, אצלי מלה זו מלה, קיבל ביצים. למרות הגועליות, אני לא מתחרט על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע אני כבר מופתע כשאני רואה "נזקקים" שעומדים בצומת הלא קבועה שלהם.

כנראה מתחלפים במשמרות.

ויש את הזוג הקבוע שנתקע בלי כסף לאוטובוס במרכזית, כבר שנים תקועים בלי כסף, כשהייתי צעיר נתתי להם פעם אחת. זה היה לפני יותר מ8 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשהיינו מילואימניקים צעירים ונמרצים, חיכינו פעם להסעה במרכזית של ב"ש. היה יום חורף קפוא אבל שמשי, ואנחנו התחרדנו לנו בשמש, מחכים לטילטולית. חבר שלי, לא מגולח ולבוש דובון עם הצ'וקו על הקלבסה, נירדם לו. התרחקנו ממנו לא לפני שהנחנו את אחת מכוסות השתייה שלנו לידו.

עוברי האורח תרמו ביד נדיבה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגיע אלי מקבוצת וואטסאפ:

״שלום לכם

מבקש את עזרתכם בהפצת הסרטון המצ"ב

הבחור הנל נעצר מולי והתחננן על נפשו שנגמר לו השמן ברכב...

והוא בלי כסף...

הבאתי לו 200 שח שירכוש שמן בתחנת דלק ממול...

כל זאת לאחר מליון הבטחות שיגיע אלי הביתה להחזיר לי את הכסף. לדבריו הוא מאשקלון...

זו עקיצה..המספר שהוא נתן לי לא מחובר בכלל.

עזרו לי בבקשה למנוע עקיצות כאלה מאנשים אחרים

תודה רבה״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בברנש בקניון קריית גת באחד מהימים, אמר לא סגרו טוב את הבורג של הקארטר.

אמרתי לו שיסע מהר למוסך כדי שיסגרו לו כי אני לא רואה 9 ליטר שמן על הכביש.

הוצאתי מה שהייתי צריך מהאוטו שלי ואחרי שקלטתי אותו ניגש לאיזו מישהי באתי להזהיר אותה אבל קלטתי את החריפות שלה שהיא אומרת לו שמי שמסתובב עם מרצדס מסתובב גם עם כספת בגרב ושהוא מוזמן להתנדף לה מהעיניים.

חזרתי אחרי כ4 דקות והברנש כבר לא היה שם. כנראה לצערי עשה את היומית וברח.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח שזה אותו אחד שפגשתי לפני שנתיים בערך.

התיאור החיצוני שלו והסיפור זהים וזה קרה בחניון לא רחוק מהחניון הזה בפ"ת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שכנראה נרשם בפורום במיוחד לאור הפוסט, שלח לי הודעה פרטית במערכת הפורומים לפני מס' ימים: (אין כאן שום מידע אישי או שם, אז אני לא חושב שיש בעיה לפרסם את זה.)

ערב טוב אח שלי

מצאתי דרך הגוגל את הסיפור שקרא לך על העוקץ עם הבנאדם השמן שדורש כסף לשמן מנוע, עם מרסדס בחור שמנמן שחום קירח! קרא לחמי לפני שעה את אותו סיפור עם אותו בן אדם רק באשדוד ומסכן נעקץ!!

אולי במקרה הצלחת להשיג לוחית זיהוי של אותה מרסדס לנסות למצוא אותו?

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...