Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

מה שנת הרכב? האם מדובר ברצועה מקורית?

אני חושב שאם יש לך ספק עדיף תעשה החלפה יזומה- בשביל השקט הנפשי.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראת כמו החדשה, הישנה נראית לא חלקה - והמרקם שלה מזכיר ג'ינס/קורדרוי

מצ"ב תמונה שצורפה בעבר לשרשור:

image.thumb.png.0ea8024f4fcc17768cbadb915c060f53.png

עריכה אחרונה על ידי ay115
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 12 שעות, davemustaine87 כתב:

מישהו יכול להגיד לי אחת ולתמיד אם אצלי בסיטרואן זו הרצועה הישנה או החדשה? 

IMG_1939.JPG

איזה מודל הרכב? ידוע לך משהו לגבי היסטוריית הריקול שלו?

א. אתה יכול לקבל פירוט הטיפולים של רכבך בכל מוסך רשת - ולוודא האם הוחלפה הרצועה או רק בוצע "עידכון תוכנה" שכמובן לא פותר את הבעיה.

ב. אומר בזהירות - הרצועה בצילום נראית מאד משומשת, לכן יתכן שזו הרצועה המקורית, הבעייתית, שכבר איבדה לגמרי את הטקסטורה העליונה שלה, וצריך על כן להחליפה באופן דחוף. אבל עדיף שתראה למכונאי שמכיר ויכול לבדוק בפועל - ויפה שעה אחת קודם. 

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את כול היסטורית הטיפולים שלו. לא בוצע שום ריקול או עדכון תוכנה או שום דבר שקשור לרצועה. 

הוא עלה לכביש ב- 2018 ויוצר מתישהו ב-2017

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך נראית רצועה חדשה שהוחלפה בריקול:

בגלל הזום היא נראית מחוספסת, במציאות היא חלקה.

C1C27CC4-DAAE-4EE2-AAE2-1E6A0BA54FFB.thumb.jpeg.9225bd1b588427c269819094294c7753.jpeg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.10.2021 בשעה 10:14, davemustaine87 כתב:

יש לי את כול היסטורית הטיפולים שלו. לא בוצע שום ריקול או עדכון תוכנה או שום דבר שקשור לרצועה. 

הוא עלה לכביש ב- 2018 ויוצר מתישהו ב-2017

שלי באותו סטטוס. ביררתי בלובינסקי ואין ולא היה לה ריקול. מהצצה בפתח מילוי השמן הצד העליון נראה חלק. בכל זאת, בטיפול הקרוב במרץ (תחגוג 4 שנים על הכביש, כרגע 81K) אחליף רצועה.

אני מאחל לה לשרוד אצלי 8-9 שנים כמו אחותה ה-C4 הזקנה. על פני פרק זמן כזה ממילא אחליף רצועה פעמיים, גם אם אמשוך את הנוכחית עוד שנה-שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר צילם לי ועכשיו זה נראה יותר מדאיג. אני לא רואה כלום במבט על הרצועה והיא נראית חלקה, אבל בצילום הצד של הרצועה נראה פחות טוב, או שזה עניין של אור. מה אומרים?

1635185460540.jpg

1635185460534.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שיש סיבים.. הייתי ניגש במקומו בדחיפות לבדיקה.

איזה שנה/קמ?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מ2017 ועכשיו 2021, עברו 4 שנים, אם יש לך חשד הייתי מחליף.

עבר פרק זמן סביר בשביל להחליף, במקרה הכי גרוע החלפת שנה אחת לפני הזמן- בכל מקרה את ה1700~ שקל האלו אתה תוציא, אז עדיף בשביל השקט הנפשי שעה אחת קודם.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי דואג מהסיבים, הסיבים זה סיבי קוולר שמהם עשויה הרצועה יש רצועות שמגיעות חדשות מהמפעל עם סיבים שבולטים בצדדים, הם לא מתפוררים ולא גורמים לסתימות\בעיות.

מה שגורם לבעיה זאת התפוררות של השכבת גומי\טפלון החיצונית של רצועה , אם אתה אומר שהיא חלקה אז כנראה הכל תקין אבל ליצר בטחון אתה יכול לצלם את חלקה האחורי של הרצועה בבירור יותר ולהעלות פו. כי בתמונה לא רואים אותו בכלל.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Gavrik כתב:

לא הייתי דואג מהסיבים, הסיבים זה סיבי קוולר שמהם עשויה הרצועה יש רצועות שמגיעות חדשות מהמפעל עם סיבים שבולטים בצדדים, הם לא מתפוררים ולא גורמים לסתימות\בעיות.

מה שגורם לבעיה זאת התפוררות של השכבת גומי\טפלון החיצונית של רצועה , אם אתה אומר שהיא חלקה אז כנראה הכל תקין אבל ליצר בטחון אתה יכול לצלם את חלקה האחורי של הרצועה בבירור יותר ולהעלות פו. כי בתמונה לא רואים אותו בכלל.

תודה רבה. אין לי תמונה יותר ברורה של גב הרצועה. כמו שנאמר כאן בפוסט קודם עם תמונה, גב הרצועה חלק יותר ממה שניתן להתרשם כאן בגלל החזרי אור. הרגעת אותי עם הסיבים, כי הגומי נראה שלם לגמרי. אני אתאם במורשה יבואן להחליף אפילו לפני הטיפול. לא אכפת לי להחליף כל 4 שנים (אצלי זה בערך 50000 ק״מ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי 2008 ידני 82 כס (הדגם בלי הטורבו),

ככל הנראה התפוררה אצלי הרצועה והתחילה לחסום את מעבירי השמן.

יש כאן מישהו שהצליח לקבל השתתפות/ קבלת אחריות על התיקונים מהיבואן?

במידה וכן אשמח לקבל עצה (אפשר גם בפרטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...