Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמית של נהג "תקוע" שמבקש כסף לקניית שמן מנוע (נערך, זה לא ממש "נסיון". זה רמאות)

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ3 שבועות באיזור יקום באחת התחנות שעל כביש החוף אדם עם מרצדס ישנה ביקש ממני כסף. כרגע הסכום לא רלוונטי.

אותו אדם אמר שהוא נתקע ללא שמן ואין לו כסף/אשראי עליו. מרוב טפשותי הסכמתי לתת לו והוא שיכנע טותי שהוא יחזיר לי, לקחתי ממנו טלפון שיחזיר לי את הכסף הוא התקשר אלי באותו הרגע מהטלפון שלו. אמר שהוא יחזיר לי. התקשרתי אליו אמר שעוד שעה /שעתיים הוא יהיה בבית.

אחרכך הטלפון היה תמידית על מצב טיסה.

היום בהרצליה מס שבועות אחרי ראיתי את אותו בחור ומייד פניתי אליו.

תגיד לי על מה אתה מדבר אתה לא מתבייש זה מאד מעליב.

שאני אבקש כסף מאנשים ?

הוא ברח משם, ואחרכך התברר לי מאנשים אחרים שנכחו במקום שהוא ביקש מאנשים 90 שח לשמן.

לצערי לא צלמתי אותו.

כנראה שאותו הבחור עושה את הדברים בשיטתיות.

הבחור נראה שמנמן וככל הנראה שהוא יבקש מכם כסף לשמן/דלק או דברים בסגנון.

הקול שלו נשמע קצת צרוד.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא הלקח, כמה פעמים כבר עוצרים אותך ובאמת מבקשים ממך משהו?, אני לא מדבר עם קבר רחל וכו', אנשים שתקועים באמצע הדרך.

כמו הסיפור של לוט, כמה צדיקים צריך בשביל עונש קולקטיבי שיפגע גם בהם.

אותי עצרו פעמיים וביקשו עזרה, עזרתי פעמיים, ואח"כ שניהם התקשרו להגיד תודה ולהחזיר, סרבתי, אבל בשבילי זה אומר משהו.

בתחילת כל שנה אזרחית אני תמיד עושה עם עצמי החלטה לשנה החדשה, לפני כמה שנים זה היה המשפט "יש אנשים טובים" (נראה לי שכתבתי על זה בזמנו משהו בגיבוב), 90 שקל פעם בעשור לא ירוששו אותך, אפילו אם האדם מנסה לעקוץ אותך, אבל לסגור ככה את הלב לאדם במצוקה יפגע בך, וחבל.

יש אנשים טובים, לפעמים טיפה קשה לראות אותם, אבל הם שם.

כמה צדיקים אלוהים היה מוכן להשמיד ע"מ לחסל את סדום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הזמן והניסיון לומדים לסנן טיפוסים כאלה. כפי שנאמר, ה-90₪ האלה לא ירוששו אותך, לא נורא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל.

פעם הבאתי 30 ש"ח למישהו לדלק שנתקע פתאום. ניראה הכי ערס בעולם, עם סיפור הכי מצוץ מהאצבע. לא החלפנו מספרים ולא כלום.

הסתבר שהוא עבד איתי באותו מקום עבודה, זיהה אותי אח"כ, ובא להגיד תודה רבה ולהחזיר את הכסף.

אז כמו שאמר לפני, זה לא קורה הרבה וגם אם הייתי נופל על חראיית, זה עדיין לא הרבה כסף, ואלי שווה את הסיכוי שזה אולי מישהו שבאמת צריך וזה יעזור לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יתכן שהמרצדס שותה שמן כמו דלק

[\סרקזם]

אני פתרתי את הבעיה בדרך פשוטה: לא מחזיק מזומן (או מחזיק איזה מינימום בשטר של 100 או 200 ש"ח).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

ענק

אצלנו הוא ישתמש בביט או פפר, ובסין בעליפיי או במערכת המקבילה שפועלת על QR.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רחוק משם.

אני ראיתי אותו בצד עם התנועה הצפונית של כביש החוף. (צומת הרצליה).

באיזור הזה ליד תחנת האוטובוס:

https://www.google.com/maps/@32.165896,34.8141459,3a,75y,251.83h,94.2t/data=!3m6!1e1!3m4!1sw1qNis3-6wEH3fqmVG7Tqg!2e0!7i13312!8i6656

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

#metoo - הצליח לעקוץ אותי ב-100 ש"ח ליד תחנת דלק פז על גהה צפון בגבעת שמואל.

רצה הגורל ולאחר מספר חודשים הוא ניגש אלי שנית בירידה מהגשר הולכי רגל של תחנת רכבת הרצליה לכיוון החניון עם אותו סיפור.

הפעם גמרתי בלבי שלא אצא פראייר:

נוכל: 'ערב טוב - אני ממש מצטער, אבל נתקעתי כאן עם הרכב שלי בלי שמן מנוע'

אני: 'יופי יש כאן תחנת דלק ממש קרובה, אתה יכול לרכוש שמה שמן מנוע'

נוכל: 'כן אבל הבעלים הכלב של התחנה לא מכבד את הויזה שלי, יש מצב שאתה יכול לעזור?'

אני: 'חביבי, איפה הרכב שלך?'

נוכל: 'למה?'

אני: 'עבדתי פעם במוסך ואני רוצה לעזור לך למלא שמן מנוע'

נוכל: 'לא לא אין צורך, אני יודע איך עושים את זה, צריך מפתח 19'

אני (מחייך): 'אני מבין מה אתה מנסה לעשות'

נוכל (מובך): 'שיהיה לך ערב טוב'

הבן-אדם באמת נראה אמין, לחיצת יד חזקה, יוצר קשר עין רציף. יכול להיות אחלה איש מכירות בהרבה חברות... חבל שבחר את הדרך הזו.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב אבל כנראה שיותר משתלם לו ; מספיק שהוא מפיל חמישה אנשים בשעה אחת (ומשהו אומר לי שהמספר אפילו גבוה מזה), דפק קופה של 500 ש"ח, שזה כבר מעל לשכר יומי של כמה אנשי מכירות שעומדים ביעדים ועוד גורפים איזה בונוס או שניים.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...