Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרמית של נהג "תקוע" שמבקש כסף לקניית שמן מנוע (נערך, זה לא ממש "נסיון". זה רמאות)

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו לא מובן לי.

כל האנשים האלה שמסתובבים ומשנוררים כסף, זה משתלם עד כדי לך שזה עדיף על לתעל את האנרגיות האלה בשביל לעשות משהו שבאמת יפרנס אותך ביושר?

או שהם מרוויחים מזה משכורת של מהנדס עם 10 שנות ניסיון גם ככה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעבר נתקלתי בכמה כתבות עיתונאיות שבהן נשלחו תחקירנים לקבץ נדבות. כנראה שההכנסות היו בכלל לא רעות. יותר מזה - הטענה היא שאנשי מפשע "משתלטים" על אזורי קבצנות ומאלצים את הקבצנים למסור לידם את מרבית "הכנסותיהם". מן הסתם לא היו טורחים לעשות זאת אילו הסכומים לא היו מצדיקים זאת מבחינתם.

ככל הנראה קבצנות היא מקצוע לכל דבר, צריך לדעת כיצד להציג את עצמך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה כתבה דיברו על יומית של 200 שקל.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני אף פעם לא מביא כסף מזומן. וגם משפחות נזקקות ועמותות  לא מרגשות אותי עם כל הכבוד, כזה אני.

אני תמיד מוכן לעזור, אבל לא בכסף. נקודה. לכן, היו פעמים שאנשים נתקעו בכביש ועזרתי להם ללא כסף, [אם בכבל, אם לקנות להם דלק מתחנת דלק קרובה בכסף שנהם הביאו לי, ואם לבדוק להם תסמינים (אני חובש) ].

למה משפחות נזזקות לא מרגשות אותי?

- זה אחריות של המדינה, ולמדינה אני משלם מספיק.

- בד"כ מדובר על משפחות מרובות ילדים (אפס חשיבה בתכנון כלכלי לטווח ארוך כמה כל  ילד עולה להם, אז למה זה צריך להיות בעיה שלי?)

- תמיד חושד שהכסף מגיע למקומות ולדברים הלא נכונים

- שילכו לעבוד, כמו כולם. יש להם מספיק זמן, אנרגיה וכח פיזי לדפוק על דלתות, יש להם מספיק זמן ללכת לעבוד.

- שמדובר על כסף אבא שלי תמיד אומר : "כולם רמאים, כולם גנבים, כולם שקרנים". והאמת? במהלך חיי כל פעם גילתי מחדש שהוא צודק.

לא אחת אמרתי להומלסים שמבקשים ממני כסף שילכו לעבוד בפנים. אני לא ארנק. (גם ככה זה הולך לסמים או לפרוטקשן של עולם תחתון ( כן כן, מסתבר שהומלסים אוספים להם כסף)

מה שכן, חייב להגידי שכל האנשים הטובים כאן בשרשרו שנותנים כסף ועוזרים, החזירו לי קצת את האמונה בבני אדם.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא להיתקל בבחור הזה בסביבות התאריך שבו נפתח השרשור,

זה היה בערב בסביבות 21:00, מרצדס ישנה בצבע זהב או משהו דומה..

הרכב עומד בצד הדרך והבחור עצר אותי ביציאה מחניון, מספר שהבורג ריקון לא היה סגור טוב אחרי טיפול במוסך והייתה נזילה.

טוען שסגר את הפקק כך שנותר רק למלא שמן - אך הכרטיס אשראי בבית ובתחנה לא מוכנים לקבל כרטיס אשראי טלפוני

הבאתי לו משהו כמו 250-300 שקלים, החלפנו מספרים והבחור אמר שידאג להחזיר בהעברה או בדרך אחרת (באותו הרגע הטלפון עוד היה זמין)

יום למחורת ועד היום לא הצלחתי להשיג אותו.

השם שלו באותו הערב היה סער, מעניין אם החליף את השם כבר או את האוטו שכל הזמן מתקלקל :)

עריכה אחרונה על ידי igold

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, igold כתב:

גם לי יצא להיתקל בבחור הזה בסביבות התאריך שבו נפתח השרשור,

זה היה בערב בסביבות 21:00, מרצדס ישנה בצבע זהב או משהו דומה..

הרכב עומד בצד הדרך והבחור עצר אותי ביציאה מחניון, מספר שהבורג ריקון לא היה סגור טוב אחרי טיפול במוסך והייתה נזילה.

טוען שסגר את הפקק כך שנותר רק למלא שמן - אך הכרטיס אשראי בבית ובתחנה לא מוכנים לקבל כרטיס אשראי טלפוני

הבאתי לו משהו כמו 250-300 שקלים, החלפנו מספרים והבחור אמר שידאג להחזיר בהעברה או בדרך אחרת (באותו הרגע הטלפון עוד היה זמין)

יום למחורת ועד היום לא הצלחתי להשיג אותו.

השם שלו באותו הערב היה סער, מעניין אם החליף את השם כבר או את האוטו שכל הזמן מתקלקל :)

מרתיח לשמוע איך הוא מנצל תמימות של אנשים. ממש לא אבכה אם אשמע שיום אחד הוא יגמור במצב צמח  עקב מכות של מישהו שהתחשבן איתו.

הבעיה עם הדברים האלה, שמחר שמישהו באמת יצטרך עזרה, אתה כבר לו תעזור לו כי נכווית.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שמן עולה 300 שקל?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן נחשים טהור.

חוץ מזה, מישהו כאן כתב שמדובר במרצדס זהובה. אולי גם השמן מועשר בזהב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שאני מופתע מכמות האנשים שמסוגלים עוד להביא 200-300 ש"ח לאנשים שהם לא מכירים ועוד לסמוך שיחזירו להם.. מה שאני נתקל במדינה אנשים מתווכחים על עשרה שקלים

היום אין אחד שלא הולך בלי פאלפון עם אפליקציה / אשראי / מזומן וזה נדיר מאוד, וכמעט תמיד גם יש בן משפחה אחר או חבר שיכול לסייע במקרה של בעיה כלשהי

אם אחרי כל זה אין פתרון, כנראה שמלכתחילה האנשים האלו מפוקפקים וסיכוי שיחזירו כסף הם נמוכים מאוד.

גם בשביל מקרים כאלו של מצוקה ו'אבדון' קיימות ניידות סיור של משטרה או של פיקוח עירוני שבין היתר גם דואגים לכל המשוטטים והחסרי בית שנמצאים באמצע שום מקום, קיים אוטובוס בשעות היום. אני אתן 5 שקלים לבן אדם שיחזור באוטובוס הביתה להביא את הארנק בשביל לשלם על שמן או כל בעיה אחרת, מאשר לתת לו 100 200 שקל ולהאמין(או יותר נכון לא להאמין) שהוא יחזיר לי באחד הימים. ואם הוא מסרב לדבר כזה אז הוא לא אמין.

הפעם היחידה שעזרתי לאנשים במצוקה בכביש, זה לנערים באמצע הלילה שהיו עם מזומן ולא יכלו לתדלק כי התחנה הייתה סגורה, אז ביקשו שאני אתדלק להם עם אשראי

וגם אז על אף שראיתי את השטר של ה100 בהישג יד, ביקשתי לקחת אותו לפני שהתחלתי לתדלק

אני חושב שעם קבצנים בצומת או באמת זקנים שמבקשים פרוטות לאוטובוס אין בעיה לעזור אם יש, אבל אנשים שמבקשים 50, 100 שקל בשביל משהו? ממש לא

עריכה אחרונה על ידי רון18
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרתיח לשמוע איך הוא מנצל תמימות של אנשים. ממש לא אבכה אם אשמע שיום אחד הוא יגמור במצב צמח  עקב מכות של מישהו שהתחשבן איתו.
הבעיה עם הדברים האלה, שמחר שמישהו באמת יצטרך עזרה, אתה כבר לו תעזור לו כי נכווית.
נכון, אבל את זה הבנתי בדיעבד..
באותו הרגע היה נשמע אמיתי, אחר כך שחשבתי על זה הייתי צריך להציע לו לבוא איתי לתחנה שאקנה לו את השמן.

שיעור לחיים

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• רעיון טוב! 2

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור ומעדכן. כבר כמה שנים הוא לא נצפה (על ידי) ברחוב משכית בהרצליה פיתוח. אתמול הוא נצפה במגרש החנייה של רכבת בית יהושע. עדיין עם אותה מרצדס מוזהבת ואותו סיפור על שמן.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סקרן בנוגע לחזות של האדם - האם מדובר באדם שמשדר אמינות? דובר עברית תקנית? שפת רחוב? לעקוץ 300~ ש"ח מאנשים תמימים זו אומנות.

עדכון, מסתבר שהתייחסו לתהיה הזו כבר בשרשור -

בתאריך 26.2.2019 בשעה 01:50, tzahico כתב:

הבן-אדם באמת נראה אמין, לחיצת יד חזקה, יוצר קשר עין רציף. יכול להיות אחלה איש מכירות בהרבה חברות... חבל שבחר את הדרך הזו.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא "מתפרנס" מזה שנים רבות, כנראה שהוא מוצלח. אני זיהיתי אותו כנוכל רק כי עמד באותה נקודה יום אחרי יום, עם סיפור זהה.

זו שראתה אותו אתמול (ונעקצה) כתבה "הוא היה חביב מאוד. רגוע מאוד ולא עורר חשד מיוחד אלא רק רצון לעזור לאדם במצוקה. ".
נוכל כנראה לא יכול להראות נוכל - אחרת הוא יצטרך לעשות הסבה מקצועית.

• מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...